Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oddziaływanie na elektrykę siłą umysłu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

he_granade.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam takie pytanie czy człowiek moze za pomoco umysłu powodować spadek napiecia w zarówce ?
  • 0

#2

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wycwiczony umysl nie ma ograniczen i wszystko dla niego jest mozliwe
  • 0



#3

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NA discovery są czasem programy pokazujące co potrafi umysł. Zdziwił bys się :)
  • 0

#4

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No pewnie że potrafi, dla wyćwiczonego umysłu to jest pestka, wierz mi ... nawet większa awaria :)
  • 0

#5

koplej.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halley jak sie nazywa ten program ?? bo bym se poogladal
  • 0

#6

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Umysł panuje nad materią


  • 0



#7

he_granade.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo czsami jak siedze to sie zdarzają te spatki i nikt z rodziny tego nie zauwaza tylko to jest jak ja jestem ale dobrze jak by to sie wydarzyło raz nie no 2 ale to jest cały czas raz wchodze zapalam a tu sie przepala a zawsze zarówki są długo a ja co sie dotchne wejde zapla sie i gasnie nagle
  • 0

#8

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mały pikuś, kiedyś miałem taką sytuacje:

Dosłownie kopałem prądem,nie żebym był podłączony do akumulatora,
pracowałem z tatą i młodszym bratem na budowie, układałem maty styropianowe pod ogrzewanie podłogowe, brat poprosił mnie żebym podał mu klucz ( francuza)
podałem mu klucz i dosłownie go poraziłem prądem, poczułem "kąpnięcie prądem" nie trzymałem w rękach i nie stykałem się z urządzeniami elektrycznymi,wszystko było by normalne bo co jakiś czas tak mam ,ale tego dnia tedencja utrzymywała się przez długi czas , klepłem go.... "strzał" w ręke..... "strzał" w sumie to przez jakieś może 45minut chodziłem i "kopałem" go prądem, wiem że to nie było miłe ,bo też to czułem,ojca też popieściłem.... :lol : dzień wcześniej jechałem samochodem z niemiec do polski-no może lepiej bedzie jak powiem ..że przepisowo nie jechałem :-D może przez okres jazdy naładowałem się tą energią....a w pracy stałem na matach styropianowych...może to spowodowało ujawienie się energii.... he_granade może śmigasz szybko autem???

a w energie,siłe umysłu ,też wierze może kiedyś każdy bedzie posiadał taką moc :smile:
  • 0

#9

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprawka - posiada, w większym lub mniejszym stopniu, tylko nie wie jak wykorzystać swój potencjał, tego się trzeba "naumieć" :)
  • 0

#10

he_granade.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo jest takie wrazenie czasami mam nie wiem moze powiedziecie ze sie s-f naogladałem ale mam wrazenie ze moge przezywać czyjeś umysły poprostu czuje co dana osoba odczuwa tak jak by jej umysł był dla mnie otwarty. czuje moze to tez dziwne ale kazdy mi sie wydaje to ma mysli moze dobrze ich nie słysze ale są to Emocje które z nim są.Hehe wyszło jak bym był pokrecony ale ....... sie zastanawiałem na tym
  • 0

#11

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Silent_Man-ok masz racje ,ale chodzi mi o to , że bedzie łatwiej nią manipulować no i odkryć ją w sobie :smile:
powiedzmy ,że chce się sprawdzić, nauczyć, macie może jakieś info co i jak?od czego zacząć?

ps:he_granade nie jesteś pokręcony ;-)
  • 0

#12

he_granade.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

duzo polegam na swiadomość i chce ją rozwijąc choc czasami róznie wychodzi :) ale moge powiedzieć ze prawie doszłem do domu z zamknietymi oczami "Prawie" i mam takie wraznie ze mózg umnie wysłać informacje o przeszkodzie jest takie dziwne uczucie napoczątku nie ufąłem temu ale teraz mysle ze to moze być coś ale to takie moje sugiestie
  • 0

#13

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmieszne bo mam tak samo bardzo często gdzy włanczam swiatło zaruwki przepalają się a czasem nawet pękają.Czasem nie to wkurza bo musze często biegać po żarówki :-D
  • 0

#14

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak oliver axel; praktycznie różni tu nas tylko punkt spojrzenia na sprawę, bo wnioski widzę że są podobne. Nauczyć się wykorzystywać trzeba :)
A zacznij od najprostszych rzeczy tj. medytacje (dla wyciszenia umysłu), podstawy pracy z energią, np. kontrola przepływu, tworzenie PSI - kulek, gromadzenie jej w jakieś części ciała, samo jej wyczucie (to podstawy jeśli chodzi o energię); oczyszczanie czakr, aury; wyczucie czakr; potem ich rozwój (ja że mam od zawsze najsilniejsze 3oko to się gł. na nim skupiam, ale nie zapominam o innych) poprzez manipulację energią ...
To tyle co mi narazie przychodzi do głowy - jeśli chcesz mogę Ci parę ćwiczeń na PW podesłać :)
  • 0

#15

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nauczyć się trzeba :) jeśli ci się chce to możesz mi podesłać ćwiczonka,
szkoda marnować czasu, jak tylko przyślesz zaczne trenować
dzieki Silent_Man ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych