Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teczka moderatora Ivellios


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
121 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Oceń moderatora Ivellios (115 użytkowników oddało głos)

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest obiektywny (bezstronny, neutralny)?

  1. tak (36 głosów [31.30%])

    Procent z głosów: 31.30%

  2. raczej tak (36 głosów [31.30%])

    Procent z głosów: 31.30%

  3. raczej nie (14 głosów [12.17%])

    Procent z głosów: 12.17%

  4. nie (29 głosów [25.22%])

    Procent z głosów: 25.22%

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest sprawiedliwy (czy nie nadużywa stanowiska)?

  1. tak (35 głosów [30.43%])

    Procent z głosów: 30.43%

  2. raczej tak (33 głosów [28.70%])

    Procent z głosów: 28.70%

  3. raczej nie (19 głosów [16.52%])

    Procent z głosów: 16.52%

  4. nie (28 głosów [24.35%])

    Procent z głosów: 24.35%

Czy Twoim zdaniem ten moderator dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków?

  1. tak (44 głosów [38.26%])

    Procent z głosów: 38.26%

  2. raczej tak (34 głosów [29.57%])

    Procent z głosów: 29.57%

  3. raczej nie (10 głosów [8.70%])

    Procent z głosów: 8.70%

  4. nie (27 głosów [23.48%])

    Procent z głosów: 23.48%

Gdybyś miał(a) ocenić tego moderatora za całokształt pracy na forum, jaką wystawił(a) byś mu ocenę?

  1. 6 - wzór moderatora (17 głosów [14.78%])

    Procent z głosów: 14.78%

  2. 5 - bardzo dobry moderator (28 głosów [24.35%])

    Procent z głosów: 24.35%

  3. 4 - dobry, solidny moderator (24 głosów [20.87%])

    Procent z głosów: 20.87%

  4. 3 - przeciętny moderator (13 głosów [11.30%])

    Procent z głosów: 11.30%

  5. 2 - kiepski moderator (7 głosów [6.09%])

    Procent z głosów: 6.09%

  6. 1 - tej osobie nie należy się funkcja moderatora (26 głosów [22.61%])

    Procent z głosów: 22.61%

Głosuj

#106

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moderatorzy są po prostu nie przeszkoleni, nie wiedzą pewnych rzeczy, źle interpretują pewne sprawy, oni nie rozumieją że zamykając temat dają przykład nietolerancji wobec Polaków a nie Żydów.
  • 0

#107

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po drugie gdyby ten temat założył ktokolwiek inny, myślę że nie byłoby takiej reakcji. :P Znamy wszyscy wojne Tatikowo-modową sprzed paru miesięcy. Tak na prawdę w niewielu tematach wywiązała się pyskówka na Żydów, zwykle jakieś fakty, linki itp. A że nie były pochlebne... przepraszamy :))
  • 0



#108

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mylo, mogę ci zagwarantować, że reakcja byłaby taka sama, obojętnie kto by taki temat założył.
  • 0



#109

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zamknąłeś "nabijalnię postów"... fajnie. Tylko jakoś ALBO MI SIĘ WYDAJE, albo od kilku postów moj licznik zatrzymał się na 98:/ walić to. Zamykasz temat bo jest on "nabijalnią postów"? to może całe forum zamknąć? A nie pomyślał nikt żeby wypieprzyć ten głupi licznik napisanych postów? Coś mi sie zdaje, że ogólnie to całe to forum powinno przejść poważną reformę bo inaczej to...

Takie zamknięcie jest troche głupio uzasadnione, nie wiem gdzie tam był ogromny offtop (a chyba na tym dyskusja polega, że swobodnie pływa się po podobnych tematach i dyskusja trwa...) no ale w myśl, że ADMIN/MOD nigdy się nie myli-już nie dyskutuję...(swoją drogą niedługo to będzie forum tylko dla adminów i vip-ów..)

Tylko przykro się robi i naprawdę smutno, bo człowiek się zaangażuje trochę w temat, chce coś porobić, zainteresuje się czymś.. teraz wracam w zjebanym humorze do domu bo musiałem ukochaną ratować w wielkiej burzy bo okno się rozpierniczyło, jadę przez ulewę, pioruny, połamane drzewa i lecące liście-myślę sobie dojadę-wejde sobie na forum i dodam nowe fakty w JEDNYM JEDYNYM wątku, w którym jakoś miałem chęć się bardziej na tym forum udzielić, a tu LIPA - NIE NABIJE JUŻ SOBIE POSTA! kara taka bo 4 już nabiłem i trzy inne osoby po jednym!!

I teraz co powinienem zrobic? wkurzyć się nabluzgac na wszystko, założyć 15 nowych tematów, żeby podku***ć modów i iść w **** sobie? A może założyć temat po raz drugi zbierając wszystko do kupy? Tylko po co, zaraz inny przyleci z TAAAKA BUZIA, że temat już był i trzeba zamknąć... :( Tak źle, a tak niedobrze. A płaszczyć się przed nikim nie będę i błagał o odblokowanie albon słał przez PW żeby dodał łaskawie.

Przepraszam, że tak ostro ale wkurza mnie takie zamykanie tematów! Rozumiem jak się już SYF robi do kwadratu, ale w przeciwnym wypadku chyba trzeba poczekać trochę, aż temat ucichnie, a nie nagle CIACH koniec rozmowy. Ktoś może jeszcze miał by coś do napisania....



Kris
  • 0



#110

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

KriSSnt. Szczerze to ja raportowałem temat. Już od niemal 5,6 stron widziałem ciągle te same przerobki zdjęć, te same argumenty, te same zarzuty tylko wykonywane przez inne osoby. Przepraszam jeśli cię to zmartwiło.
  • 0



#111

Smrodak100.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ivellios jest po po prostu niewłaściwą osobą na niewłaściwym stanowisku. Skutecznie odrzuca nowych użytkowników pokazując "kim on to nie jest". NIE MASZ SIĘ GDZIE WYŻYWAĆ TO KUP SOBIE WOREK TRENINGOWY I W NIEGO WAL.
  • 0

#112

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tylko wykonuję swoje obowiązki. A że nie wszystkim się to podoba i są skłonni uznać to za "nadużywanie władzy", to inna sprawa.
  • 0



#113

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobry Ivellios nie jest zły
  • 0



#114

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem najlepszejszy moderator na forum :)
  • 0

#115

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przyglądając się dyskusji odniosłem wrażenia, jakoby panowała jakaś nagonka na Ivelliosa. To, że niektórym z was nie odpowiada jego postawa to już wasza sprawa. Od moderatorów i administratorów zawsze więcej się wymaga, kosztem czego są oni zawsze mierzeni przez zwykłych userów. Wiem o czym mówię bo sam mam przyjemność administrować jeden serwis, którego nazwy nie podam ze względu na regulamin, który zabrania propagowania treści nie związanych z serwisem VRP.(Ivellios wie kim jestem i co administruje). Wracając do meritum, oczyma zwykłego użytkownika, wszystko jest takie proste. Jednakże moderator, Smod, czy second admin odczuwa wielką presję, jako że został powołany na stanowisko, które obiecał swoją osobą godnie reprezentować, nie powinna więc was dziwić liczba upomnieć, jakie Ivellios wlepił, co w mojej opinii było słuszne, no znajdzie się w przybliżeniu 5 osób, którym ja osobiście "minusa" bym nie wlepił ale to już inna sprawa. Kończąc tą przemowę, zwrócę się do użytkowników widzących wroga w Ivelliosie :
W naszych oczach skłonni jesteście źdźbło wypatrzeć, a nie widzicie bel w swoich...
  • 0



#116

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem od stosunkowo niedawna w serwisie i nie mogę się wypowiadać z wiarygodnością o ivelliosie ale co do wypowiedzi Makbeta chciałbym dodać iż masz po części rację lecz smod jest smodem dla tegoż iż wydaje się on bez większych skaz, lecz gdy skazy się pojawiają, pojawiają się również i komentarze do nich itd, rozumiem że ciężko być moderatorem, super moderatorem bądź administratorem lecz jakieś prawa ten smod ma i jak ich nie przestrzega to po 1 ma on negatywny wpływ na urzytkowników a 2 że "odstrasza" on nowych którzy dopiero co się zarejestrowali bądź przeglądają forum. I w takiej sytuacji tworzy się nagonka która ukazuje się w postaci takiegoż tematu i tylu negatywnych opinni
  • 0

#117

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem od stosunkowo niedawna w serwisie i nie mogę się wypowiadać z wiarygodnością o ivelliosie ale co do wypowiedzi Makbeta chciałbym dodać iż masz po części rację lecz smod jest smodem dla tegoż iż wydaje się on bez większych skaz, lecz gdy skazy się pojawiają, pojawiają się również i komentarze do nich itd, rozumiem że ciężko być moderatorem, super moderatorem bądź administratorem lecz jakieś prawa ten smod ma i jak ich nie przestrzega to po 1 ma on negatywny wpływ na urzytkowników a 2 że "odstrasza" on nowych którzy dopiero co się zarejestrowali bądź przeglądają forum. I w takiej sytuacji tworzy się nagonka która ukazuje się w postaci takiegoż tematu i tylu negatywnych opinni


Jak najbardziej to rozumiem, jednakże w momencie kiedy użytkownik nie sprawuję się na funkcji którą otrzymał, powinien zostać z niej usunięty. Jednakże przeważnie degradacja następuję przy większych wykroczeniach, wlepianie minusów na prawo i lewo, nie świadczy o inteligencji, ale większość z nich było słusznie przyznanych. Będę bronił Ivelliosa, ponieważ nic nie może za to, iż ktoś żywi urazę za to iż otrzymał minusowe pkt. których to nikt nie lubi otrzymywać. Ivellios na stanowisku Smoda zostanie bo nawet, jeśli naruszył regulamin to w drobnym stopniu, oskarżacie Iva, spójrzcie na siebie. Jestem nie wierzący ale zacytuję fragment "Pisma Świętego" ||Kto z was tu zgromadzonych jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem||
  • 0



#118

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będę bronił Ivelliosa

i niech tak zostanie:)
  • 0

#119

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i co z tymi teczkami dalej? Przestańmy się lizać po chu*** i zróbmy coś z tym w końcu.
  • 0

#120

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam bardzo długo tu nie pisałem ale po długiej przerwie postanowiłem wrócić do VRP.

Przepraszam ale skąd w ogóle te pytania :?: ( długo mnie nie było więc jeśli mogę to proszę o wprowadzenie mnie w ten temat )

A co do samego moderatora Ivelliosa to przyznam, że kiedyś nie darzyłem go wielkim szacunkiem, lecz to się radykalnie zmieniło.

Ivellios jest forumowiczem jakich mało i moderatorem, który jest obiektywny i wywiązuję się ze wszystkich swoich obowiązków. TAK DALEJ !

Pozdrawiam ^^
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych