Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oddziaływanie na elektrykę siłą umysłu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#31

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

polecam żarówki "osram" ;)

to tego badania.
  • 0

#32

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak Florek:
"szanowa firmo osram, codziennie przez dwa tygodnie wpływałem na żarówke siłą woli i stwierdziłem żę taka żarówka świeci o 63,5% krócej. Dlatego prosze o umieszczeniu na opakowaniu stosownej informacji np. 'prosze nie wpływać na produkt siła woli'.
Pozdrawiam Florek Muchomorek (halucynogenne te grzybki xP- przyp. KicHa)"

Niektórzy to albo mają 12 lat, albo wypalony mózg przez zioło..
Oczywiscie nie traktuj tego jako atak, potraktuj żartobliwie ;)
  • 0

#33

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, ludzie z pewnością będą o wiele częściej sięgać po żarówki firmy z tak dokładnymi i wszechstronnymi wskazówkami użytkowania, Florek, KicHu. :)
A serio- dla siebie można takie coś zrobić. Lepiej potem nie narzekać na częste wymiany żarówek, nie? :)
  • 0

#34

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Serlith.. widze że nie zrozumiałes mojej ironii...
To też jest smutne..
  • 0

#35

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A to ci temat. Też mi się tak kiedyś często działo. Teraz już wiem czemu jak wychodziłem z pokoju spytac się mamy, co się dzieje...to nigdy nie wiedziała o co chodzi. :P
  • 0

#36

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja, jak wyjrzałem przez okno kiedyś, to sie wyłaczyl prad w calej okolicy ! :o

I mi sie w aucie przepala ciagle prawy stop :/

Pomijam juz, jak ide ulicą to sie zapala albo gaśnie lampa! i moja dziewczyna to samo ma! i kumpel też!





A jak miałem chomika to jak biegał w kółku to iskry leciały.. :o



Trochę mnie bawią te wszystkie stwierdzenia, niektórych tutaj obecnych...
No owszem, możliwe są róże tego typu rzeczy, ale doszukiwanie się paranormalności w tym, ze przepala się żarówka to jest troszke niedobrze. Wierzę, że możliwe jest teoretycznie, przepalić żarówkę skupiając się na niej, gdybym nie wierzył to by mnie tu nie było na tym forum, no ale troszke dystansu i sceptycyzmu musi być.

Ktoś ostatnio napisał, że forum schodzi na psy, pełno dzieciaków mających 5 razy dziennie oobe i rzucających psibalami jak Songo... no i troche miał chyba rację...


Peace, no offence
Pozdrawiam serrrdecznie :)
  • 0



#37

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem czego się spinasz. To, że czegos nie doświadczyłeś nie znaczy, że tego nie ma.
  • 0

#38

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oj spokojnie;-) nie mówie ze to niemożliwe, jednak chyba dużo (za dużo) takich "historii" sami sobie ludzie podciągają do czegoś paranormalnego, a tak naprawde to zwykły przypadek.

pozdrawiam
  • 0



#39

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie i tak jest. Ale wiesz, to jak z UFO. Częśc rzeczy wygląda na prawdziwe i można dac wiare...a za chwile ktoś cię zniechęci jakimś fake'iem.

Natomiast znajdując się na forum paranormalnym, wydaje mi się...że wypada troche mniej emocjonalnie podchodzic do czegos czego nie rozumiemy, albo nie mamy wiedzy w temacie. Bo tak naprawde możesz wejśc w 80% tematów tu i je wyśmiac. Ale taki urok takiego forum, przypominam paranormalne .

Smuci mnie jak w innych tematach, niektórzy jadą że hej po innych i to ludzie z 2000 postami. Bo to, że ja nie wierze w Boga...nie oznacza, że ide co niedziele do kościoła i krzycze na głos: jesteście żałośni i niedojrzali, jak możecie w takie coś wierzyc.
  • 0

#40

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Spokojnie :) ja nie hcce tu niczego wysmiewac, uwazam tylko, że najpierw należy szukać naturalnych wyjaśnień :) END (OFF) TOPIC :)


peace
  • 0



#41

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serlith.. widze że nie zrozumiałes mojej ironii...
To też jest smutne..


Ależ, KicHu, widzę, że to Ty nie zrozumiałeś tego, co ja mówiłem. To była podwójna ironia, nie?
Czytając twój post szczerze się zaśmiałem, r o z u m i e j ą c to, co chciałeś powiedzieć. nie martw się, na ironię i sarkazm jestem wyczulony, spotykam się z nimi codziennie :P

No i przykro mi, że posądzasz mnie o tak niski poziom intelektualny, KicHu. Nie sądzisz chyba, że ironia nie była dostrzegalna?

@topic
Zimą można takie coś (anomalie elektryczne) zaobserwować, przez wełniane sweterki :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych