Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ławrow w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#61

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam nic do zarzucenia swoim argumentom, a co do zastanowienia się nad śmiesznością mojego postu o tarczy, owszem, gdyby większa ilość ludzi poddała w wątpliwość jego wiarygodność, pewnie głębiej bym się nad nim zastnowiła, a Ty... no cóż. Powodzenia w ślepiej wierze w naszego sojusznika :)


Silent, do tej pory nikt oprócz Ciebie nie stwierdził, że się ośmieszyłam, tak jak nikt nie napisał, że informacja jest nieprawdziwa [oprócz Ciebie], więc tego zdania nie warto nawet brać pod uwagę :)


No tak, bo skoro tylko jedna osoba Ci tak mowi to znaczy, ze to nie moze byc prawda, poniewaz Ty tak uwazasz - czyli moja lepsza jest lepsza niz Twoja lepsza, gratuluje. Szkoda tylko, ze ta jedna osoba jest jedyna ktora pisze tutaj z sensem i logika, odpowiednio popierajac swoje argumenty. Jak dla mnie, ten topic od dluszego czasu wprost blaga o zamkniecie, z braku odpowiedniego poziomu dyskusji po Twojej i tatika stronie. Dlatego tez, zwracam sie do ktoregos z moderatorow, o zamkniecie tego czegos, bo ciezko to nazwac dyskusja, gdy tylko jedna ze stron tak naprawde to robi.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych