Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moderowanie, czy cenzura?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
173 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co sądzisz o sposobie moderowacji tego forum? (159 użytkowników oddało głos)

Co sądzisz o sposobie moderowacji tego forum?

  1. Nie spotkałem się z nieuzasadnionym zamknięciem tematu. (50 głosów [31.45%])

    Procent z głosów: 31.45%

  2. Czasem miałem wątpliwości, co do zasadności zamykania wątku. (64 głosów [40.25%])

    Procent z głosów: 40.25%

  3. Mam wrażenie, iż liczba niesprawiedliwie zamykanych wątków jest zbyt duża. (45 głosów [28.30%])

    Procent z głosów: 28.30%

Głosuj

#121

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...ano to jak coś nie pasi to co za problem złożyć wniosek o dymisję tego takiego wrednego, głupiego, dającego warny, dziwnego i w ogóle bleh Ivelliosa? [-;

Wracając do tematu:
Ja również czekam na wypowiedź Eurycide...
  • 0



#122

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sie doczekamy?
  • 0

#123

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba nie.
  • 0



#124

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Panowie Smodzi, ustąpcie miejsca młodszym bo się ośmieszacie. Wiecie co się robi w ogniu nieustającej krytyki? [...]


Jeśli chodzi o mnie, to jeśli ktoś przedstawi względem mojej osoby jakieś zarzuty, które poprze materiałem argumentacyjno-dowodwym... jestem skłonny od zaraz zrezygnować z funkcji moderatora.

Co do oczekiwania na reakcję Administratora... załatwię to, zgłoszę do Euriego apel o jego wypowiedź w tym temacie.
  • 0



#125

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cinex do Twojej pracy nikt nie miał nigdy zastrzeżeń. Dobrze wiesz o kogo chodzi.
  • 0

#126

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W takich przypadkach wiele osób pisze do zarządu lub wypowiada się o zarządzie/moderatorach w liczbie mnogiej, także nigdy do końca nie ma sie pewności o kim dana osoba mówi - także chciałem tylko przedstawić swój punkt widzenia. Wiem, wiem o kogo między innymi chodzi. Co do "ciszy" ze strony Administratora... to na jego skrzynce już czeka prywatna wiadomość w której proszę go aby zapoznał się z tym tematem i apelami jakie sie w nim znajdują.
  • 0



#127

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Quousque tandem abutere, Eurycide, patientia nostra?
  • 0

#128

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do "ciszy" ze strony Administratora... to na jego skrzynce już czeka prywatna wiadomość w której proszę go aby zapoznał się z tym tematem i apelami jakie sie w nim znajdują.

no cos mu sie nie chce odpisac chyba, ale zastanawia mnie czy olal Twoja wiadomosc czy tez Ci odpisal cos, a jezeli cos napisal fajnie by bylo gdybys nas uswiadomil co jest grane
  • 0

#129

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panowie, spokojnie.
Eury NIKOGO nie olał, odpisze w tym temacie gdy sformułuje swoje stanowisko w tej sprawie.
  • 0



#130

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jest kpina Ivellios a nie ustalanie stanowiska.
Czy aby Eurycide jeszcze udzielał się na forum? Czy może przekazał komuś pałeczkę z kontem Admina?
Żenada, Eury...fajne forum zrobiłeś, szkoda tylko że masz w du*** użytkowników.
  • 0

#131

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale po co od razu "tyle jadu" w tym wszystkim ? Eury to tez człowiek... ma swoje życie, które jest chyba ważniejsze niż forum. My jako zarząd dobrze wiemy, iż Euriemu nie jest tak łatwo trzymać to wszystko w garści (forum jak i sprawy nie związane z VRP). Już pisałem... zarząd musiał przedyskutować te sprawy, a jak wiemy na forum nie jest to łatwe - trzeba cierpliwie poczekać aż każdy się zjawi i wypowie (potem wspólne dojście do kompromisu = dalsze wymiany poglądów). Ankiety pojawią sie "lada chwila..." + inne rzeczy związane z omawianymi tutaj sprawami.

Jak to mówią "Step by step...".

Cierpliwości...

A jeśli ci nie odpowiada, to zawsze możesz kliknąć w ten krzyżyk w prawym górnym rogu i twoje wszelkie "męki" znikną... naprawdę... jest to sprawdzone :P
  • 0



#132

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tylko, żeby to SbS nie wyszło jak naszym piłkarzom :D
  • 0



#133

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest kpina Ivellios a nie ustalanie stanowiska.
Czy aby Eurycide jeszcze udzielał się na forum? Czy może przekazał komuś pałeczkę z kontem Admina?
Żenada, Eury...fajne forum zrobiłeś, szkoda tylko że masz w du*** użytkowników.

A bo kurdefelek wszystko musi być już, natychmiast, fullspeedem. A jak nie będzie fullspeedem to znaczy że mamy was gdzieś i w ogóle olewamy was sikiem okrężnym chłodnym.
Cierpliwości, człowieku!
  • 0



#134

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo śmieszne, ale temat jest założony ponad 2 miesiące temu, więc wyraźnie ma to w d****
  • 0

#135

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ankiety pojawią sie "lada chwila..." + inne rzeczy związane z omawianymi tutaj sprawami.

no i bardzo fajnie:) wlasnie o to chodzilo, zeby ktos powiedzial co sie dzieje, bo sami tez musicie zrozumiec ze jak nie ma informacji to rodza sie domysly :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych