Skocz do zawartości


Zdjęcie

PSI i lewitacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#31

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie przecież to są iluzje w stylu D.Copperfielda czy C. Angela :D Jak można wierzyć w filmiki z youtube ? :) Nie wiem każdy niech wierzy sobie w co chce dla mnie na takim filmiku można pokazać dosłownie wszystko tym bardziej w dzisiejszych czasach.

Co do telekinezy, może zamiast podnosić 100 tonowe posągi i siebie nie lepiej podnieść coś lekkiego np. długopis?
Takie coś teżby było dowodem, no nie?


Tak tyle że na dzień dzisiejszy na tyle miliardów ludzi nie znalazł się nawet 1!! który mógłby ruszyć chociaż piórko lub zapałkę w warunkach laboratoryjnych przy ekipie rzetelnych naukowców :)
  • 0

#32

Reita.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tyle że na dzień dzisiejszy na tyle miliardów ludzi nie znalazł się nawet 1!! który mógłby ruszyć chociaż piórko lub zapałkę w warunkach laboratoryjnych przy ekipie rzetelnych naukowców

Właśnie mnie to dziwi... Tyle osób pisze, że umie podnosić przedmioty siłą umysłu, ale żaden z nich nie pojedzie gdzieś to zaprezentować przed jakimiś kolesiami w białych fartuchach...
  • 0

#33

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli sie naucze to zrobie
A jeśli nie to nie, popadne w depresje, zostane emo i sie będe ciął xD
No ale może kiedyś ktoś sie znajdzie, w końcu panowie w białych fartuchach też biorą koperty wypełnione $$$

A tak na serio, to może zacznijmy od sprawdzenia czy ta energia naprawde istnieje np. termometrem, albo czymś bardziej zaawansowanym. Przecież napewno istnieje coś żeby tą energie wykryć. Przecież ta energia napewno jakieś ciepło wywołuje, jakieś drgania może czy cuś.
  • 0

#34

Reita.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak robię PSI ball'a to czuję ciepło, ale tylko ja... Próbowałem z termometrem na widzialnym PSI ball'u (każdy z nich zawsze sprawdzam termometrem) i nic :( Ale to i tak trzeba udowodnić, koperty z $$$ niby wystarczą żeby świat przekonać, ale to już tak dla własnego spokoju chcę, żeby to udowodnić.
  • 0

#35

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reita to może przynajmniej sprawdź, czy inni również widzą te psiballe. Widzę że jakiś postęp w temacie jest i są chętni do robienia dowodów.
  • 0

#36

Reita.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdzałem... nikt nie widzi. Nawet naszło mnie żeby wode zagotować PSI ball'em xD Jak się domyślacie nie wyszło mi :P
Jedna rzecz mnie zastanawiała, gdy moja dziewczyna robiła PSI ball'a to poczułem lekkie ciepło i mogłem powiedzieć gdzie trzymała ręke (miałem zamknięte oczy i byłem w ubraniu). Odrazu trafiłem... Powtórzyliśmy jeszcze kilka razy w odstępach co 10 minut i tylko raz nie trafiłem (jakieś 4/5 trafionych). Więc to chyba jakiś postęp. Widziałem gdzieś na forum taki temat o wykrywaniu ciepła PSI ball'a, ale nie miałem czasu napisać nic w tamtym temacie.
  • 0

#37

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedna rzecz mnie zastanawiała, gdy moja dziewczyna robiła PSI ball'a to poczułem lekkie ciepło i mogłem powiedzieć gdzie trzymała ręke (miałem zamknięte oczy i byłem w ubraniu).


Nie musisz mówić, domyślam się. ;)

Odrazu trafiłem... Powtórzyliśmy jeszcze kilka razy w odstępach co 10 minut i tylko raz nie trafiłem (jakieś 4/5 trafionych). Więc to chyba jakiś postęp.


Świetna skuteczność! Przyrost naturalny nam się zwiększy o 300% jeśli wszyscy będą takie wyniki osiągać.

PS Może to offtop, ale nie mogłem się powstrzymać ;)
  • 0

#38

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Holi - mam pytanie - jak idzie Ci przygotowanie się do eksperymentu.
Mam nadzieję, że tym razem znajdziesz czas ?
  • 0



#39

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do 3 lipca mam sesję; cały czas pamiętam o tych kamykach, dam ci znać niezwłocznie jak tylko wrócę do domu.
  • 0

#40

Reita.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetna skuteczność! Przyrost naturalny nam się zwiększy o 300% jeśli wszyscy będą takie wyniki osiągać.

Może nie o to mi chodziło, ale niech Ci będzie. xD
Może wrócilibyśmy do tematu, bo to już krępujące sie robi :P
Haha, jak podzieliłeś to na części to zmieniło sens xD
  • 0

#41

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Holi - życzę Ci powodzenia. Zaliczeń za pierwszym podejściem. Tobie i wszystkim zdającym, zaliczającym, broniącym itd. życzę powodzenia.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych