Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 października wojsko wyjdzie na ulice amerykańskich miast


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#46

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie chce mi się komentowac tych wypocin vkali.


..po pierwsze nie potrafiłbyś,... a po drugie zapewne oszukujesz, jak z tym, że niby to mnie ignorujesz,..ale tak juz jest z tymi notorycznymi kłamcami, którzy chcą oszukać innych oraz się dowartościować tym, że niby tylko iognorują, to co jest im niewygodne lub to czego nie potrafią skomentować

..do tego pomawiasz lub też co niemniej prawdziwe, nie potrafisz nawet porządnie siebie zalinkować i nie osłaniaj swoich umysłowych braków, chamstwa oraz zwykłych nieuczciwosci bzdetnymi etimonkami,..
  • 0

#47

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, ostatni raz odezwałem się do kogoś, kto nawet po polsku nie potrafi się wypowiedziec. Różnica między nami jest taka, że ja potrafię zrobic kasę na moich "notorycznych kłamstwach". Dowartościowac musisz się właśnie ty próbując pokazac komuś jaki jesteś wielki. Cóż, będę dalej się bawił w pomniejszanie emerytur przyszłym emerytom, a tobie mój drogi młotku pozostaje wbijanie gwoździ. Żegnam ciebie, tym razem na dłużej.
  • 0

#48

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ok, ostatni raz odezwałem się do kogoś, kto nawet po polsku nie potrafi się wypowiedziec. Różnica między nami jest taka, że ja potrafię zrobic kasę na moich "notorycznych kłamstwach".


..trzymam za słowo, choć prędzej dostanę odcisków na dłoniach niż niż ty dotrzymasz co głośno postulujesz..oraz nie dworuj sobie z tym polskim

Ok, ostatni raz odezwałem się do kogoś, kto nawet po polsku nie potrafi się wypowiedziec. Różnica między nami jest taka, że ja potrafię zrobic kasę na moich "notorycznych kłamstwach".


..wcale w to nie wątpie,..i nie ma sie czym chwalić,..zresztą nie potrzeba się szmacić ani też nikogo szmacić by uczciwie mieć forsę, ..ale to ostatnie nie doczyczy ciebie, bo po prostu wybrałeś inaczej
  • 0

#49

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do "wycierania sobie moich zaśmieconych ust biednym vkalim" to powiem tylko jedno - nie mam zamiaru dyskutować z Tobą już nigdy więcej na żadne tematy. Wykazujesz się ignorancją, manipuowaniem czytelnikami przez pozowanie na bardziej wykształconego niż jesteś w rzeczywistości (przez te mądro brzmiące sformułowania, które tylko mądrze brzmią, ale już mądre nie są) i nie chcesz nawet pisać czytelnie i wyrażnie wypracowując jakiś swój emo-styl pisania.

Temu panu już dziękujemy. Nie myśl, że sprowokujesz mnie tymi swoimi bzdurami na mój temat.




Po raz kolejny te opowieści o wojsku przyrównujędo wszelkich innych opowieści z przeszłości o manifestacjach UFO zapowiadanych na konretne dni (żadne się nie spełniło)oraz końców świata (ponownie żadne się nie spełniło i nie spełni w niedalekiej przyszłości - mam na myśli 2012 ;) ). Możemy spać bezpiecznie i nie przejmować się takimi sensacjami. One powstają tak jak łańcuszki - nie mają jakiegoś wyznaczonego sensu - po prostu są i ich autorzy się cieszą, że tylu ludzi powtarza i żyje tym, co oni sobie w domowym zaciszu wymyślili. Ale tak samo jak wysłanie 347 e-maili do swoich przyjaciół i znajomych z daną treścią łańcuszka nikomu szczęścia, pieniędzy, miłości ani niebieskiego słoneczka do gadu-gadu "starzy w pokoju" nie przyniesie, tak samo powtarzanie takich opowieści o USA ani przejmowanie się nimi jest bezcelowe i bezsensownie pochłania ludzkie siły i umysły.
  • 0



#50

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewykluczone, że pojawią się w usa zalążki stanu wyjątkowego i wyprowadzenie wojska na ulice.
Jeśli sztucznie przygotowany kryzys (przez manipulację rynkami, giełdą i innymi środkami) zatoczy szersze kręgi i / lub ludzie poznają o nim prawdę (jego podłoże, manipulacja, fed etc.) to może się tam w ich demokracji zrobić nawet gorrrąco. Są już na to przygotowani, trudno żeby było inaczej jeśli zna się skutki swoich działań / przygotowań.

Pojawiają się jak grzyby po deszczu na YouTube filmiki na których ludzie nagrywają pociągi z transportami FEMY, "FEMA camps, fema train" etc. Fema jest bardzo mocno umocowana pod względem prawnym, po wprowadzeniu stanu wyjątkowego w usa to ona de facto rządzi w usa przed prezydentem, rządem i innymi instytucjami państwowymi (rządowymi) - takie państwo w państwie. Jeśli zaistnieje "konieczność" to umieszczą niewygodnych ludzi w swoich obozach "FEMA camps", jest ich już na terenie usa zapewne więcej niż podczas II w. św.

Fragment z pewnej książki:
(cała książka ma "niestety" wydźwięk, kontekst i podłoże religijne - zupełnie niepotrzebnie, ale jest po prostu dostosowana do poziomu świadomości większości ludzi)

(...) "Zobaczyłem pociąg, przewożący dziwnie oznakowane ciężkie skrzynki.

Miejcie się na baczności, gdyż wiele broni i oddziałów wojskowych oznakowanych symbolami ONZ jest przewożonych na terenie waszego kraju.
Ludzie związani z globalnym rządem przygotowują swe plany światowego zamachu stanu, aby utorować drogę dla Antychrysta.
Nie bądźcie zaskoczeni tym, jak bezbronni będą ludzie wobec tych sił zła. Szykujcie swe siły dobra w duchowym przygotowaniu na czas udręcznia. Fizyczna walka z waszej strony nie jest środkiem, którego sobie życzę" (...)



Myślę, że jest coś na rzeczy w związku z tym wszystkim co się aktualnie dzieje a to podobno dopiero początek.
Potencjalny BlueBeam, chemtrails, haarp, fałszywa inwazja, FEMA CAMPS etc.
  • 0

#51

keniu.
  • Postów: 119
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie w Kongresie przepadł plan Busha, i od razu na Wall Street tąpnięcie. Sądzę, że jak nic będą niedługo zamieszki.

Dołączona grafika
  • 0

#52

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo napisał:
"czy również św Jana wraz z Apokalipsą postrzegasz jako człowieka, który wymyślił to i owo dla zabawy, tudzież ku własnej uciesze?"

Taki offtop troszkę z mej strony, lecz byc może warto wzmienic co nieco o tym, że jednak warto zachowac laicyzm. Nie rozmawiamy tutaj na płaszczyźnie teologicznej i lepiej niech tak zostanie, unikniemy nieporozumień. Bo to, czy wizje owego Jana były boskim przesłaniem, wytworem jego umysłu, czy reakcją na wszelakie schorzenia lub halucynogeny jest już kwestią indywidualnej wiary. Tylko i li.
  • 0

#53

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Właśnie w Kongresie przepadł plan Busha, i od razu na Wall Street tąpnięcie. Sądzę, że jak nic będą niedługo zamieszki.


...spokojnie, to tylko zwykłe pompowanie [w] leszczy, ...nowościa jest że pompowanie rozszerzono na leszczy pozagiełdowych, ....demoniczne jastrzębie nie odpuszczą sobie żadnej okazji do taniej jatki, ..choć ta prawdziwa zacznie się dopiero w listopadzie i grudniu br?, że aż brr? brrr.. brrrr
... jeszcze pod koniec tego tygodnia lub najdalej w następnym plan zostanie uchwalony i to w co najmniej podwojonej kwocie oraz na wyraźne wołanie leszczy o tego typu ratunek

offtop,

Co do "wycierania sobie moich zaśmieconych ust biednym vkalim" to powiem tylko jedno - nie mam zamiaru dyskutować z Tobą już nigdy więcej na żadne tematy. ..
..Nie myśl, że sprowokujesz mnie tymi swoimi bzdurami na mój temat



(1)...po pierwsze nie dworuj sobie ani z tobą dyskutuje ani nie zamierzałem,...jeżeli w swej małej pojętności jeszcze nie zuważyłeś, to jedynie stosownie zareagowałem na twoje ordynarne zaczepki

(2) ... po drugie pohamuj swoje chamstwo i nie czyń z innych biedaków podobnych tobie, choćby tylko to czynienie innych biedakami miałoby dać tobie pozór wyrwania sie z twej kompletnej mizeroty pod każdym względem

(3)... po trzecie trzeba być totalnie, po rodzinnemu pokręconym oraz totalnie po rodzinnemu, przewrotnym lub tylko totalnie nie po rodzinnemu, trzeba być kompletnie i porządnie nieprzytomnym, by sprowokowanego przez siebie pomawiać o prowokowanie prowokatora, do tego do cna ordynarnego ...a znając już trochę twoje możliwości stawiam na to ostatnie,..
  • 1

#54 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Hej!

"
Nie wiem czemu ale panuje tutaj tak niesamowicie absurdalne przekonanie, że rząd USA jest wszechpotężny, zły i pragnie wszystkich zniewolić, że to aż wydaje się nieprawdopodobne. Władze USA to nie jeden człowiek, to tysiące urzedników (jak w każdym kraju). Każdy jest patriotą i ceni wolności obywatelskie jak wszyscy w USA.
"

Nie wiem czy zgodzisz się ze mną że w dzisiejszym świecie pieniądz rządzi, a Ci którzy drukują pieniądze wydają polecenia z Londynu, bo Narodowy Bank Amerykański nie jest amerykański nie wiedzieć czemu...

A każdy prezydent i członek władz USA to zwykły człowiek, który chce dożyć spokojnej starości w szacunku i względnym dostatku. Więc pracują na swoje, a potem dożywają w spokoju ostatnich dni. Zamiast strzelania sobie w stopę tak właściwie nie wiadomo po co.

Sie wzruszyłem normalnie...
Chłopie płacą Ci za to? Goebbels się umywa :mrgreen:
Słyszałeś o kimś takim jak Geronimo?
Ja lubię opowieści o Indianach więc przybliżę Ci sprawę - to był taki fajny wódz Apaczów. Jego czaszka jest dzisiaj na półce przy kominku Busha. Jego dziadek lubił takie gadżety...
Nie przeszkadza Ci że większość prezydentów była z tej samej rodziny?
Ja jakoś nie mogę pojąć takiego zbiegu okoliczności...

Więc przestańcie martwić się bzdurami z internetu, bo w USA nic złego się nie wydarzy. Ludzie którzy rządzą tamtym krajem są zbyt mądrzy na takie głupie posunięcia o jakie często młodzi i nieobeznani ludzie ich podejrzewają (często na podstawie filmików z youtube robionych przez innych napalonych nastolatków albo sensacyjnych proroków z przyszłości (!) ).

Całe szczęście że mi wytłumaczyłeś, ale widzę to inaczej...
Mądrzy ludzie którzy rządzą jakimś krajem nie podpisują ustaw zezwalających dodawać trucizn do produktów spożywczych, nie budują obozów koncentracyjnych i nie rozwalają wieżowców w sercu swego kraju.
Nie wspierają też międzynarodowego handlu bronią poprzez wywoływanie lokalnych konfliktów na całym świecie.
Pisać można długo, ale chłopie do Ciebie nie dotrze - potrzebujesz czegoś mocniejszego i na pewno to dostaniesz. Obrażanie się, kłócenie etc w dzisiejszych czasach jest nie na miejscu, to jakiś zamierzchły relikt mrocznych czasów Imperium Gekonium :mrgreen:
pozdrawiam serdecznie
  • 0

#55

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mądrzy ludzie którzy rządzą jakimś krajem nie podpisują ustaw zezwalających dodawać trucizn do produktów spożywczych, nie budują obozów koncentracyjnych i nie rozwalają wieżowców w sercu swego kraju.
Nie wspierają też międzynarodowego handlu bronią poprzez wywoływanie lokalnych konfliktów na całym świecie.


I dlatego nic takiego nie ma w USA miejsca, ale o takich rzeczach można się dowiedzieć jedynie przebywając poza spiskowym matriksem :) Reszty nawet nie będę komentował.
  • 0



#56

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aquila, powiedz mi, tylko tak szczerze, czy mógłbyś się zgodzić z tezą iż:
USA to prawowicie rządzony kraj przez mądrych i dobrych ludzi
Rosja i Chiny to kraje rządzone nie prawowicie przez złych i głupich (przeciwieństwo mądrych) ludzi

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź :) tylko przemyśl sprawę dogłębnie.
  • 0

#57

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podsumowujac temat, "swiatem rzadzi kasa, kto jej nie ma ten zaciska pasa". USA upadajac gospodarczo nie bedzie juz tym czym bylo, mysle, ze jakies tajemniczne spiski teraz nic nie dzadza, "poczekajmy tydzien z ustawa, postraszmy ludzi i zrobia co chemy" raczej sie nie sprawdzi, bo na tym traca wszyscy bogaci, wlasciciele bankow, bogaci inwestorzy z gieldy i inni im podobni. Wezcie pod uwage, ze, jezeli w USA nie beda mieli zyskow, to wyniasa sie z kraju szybciej niz minal bojkot PISu, takie jest moje zdanie.

ps. Modzi jak sobie nie mozecie poradzic z userami( I "VIPAMI"!) to po co tu wogole jestescie? Od straszenia to sa duchy (strona 4 tematu)
  • 0

#58

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

bo na tym traca wszyscy bogaci, wlasciciele bankow, bogaci inwestorzy z gieldy i inni im podobni


typowe rozumowanie szarego czlowieka ktoremu tv robi papke z mozgu

w przyrodzie a tym bardziej w swiecie finansow nic nie ginnie jedynie zmienia wlasciciela
zadnego kryzysu gospodarczego nie ma jest tylko wielki przeplyw kapitalu z jednych rak do drugich
a jesli juz mowa o bogatych to oni tu nic nie traca wrecz przeciwnie wlasnie teraz zyskuja najwiecej
ten stan okrzyczany przez nasza tv wielkim swiatowym kryzysem gospodarczym to realizacja gigantycznych zyskow przez bogaczy i czyszczenie kieszeni maluczkich
  • 0

#59

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

USA to prawowicie rządzony kraj przez mądrych i dobrych ludzi
Rosja i Chiny to kraje rządzone nie prawowicie przez złych i głupich (przeciwieństwo mądrych) ludzi


Nie mogę się z tym zgodzić, choć coś w tym jest.

Wybory w USA są w pełni demokratyczne. Co prawda system elektorski ma swoje wady (np istnieje przypadek, gdy zwyciężyć może kandydat na którego zagłosowało mniej procent obywateli, ale jest to ekstremalny przypadek), ale co do wyborów i demokracji w USA nie można powiedzieć złego słowa. Kraje takie jak Wielka Brytania, USA, Kanada, Francja, Australia i tym podobne mogą się pochwali też tym, że ludzie którzy rządzą krajem są ludźmi odpowiedzialnymi i rzeczywiście działają z troską o obywateli (oczywiście nie ma co przesładzać, lecz ogólnie tak to wygląda). Zresztą zachód nieskażony komunizmem od dawna potrafił wyrobić sobie niezwykle wysokie standardy jeśli chodzi o kulturę, klasę i odpowiedzialność władzy.

Jeśli zaś chodzi o Rosję i Chiny to trudno przyznać,że panuje tam demokracja i pełnia swobód. łamanie prawa człowieka na szeroką skalę, brak niezależnych mediów, oszustwa wyborcze, brudne metody takie jakmorderstwa polityczne i procesy poliyczne... to wszystko buduje niekorzystny obra ludzirządzących tymi krajami. Ci ludzie niekoniecznie są źli,tylko dbająi interesy swoich państw (i siebie przede wszystkim). Jednak to w jaki sposób pozostawia wiele do życzenia. Pomijam już to, że w Rosji ani Chinach nigdy nie panował okres prawdziwej porządnej demokracji (a ostatnie stulecie było już szczytem absurdu), za to od bardzodawna panowały tam rządzy absolutne (carów i komunistów oraz cesarzy).

Wszytkie kraje walczą o swoje, lecz ostatnie kilkadziesiąt lat wyraźnie pokazało bieguny świata - kto w czasie zimnej wojny był "imperium zła" i wspierał znienawidzone reżimy komunistyczne a kto walczył o demokrację i wolności obywateli. Tak jak obóz zachodni był oparty na prawdziwej współpracy, odpowiedzialności przed narodem i wolności, tak wschodni na strachu, opresji, bucie armii czerwonej i służbach inwigilujących obywateli.

Wyraźnie widać różnice pomiędzy USA a Rosją i Chinami. Nie mówię, że jedni są święci a drudzy to diabły wcielone, ale różnice wyraźnie widać. Chinami i Rosją nie rządzą ludzie głupi, bo robią wszystko aby wzmocnić swój kraj i udaje im się to w pewnym sensie. Umiejętnie wykorzystują wszystko do swoich celów (Igrzyska olimpijskie, surowce naturalne itp) i nie rozkładają swoich państw na łopatki. Ale co do tego czy są źli... co do Chin chyba nie ma watpliwości, że moralność chińska różni się trochę od naszej. Osobiście uważam,że władze chińskie są zbrodniczym reżimem (mam alergię na wszystko co komunistyczne i wywieszate czerwoneflagi i portrety ukochanych komunistycznych przywódców) mającym na rękach krew niewinnych własnych obywateli. Oni też są odpowiedzialni za ucisk jaki tam panuje.
Z Rosją tak samo -procesy polityczne, morderstwa polityczne, sprawa z Gruzją (ewidentna rosyjska prowokacja mająca na celu rzucić Gruzję na kolana). Nie podoba mi się polityka Rosji. Uważam, że to co robią władze Rosji jest naganne i moralnie złe. Próbując przekonać wszystkich że znów są "mocarstwem" (wśród Rosjan chęć bycia mocarstwem przeważa chyba nad dostatnim życiem) gnębią małe narody.To dla wmocnienia Rosji, więc nie jest to złe dla ich kraju, ale wg mnie złe jeśli oceniać samo postępowanie i decyzje. Nie mówię, że każde użycie siły jest złe, ale ważne jest to w jaki sposób się torobi i jakie ideały za tym stoją.
  • 0



#60

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w przyrodzie a tym bardziej w swiecie finansow nic nie ginnie jedynie zmienia wlasciciela


taka wypowiedz o finansach to ino Warszawiak mogl zapodac,
czlowieku, czy ty przespales wyklady na swojej uczelni czy wlasnie jestes tym maluckim co traci?
oczywiscie sa 2 podstawowe kierunki przeplywu finansow ktore generuja wzrost lub spadek indexow ale nie ma zdarzen ktore nie pociagaja za soba kolejnych ktorych wynikiem sa rozne nastepstwa/zmiany.
Moze olac sama teorie przeplywu gotowkowego czy tez nie gotowkowego ale polecam tylko jedna lekture, historie gospodracza.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych