Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy u mnie w domu i w snie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja chodze do kościoła jednak i tak cos jets nie tak nie wiem czemu.



A zdjecia postaram sie dodac ale nie wiem kiedy ... Bo musze nad tym troche posiedziec poszukac ich ale dodam napewno...



Ostatnio przysnil sie mi wypadek mojego brata. Moim zdaniem to napenwo przez to ze moze myslalam o tym
  • 0

#32

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te zdarzenia maja napewno zwiazek z twoim bratem niektore rzeczy nie moga byc dzielem przypadku a zdjecia bardzo by sie przydaly.
  • 0

#33

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja chodze do kościoła jednak i tak cos jets nie tak nie wiem czemu.



A zdjecia postaram sie dodac ale nie wiem kiedy ... Bo musze nad tym troche posiedziec poszukac ich ale dodam napewno...



Ostatnio przysnil sie mi wypadek mojego brata. Moim zdaniem to napenwo przez to ze moze myslalam o tym


Nie chodzi o chodzenie do Kościoła, tylko o przyjmowanie komunii i spowiadanie się w każdy pierwszy piątek miesiąca w imieniu duszy za którą to robimy, przez 9 miesięcy.
  • 0

#34

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak chodziło mi że biore komunie. No ale nie zawsze pojde i napewno nie w piątki.



Ja już się do tych zdarzeń przyzwyczaiłam ale np w nocy czuję że ktoś się do mnie zbliża tylko nie umiem się ruszyć nagle czuję dotyk i to znika. Tylko w tym momencie nie wiem czy to sen czy real. Ale wiem np ile jest dwa dodac dwa i że jestem z moim chłopakiem a w snach tego nigdy jakoś nie wiedziałam.
  • 0

#35

YFWMLSLFNXUYEAVSYFIOUS.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam ale nie dodam fotek bo nie mam programy do tego ... próbowałam ściągnąć ale nie znalazłam go.


Powiedz, proszę, do czego Ci program konkretnie potrzebny? Jeśli masz zdjęcia na komórce, czy czymś podobnym, to może ktoś z forum (np. ja) Ci pomoże. A jeśli masz problem z ich wrzuceniem, to może komuś na maila po prostu?

Spowiedź i komunia w czyimś imieniu niemal kojarzy mi się ze średniowiecznymi odpustami. O wiele lepsza wersja to moim zdaniem modlitwa za tą osobę i przede wszystkim pozwolenie jej odejść. To na pewno jest trudne, ale chyba konieczne.
Może - jeśli się nie boisz ;) - poproś brata o jakiś znak, może o rozmowę we śnie. Rozumiem, że śni Ci się tak czy tak, niemniej może on czekać na ruch z Twojej strony. Zapytaj, dlaczego został, czego potrzebuje.
  • 0

#36

Harridan..
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto chce fotki to neich poda email .. To wysle :) :)



Dzisiaj siedząc sama w domu usłyszałam dziwne krorki... Zadałam pytania typu kim jesteś ale nic się nie stało... Moim zdaniem to ktoś za ściany coś robi i tak słychać....
  • 0

#37

skalar100.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"zdarzają mi się różne dziwne rzeczy jak coś to pytajcie odpowiem na_pewno."

Co Ci sie jeszcze zdarza dziwnego?
  • 0

#38

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto chce fotki to neich poda email .. To wysle smile2.gifsmile2.gif



Dzisiaj siedząc sama w domu usłyszałam dziwne krorki... Zadałam pytania typu kim jesteś ale nic się nie stało... Moim zdaniem to ktoś za ściany coś robi i tak słychać....

( to byl moj post ale pod nickiem kumpeli)



U mnie coś dziwnego hmmm... Tak była raz taka sytuacja.
Leżąc w łóżku widziałam jak coś przeleciało. Tylko mam do tego wytłumaczenie że coś z okna się odbiło i tyle.

A wam coś się kiedyś dziwnego wydarzyło ?
  • 0

#39

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj nakrece film i porobie zdjecia .. i obiecuje wam ze jutro albo w piatek je wrzuce tutaj ... Jezeli cos oczywiscie na nich wyjdzie...



Zauwazylam ze zawsze kiedy jestem sama w domu akos dziwnie sie czuje ... W tym momencie kieyd to sie dzieje nie mysle o moim bracie ani o nic paranormalnym czy moze to byc cos zwiazane z zjawiskami paranormalnymi?
  • 0

#40

Abe.
  • Postów: 35
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poprostu pewnie ciagle o nim myslisz (a tak jest, ze jak sie ciagle mysli o zmarlym to sie pojawia)
poprostu jak cos to sie za niego pomodl (jak chcesz to zapytaj sie ksiedza) i potem nie mysl o nim, poprostu zapomnij czy cos i wtedy sie nie pojawi (bo porpsotu tesknisz, wiec sie pojawia)
  • 0

#41

YFWMLSLFNXUYEAVSYFIOUS.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Leżąc w łóżku widziałam jak coś przeleciało. Tylko mam do tego wytłumaczenie że coś z okna się odbiło i tyle.

Bezpośrednio przeleciało przed Tobą, czy zobaczyłaś to kątem oka. Bo takie mignięcia widzę często, ale to jakieś odbicia, czy przewidzenia.

Zauwazylam ze zawsze kiedy jestem sama w domu akos dziwnie sie czuje ... W tym momencie kieyd to sie dzieje nie mysle o moim bracie ani o nic paranormalnym czy moze to byc cos zwiazane z zjawiskami paranormalnymi?

To nic dziwnego, po prostu w samotności ma się wyostrzoną uwagę i pobudzoną wyobraźnię. Ot, instynkt ostrzega, że coś może być za rogiem. Ale przyznam, że takie uczucia wzmacniają się, gdy człowiekowi zdarzy się wcześniej coś w paranormalnym tonie. Nawet gdyby to był choćby paraliż przysenny - już się inaczej patrzy na ciemne kąty ;) .
  • 0

#42

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Macie racje ....



Tak widzę to kontem oka :) No to wyjaśnione mogę spać spokojnie :)
  • 0

#43

Harridan..
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze wiesz, co o tym myślę. Wierzę Ci. Ostatnio kiedy byłam u Ciebie a Ty wyszłaś z pokoju, poczułam coś dziwnego. Wydaje mi się, że Twój brat nie jest jedynym duchem w Twoim domu. Raczej... chroni Cię przed kimś, kto chce się pod Niego podszyć. Dlatego kazał Ci uważać, pamiętasz ten sen?
  • 0

#44

skalar100.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kątem oka łatwiej zobaczyć zjawiska paranormalne. Nawet te zjawiska z pozoru na granicy przywidzenia wcale nie muszą być przywidzeniami. Oczywiście nie chce nikogo straszyć, bo nie każda smuga, i nie wszystko co lata to "złe duchy" :) W powietrzu obok nas istnieje mnóstwo najprzeróżniejszych zjawisk których my nie widzimy a czasem tylko odbieramy naszymi zmysłami. Właśnie tym kątem zdarza nam się czasami wychwytywać subtelne energie. Jednak traktujemy to jako przywidzenia.
  • 0

#45

QlimaxGirl.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nakrecilam film ale neistety nic nie wyszlo ...

boje sie tylko ze jezeli to juz jest to duch to on nie jest moim bratem .
wiele sie uslyszalam o zlych duchach.
Nie wiem nawet jak sprawdzic czy wogole cos tutaj jest. Bo jesli ktos nei wierzy zawsze znajdzie wyjasnienie. Ja tych wyjasnien mam sporo ale zawsze moge sie mylic. Chciala bym sie bardzo dowiedziec czy napewno to zjawisko paranormalne i co mam zrobic. Bo nie powiem ale z dnia na dzien ja coraz bardziej sie boje.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych