Skocz do zawartości


Zdjęcie

Astronauta z Apollo 14: na Ziemi byli obcy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To by było możliwe. Z drugiej strony jednak zaznaczył, że miał dostęp do "niejawnych informacji" wiec kto wie? :)
  • 0

#17

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ps. Wkurza mnie ten wyscig szczurow nawet tutaj o to kto pierwszy wklei niusa z onetu -.-


Tak, to jest mój priorytet. Całymi dniami poluję na newsy, zapewne inni też chory człowieczku.

Ale ok - proponuję na "czołówkę wystawić post Cashpointa - UFOludka przebija obrazkiem i wyróżnieniem tytułu :P - a propo porównania tego co obaj Panowie zamieścili:

Co ciekawe, stwierdził on, że nasza technologia nie jest porównywalna do ich technologii, oni zaś sami „byli nastawieni wrogo”.


VS

Potwierdził również inne obecne w świadomości wyznawców UFO przekonanie, mówiąc że nasza technologia "nie jest tak zaawansowana" jak ich. Mitchell uspokaja jednak: "gdyby byli wobec nas wrodzy, już dawno byśmy wyginęli".


więc ?
  • 0



#18

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No wlasnie.Jedno wyklucza drugie,a o to IM chodzi.Wiecej watpliwosci,mniejsza szansa,ze ktos uwierzy. Jak ONI nas odwiedza oficjalnie,nasze zycie zmieni sie nie do poznania(cokolwiek by to nie znaczylo).



#19

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie powiem, ciekawe. Ciekawe również czy to prawda, ale sobiście wierzę w to co mówi ten człowiek :D
  • 0

#20

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poczytajcie sobie komentarze na TVN24 pod doniesieniem dot. właśnie tych wypowiedzi. Pełne agresji, głupoty, zaślepienia, ciemnoty... aż szkoda słów na tych ludzi. Oni generalnie odrzucają Zjawiska bo... bo tak. Tragedia. I jak tu mają Oni nas odwiedzić? ;x

<little off> Generalnie jak się poczyta komentarze (głównie pod politycznymi newsami) na tym tefałenowskim portalu to aż człowieka serce ściska w jakim my ciemnym, pełnym nienawiści kraju żyjemy... :/ </little off>
  • 0

#21

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Generalnie jak się poczyta komentarze (głównie pod politycznymi newsami) na tym tefałenowskim portalu to aż człowieka serce ściska w jakim my ciemnym, pełnym nienawiści kraju żyjemy... :/

Zgadzam sie z tobą. Ludzie żyją w nieświadomosci co sie dzieje. Żyją tylko tym co jest w telewizji, gdzie jak wiemy jest cenzura w takich sprawach. Ludzie sami nie myślą. Myśli za nich telewizja. Nie potrafią sami sie domyślec, że to moze byc prawdą. Nie są samodzielni w myśleniu.
  • 0

#22

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy samo lądowanie na księżycu robi z niego kogoś kto nie może pieprzyć głupot ?
pomijając bezgraniczną wiarę w słowa kogoś kto był związany z przecież kłamliwym tuszującym zdjęcia NASA, które nie zatrudniłoby do oszustwa, do nakręcenia w Hollywood lądowania na księżycu, kogoś kto chlapie tym co usłyszał na prawo i lewo, nawet po tylu latach, czyżby on nie został zastraszony ? nie ma rodziny którą mógłby stracić za taki przeciek ?
no więc pomijając to jego wypowiedź nie zmienią mojego zdania na ten temat, kosmici pewnie nas kiedyś odwiedzili bo wszechświat jest za duży i za stary żeby jakaś cywilizacja nas nie odkryła :)
  • 0

#23

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każda obca rasa zaawansowana technologicznie i duchowo w wszechświecie może nas odwiedzić...
Duże prawdopodobieństwo że zamieszkałe obce rasy z naszej galaktyki i pobliskich układów słonecznych też...
Są ludzie którzy więcej od przeciętniaka mogą wiedzieć i sie wychylić...ale duże ryzyko............................
Osobiście jestem na tak,może coś w końcu sie zmieni na lepsze w tym zaskakującym codziennie życiu...=)
  • 0

#24

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam sie z tobą. Ludzie żyją w nieświadomosci co sie dzieje. Żyją tylko tym co jest w telewizji, gdzie jak wiemy jest cenzura w takich sprawach. Ludzie sami nie myślą. Myśli za nich telewizja. Nie potrafią sami sie domyślec, że to moze byc prawdą. Nie są samodzielni w myśleniu.



a w jakiej ty swiadomosci zyjesz? jest cos takiego jak roznica zdan to ze ktos ma odmienne poglady na temat UFO to nie znaczy ze odrazu jest zaslepiony i niezdolny do samodzielnego myslenia. Troszke szacunku do opini innych na ten temat. Panuje wolnosc slowa. Powiem ci ze dla mnie np fenomen "zielonych ludzikow" to bujda wiec odrazu bede dla ciebie marionetka ktora steruje rzad?

na marginesie jestem neutralnie to tego nastawiony.
  • 0

#25

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bede dla ciebie marionetka ktora steruje rzad?

raczej sceptykiem badz ignorantem :P
czasem zastanawiam sie, po cholere to forum jeszcze istnieje, skoro tak naprawde stosunek ludzi zaciekawionych zjawiskami paranormalnymi i sceptykow ma sie tu w stosunku 1/4
to jakby na forum o samochodach zarejestrowala sie grupa ekologow i ciagle mowila o tym jakie to samochody sa zle i ze niszcza wszystko. tak, wlasnie po to je stworzono przeciez :lol a po jakims czasie ta grupka bylaby wieksza niz fani samochodow :D bezsens
  • 0

#26

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

E tam bezsens. Ktoś musi nawracać tych ludzi na dobrą drogę bo jak by nie było nas (sceptyków) to by ludzie większośc rzeczy przyjmowali za prawdę. Jeszcze by ktos pomyslał ze ma moc psi i potrafi latac jak bohaterowie dragon ball. Musimy ich przed tym strzec :) Co nie znaczy że jako sceptyk nie uznaję wszystkich zjawisk - przecież nie wszystko zostało jeszcze zbadane i wyjasnione przez naukę. No ale jak ktoś na kurz woła orb a na czarny pixel na zdjęciu - statek obcych no to wybacz ale musimy interweniowac xD
  • 0

#27

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

istoty te przypominają "małych ludzi" o osobliwych kształtach.


Dwóch takich kurdupli zakamuflowało się w naszym rządzie (małe główki i wielkie ślepia dziwnie na nas patrzące). Zdemaskowano ich po notorycznym uchylaniu sie od obowiązkowych badań lekarskich. Inni politycy też są mocno podejrzani, jakiekolwiek apele o ujawnienie nazwisk ich osobistych psychiatrów pozostają bez echa..... :o
Pewnie chcą nas przygotować do przejścia w kolejną gęstość, oczywiście pokojowo i bezboleśnie.
  • 0



#28

Dharius.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Wszystkich to jest mój pierwszy post , ale forum czytam już od jakiegoś roku.Co do tematu to napisze tak : Nie wiem czy ten gościu mówi prawdę czy po prostu chce zaistnieć w mediach!Ja osobiście wierzę w obce cywilizacje i że nas odwiedzały i odwiedzają do dnia dzisiejszego!Nie wiem dlaczego informacje o ufo i obcych są tuszowane i tajne-czemu ma to służyć,mamy prawo znać prawdę! (przecież kłamstwo ma zawsze krótkie nogi!)Tak czy siak kiedyś to wypłynie bo ktoś będzie miał dość okłamywania ludzi i przedstawi takie dowody że nawet niedowiarkom szczęka opadnie!Oby jak najszybciej to się stało! :) pozdrawiam
  • 0

#29

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ten gościu mówi prawdę czy po prostu chce zaistnieć w mediach!


A ja mysle, ze ten czlowiek juz dawno zaistanial w mediach i teraz nie mialby po co to robic. Ludzie macie zeznania czlowieka ktory pracowal w NASA i dalej macie watpliwosci? Gdyby wam dali dowod i tak snuli byscie jakies inne teorie sprzeciwiajace sie temu... eh
  • 0

#30

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Statek obcych musiałby mi wylądować w ogrodzie abym uwierzyła. Żadne zeznania niczego w tej kwestii nie zmieniają aczkolwiek pewne jest że wszechświat zamieszkują niezliczone obce formy życia. Tylko, czy naprawdę mają powiązania z agendami rządowymi ? WĄTPIĘ W TO.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych