Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy u mnie w domu i w snie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest prawdobodobne jezeli kilka razy przysnila ci sie dana osoba to jednak cos oznacza moze tylko w czasie snu moze sie z toba skontaktowac.
  • 0

#17

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Porob , czekam zniecierpliwiony :) Moze wstawisz te zdjecia z fleshem tak dla porównania ?




Wprowadzę tylko potrzebuje tej strony gdzie się dawało te zdjęcia żeby miały adres URL a teraz nei pamietam ... Zna ktoś ???





Moim zdaniem są to zwykłe plamki chociaz na tym fotelu cały czas siedział mój brat...

Może i coś oznaczają te sny tylko właśnie co ??
Ostatni mi się przyśnił ale można ująć że był groźny bo mnie popychał i znikał i znów się pojawił i to samo. Ale może to są wszystko jakieś głupie moje myśli przed zaśnięciem chociaż ja o tym nie myślę.
  • 0

#18

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale mialas dobre relacje z bratem bo moze nie przybywa pokojowo alb jest na ciebie zly ze nic nie robisz to nie moze byc przypadek ze twoj brat ciagle ci sie sni nie ignoruj tego.

A co do tej strony to masz na mysli imageshack.com
  • 0

#19

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wlasnie tą strone ... Więc zdjęcie dzisiaj dodam lub jutro :) :) Mam ich kilka ale wybiore jedno a najwyżej kiedy indziej dam inne :)


Chciała bym się upewnić czy to on ale nie wiem jak .... BO ja zbytnio nie wierze w duchy i potrzebuję dowodów na to .... może ktoś ma jakieś poomysły jak to sprawdzić oprócz zdjęć bo zdjęcia już mam. ps. słyszałam że właśnie duchy nie wychodzą ani na zdjęciach ani na filmach prawda to ?
  • 0

#20

Hellfire.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to czekamy na te zdjęcia i będziemy mogli coś wiecej powiedzieć.
  • 0

#21

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba właśnie wychodzą na zdjęciach, przynajmniej ja tak słyszałem.
  • 0

#22

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ty Yaku widzę,że nie tylko się podjarałeś tym tematem,ale znasz już koniec i rozwiązanie całej zagadki,bo nawet "wypowiadać" się tym co nie rozumieją zabraniasz. Ochłoń trochę na początek-radzę Ci.

Dziękuję QluimaxGirl za wyjaśnienie-teraz już rozumiem. Wróżce chodziło o to,żeby prosto z cmentarza nie przychodzić do niej,bo to przyciąga duchy. Na początku pisałaś chaotycznie i nie zrozumiałam.

Pomódl się za brata to na pewno nie zaszkodzi,pomyśl może jest coś czego nie zdążył zrobić. Może "martwi" się o dziecko,może to jemu chce coś przekazać? Coś dla niego zrobić?

Może Wasza tęsknota,Wasze łzy nie pozwalają mu odejść? Rozważ też i tę opcję... zanim zaczniesz zakłócać spokój brata dla taniej sensacji niektórych napalonych forumowiczów. Dla nich to tylko "duch",a przecież chodzi o spokój Twojego brata...
  • 0

#23

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ty Yaku widzę,że nie tylko się podjarałeś tym tematem,ale znasz już koniec i rozwiązanie całej zagadki,bo nawet "wypowiadać" się tym co nie rozumieją zabraniasz. Ochłoń trochę na początek-radzę Ci.

Dziękuję QluimaxGirl za wyjaśnienie-teraz już rozumiem. Wróżce chodziło o to,żeby prosto z cmentarza nie przychodzić do niej,bo to przyciąga duchy. Na początku pisałaś chaotycznie i nie zrozumiałam.

Pomódl się za brata to na pewno nie zaszkodzi,pomyśl może jest coś czego nie zdążył zrobić. Może "martwi" się o dziecko,może to jemu chce coś przekazać? Coś dla niego zrobić?

Może Wasza tęsknota,Wasze łzy nie pozwalają mu odejść? Rozważ też i tę opcję... zanim zaczniesz zakłócać spokój brata dla taniej sensacji niektórych napalonych forumowiczów. Dla nich to tylko "duch",a przecież chodzi o spokój Twojego brata...







Tak masz racje ... Tez myślalam że moja tęsknota i tęsknota moich rodziców a już szcególnie mojej matki która dalej nie umie się pogodzić z tym że już nie ma swojego syna. I że zginął w tak młodym wieku. ( miał 26lat)



Dzisiaj dodam zdjęcia to wysłucham waszej opini i może dowiemy się czegoś więcej.
  • 0

#24

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak nie masz niczego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj bianka

Wiesz... nie za bardzo Cię rozumiem... co to znaczy,że nie wolno chodzić na cmentarz,bo zmarli wracają? (tak powiedziała wróżka,jak piszesz). Mogłabyś to uściślić,albo najlepiej opisać całą swoją historię mniej chaotycznie?


Gratuluje wypowiedzi i tylko do ciebie ja skierowalem a nie do innych.

A jesli ja cos wiem na ten temat to moge to napisac.Sorry ja nie mam orgazmow jak czytam to forum moze ty masz.

Wracajac do teamtu QlimaxGirl czekamy na zdjecia
  • 0

#25

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam ale nie dodam fotek bo nie mam programy do tego ... próbowałam ściągnąć ale nie znalazłam go.


Zdjęcie przedstawia mojego chłopaka. Nad nim pojawiły sie dwie plamy(orbsy) a w gornym prawym rogu to samo i kilka małych plamek wokół nich. Prawie wszystkie znajdują się na suficie oprócz jednej która jest na meblach. Jeszcze raz podkreślam zdjęcie było robione z fleszem.
  • 0

#26

Hellfire.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam ale nie dodam fotek bo nie mam programy do tego ... próbowałam ściągnąć ale nie znalazłam go.


No co Ty nie powiesz... :D
  • 0

#27

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

QlimaxGirl a jakiego programu potrzebujesz ? Mam rozumiec zdjecia sa na komorce czy gdzie ? Bo jak na komputerze to wystarczy ze zarejestrujesz sie na imageshack i dodasz zdjecie w koncu znasz ten program tylko zapomnialas jego nazwy ;)
  • 0

#28

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję Yaku za gratulacje :) Też jestem zadowolona z siebie,że jak czegoś nie rozumiem to o to kulturalnie pytam. Proszę o wyjaśnienie i uściślenie,szczególnie gdy historia opisana jest chaotycznie i z błędami stylistycznymi,co niektórych wprowadza w błędne rozumienie tekstu (wybacz,że czepiam się takich błahostek jak stylistyka języka polskiego-w sumie już dawno powinniśmy o tym zapomnieć,prawda?)

Jestem również bardzo zadowolona,że nie zwracam sie do innych forumowiczów w trybie rozkazującym,gdyż może to zostać odebrane jako niekulturalne zachowanie. (nie pisz! nie pytaj! rób to! rób tamto!). Taka forma wypowiedzi jest raczej wszędzie niemile widziana.

I na koniec dodam,że takie zachowania polecam i Tobie.


Sorry! Za offtop,ale myślę,że brak kultury można,a nawet trzeba upomnieć.

Skończyłam jałową dyskusję z Yakiem. Czekam na zdjęcia.
  • 0

#29

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Opowiem Ci pewną historię, która przydarzyła się lata temu w mojej rodzinie.

Brat mojej mamy zginął pod kołami pociągu.

Moja mama każdego pierwszego piątku miesiąca chodziła do kościoła przez 9 miesięcy. Ostatniego miesiąca zaspy śnieżne były tak potężne że postanowiła zrezygnować - moja babcia jednak namówiła ją na ten ostatni piątek - tego samego dnia mojej mamie przyśnił się brat. Siedział cały zanurzony w wannie a woda w niej była czarna jak smoła. A on był czysty zupełnie. Powiedział do mojej mamy: "Podaj mi ręcznik" i wyszedł z wody.

W tych 9 pierwszych piątkach miesiąca sprawa polega na tym że co pierwszy piątek chodzi się do Kościoła i przyjmuje się komunie i spowiada się. Chodzi się nie za siebie i przyjmuje się komunie i spowiedź nie w swoim imieniu, tylko tak jakby to tamta osoba, za którą się modlimy to robiła. Czyli to nie ty tylko tak jakby ta osoba przyjmuje komunie i spowiada się(oczywiście spowiadasz się ze swoich grzechów ;) )
  • 0

#30

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry ze sie odezwalem ty na to nie zaslugujesz.

Edit +mithrandir+: Regulamin pkt. 3.11 i 3.13, plus offtopic. Przyznano ostrzeżenie
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych