Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy u mnie w domu i w snie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3 lata temu zginął mi brat. Od tego czasu dzieją się dziwne rzeczy. W snach pojawia mi się on a co najgorsze w tym śnie wiem że on nie żyje i cały czas sie go pytam kiedy on znów mnie odwiedzi. On nie odpowiada zawsze siedzi cicho ale nie wiem jak ale wiem co on chce powiedzieć. W domu dzieją sie dziwne rzeczy czuję jego obecność może nie jego ale kogoś w moim domu. Dzieje się to zawsze pod koniec miesiąca kiedy mój brat zginął. W tych momentach nie myślę o nim czyli nie ma wytłumaczenia że śnię o nim bo myślę o nim, ani nie myślę w tych momentach kiedy się dzieje coś dziwnego... próbuję to jakoś wytłumaczyć powiedzcie mi czy to zjawa czy coś innego ?? zdarzają mi się różne dziwne rzeczy jak coś to pytajcie odpowiem na_pewno. x|
  • 0

#2

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieje się to zawsze pod koniec miesiąca kiedy mój brat zginął.
-----------------------------------------
Czyli mam rozumiec ze to sie dzieje trzy razy w roku ? wybacz ale nierozumiem.

^^^^^^^^^^^^^^^
Byc moze bardzo tesknisz za bratem i niemozesz dopuscic sobie do pomyslenia ze cie opuscil ? Porozmawiaj z rodzicami byc moze oni ci jakos pomoga ? Tyle odemnie pozdrawiam
  • 0

#3

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o to ze pod koniec każdego miesiąca.... A z rodzicami tak nie mówię o tym ... Mama kiedyś opowiedziała ze jak siedziała i rozmawiała z ciocia o moim bracie czuła coś.. a na siedzeniach które były ze skóry było widać jak by ktoś siedział... oczywiście moje wytłumaczenie jest takie ze skóra sie nagrzała jak mój wujek na niej siedział np i został ślad bo zbytnio nie wierzę w duchy.
  • 0

#4

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.Nie zmyslasz przynajmniej w to wierze jezeli juz mowisz o smierci brata to nie mialabys takich glupich sklonnosci.

2.To ze o nim nie myslisz w tym czasie kiedy czujesz jego obecnosc nie znaczy ze wogole o nim nie myslisz.

3.Wydaje mi sie ze twoj brat chce ci przekazac pewna wiadomosc ktorej nie zdazyl oswiadczyc za zycia takie jest moje zdanie.Moze byla jakas sprawa o ktorej chcial cie poinformowac pomimo tego ze nie mialas o tym pojecia.Jednak ja sama twierdzisz wiesz o co mu moze chodzic to sprawa osobista wiec zalezy od ciebie czy bedziesz chcial powiedziec o czym wedlug ciebie on mysli ale raczej nie jest to konieczne.

4.Jezeli najwyrazniej ukazuje sie on pod koniec miesiaca gdy zginal moze to oznaczac ze tylko wtedy moze ci sie ujawnic lecz sama nie masz pewnosci czy to faktycznie on ale pewnie tak jest.

5.Widzisz go w snie nie moze do ciebie przemowic choc czujesz ze chce ci cos powiedziec moze to znaczyc ze w snie nie morze do ciebie przemowic musi znalezc najwyrazniej inny sposob.

Pytanie:Jakie dziwne rzeczy ci sie jeszcze przydarzyly.
  • 0

#5

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Qlimax, tipsy w górę...

Nie wiem czy to może mieć jakiś związek, bo chyba Twój brat nie umierał pod koniec każdego miesiąca. No chyba, że to jakiś wyraźny przekaz. Z tym fotelem to troszkę przesadzone na moje oko też. A co do czucia obecności- chyba każdy to ma. No ale nic- aż mi się ciśnie powiedzieć "no, masz w domu ducha."
  • 0

#6

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Np. słyszę kroki po mieszkaniu, czuję że ktoś się na mnie patrzy, zawsze kiedy idę nawte na rynku gdzie jest dużo osób nawet w nocy to nikt obok mnie nie idzie jak bym była w jakieś osłonie. Mój brat zostawił żonę i dzieci ( dwójkę ) Jego żona byla kiedyś u naprawde dobrej wróżki. Wróżka powiedziala kilka lat temu takiej dziewczynie że bedzie wypadek samochodowy i że zginie kierowca no i zginął mój brat a ta dziewczyna przeżyła. I wracając to tejżony to poszła właśnie do tej wróżki a ona sie zapytała czy była na cmentarzu i ta żona odpowiedziała tak. Wróżka zaczeła coś tak ryczeć że nie wolno bo później ci zmarli przychodzą i nie wiem czy to prawda bo to mi opowiadała własnie ta żona. Ale wyglądała jak by mówiła prawdę.

Qlimax, tipsy w górę...

Nie wiem czy to może mieć jakiś związek, bo chyba Twój brat nie umierał pod koniec każdego miesiąca. No chyba, że to jakiś wyraźny przekaz. Z tym fotelem to troszkę przesadzone na moje oko też. A co do czucia obecności- chyba każdy to ma. No ale nic- aż mi się ciśnie powiedzieć "no, masz w domu ducha."




Trudno mi uwierzyć że właśnie w domu mam ducha. Bo przeważnie zawsze jest jakieś wytłumaczenie normalne. Psychika człowieka umie dużo zdziałać. Ale może coś jest nie tak .. tylko co ?
  • 0

#7

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz... nie za bardzo Cię rozumiem... co to znaczy,że nie wolno chodzić na cmentarz,bo zmarli wracają? (tak powiedziała wróżka,jak piszesz). Mogłabyś to uściślić,albo najlepiej opisać całą swoją historię mniej chaotycznie?

Co do śmierci męża/ojca dzieci/brata :( .... straszne.

Módl się za brata,może on tego potrzebuje.

Bardzo Ci oraz bratowej współczuję :(
  • 0

#8

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj bianka tylko sama zadawaj pytania na ktore byc moze ktos odpowie.Natomiast wracajac do tematu twoj brat mogl sie zgubic i nie morze znalezc wlasciwej drogi lub nadal ma jakis cel do spelnienia ktorego nie wykonal za zycia.To ze slyszysz te kroki i odglosy musi oznaczac ze twoj brat chce ci cos przekazac lecz cos mu na to nie pozwala moze nie chce cie przestraszyc.A jezeli chodzi o ten cmentarz to nie sadze aby zmarli przez to wracali oni sa raczej szczesliwy ze ktos o nich pamieta.Mozliwe jednak ze niektorzy ludzie sa medium i otwieraja wrota przez ktore moga przejsc duchy pewnie to na mysli miala wrozka moze jego zona jet takim medium a nie zdjae sobie z tego sprawy.Twoj brat poprzez to milczenie w snach chce ci cos uswiadomic to jest moja teoria.
  • 0

#9

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

porob zdjecia ( w jego pokoju czy miejsca w domu w ktorych lubil przebywac) moze jakis orb by sie znalazl to chyba jedyna rzecz jaka moge ci polecic zeby upewnic sie czy na pewno masz w domu ducha. Pewnie ktos nizej ze mnie zadrwi ale jedynie to moge polecic
  • 0

#10

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Użytkownik napisał dwa podobne tematy tutaj i tu http://www.paranorma...showtopic=16738 , może byłoby dobrze zamknąć któryś z nich ?


Edit [10.06.2008]: +.....
Tematy połączyłam

  • 0

#11

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz... nie za bardzo Cię rozumiem... co to znaczy,że nie wolno chodzić na cmentarz,bo zmarli wracają? (tak powiedziała wróżka,jak piszesz). Mogłabyś to uściślić,albo najlepiej opisać całą swoją historię mniej chaotycznie?

Co do śmierci męża/ojca dzieci/brata :( .... straszne.

Módl się za brata,może on tego potrzebuje.

Bardzo Ci oraz bratowej współczuję :(





Opisze ci jak to było... Zona od moego brata poszła do wróżki Usiadła i zaczeła ją pytac róne rzeczy kiedy po czasie wróżka popatrzyła sie na krzesło obok. własnie wtedy sie zapytala czy Gosia była na cmentarzu ona odpowiedziala tak. W tym momencie wróżka wstała i zaczeła krzyczeć ze tak nie wolno bo on pozniej tutaj przychodzi i jakieś tam rzeczy. Dodala tez zeby poszla na cmentarz i zapalila 7 zniczy i powiedziala odejdź stojąc nad grobem. Wiesz ja osobiscie zbytnio w to nie wierze ale zastanawiam sie czemu by miała kłamać

Jestem tutaj nowa i nie wiem zbytnio jak zamknąć temat jak by ktoś był miły to proszę o pomoc...


Kiedyś zawsze sie pytałam czemu mój brat nie przychodzi do mnie. i po jakimś czasie (3 miesiącach lub 4) przestałam się nad tym zastanawiać. i wtedy przyśnił mi się ze wychodzi z mojej ściany w owinięty foliia przez którą nie umie przejść i powiedział (wtedy pierwszy raz sie odezwał i ostatni) Nie mogę przyjść. Od tego czasu nigdy w snach się nie odzywał. Ale moim zdaniem to moja psychika bo może jakos takie myśli mi się w głowie zebrały a jak wy uważacie?
  • 0

#12

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czujesz jego obecność to standardowy że tak powiem odruch ludzkiej psychiki po śmierci kogoś bliskiego.
Czy masz ducha to sprawa która poddaję wątpliwości.
  • 0

#13

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to dla ciebie dobrze ale uwazam ze to nie twoja psychika plata ci figle.Wiec potwierdza sie to co mowilem twoj brat chce ci o czyms powiedziec ale nie moze przejsc wiec jezeli wrozka miala racje to niech jego zona sie do tego nie stosuje bo moze on ma wazna wiadmosc do przekazania a po zabiegu z siedmioma zniczami moze juz nigdy sie nie pojawic tylko jest pytanie czy sama tego chcesz.Wazne zeby nie popadac w panike a jezeli chodzi o zdjecia to faktycznie by sie przydaly tylko w tych miejscach gdzie najczesciej go widzialas albo gdzie najsilniej czulas jego obecnosc czasami jest tak ze nie widzimy ducha ale na zdjeciu moze wyjsc.Wiec zrob zdjecia i przeslij nam tu orginaly lecz nie badz przestraszona jezeli cos ci na nich wyjdzie dziwnego.Tylko niec nie kombinuj przy tych zdjeciach jezeli je zrobisz moze dowiemy sie wiecej.
  • 0

#14

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już robiłam zdjęcia i to dawno temu i wyszły te orbsy ale zdjecia były robione z fleszem i moim zdaniem to przez to są te orbsy. planuję porobi8ć zdjęcia na miejscu wypadku .. No ja wtapie ze to duchy ale nie jest to wykluczone
  • 0

#15

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Porob , czekam zniecierpliwiony :) Moze wstawisz te zdjecia z fleshem tak dla porównania ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych