Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2008 !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
245 odpowiedzi w tym temacie

#136

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm, mam takie małe pytanie. Czy jeżeli Polska nie przejdzie dalej to mecze zostaną przeniesione z Polsatu na Polsat Sport albo jakiś inny kanał? Bo przez te mecze nic w TV nie ma... :mrgreen:



#137

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zostaną.



#138

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Confident powiedział wszystko co napisałbym, jeśli zabrałbym się z pisanie posta. W pierwszej połowie nasza reprezentacja grała gorzej niż mój klasowy zespół, teraz cała wina poszła na sędziego, usprawiedliwiając polską drużynę.

A to co dostałem przed chwilą na gg:

Od razu po meczu i skandalicznym karnym powstała akcja zabij sędziego Howard Webb'a.... zbierzmy sie w stolicy i nie pozwólmy mu wyjechać z Austri Wyślij to do 5 kolejnych osób Jesli nie wyślesz to znaczy ze jestes pedałem i popierasz sedziego


Żenada.



#139

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kara od UEFA się należy.

#140

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz Webb jest bardziej popularny niz kiedys pokemony.

http://www.euro2008....0...d&_ticrsn=3

#141

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ta policja polska już zajeła się tym.
Od angielskiej ochronę ma już on i rodzina :]



#142

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teraz cała wina poszła na sędziego,


Chciałem podziękować Howardowi Webbowi za to, że, dbając o poziom mistrzostw, pomógł Austriakom w wy****niu ( miejmy nadzieję ) naszych panienek z mistrzostw. Nikt wczoraj nie skrzywdził reprezentacji Polski - bo nie było wczoraj żadnej reprezentacji Polski, ja widziałem tylko ( raz lepszą, raz słabszą ) Austrię. Ta banda pętaków nie zasługuje na nazywanie ich reprezentacją Polski. Kochani rodacy, miejmy trochę godności. Do cholery, można być słabym, słabo wyszkolonym technicznie, wolnym, słowem: mieć niewielkie umiejętności. Ale na mistrzostwa po to się ubiera koszulkę z godłem państwowym na piersi, by WALCZYĆ, gryźć trawę, na śmierć i życie. Trzeba zwyczajnie nie mieć wstydu, by robić takie rzeczy, jakie działy sie wczoraj. Ci panowie nie zasłużyli na to, by ich bronić.

Można mieć przeciętne umiejętności, ale wtedy trzeba WALCZYĆ, dwa razy więcej !! Podczas wczorajszego meczu co i rusz były niegroźne, ale kuriozalne w swej wymowie sytuacje - Murawski ładnie minął obrońców i świetnie podał w pole karne, co z tego, skoro Smolarek nawet nie pomyślał o tym, że może trzeba by było wykazać trochę inicjatywy, i powalczyć o piłkę.. Bąk bięgnący przez pół boiska obok Austriaka, i nawet nie próbujący go atakować ( szkoda, że ów Austriak nie pociągnął dłużej, Bąk na bank pozwoliłby mu wbiec do samej bramki ), dwóch Austriaków wymieniających piłkę na lewej stronie, i Wasilewski ( chyba ), który stoi i się patrzy.. to miał być ten pressing ?? Pressing wyszedł nam ze dwa razy w tym meczu.. takich sytuacji było mnóstwo. Chyba zresztą Preisner to powiedział po meczu z Niemcami, że graliśmy jak na boisku szkolnym, wszyscy lecieli za piłką, więc kiedy pomocnik niemiecki przerzucił na drugą stronę boiska do drugiego zawodnika, ten miał wokół siebie pustynię, i godzinę na dokładne przemyślenie akcji. Po Niemcach Bąk udzielił wywiadu, w którym bardzo trafnie scharakteryzował nasze błędy w tym meczu, myślałem więc, że ci goście wiedzą, co robią źle, i to poprawią. Gówno. Nie są w stanie. Po prostu nie są w stanie. Niech więc spieprzają.

#143

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Confident
Teraz to troche przesadzasz z ta krytyka.

. Ta banda pętaków nie zasługuje na nazywanie ich reprezentacją Polski.

Nawet za czasow Kazia Gorskiego Polska nie awansowala na ME, a teraz udalo sie to pierwszy raz w historii, wiec nie przesadzaj.

Ale na mistrzostwa po to się ubiera koszulkę z godłem państwowym na piersi, by WALCZYĆ, gryźć trawę, na śmierć i życie.

Tylko nie mow, ze nie waliczyli. Ok, pierwsze 30 min im nie wyszlo, ale pozniej grali dobrze.


Niech więc spieprzają.

Teraz zachowales sie jak te wszystkie krzykacze z onetu, ktorzy bluznia jesli reprezentacja przegrywa, a jak wygrywa to wszystko jest cacy, sa the best itd.


To na tyle.



#144

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PO 1) Lewy nie faulował, jak już to faulował ten owłosiony blondynek Bąka popychając go dwukrotnie(pierwszy raz, kiedy powtórzył rzut wolny i drugi raz za Lewndowskim).

PO 2) takiego typu faulu się nie odgwizduje na takich imprezach i to jeszcze w tak decydującym momencie. Jak już nie jedni powiedzieli; gdyby tak było, to takich fauli w ciągu meczu byłoby min. 10. Ktoś inny powiedział, że takie coś, to odgwizdują sędziowie ale... w 3 lidze! Poza tym Leo przyjrzał się tej sprawie:

"Jednym z tematów płyty DVD były zapasy, jakie widuje się w futbolu na polu karnym. Mówiło się w niej, że sędziowie byli poinstruowani, by kontrolować sytuację, gdyby była poważna. Jednak dotąd we wszystkich meczach zapasy były dozwolone. Takie zapasy na polu karnym widzieliśmy w futbolu od lat. Nie wiem, dlaczego akurat w tym momencie sędzia chciał pokazać zawodnikom, że jest mocnym facetem i zrobił to - powiedział po meczu holenderski trener reprezentacji Polski".

PO 3) spalonego nie było ponieważ Sagan nie podawał tylko strzelał, piłka odbiła się od obrońcy i trafiła w nogi Rogera, ten ją dobił i dziękuje.

Jak dla mnie to skandal niewybaczalny, nie wiem jakie konsekwencje może ponieśc sędzia przez UEFA, ja bym wybierał ten najcięższy wyrok.

Teraz trzeba wierzyć w cud

#145

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

- UEFA już oficjalnie uznała, że karny się należał i niema mowy o błędzie[niestety]
- Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej dyrektor ds. komunikacji William Gaillard oświadczył, że na najbliższym spotkaniu zarządu dyscyplinarnego UEFA odbędzie się dyskusja na temat kary dla selekcjonera reprezentacji Polski.


0wn3d jednym słowem.



#146

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Leo i kara? Za co niby do cholery ta kara... Ta UEFA schodzi na psy, nie zdziwię się jak zabiorą nam Euro 2012, i jak zwykle wszystko przeciwko polsce... :/

#147

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet za czasow Kazia Gorskiego Polska nie awansowala na ME, a teraz udalo sie to pierwszy raz w historii, wiec nie przesadzaj.


I po to awansowaliśmy, żeby się zbłaźniać ? Powtarzam - można przegrać, można być słabym, ale nie można sobie robić jaj w sytuacji, gdy się jest reprezentantem kraju ! Awans na Euro to był sukces - ale wtedy, teraz nie ma on już znaczenia wobec tego, co zaprezentowali wczoraj nasi piłkarze. Wiele razy czytałem np. wypowiedzi Węgrów, którzy nie mogli zrozumieć, jak to się dzieje, że ciągle narzekamy - przecież graliśmy na mistrzostwach, na Euro, czego my jeszcze chcemy ? Nie życzę im więc, by musieli oglądać reprezentację swojego kraju kolejny raz robiącą za panienki do bicia, najgorszą drużynę turnieju, i przedmiot ironicznych uśmieszków ( wystarczy poczytać gazety, relacje osób, które rozmawiały z kibicami innych reprezentacji: " powinniście wziąć więcej Brazylijczyków " itd. ). To jest znacznie gorsze, niż brak awansu. Jeżeli w RPA ma być tak samo, ja zdecydowanie nie chcę, żebyśmy tam awansowali. Lepiej budować drużynę na Euro 2012.


Tylko nie mow, ze nie waliczyli. Ok, pierwsze 30 min im nie wyszlo, ale pozniej grali dobrze.


Nie wyszło ? To była TRAGEDIA ! " Nie wyszło " to może Włochom z Holandią ! I nie zgadzam się, że później było dobrze. Odnosząc się do następnego zdania - właśnie przez to, że mamy, i zawsze mieliśmy mnóstwo takich, którzy w razie utrzymania wyniku z Austrią od razu zaczęliby wołać, o jakżeż my zajebiście graliśmy, pierwsze zwycięstwo na Euro, plepleple, być może właśnie dlatego od tylu lat nie potrafimy zagrać na wielkim turnieju tak, by nie trzeba się było wstydzić.

Teraz zachowales sie jak te wszystkie krzykacze z onetu, ktorzy bluznia jesli reprezentacja przegrywa, a jak wygrywa to wszystko jest cacy, sa the best itd.


Powtarzam więc jeszcze raz, skoro to jest aż tak niezrozumiałe - MOŻNA PRZEGRAĆ. W piłce się czasem wygrywa, czasem przegrywa, czasem remisuje. Nie można natomiast odstawiać wiochy, a już zbrodnią jest odstawianie wiochy na najważniejszym turnieju świata ( mistrzostwa świata od dawna stoją niżej od Euro ) ! Bo to przynosi wstyd narodowi. Dwadzieścia tysięcy polskich kibiców na trybunach, cały świat patrzy, a " reprezentacja Polski " gra tak, jakby wysłała na Euro reprezentację, ale Małopolski.

#148

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chłopie zarzucasz im, że są babami, nieudacznikami, a sam biadolisz, że szkoda gadać.
Idź i zagraj lepiej.



#149

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chłopie zarzucasz im, że są babami, nieudacznikami, a sam biadolisz, że szkoda gadać.
Idź i zagraj lepiej.


Właśnie widze że szkoda gadać, bo nic ciekawego nie powiedziałeś. Wpadasz w rutyne.

#150

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na forum czasem dostaje się warna, czasem ujemnego reputka.
Panowie, zakończcie tą pyskuffkę.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych