Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teczka moderatora Ivellios


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
121 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Oceń moderatora Ivellios (115 użytkowników oddało głos)

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest obiektywny (bezstronny, neutralny)?

  1. tak (36 głosów [31.30%])

    Procent z głosów: 31.30%

  2. raczej tak (36 głosów [31.30%])

    Procent z głosów: 31.30%

  3. raczej nie (14 głosów [12.17%])

    Procent z głosów: 12.17%

  4. nie (29 głosów [25.22%])

    Procent z głosów: 25.22%

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest sprawiedliwy (czy nie nadużywa stanowiska)?

  1. tak (35 głosów [30.43%])

    Procent z głosów: 30.43%

  2. raczej tak (33 głosów [28.70%])

    Procent z głosów: 28.70%

  3. raczej nie (19 głosów [16.52%])

    Procent z głosów: 16.52%

  4. nie (28 głosów [24.35%])

    Procent z głosów: 24.35%

Czy Twoim zdaniem ten moderator dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków?

  1. tak (44 głosów [38.26%])

    Procent z głosów: 38.26%

  2. raczej tak (34 głosów [29.57%])

    Procent z głosów: 29.57%

  3. raczej nie (10 głosów [8.70%])

    Procent z głosów: 8.70%

  4. nie (27 głosów [23.48%])

    Procent z głosów: 23.48%

Gdybyś miał(a) ocenić tego moderatora za całokształt pracy na forum, jaką wystawił(a) byś mu ocenę?

  1. 6 - wzór moderatora (17 głosów [14.78%])

    Procent z głosów: 14.78%

  2. 5 - bardzo dobry moderator (28 głosów [24.35%])

    Procent z głosów: 24.35%

  3. 4 - dobry, solidny moderator (24 głosów [20.87%])

    Procent z głosów: 20.87%

  4. 3 - przeciętny moderator (13 głosów [11.30%])

    Procent z głosów: 11.30%

  5. 2 - kiepski moderator (7 głosów [6.09%])

    Procent z głosów: 6.09%

  6. 1 - tej osobie nie należy się funkcja moderatora (26 głosów [22.61%])

    Procent z głosów: 22.61%

Głosuj

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tym temacie możesz ocenić moderatora Ivellios. Mile widziane są pisemne (merytoryczne) opinie lub uzasadnienia oddanych głosów.

Zarówno opinie pisemne jak i wyniki ankiety podlegają ocenie i mogą mieć wpływ na decyzje personalne na forum. Każda opinia ma swoją wagę w zależności od poziomu użytkownika, na który składa się:

a. - staż użytkownika na forum (liczba dni, jaka upłynęła od momentu rejestracji)
b. - wartość reputacji użytkownika

26.06.2008
Administrator

  • 0



#2 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

na pierwsze trzy pytania, poszły głosy 3 razy na tak.

Gdybyś miał(a) ocenić tego moderatora za całokształt pracy na forum, jaką wystawił(a) byś mu ocenę?
5.
  • 0

#3

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ivellios wydaje mi się zrównoważonym i dobrym moderatorem. Nie byłem świadkiem sytuacji, żeby dał bana komuś, kto na niego nie zasłużył. Jedynym minusem, jaki mi przychodzi do głowy w tym przypadku jest to, że Iv bywa czasami wyniosły w stosunku do rozmówcy. Mnie osobiście to nie dotknęło, tak tylko zauważyłem. :)
  • 0

#4

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Roseb trafił w sedno. ;) Ivellios to dobry modek, ale lubi tu i ówdzie się wywyższyć.
over
  • 0



#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystkie najlepsze odpowiedzi - z Ivelliosem można spokojnie porozmawiać, jak wsadzi komuś warna, to przynajmniej wiadomo że sprawiedliwie i za jakieś rzeczywiste przewinienie. Moim zdaniem najlepszy mod na VRP. :)
  • 0

#6

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za bardzo wziął sobie do serca bycie supermodem na vrp, tak jak jego przyjeciel Przemo, dał się ponieść złudzeniu, że życie forumowe to real, a nie fikcja.

Bystrość i inteligencję zamienił na bezinteresowną złośliwość na pokaż, jego zadaniem jest udowadnianie sobie i innym, ze "dużo może".
  • 0

#7

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ma przerost ego, granice czasowe poza którymi nie rozmawia z userami, myśli że jest najważniejszy, nie potrafi czytać, no i ogólnie się nie nadaje na moda:) (podkreślam: na moderatora)
  • 0

#8

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam nic nie mam, może jest troszkę przemądrzały, ale IMO to jeden z najlepszych modów na tym forum.
  • 0

#9

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

raczej słabo, dostałem 2 warny bo chciał mi je po prostu dać, jak sędzia Webb a wiadomo co to za c*** hehe, nie no nie aż taki zły ale nie uważam go za dobrego moderatora a już na pewno nie za super moderatora ;) najchętniej nie widziałbym go na forum bo to cwaniak wojujący ostrzeżeniami prawie jak Przemo, myślę że ci dwaj panowie za długo zajmują się moderowaniem i nie wiem dlaczego administrator tak długo toleruje to gnojarstwo psujące obraz forum
ocena 3 bo aż tak zakompleksiony jak Przemo nie jest :)
  • 0

#10

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Prawdziwy Pan i Władca na forum wystarczy spojrzeć na statystykę nieuzasadnionych ujemnych punktów reputacji przez ostatni okres, (a ponoć reputacja wymaga logicznego uzasadnienia). Ostatnio mnie oskarżył o szantażowanie Smoda Przema, ponoć Ivelios zrobił zrzuty ekranu aby zgłosić mnie do zarządu. Ciekawe czy we wniosku napisał że publicznie na forum nazwał mnie krzykaczem, pieniaczem, i antysenitą (co jest zabronione w regulaminie). Oczywiście tradycyjnie dziś też otrzymałem ujemny punkt reputacji za temat zamkniety 3 miesiące temu. Nie jest godzien dalej piastować stanowisko Smoda, zbyt wiele w nim nienawiści do osób o innych poglądach.
Trzy pierwsze strony to są same minusy (kilka wyjątków potwierdzających regułę) . Jest to dbałość Smoda o forum czy czysta nienawiść ?

Dziwne tylko jest to że ta czysta dyskryminacja w stosunku do mojej osoby rozpoczeła się w chwili założenia mojego pierwszego tematu o Żydach w którym chciałem zwrócić uwagę na prawdziwe oblicze antysemityzmu, czyli błędne pojęcie o naszych Polakach bohaterach narodowych pochodzenia żydowskiego umierających za naszą ojczyznę !
Totalna ignorancja i niezrozumienie naszej historii czyli wizerunek mszczącego się Smoda niezbyt zapoznanego z naszą kulturą i tradycją. Ale czego można oczekiwać od gościa który widzi tylko gitarę przez lenonki ?
  • 0



#11

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czysta nienawiść, mi też wklepał dwa minusy, jeden za to, że nie odróżnia pomocy od spamu (tak, dla niego pomoc/upomnienie użytkownika to spam. może go zabolało, że go wyprzedziłem?), a drugi za to, że jest wielce zajęty, i nie ma czasu przeczytać PMa xD
  • 0

#12

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Iv na wylocie? :P
  • 0

#13

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Iv na wylocie? :P


Nie chodzi o wylot lecz zwykłe magiczne przepraszam które niestety jest tabu dla władców.
  • 0



#14

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co nam po przepraszam jak dalej będzie to samo?
  • 0

#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tatik, gitarę? W moim przypadku to raczej fagot :P

A przepraszać to my umiemy... jeśli jest za co.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych