Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moderowanie, czy cenzura?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
173 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co sądzisz o sposobie moderowacji tego forum? (159 użytkowników oddało głos)

Co sądzisz o sposobie moderowacji tego forum?

  1. Nie spotkałem się z nieuzasadnionym zamknięciem tematu. (50 głosów [31.45%])

    Procent z głosów: 31.45%

  2. Czasem miałem wątpliwości, co do zasadności zamykania wątku. (64 głosów [40.25%])

    Procent z głosów: 40.25%

  3. Mam wrażenie, iż liczba niesprawiedliwie zamykanych wątków jest zbyt duża. (45 głosów [28.30%])

    Procent z głosów: 28.30%

Głosuj

#136

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj tak, a najważniejszym domysłem jest to, że mamy was tam gdzie Słońce nie świeci :P
Poczekajcie.
  • 0



#137 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

takie tematy to i ja bym olewał
  • 0

#138

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie ciekawi, czy te tematy zostały założone po coś konkretnego i czy naprawdę zdanie użytkowników wpłynie na cokolwiek?
  • 0



#139

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki tym tematom wiemy, co powinniśmy zmienić w swoich działaniach, żeby móc jak najlepiej moderować.
Te ankiety mają na celu głównie uświadomienie nas, moderatorów, co o naszej działalności myślą użytkownicy.
Aczkolwiek wątpię czy wyniki tych ankiet wpłyną na decyzje personalne...
  • 0



#140

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za 3 miesiące planuję sporządzić bardziej "obrazowe" wykresy kołowe wszystkich moderatorów. Zrobimy wtedy porównanie i wyłonimy tych najlepszych i najgorszych w ocenie użytkowników forum. Czy zapadną jakieś decyzje? Na pewno tak. Czy jacyś moderatorzy zostaną odwołani? Tego jeszcze nie wiem. Mogę tylko zapewnić, że moderatorzy z pewnością sami będą chcieli zmienić pewne aspekty swojego wizerunku.
  • 0



#141 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Próby zmiany wizerunku z pewnością byłyby korzystne ale i tak ci, którzy sobie nagrabili nie unikną "pięści w imię sprawiedliwości i pokoju"(powstanie bokserów)
  • 0

#142

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tatik, przestań gadać głupoty, bo pieprzysz aż oczy bolą.

Oczywiście innej odpowiedzi się nie spodziewałem bożyszcze tłumów zawsze musi się obronić, fakt ostatniego banowania i warnowania użytkowników którzy przeciwstawili się zamykaniu tematów przez Modów dowolnie interpretujących regulamin musi pójść w zapomnienie. Iv bądź mężczyzną i podczas kolejnego nazwania mnie forumowym prowokatorem w nawiasie dodaj że czepiam się także w przypadkach niesprawiedliwego traktowania modów.
  • 0



#143

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[przenoszę dyskusję z Teczki Przema]

fakt ostatniego banowania i warnowania użytkowników którzy przeciwstawili się zamykaniu tematów przez Modów dowolnie interpretujących regulamin musi pójść w zapomnienie

Tak więc bardzo cię proszę, podaj przykłady takich, IYO, niesprawiedliwie zwarnowanych/zbannowanych userów.
  • 0



#144

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[przenoszę dyskusję z Teczki Przema]


Niezłe posunięcie, kumpli od brydża trzeba bronić. Ponieważ temat dotyczył teczek moderatorów uprzejmie proszę o umieszczenie go we właściwym miejscu, czyli teczce Przema.
  • 0



#145

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chciałem, aby tam powstał offtop (w końcu tamten temat jest poświęcony ocenie Przema jako moderatora, a nie banowaniu userów), więc wydzieliłem twojego posta i przeniosłem go tutaj.

Ponawiam to, co napisałem dwa posty temu:

Tak więc bardzo cię proszę, podaj przykłady takich, IYO, niesprawiedliwie zwarnowanych/zbannowanych userów.


  • 0



#146

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie chciałem, aby tam powstał offtop (w końcu tamten temat jest poświęcony ocenie Przema jako moderatora, a nie banowaniu userów), więc wydzieliłem twojego posta i przeniosłem go tutaj.


Znany jesteś z opcji stawiania kolejnych pytań zamiast udzielanie odpowiedzi, mój post dotyczył Przema i przy okazji Ciebie więc ponownie proszę o umieszczenie go w temacie pierwotnym który dotyczył teczki moderatora. Jeśli nie macie nic do ukrycia przed Adminem to w czym problem ? Eure za często zagląda do teczek modów ? Właśnie chodzi o nieregulaminowe banowanie więc rozumiem Twoje rozterki etyczne.
  • 0



#147

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

IV nie rozumiesz, że banowanie userów zalicza się do działalności Przema?
  • 0

#148

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

KMJ, banowanie userów zalicza się nie tylko do działalności Przema.

Nie widzę wobec tego podstaw, aby przenosić tą dyskusję z powrotem do teczki Przema.

tatik, odpowiesz mi w końcu na moje pytanie o "niesłusznie zbanowanych", czy dalej się będziesz migał od odpowiedzi?
  • 0



#149

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

IV nie rozumiesz, że banowanie userów zalicza się do działalności Przema?


Nie zrozumie dlatego temat został przeniesiony, każdy zainteresowany dojdzie do tematów ostaniego globalnego banowania osób które zgłosiły sprzeciw przeciwko działaniom modów, oczywiście takie sprawy zawsze trzeba przekręcić dlatego proszę o umieszczenie moich postów we właściwym miejscu czyli teczce Przema.

KMJ, banowanie userów zalicza się nie tylko do działalności Przema.

Lecz rozmawiamy o banowaniu przez Przema.

tatik, odpowiesz mi w końcu na moje pytanie o "niesłusznie zbanowanych"


Nie odpowiem dopóki Ty nie zdobędziesz się na odwagę odpowiadania na pytania zwykłych użytkowników (w tym moich) Odnośnie umieszczenia postów w teczce Przema rozumiem....swoich mentorów trzeba bronic za wszelką cenę.
  • 0



#150

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja w dalszym ciągu nalegam, żeby ten temat ciągnąć tutaj. Nieugięty jestem.
Jeśli spróbujesz temat kontynuować w wątku dotyczącym Przema, to będę stamtąd usuwał każdy jeden twój post.
Możesz sobie wrzeszczeć, że cenzura, że kolesiostwo, że ręka dupę myje - nie ruszy mnie to. Temat masz kontynuować tutaj i mnie guzik obchodzi, czy ci się to podoba, czy nie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych