Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zrobił zdjęcie duchowi!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#46

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy to nie jest kadr z filmiku ?
bo mi kiedys cos podobnego mignęło...
i wątpię czy to duch legionisty.
wątpie czy to w ogólę duch.
jak dla mnie to lipa jest.
  • 0

#47

ex-hunter.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dosyć wyraźny ten duch. Według mnie za ostre kolory. Nie wierze w to, iż zdjęcie jest prawdziwe.
  • 0

#48

yater1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dosyć wyraźny ten duch. Według mnie za ostre kolory. Nie wierze w to, iż zdjęcie jest prawdziwe.



Czy nikt nie czyta całego tematu tylko pierwszy post a później dopisuje tego typu teksty.
Wcześniej był podany link do strony z całą historią oraz filmem na którym wystąpiła ta "anomalia".

Także to co widać w pierwszym poście to jedynie kadr z filmu, także jakość jego jest dyskusyjna.

Jak dla mnie, po obejrzeniu filmu, nie wygląda na nic nadprzyrodzonego, ot zwykłe zanieczyszczenie obiektu, lub bardziej załamanie światła. Resztę dopisze wyobraźnia.

Obiekt jest nieruchomy i zanika w momencie nadbiegnięcia zawodników. Zmienia się ostrość na którym ustawia się automat kamery a co za tym idzie optyka obiektywu no i momentalnie zmienia się obiekt.

Raczej nie fake ale poprostu narmalne zjawisko które da się wytłumaczyć normalną optyką.
  • 0

#49

Poriqq.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorki za refresha ale strasznie denerwuja mnie wasze wypowiedzi ... Posłuichajcie koledzy : O co wam w ogóle chodzi ? Jeśli zdjęcie jest nie ostre i tak dalej to lamentujecie o jeezus nie ostreee to faaake i tak dalej, a jak sie trafi fajne, ostre zdjecie to mowicie ze jest za ostre i że to fake ludzie zdecydujcie sie czego wy chcecie od zdjęć...

Do tematu ...
To zwykłe światło ... jak to możliwe że przy przyblizeniu nagle się pojawia a jakby tego było mało to " nie widać go było gołym okiem " bo to była smuga światła, która pokazała się dopiero przy włączonym aparacie ... takie moje zdanie :P
  • 0

#50

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Poriqq, zamiast pisać posta w stylu "bardzo mnie denerwują wasze wypowiedzi" sprawdziłbyś "ostatnią aktywność". Większość osób, które wypowiedziały się na tej stronie są nieaktywne od 2 miesięcy;
yater1 - 29.04.
ex-hunter - 4.10.2008
Constantine - 2.03.

A później się dziwić, że moderatorzy zamykają temat. By the way, większość użytkowników przyznaje, że to zdjęcie to lipa :P.
  • 0



#51

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak na moje to ten duch nie "maszeruje jak na legionistę przystało" tylko on zwyczajnie.... biegnie. Bardzo podejrzane są te zdjęcia, na których ktoś fotografuje jakąś ścieżkę, ławkę, czy drzewko jedno i dookoła nic nie ma. Tak jakby to zrobił specjalnie (dodał ducha w programie).
  • 0



#52

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Raczej autentyk, ale nie wiem...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych