Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy kobiety to materialistki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ach, ta miłość. (94 użytkowników oddało głos)

Czy kobiety to materialistki?

  1. Tak, wszystkie są takie same. (17 głosów [18.09%])

    Procent z głosów: 18.09%

  2. Tak, ale są nieliczne wyjątki. (51 głosów [54.26%])

    Procent z głosów: 54.26%

  3. Nie wiem. (12 głosów [12.77%])

    Procent z głosów: 12.77%

  4. Nie, tylko niektóre dbają o pieniądze. (13 głosów [13.83%])

    Procent z głosów: 13.83%

  5. Nie, kobiety nie dbają o majątek. (1 głosów [1.06%])

    Procent z głosów: 1.06%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytając Was, nie można nie odnieść wrażenia, że trafiły się na forum same męskie perełki, a nie jakieś 'fiu bździu' jak mawia moja babcia :D
  • 0

#32

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Frajerzy nie zaglądają na fora tego typu [; Większosc z takich typów nawet nie wie jak sie po internecie poruszać bo ich IQ niewiele przewyższa inteligencję pawiana - nie ubliżając temu zwierzęciu.
  • 0

#33

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie mężczyzna obwieszony torbami, gdy obok niego idzie panienka z malutką torebką jest żenadą.
Rozumiem noszenie ciężkiego sprzętu, rzeczy które z powodu mniejszej siły danej kobietą przez naturę nie pozwalają jej bez zbytniego wysiłku ich nosić. Lecz ubrania, kosmetyki, inna galanteria. Ogólnie rzeczy które nie przekraczają jej zdolności do niemęczącego używania mięśni rąk - nie widzę nic złego gdy to kobieta nosi swoje nabytki, a jej mężczyzna pomaga biorąc np 2 z 4 torb.
Takie ciągłe wyręczanie w sprawach w których ona może sobie doskonale poradzić rozpieszcza, jeśli chcesz mieć rozpieszczoną damulkę, która siateczki z tuszem do rzęs nie będzie nosić to twój problem ;)
Przykład kobiety która nosi ciężkie torby przy czym facet idzie obok uśmiechnięty jest karygodny pod tym względem, że powinno się dzielić obowiązkami. Równie napiętnowana powinna być kobieta idąca z torebeczką, a za nią facet z 5 torbami, nawet nie mogąc liczyć na pomoc przy otwarciu drzwi samochodu. Ale w końcu facet jest od otwierania słoików i noszenia zakupów ;) .
  • 0



#34

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Berith - może stwierdzenie " jesteśmy materialistami " było by prawidłowe ?

Może : ja trafiam na materialistki. Jeśli tak to dlaczego? Co jest moim znaczącym?

Dlaczego posłużyłam za przykład bycia materialistką? tylko dlatego że jestem kobietą ;-) ?

Znowu kolejny stereotyp?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych