Skocz do zawartości


Nowa Strefa 11!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja chyba tego programu nie będę mógł oglądać ze względu na studia (zajęcia akurat o 19:30 się kończą). Będzie to ktoś nagrywał?



#47

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja chyba tego programu nie będę mógł oglądać ze względu na studia (zajęcia akurat o 19:30 się kończą). Będzie to ktoś nagrywał?


z pewnością odcinki znajdą się szybko w internecie, możliwe nawet że będzie je można czaić na oficjalnej stronie ST. A jeśli nie to i tak z całą pewnością na warezach zaroi się od linków do odcinków :rotfl:



#48

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TVNowska strefa 11 miała dosyć dobry klimat ciekaw jestem na ile Polsat pozwoli sobie skopiować TVN bo mieli oni nieźle dobrana ścieżkę dźwiękową zobaczymy co pokaże Polsat mam nadzieje tylko że mają lepsze materiały i nie będą tylko wracać do tego co było na TV

#49

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiem że 1 odcinek będzie o duchach. chyba o nawiedzonym domie w polsce, o ile mi wiadomo :rotfl:

no pamiętam jak kiedyś oglądałem w strefie 11 odcinek o nawiedzonym domie, rodzina mieszkała w jakimś domu,
gdzie każdej nocy słyszeli płacz małego dziecka, a pewnej nocy synek zobaczył w kuchni jakąś przerażającą istotę, no muszę powiedzieć, że nieźle byłem wtedy posikany :D

klimacik jak nigdzie indziej :rotfl:



#50

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no tak, bo nie wiem czy ktoś nie interesujący się zjawiskami paranormalnymi by to oglądał. Dobrze mówię? :rotfl:

Oczywiście, że by oglądał. Choćby sceptyk, któremu jakiś wyjątkowo idiotyczny odcinek posłuży jako argument w dyskusji pt. "w jakie zabobony wierzą ludzie i "para"=beee". Pisząc ironiczny żart o wielbicielach miałem na myśli rozgraniczenie dwóch pojęć - można być wielbicielem pączków i jeść ich kilkadziesiąt razy dziennie, ale nie oznacza to, że pożerająca je osoba będzie znała historię pączków, ich produkcję i procesy reklamowe w cukierniach.

Skan, mi chodzi tylko o to, żeby program po prostu miło się oglądało.
Nie ważne że śmierdzi komercją ważne żeby program nie był nudny
i żeby dostarczał jak najwięcej emocji.


To trzeba było od razu to napisać - że oczekujesz od nowego NDW dostarczania emocji i zabijania nudy : bo stary robił to doskonale, nie zaprzeczę. Nie zaprzeczę również, że ma klimat i opowiada "niezłe" historie i ogólnie fajnie się ogląda - ale nie traktujcie go jako dobrego programu o zjawiskach "para". Bo takim nie jest. Jest dla rozrywki - dla posikania się, bania się pójścia do kibla, dla rozrywki
.

Zresztą jeszcze nikt nie widział ani jednego odcinka "Strefy" więc nie ma co tego programu
teraz krytykować.


Hmmm. Będzie pod patronatem Polsatu, który pokazuje jeszcze niższy poziom niż TVN - i konia z rzędem temu, kto pokaże mi jakiś program w Polsacie trzymający poziom.

Prowadzący będzie ten sam sam.

Czas będzie najprawdopodobniej ten sam.

Czyli podsumowując: 30 minutowy program o zjawiskach para (góra 45), w totalnie komercyjnej telewizji której motto to "nieważne, że ogłupiamy, ważne, że zarabiamy" i prowadzący Maciej Trojanowski. Qrcze, coś takiego chyba gdzieś widziałem....

Zresztą gadamy o komercji, a spójrzcie na usera który założył ten temat. Po prostu prześledźcie jego posty - zarejestrowany tylko po to, żeby napisać o wznowieniu "Strefy 11". Może i jestem paranoikiem, ale damn - wydaje mi się to czystym zagraniem marketingowym na dość popularnym forum o tematyce "para".

#51

Swordstalker.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skąd masz te informację? kurde, tylko 30 minut, w tym reklamy.... no ale jeśli oglądalność będzie duża, to może
z 30 minut zrobi się godzina biggrin3.gif
2 sezon??? skąd wiesz? jak już to myślę że powtórzą trzeci sezon grin1.gif a za rok puszczą czwarty.....


Z programu >> telewizyjnego << :P

Swoją drogą nie mogę się doczekać, słynnych okularów Pana Trojanowskiego 8)

#52

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

od okularów słynniejsza była muszka :mrgreen:

w reklamie widać że ma i muszkę, i okulary -jak żywcem wyjęty z "Nie do Wiary"

nie mogę się doczekać niedzieli.............. :rotfl:



#53

mycroft.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W takim razie pierwszy odcinek - 23.11.2008, Polsat, 19:30

Trza będzie nagrać, bo widać co tych co oglądać nie mogą trzeba będzie wspomóc... :)

#54

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W takim razie pierwszy odcinek - 23.11.2008, Polsat, 19:30

Trza będzie nagrać, bo widać co tych co oglądać nie mogą trzeba będzie wspomóc... :)


oo widzę że masz możliwość nagrania tego odcinka. Jak go nagrasz wrzuć go na jakiś serwer (najlepiej odsiebie).
Jak mi się spodoba to chętnie go ściągnę i obejrzę jeszcze raz :mrgreen:



#55

AXEL.C.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ogladalem strefa 11 od 1998 roku , bardzo fajny to byl program , szkoda tylko wlasnie ze TVN potem zdjal go z anteny , bardzo fajnie ze Pan Trojanowski dostal jeszzce jedna szanse na wlasny program , mam tylko nadzieje ze bedzie tak samo dobry jak NDW

#56

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dowiemy się już za 7 godzin :rotfl:

cała wieś będzie oglądać, zobaczymy jakie będą wrażenia po premierowym odcinku



#57

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie też cała rodzina jak zwykle będzie oglądać- kultowy program :)



#58

NpX.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomość bardzo dobra. Dobrze że nie zobaczyłem tego tematu np. jutro bo bym żałował cały tydzień i musiał czekać do kolejnej niedzieli.

Pozdrawiam!

#59

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Widzę, że wszyscy podekscytowani programem xD a już przede wszystkim SlaviaConsesiao, który na tej stronie na 13 postów napisał 5 ;p Tylko nie przesadźcie i nie zróbcie sobie Wielkiego Odliczania do czasu emisji ;)

#60 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Już mniej niż godzina do wielkiego finału! Wielkie Odliczane rozpoczęte! xD


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych