Skocz do zawartości


Duch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Cecilia89

Gość_Cecilia89.
  • Tematów: 0

Napisano

Hej. je4stem nowa na tym forum. Znalazłam je przez przypadek.
Chciałam coś wam opowiedzieć:

Było to jakieś 4 lata temu. Był środek nocy, obudziło mnie dziwny dźwięk. Podejrzewam, że był to dźwięk radia, dobiegający z mojej kuchni. Nie poszłam tego sprawdzić, bo serce waliło mi jak nie wiem co. Gdy powiedziałam o tym rano rodzicom - zignorowali to. Ale ja jestem pewna, że coś jest nie tak.
Parę dni później, również w nocy, widziałam w odbiciu telewizora coś białego (w telewizorze widąc odbicie z korytarza), gdy spojrzałam na korytarz, tej mgły już nie było. I znów, kiedy powiedziałam o tym rodzicom, nie uwierzyli mi. Ale ja wiem, że to wszystko duchy.
  • 0

#2

psych0dela.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd ta pewność?
Nie zażywałaś żadnych substancji psychoaktywnych? :P
Może to przemęczenie?

Jak narazie nic nie jesteśmy w stanie powiedzieć, dwa takie zdarzenia jeszcze nic nie znaczą.
  • 0

#3

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dźwięki w nocy to nic dziwnego, to po prostu dźwięki, a w telewizorze pewnie odbijało się światło
  • 0

#4

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cecilia89 skoro wiesz, że to wszystko duchy, to czego od nas oczekujesz? Mamy Ci przyklasnąć? A u mnie w domu coś kiedyś umazało kineskop telewizora kremem, i do dziś nikt nie wie co to było, a w domu byliśmy cały dzień, i żadnych gości nie było (autentyk;|;x).
  • 0

#5

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja wysiadłem niedawno z autobusu w centrum miasta i nagle znalazłem się 20 km dalej w lesie. do dziś nie wiem jak to się mogło stać (to nie jest żart). szczerze mówiąc podejrzewam ze znalazłem się w innym świecie chociaż różnice są niewielkie. ot z tego co pamietam to wycofywaliśmy się z afganistanu a tutaj to miejsca nie ma. ale nic to reszta jest bez zmian. niestety.
  • 0

#6

ziutka5.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cecilia89 czasem po wyłączeniu telewizora może pozostać jakaś jasna smuga. A może coś miałaś na oku? Jakieś zabrudzenie?
  • 0

#7

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

GPNS Skąd wiesz że to był krem, może to ektoplazma :D .
A co do wydarzeń, To uwierz mi w nocy można słyszeć różne rzeczy, powiedz mi czy w dzień, słuchałaś radia? No i ile czasu minęło od kiedy zgasiłaś światło, a potem ujrzałaś je w telewizorze?

Jak narazie nic nie jesteśmy w stanie powiedzieć,

Nie zrozum mnie źle, ale nie mów w imieniu całego forum :D :P
  • 0

#8

psych0dela.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Avion, przepraszam, tak jakoś, dziwne, ale nie miałam na myśli forum. :P
Takie porycie moje, postaram się już więcej w ten sposób nie pisać. ;)
  • 0

#9 Gość_Cecilia89

Gość_Cecilia89.
  • Tematów: 0

Napisano

To było w środku nocy.
Nie zażywałam żadnych środków.
To było coś białego, naprawdę. Jestem w 100% pewna.
  • 0

#10

Abe.
  • Postów: 35
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej no ja ci wierze

z telewizorem to poprostu albo moglo ci sie naprawde przewidziec (bo raz jak mialem z 7 lat to mialem WIELKIE spotkanie z duchami, i w telewizorze zobaczylem jak cos pomaranczowego nade mna przelecialo), ale to wygladalo jak postac? cos przypominalo??



a z tym radiem - co slyszalas?? muzyke / szum / audycje / glosy? (jak w Amityville - ze w radiu o 3:15 glosy mowily "zlap ich i zabij")
  • 0

#11 Gość_Cecilia89

Gość_Cecilia89.
  • Tematów: 0

Napisano

ej no ja ci wierze

z telewizorem to poprostu albo moglo ci sie naprawde przewidziec (bo raz jak mialem z 7 lat to mialem WIELKIE spotkanie z duchami, i w telewizorze zobaczylem jak cos pomaranczowego nade mna przelecialo), ale to wygladalo jak postac? cos przypominalo??



a z tym radiem - co slyszalas?? muzyke / szum / audycje / glosy? (jak w Amityville - ze w radiu o 3:15 glosy mowily "zlap ich i zabij")


To było średniego wzrostu, przypominało człowieka.
Ale miałam też kiedyś coś takiego, że, gdy byłam sama w domu, to wyłączył mi się telewizor, chociaż pilot leżał na łóżku i nawet go nie dotykałam. Wybiegłam od razu z domu, serce to mi chyba 120/min. waliło.

To była taka muzyka jakby, ale nigdy nie mam włączonego radia w nocy.
  • 0

#12

Brambor.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja wysiadłem niedawno z autobusu w centrum miasta i nagle znalazłem się 20 km dalej w lesie. do dziś nie wiem jak to się mogło stać (to nie jest żart). szczerze mówiąc podejrzewam ze znalazłem się w innym świecie chociaż różnice są niewielkie. ot z tego co pamietam to wycofywaliśmy się z afganistanu a tutaj to miejsca nie ma. ale nic to reszta jest bez zmian. niestety.


Uśmiałem się jak to przeczytałem
, ale po chwilowym przemyśleniucoś sobie przypomniałem: gdzieś w Australii(Albo Austrii ;) ) byłapolan droga, niedaleko niej jakiś charakterystyczny spory głaz. W pewnym jej odcinku ludzie znikali i pojawiali się gdzie indziej... Coś takiego przerzyło 4 ludzi- badania wykazały, że są o cztery i pół minuty młodzi niż powinni! Nie wiem co o tym myśleć...

Co do Autora: słuchaj jak ja miałem 3 lata to "śniło mi się", że unoszę się w powietrzu w swoim pokoju. Bardzo się bałem i próbowałam krzyknąć, ale z moich ust wydobywał się cich szept. Czułem ból, porównywalny do takiego jak ktoś kopnie Cię lekko w goleń. Powtarzał się często.(po co ja to napisałem ;) ) Ok. rok póżniej: był ranek, oglądałem jakąś bajkę, mama myławłosy, tata był w pracy. Mama coś powiedziała ja jej nie usłyszałem i poprosiłem, aby powtórzyła i nagle: 2 moje suczki zaczęły piszczeć, pies zawarczał ostrzegawczo, wszystko co widziałem zrobiło się różowo-czerwone, potem usłyszałem(mama, babcia, dziadek i sąsiad tez) bardzo głośny pisk. Zrobiła się mała osiedlowa afera, a wieczorem tego dnia w oknie zobaczyłem wyciągniętą do mnie rękę...Zacząłem się drzeć, mama przybiegła i mnie zabrała oraz uspokoiła. Miesiąc póżniej wyprowadziliśmy się z tamtąd (nie z powodu tych wydarzeń). ..
  • 0

#13

GhosT^.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cecilia, to jeszcze nic takiego na pewno to nie jest duch nie przejmuj się niektórymi niemiłymi wypowiedziami ja Ci grzecznie mówię że to na pewno nie duch ;)
  • 0

#14

Abe.
  • Postów: 35
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej no ja ci wierze

z telewizorem to poprostu albo moglo ci sie naprawde przewidziec (bo raz jak mialem z 7 lat to mialem WIELKIE spotkanie z duchami, i w telewizorze zobaczylem jak cos pomaranczowego nade mna przelecialo), ale to wygladalo jak postac? cos przypominalo??



a z tym radiem - co slyszalas?? muzyke / szum / audycje / glosy? (jak w Amityville - ze w radiu o 3:15 glosy mowily "zlap ich i zabij")


To było średniego wzrostu, przypominało człowieka.
Ale miałam też kiedyś coś takiego, że, gdy byłam sama w domu, to wyłączył mi się telewizor, chociaż pilot leżał na łóżku i nawet go nie dotykałam. Wybiegłam od razu z domu, serce to mi chyba 120/min. waliło.

To była taka muzyka jakby, ale nigdy nie mam włączonego radia w nocy.



ech, telewizor mogl zgasnac bo prad mogli wylaczyc albo korki wypalilo...

a muzyka jaka byla? techno, (jakas codzienna), celtycka?

bo przeciez jak duch to wszystko z tego jest mozliwe
  • 0

#15 Gość_Cecilia89

Gość_Cecilia89.
  • Tematów: 0

Napisano

Z telewizorem to może rzeczywiście prąd. Ze strachu nawet nic nie sprawdzałam, tylko od razu w skarpetkach na dwór wybiegłam (było to latem).
Nie, to była taka codzienna, spokojna muzyka.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych