Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co może UFO chcieć od Ziemian?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#46

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Flipflava, do pewnego stopnia masz rację. Myślę że kosmici boją się, ale raczej tego jak zareagujemy na nagłe i niespodziewane ujawnienie. Nikt nie chce być potraktowany z kałacha, gdy przynosi kwiaty ;). Dlatego uważam że starają się nas przygotować na ujawnienie prawdy poprzez przeloty ich statków/zdalnie sterowanych sond (nie wiemy jakie mają rozmiary ciała obcych, więc nie wiadomo co jest sondą a co statkiem. Nie mówcie tu o szarakach, itp. bo a) to mogą być wymysły zapoczątkowane przez Hillów - każdy podczepia się pod istniejący "pociąg" b) nawet jeśli są prawdziwi to jest to tylko jeden gatunek i nie znamy wymiarów innych), a nawet filmów SF (chociaż tu trzeba być ostrożnym - nie do końca wiadomo co jest inspirowane przez prawdziwe wydarzenia, chociaż nienadające się jeszcze do oficjalnego potwierdzenia a co wymysłem ludzkim, chociaż można spokojnie założyć że Dzień Niepodległości i nadchodzący Sky Line (chyba to to - chodzi o ten co dawali tutaj trailer) są dziełem ludzi).

Myślę również że rok 2011 będzie wyjątkowy pod względem obserwacji UFO, chociaż są to tylko moje przypuszczenia mogące nie mieć wiele z prawdą wspólnego.
  • 0

#47

kacper5101.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nawet jeśli przylecą i powiedzą elo ziom to i tak ześle to na nas okropne skutki.Pewnie 10% ludzkości popełni samobójstwo 25% straci sens do życia a reszta...... polecą do wspaniałego świata kosmitów :lol
  • 0

#48 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

UFO niczego nie chcą od Ziemian. Dowodem na to jest fakt, że nie dali się jeszcze ani razu nakryć...

Wniosek: to ludzie chcą czegoś od UFO, zapewne dlatego unikają z nami kontaktu, jak tylko potrafią. :)
  • 0

#49

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro są tu stale obecni, zapewne czegoś od nas chcą i to jest największa tajemnica. I wcale nie muszą się przed nami ukrywać, to my nie mamy możliwości śledzić ich poczynań.
  • 0



#50

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po prostu nas obserwują z ciekawości. Tak jak człowiek czasem zatrzyma się nad jakimś mrowiskiem coby se obejrzeć jak te mróweczki tachają jakąś muszkę do norki.
  • 0

#51

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

My mamy Sims, oni Ziemię..
  • 0

#52

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpię, żeby tak to działało, inaczej każdy na Ziemi miałby zaspokajane wszystkie potrzeby ;-). Nie wiem czego oni chcą, ale raczej nie chcą nam zrobić krzywdy, bo by to już zrobili w czasach średniowiecza czy jeszcze wcześniej (w końcu rycerzyka z mieczem łatwiej zabić niż komandosa z AK47, nie?). Nie wierzę też w te wszystkie "njuejdżowskie" bzdury o jakiś gęstościach, żywieniu się emocjami, itp. Jak dla mnie to kosmici odwiedzający naszą planetę są co najmniej neutralni i starają się nas przygotować na ujawnienie (kto wie jak naprawdę wyglądają - może dysponują umiejętnościami zmiany kształtu a naprawdę wyglądają jak jakieś postaci z naszych mitów, które są - błędnie - przez nas postrzegane jako "ci źli"?).

Także, mimo że 100 % pewności nie mam, to sądzę że starają się nas przygotować (m.in. przez Operację Nowy Jork, jak ja nazywam akcję z 13 czy 14 października) w celu minimalizacji paniki w czasie oficjalnego ujawnienia (jakaś panika zawsze będzie, gra jest o to, aby ją jak najbardziej ograniczyć).
  • 0

#53

kacper5101.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobrze,a więc załóżmy że kosmici sie nam ujawnią,co mogli by na tym zyskać ???może chcą surowców ??? może naszych wnętrzności ? w końcu poco mieliby sie z nami zaprzyjaźniać skoro nic na tym niezyskają ? to tak jakby ludzie z 21 wieku mieliby sie dogadać z jaskinowcem,więc nierozumiem mózgu kosmitów (jeśli je mają).
  • 0

#54

corradam.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

KACPER5101 myślisz typowo ziemskim materialnym tokiem rozumowania mowic ze musza czegos od nas chciec. wg mnie mozebyc calkowicie odwrotnie, nie beda chciec niczego poza poznaniem nas ujawnieniem sie i tyle.utrzymywaniem wspolnych kontaktow.My ziemianie jestesmy zepsutym gatunkiem bo wpojono w nas teze ze nic za darmo w zyciu nie ma.
  • 0

#55

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dobrze,a więc załóżmy że kosmici sie nam ujawnią,co mogli by na tym zyskać ???może chcą surowców ??? może naszych wnętrzności ? w końcu poco mieliby sie z nami zaprzyjaźniać skoro nic na tym niezyskają ? to tak jakby ludzie z 21 wieku mieliby sie dogadać z jaskinowcem,więc nierozumiem mózgu kosmitów (jeśli je mają).

Załóżmy że są na tyle inteligentną rasą, że nudząc się sobą, postanowili poznać inne gatunki zamieszkujące Wszechświat. A w tym całym śmietniku, musi być ich jednak trochę.
Nie mieszają się w Nasze życia bo domyślają się że to stworzy na Ziemi niezły chaos. Ludzie to żałosny gatunek, barbarzyński. Nawet jeżeli kosmici by się nam pokazali, tak czy siak, nie zważając na niebezpieczeństwo, ludzie są tak żałośni że musieliby zbadać choćby jednego przedstawiciela rasy kosmitów. Jesteśmy zbyt ciekawscy, aby to uszło naszej uwadze i nic na to nie poradzimy.

KACPER5101 myślisz typowo ziemskim materialnym tokiem rozumowania mowic ze musza czegos od nas chciec. wg mnie mozebyc calkowicie odwrotnie, nie beda chciec niczego poza poznaniem nas ujawnieniem sie i tyle.utrzymywaniem wspolnych kontaktow.My ziemianie jestesmy zepsutym gatunkiem bo wpojono w nas teze ze nic za darmo w zyciu nie ma.

Ty mówisz natomiast jak osoba będąca pewną swoich słów. Człowiek nie potrafi utrzymywać wspólnych kontaktów z inną rasą zamieszkującą kosmos. To prawda, za darmo nic w życiu nie ma i tego trzyma się znacząca większość ludzi. Nic na to nie poradzisz. I właśnie dlatego że w życiu nie ma nic za darmo, nawet jak obcy się ujawnią, człowiek będzie na tyle zachłanny że będzie chciał o nich wszystko wiedzieć. Począwszy od tego dlaczego tak wyglądają, skończywszy na ich technologii i wnętrznościach.

Człowiekowi nie możesz dać kosmosu bo zaraz będzie chciał dorwać się do całego Wszechświata :|

My mamy Sims, oni Ziemię..

Cieszyłbym się gdyby to tak działało. Przynajmniej wiedziałbym że Bogiem jest jakiś kosmita grający w "Sims World", a nie zmyślony bałwan (Bez obrazy dla wierzących..) xP.

Także, mimo że 100 % pewności nie mam, to sądzę że starają się nas przygotować (m.in. przez Operację Nowy Jork, jak ja nazywam akcję z 13 czy 14 października) w celu minimalizacji paniki w czasie oficjalnego ujawnienia (jakaś panika zawsze będzie, gra jest o to, aby ją jak najbardziej ograniczyć).

Jesteśmy gotowi, przybywajcie jak czytacie tego posta ._.!
A tak na serio, wątpię. Jeżeli w sprawach kosmosu, rządy dalej będą tak wszystko co niezbędne utajniały to nie dość że po pojawieniu się obcych panika wybuchnie taka że "hoho", bo wszystko będzie się działo na ostatnią chwilę albo pożyjemy sobie jeszcze kilka lat i będziemy świadkami wojny międzygalaktycznej ._.

Więcej nie chce mi się cytować. Ogólnie, powracając do tematu.. Czego UFO może chcieć od ziemian?
Niczego.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 02.12.2010 - 21:07

  • -1



#56

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Załóżmy że są na tyle inteligentną rasą, że nudząc się sobą, postanowili poznać inne gatunki zamieszkujące Wszechświat. A w tym całym śmietniku, musi być ich jednak trochę.
Nie mieszają się w Nasze życia bo domyślają się że to stworzy na Ziemi niezły chaos. Ludzie to żałosny gatunek, barbarzyński. Nawet jeżeli kosmici by się nam pokazali, tak czy siak, nie zważając na niebezpieczeństwo, ludzie są tak żałośni że musieliby zbadać choćby jednego przedstawiciela rasy kosmitów. Jesteśmy zbyt ciekawscy, aby to uszło naszej uwadze i nic na to nie poradzimy.


Jestem pewien, że oni sami siebie zbadali i gdyby ludzie chcieli wiedzieć to dostarczą wszelkich potrzebnych danych.

Ty mówisz natomiast jak osoba będąca pewną swoich słów. Człowiek nie potrafi utrzymywać wspólnych kontaktów z inną rasą zamieszkującą kosmos. To prawda, za darmo nic w życiu nie ma i tego trzyma się znacząca większość ludzi. Nic na to nie poradzisz. I właśnie dlatego że w życiu nie ma nic za darmo, nawet jak obcy się ujawnią, człowiek będzie na tyle zachłanny że będzie chciał o nich wszystko wiedzieć. Począwszy od tego dlaczego tak wyglądają, skończywszy na ich technologii i wnętrznościach.

Pewnie tak, ale myślę, że jeśli będą chcieli się ujawnić, to będą gotowi żeby nam przekazać to co chcemy wiedzieć. W końcu to nasza planeta, oni tylko będą gośćmi.

Człowiekowi nie możesz dać kosmosu bo zaraz będzie chciał dorwać się do całego Wszechświata :|

A to nie przypadkiem to samo? ;).

My mamy Sims, oni Ziemię..

Cieszyłbym się gdyby to tak działało. Przynajmniej wiedziałbym że Bogiem jest jakiś kosmita grający w "Sims World", a nie zmyślony bałwan (Bez obrazy dla wierzących..) xP.

Tu się z tobą zgadzam, ale raczej nic takiego nie ma miejsca (patrz moje wcześniejsze posty).

Jesteśmy gotowi, przybywajcie jak czytacie tego posta ._.!
A tak na serio, wątpię. Jeżeli w sprawach kosmosu, rządy dalej będą tak wszystko co niezbędne utajniały to nie dość że po pojawieniu się obcych panika wybuchnie taka że "hoho", bo wszystko będzie się działo na ostatnią chwilę albo pożyjemy sobie jeszcze kilka lat i będziemy świadkami wojny międzygalaktycznej ._.


To ty chyba żyjesz na innej planecie, ew. w świecie równoległym ;). Nie, no sorry, ale chyba musiałeś zauważyć, że rządy Wielkiej Brytani, francuski i chyba Niemiec (ale tu pewny nie jestem) ujawniają dokumenty nt. UFO. Oczywiście wiadomo, że UFO!=Kosmici, ale część obserwacji jest co najmniej zastanawiająca. Uważam (jednak to jest tylko moja opinia), że jest to częścią większego planu mającego na celu przygotowanie ludzi na ujawnienie. Nie da się w 100% wyeliminować ew. paniki - nawet jakbyśmy przygotowywali tzw. normalnych ludzi przez sto czy dwieście lat, ale z pewnością da się ją ograniczyć. Uważam też, że część serialów/filmów/książek SF też może skrywać wskazówki nt. obcych, ale z pewnością nie wszystkie, bo jak wiadomo ludzka wyobraźnia potrafi stworzyć niesamowite rzeczy.
  • 0

#57

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

podobno jest na tej ziemi 11 obcych cywilizacji z czego dwie są dobre dla ldzkosci a inne to pasozyty, jedna z ras chyba Draco nie jestem pewny zabrala ludzkoski 10 helios i zrobila z ludzi posrednio i bezposrednio niewolnikow, na ziemi znalezli cenne mineraly np. zloto. Na dodatego zywia sie ludzka zla energia jak stach wojny itp. Potywaja ludzi na eksperymenty oraz traktuja jak bydlo, taka jest przykra prawda, na dodatek jest ich sporo pod naszymi nogami czyli kilka km pod ziemia maja swoje bazy. Powoli niszcza ludzkosc poprzez choroby zatruta zywnosc, bardzo mozliwe ze Mcdonald i coca-cola zapoczatkowali obcy, kazali aleryce wprowadzic takie zatrute jedzenie na caly swiat aby ludzie tracili zdrowie i populacja spadala. Wszytsko sie sprawdza czytalem ze mezczyzni juz maja gorsza sperme itp. W 2012 roku byc moze wydazy sie cos waznego jest to bardzo mozliwe, wyczytalem gdzies ze dostaniemy szanse odebrania skradzionych DNA czyli 12 helios i wtedy zaczenie sie wojna tak zwana apokalipsa wierzacy ludzie ktorzy dostali 12 halios od Boga beda mogli zgladzic obcych pasozytow. Biblie mozna interpretowac na rozne sposoby lecz wszytko uklada sie dosc logicznie.
  • 0

#58

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up

Yeah, right, whatever. Ja nie neguję zjawiska UFO, wiem że kosmici nas odwiedzają (chociaż UFO to nie kosmici, powiem po raz setny - UFO=NOL=Niezidentyfikowany obiekt latający, czyli nawet nieznany nam gatunek owada czy ptaka ;)), ale to wszystko. Nie wiemy NIC o ich intencjach, a przez takie uprzedzenia jak te które wyraziłeś może być zdziwko jak np. przylecą inteligentne gady i będą chcieli nam pomóc. Zarówno po ich jak i naszej stronie. A Channelingi w które ty tak wierzysz są wątpliwej wiarygodności. Część zapewne jest prawdziwe, ale nie wiadomo które, bo channelingi to prawdopodobnie w równej mierze:


- Wytwory pisarzy SF/Fantasy, które chcą zarobić jeszcze więcej mówiąc że to prawda (co jest dobrym sposobem na biznes, bo literaturę SF/Fantasy czyta mniej osób niż przekazy channelingowców).
- Wytwory umysłu schizofreników (część przekazów jest napisana takim językiem, że wątpię w integralność psychiczną osób je piszących)
- Prawdziwe przekazy obcych ras, które są nam przyjazne (ale to bardzo trudno stwierdzić które, bo można je łatwo pomylić z powyższymi punktami)
- Prawdziwe przekazy obcych, jednak z kłamliwymi informacjami, żeby jeszcze bardziej zamieszać (zastrzeżenia jak powyżej)

Dalej. Wyglądasz na miłośnika teorii spiskowych. Nie będę oceniał twojej inteligencji, bo cię nie znam, ale tutaj muszę cię zmartwić. Coca-colę, frytki, itp. wymyślili ludzie. Smaczne żarcie swoją drogą. Mężczyźni mają gorszą spermę przez wszechobecne promieniowanie - komórki, telewizory, od kilku lat sieci WiFi, itp. A że populacja spada to bardzo dobrze. I tak ludzi jest na ziemi za dużo. Wątpię jednak aby zapanowała powszechna bezpłodność, najwyżej będzie się rodzić mniej dzieci, co wyjdzie tylko z pożytkiem dla naszej planety (mniej dzieci = mniej samochodów, motorów = mniej zanieczyszczeń i innych odpadów). W 2012 faktycznie coś się wydarzy, ale nie będzie to o czym każdy myśli, że się stanie. A przynajmniej większość.

Biblię faktycznie da się interpretować na wiele sposobów, ale słownika ortograficznego już nie. A twój post ma bardzo mało wspólnego z logiką.
  • 1

#59

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up

jak to prosto być ignornatem, to najlatwiejsza droga ktora stąpa 95% ludzi na świecie.
może jak obcy przyleci ci do pokoju i bedzie pozowal do zdjec wtedy uwiezysz? a moze bedziesz sobie tlumaczyl ze to jakis koles w przebraniu?
takie stwierdzenia jakie ty wyznajesz sa dobre ale do 15roku zycia, jednak spoleczenstwo robi sie coraz glupsze pomimo wzrostu techniki(obcy w duzej mierze sie do tego przyczyniaja).
co do frytek i coli etc. to poprostu calkowicie mnie rozbawiles, tutaj pokazales cala swoja prostolinijnosc, musze przekazac to jak malemu dziecku: nie chodzi o to kto frytki wymyslil bo napewno czlowiek, gra rozgrywa sie w wielkich kolporacjach takich jak coca-cola czy mcdonald gdzie przetworzone produkty sprzedaje sie ludziom aby ich otepiac, wiesz co to aspartam? chyba juz go duzo z cola pochlonoles ze piszesz takie ignoranckie pseudomadre wypowiedzi

Użytkownik restek edytował ten post 07.12.2010 - 17:21

  • -1

#60

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja ci powiem, że raczej twoje wypowiedzi są inteligentne inaczej. A co do kosmitów, to wiem że istnieją, miałem w życiu zbyt dużo dziwnych zdarzeń, żebym ciągle myślał, że nie istnieją. Jednak takie uprzedzenia jakie ty wyznajesz mogą nam przeszkodzić w kontakcie (i pewnie "dzięki" takim ludziom jak ty, prof. idiotologii i bajkopisarstwa Jan Pająk (czy tam inny stawonóg), David "Wiedzący więcej" icek - pisownia celowa jeszcze się nie ujawnili). Nie znacie ich intencji, ja też nie znam. Wiemy tylko ŻE istnieją, nie wiemy czego chcą (dopóki się nie ujawnią, co moim zdaniem nastąpi w ciągu 3 najbliższych lat). Pokaż mi gdzie jest jakiś dowód (raport, dokument czy film kogoś niezależnego - filmiki icka, pajączka nie wchodzą w grę, pierwszy ciągnie zbyt dużą kasę z tego co robi i mówi, a drugi już dawno powinien odwiedzić psychiatrę (z pilota nie da się zrobić wykrywacza ufo, za dobrą technologię mają - złapiesz jedynie szumy od sieci komórkowych i wifi, więc kosmici będą wykrywani zawsze, chyba że znajdziesz się po za zasięgiem - wtedy nic nie wykryje)), że reptilianie czy szaraki są źli (w to drugie jestem bardziej skłonny uwierzyć, biorąc pod uwagę wydarzenia z Dulce), to ci uwierzę.

Zaznaczam po raz kolejny, że wiem (tak, wiem jednak nie będę pisał, skąd, bo i tak nie uwierzycie, gdyż nie mam dowodów (co by było dla mnie jako osoby niebezpieczne, więc jest dobre i ma swój cel), a jak nie ma się konkretnego, wiarygodnego dowodu, to lepiej się nie odzywać), że kosmici istnieją, ale nic po za tym. Dopóki się nie ujawnią nie będziemy wiedzieć w 100% jakie są ich intencje, a nawet po tym trzeba będzie poddać ich ciągłej obserwacji przez określony czas (kilka lat), czy aby na pewno są pozytywnie nastawieni (jak ktoś oglądał V, co wie o co chodzi. Nie chcę aby ten scenariusz się powtórzył i jeśli jest lub będzie jakiś "ruch oporu" mający konkretne i wiarygodne dowody, że jednak są kłamcami i dupkami, to ma we mnie sprzymierzeńca, gdyż sporo wiem).

Zresztą gdyby chcieli nas zniszczyć/zrobić z nas niewolników, to już by to zrobili w starożytności, ew. w średniowieczu. Teraz mamy za dobry sprzęt. Za dużo zachodu, choć jak wiadomo nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych