Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teczka moderatora Ivellios


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
121 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Oceń moderatora Ivellios (115 użytkowników oddało głos)

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest obiektywny (bezstronny, neutralny)?

  1. tak (36 głosów [31.30%])

    Procent z głosów: 31.30%

  2. raczej tak (36 głosów [31.30%])

    Procent z głosów: 31.30%

  3. raczej nie (14 głosów [12.17%])

    Procent z głosów: 12.17%

  4. nie (29 głosów [25.22%])

    Procent z głosów: 25.22%

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest sprawiedliwy (czy nie nadużywa stanowiska)?

  1. tak (35 głosów [30.43%])

    Procent z głosów: 30.43%

  2. raczej tak (33 głosów [28.70%])

    Procent z głosów: 28.70%

  3. raczej nie (19 głosów [16.52%])

    Procent z głosów: 16.52%

  4. nie (28 głosów [24.35%])

    Procent z głosów: 24.35%

Czy Twoim zdaniem ten moderator dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków?

  1. tak (44 głosów [38.26%])

    Procent z głosów: 38.26%

  2. raczej tak (34 głosów [29.57%])

    Procent z głosów: 29.57%

  3. raczej nie (10 głosów [8.70%])

    Procent z głosów: 8.70%

  4. nie (27 głosów [23.48%])

    Procent z głosów: 23.48%

Gdybyś miał(a) ocenić tego moderatora za całokształt pracy na forum, jaką wystawił(a) byś mu ocenę?

  1. 6 - wzór moderatora (17 głosów [14.78%])

    Procent z głosów: 14.78%

  2. 5 - bardzo dobry moderator (28 głosów [24.35%])

    Procent z głosów: 24.35%

  3. 4 - dobry, solidny moderator (24 głosów [20.87%])

    Procent z głosów: 20.87%

  4. 3 - przeciętny moderator (13 głosów [11.30%])

    Procent z głosów: 11.30%

  5. 2 - kiepski moderator (7 głosów [6.09%])

    Procent z głosów: 6.09%

  6. 1 - tej osobie nie należy się funkcja moderatora (26 głosów [22.61%])

    Procent z głosów: 22.61%

Głosuj

#91

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

o oddaniu Kościołowi Katolickiemu całej Częstochowy i połowy Krakowa


Doskonełe porównanie uważam że powinieneś założyć o tym oddzielny temat gdzie wymienimy poglądy. Lecz jest to sprawa ogólnie znana, natomiast ze wzgledu na błędne pojęcie antysemityzmu nie wolno wspomnieć o oddaniu przez państwo oraz prywatnych właścicieli dóbr które zostały zakwalifikowane jako Gminy Wyznaniowe wiadomo jakie lecz jest to temat TABU :o Media milczą a Polacy lądują pod mostem (Także nasi Polscy Żydzi)

A ponadto dodam że całkiem miło wymienia się z Tobą poglądy, widać że jesteś otwarty na wszelkie teorie spiskowe :mrgreen:
  • 0



#92

Smrodak100.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ivellios strasznie przeginasz... aż jestem zdziwiony, przecież ten temat nic złego w sobie nie ma.

To tylko ty w nim nie widzisz nic złego.

tatik, jak ktoś raportuje to prywatną wiadomość, prócz moderatora-opiekuja danego działu, otrzymują również wszyscy supermoderatorzy.

Jankielek, skąd ty wytrzasnąłeś te toksyczne stosunki? xP


Ja też nie widzę w nim nic złego, więc nie pierdziel, że tylko on. Większa część forum nie widzi w nim nic złego co widać w tym temacie.
  • 0

#93

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

w naszym kraju można lewicę nazywać psami i szczurami, ateistów mordercami... ale żydów trzeba uwielbiać, nie wiem za co ....


Nie w tym rzecz, że tematy, z którymi się identyfikujemy najbardziej nas bolą, lecz w tym, że każdy przejaw obrażania powinien być społecznie nieakceptowalny, a przynajmniej odbierany negatywnie dla naszego własnego poczucia etyki. To, że społecznie dopuszcza się mówienie o policjantach "psy", czy o lewicy "czerwone komuchy", nie ma najmniejszego usprawiedliwienia, bo w przypadku policjantów, nie docenia się, że niejednokrotnie za 1400 złotych narażają swoje życie i byt swoich rodzin dla dobra nas wszystkich, a z kolei młodzi działacze niezgadzający się z ideologią prawicy są traktowani jak najgorszy pomiot jaki wydała Polska. W każdym z tych przypadków są też elementy opozycyjne do tego co napisałem, ale czy nie my właśnie powinniśmy kształtować otaczającą nas rzeczywistość i starać się, aby było lepiej, a nie jeszcze bardziej "zamotanie"?

jest więcej tematów które nie mają nic wspólnego ze zjawiskami paranormalnymi, lepiej to pozamykajcie


i tutaj dotarłeś właśnie do sedna sprawy, o którą cały czas się rozchodzi. To forum jest naszym forum, naszym czyli wszystkich użytkowników, jeśli widzisz gdzieś coś, co twoim zdaniem nie jest zgodne z wyznawanymi przez ciebie, lub też przez innych, wartościami, kliknij w kwadrat przedstawiający dwa wykrzykniki znajdujący się pod postem i napisz krótkie uzasadnienie w którym wymienisz to, co twoim zdaniem jest nieodpowiednie względem treści, ortografii lub innych zasad, dla których znajdujesz w danym poście naruszenie, wszystkie takie raporty przechodzą przez skrzynki moderatorów i wówczas naprawdę sprawniej uporamy się z konfliktami jakie dzielą wszystkich na tyle różnorakich obozów i zaoszczędzimy czytelnikom niepotrzebnie targających tematami pyskówek czy też oftopów.


A ponadto dodam że całkiem miło wymienia się z Tobą poglądy, widać że jesteś otwarty na wszelkie teorie spiskowe

Dziękuję za miłe słowa, staram się postępować w myśl tego o czym piszę i tego jak uważam. Każdy może powiedzieć wiele wartościowego jeśli tylko zgodzi się wysłuchać tego co mają do powiedzenia inni przy jednoczesnym przestrzeganiu z góry przyjętych zasad wyznaczających bieg lub formę dyskusji.
  • 0



#94

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

i tutaj dotarłeś właśnie do sedna sprawy, o którą cały czas się rozchodzi. To forum jest naszym forum, naszym czyli wszystkich użytkowników

W/g mnie powinieneś zostać Smodem, pierwsza osoba która zauważyła w czym rzecz :mrgreen:
  • 0



#95

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

On jest smodem :P
  • 0



#96

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wg mnie tatik powinieneś zalożyć okulary ;) Arielek już jest smodem i nie od parady jak widać ;)
  • 0



#97

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

On jest smodem


Nie jestem agentem z Nibiru....mała pomyłka do której każdy ma prawo...wiem że to Smod, może wniosek o naczelnego Smoda ? Gość jest tolerancyjny i kumaty :) Ponadto nie ma w nim tendencji do warnowania i banowania. Super kandydat do Rady Nadzorczej
  • 0



#98

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dalibyscie juz pokoj z tymi zydami...wiecie tyle o nich co nic. a pozatym macie po ile? 16-20 lat to kto wam takie poglady wbil do glowy?
  • 0

#99

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz więcej? Jeśli tak to ok.
Poglądy sami sobie chyba wbiliśmy szukając czasem więcej.
  • 0



#100

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

On jest smodem


Nie jestem agentem z Nibiru....wiem że to Smod, może wniosek o naczelnego Smoda ? Gość jest tolerancyjny i kumaty :) Ponadto nie ma w nim tendencji do warnowania i banowania. Super kandydat do Rady Nadzorczej


dzięki za opinię :) prawdę powiedziawszy to już jestem jednym z trzech najważniejszych i najstarszych stażowo z tej rady, o której piszesz (czyli zarządu forum) jeszcze z czasów kiedy na forum był admin i tylko dwóch zarządzających.
  • 0



#101

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Opinia jest jak najbardzej szczera nie ma w Tobie chęci pozostania Bożkiem wśród neokidów którymi można manipulować warnami i banami :) (Człeku jestem tutaj już troszkę i wiem o co chodzi !) A jeśli chodzi o staż to powinieneś częściej się udzielać (nie mówię o zamykaniu moich tematów)
  • 0



#102

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteśmy forum paranormalnym, a walka prowadzona przez tatika dotyczy zwalczania obecności Żydów na świecie ze szczególnym uwzględnieniem Polski. Przecież to nie ma się w ogóle do tematyki zjawisk paranormalnych. Zastanówcie się proszę, w którym miejscu leżą podwaliny tego konfliktu.

Temat był w dziale, który służy do rozmów na takie tematy, sam post tatika nie łamał żadnego pkt regulaminu, więc w czym rzecz? bo ja dalej pojąć nie mogę...
  • 0

#103

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest obiektywny (bezstronny, neutralny)?

Nie.

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest sprawiedliwy (czy nie nadużywa stanowiska)?

Nie.

Czy Twoim zdaniem ten moderator dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków?

Nie.

Gdybyś miał(a) ocenić tego moderatora za całokształt pracy na forum, jaką wystawił(a) byś mu ocenę?

2 - kiepski moderator

Na podstawie wniosków wyciągniętych z obecnego tematu. Po za tym demokratyczne rozstrzyganie sprawy ? Ehh bagnet i na barykady marsz ! ;d
  • 0

#104

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TenebrosuS, w takich tematach przeważnie szybko rodzą się pyskówki, z postami typu "Żydzi są winni za całe zło tego świata". Chcieliśmy tego uniknąć, więc temat został zamknięty.
  • 0



#105

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ivellios, to właśnie pójście na łatwiznę. Moderator powinien wywalać "złe" posty, a pozwolić na dyskusję. Jakoś jak był temat, w którym w pierwszym poście użytkownik napisał, że homoseksualistów należy zabijać, to żaden mod się nie przejął.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych