Skocz do zawartości


Reptilianie a chemtrailsy i Nibru.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem Cię bo kiedyś też utknąłem w tym punkcie całej układanki.
Popatrz np. tutaj http://www.slowmotio...y-index-en.html , pierwszy artykuł "czemu bogowie byli tacy nieśmiali?"

lub http://www.dailygrail.com/node/4070

Annunaki bardzo się starali ukryć swoje pochodzenie żeby nie straszyć ludzi, zresztą staraja się do dzisiaj...


No, nareszcie coś konkretnego.

Hm, w tym pierwszym tekście jest wszystko to co wiedziałem. Tylko miejscami tu jest naginania - bo np. nie każdy uszczerbek w wyglądzie oznacza jaszczurzyzm, albo rysunki o gadach i podania zdradzić rasy Enki. Równie dobrze mogliby należeć do żyrafionów, czy nosorożcorców. No i nie wyklucza to też możliwości, że plejadańskie Jaszczury i Enki mogą się zaliczać do reptilionów tak samo, ale mieć inne cele w stosunku do ludzi.

Widzisz, jak powiesz Jaszczur to każdy ma na myśli te stwory od czanelów Plejadan. Trzeba najpierw rozróżnić niektóre pojęcia bo nie wiadomo o co chodzi.
  • 0

#17

Maayel.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż, nie chce być wybredny... Ale wiesz... Nie obraź się, wiem, że według Ciebie moje zachowanie to szczyt ciemnoty ale popieranie teorii spiskowej stronami o takiej tematyce jest... Hmmm... Mało przekonywające. Chodziło mi o źródła niezależne, sprecyzuje o co mi chodzi np. niezależny raport dotyczący kultury, przykładowo starożytnego Egiptu czy Chin, w którym wzmiankuje się o powiązaniach tych kultur z gadami? Tłumaczycie tę teorię podobieństwami w różnych kulturach itd. Muszę Cię rozczarować bo widzisz tylko to co chcesz widzieć. Ja spotkałem się, z wieloma innymi podobieństwami w starożytnych kulturach, w których nie wspomina się o jaszczurach tylko np. o nauczycielach z za morza, niosących ze sobą oświatę. Taką teorię wyznają zwolennicy Atlantydy. Uważasz się za poważnego i obiektywnego zwolennika teorii jaszczurów, a posługujesz się jedynie argumentami zwolenników tej teorii. Ja zanim bym w coś uwierzył poszukał bym jakiegoś innego źródła, które dało by mi odmienny obraz tego czym się zainteresowałem i wtedy zdecydowałbym, które argumenty są bardziej niepodważalne. Nie wiem, może zapoznałeś się z takimi artykułami i pracami ale o żadnych tutaj nie wspominasz. Jak dla mnie jest to kolejna, klasyczna teoria spiskowa, nic więcej, ładnie wytłumaczona itp. ale istnieje też wiele innych podobnych i wcale nie gorzej popartych "dowodami". Możesz mnie nazwać ignorantem, ciemniakiem a nawet sługą reptilian ale jak na razie Twoje argumenty mnie nie przekonały.
  • 0

#18 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Mayyel jeśli "moja spiskowa teoria" jest prawdziwa to gady miały wpływ na wszystkie źródła jakie znamy.
Nie są tu od wczoraj, mieli dużo czasu na spreparowanie czego tylko chcieli. I jeśli zamierzyli być w ukryciu wymaganie "oficjalnych raportów" potwierdzających ich obecność to nieporozumienie.
Wczuj się w drugą stronę, może gady powiedziały sobie tak http://www.luisprada...tilian_pact.htm ?
Uważam się za pyłek na wietrze, a bycie obiektywnym to jakiś abstrakcyjny termin. Mam pewność wynikającą ze swojego doświadczenia i powiem Ci że przez ładnych parę lat miałem nadzieję że to jakiś głupi żart. Na swojej drodze spotkałem jednak zbyt wiele żródeł i ludzi wyprowadzających mnie z tego przeświadczenia.
Trzeba bardzo uważać w co się wierzy (bo wiara przenosi góry) i nigdy nikogo nie będę przekonywał żeby mi uwierzył, ale szukał słabych punktów w tym co mówię.
Zawsze będę podkreślał że nie chodzi mi o wywoływanie strachu, ale o to żeby wysłuchać czasem nawet głupców, bo oni też mają swoją opowieść. Życie samo weryfikuje ich opowieści (moją zweryfikuje w ciągu około 5 lat), a jeśli w mojej jest kawałeczek prawdy może się komuś przyda...
Poza tym wg mnie istoty które grzebały w naszej genetyce mogą w całkiem niedalekiej przyszłości PRÓBOWAĆ ujawnić się i oferować rozwiązanie naszych problemów, podając się za naszych STWÓRCÓW.
Będzie mi niezmiernie miło Amigo jeśli przypomnisz sobie wtedy naszą rozmowę i będziesz wiedział że ŁŻĄ, a Ty masz w Sobie oręż cięższy od ich gadżetów w postaci własnego DNA. Żeby go aktywować muszą być spełnione dwa warunki: zero strachu i miłość bezwarunkowa.
Jak już to zrobisz ich nie będzie...
Aloha.
  • 0

#19

Maayel.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przynajmniej mnie przekonałeś, że nie jesteś nawiedzonym dzieckiem, które plecie co przeczyta gdzieś na jakiejś stronie internetowej. Twój tok myślenia jest całkiem słuszny, naprawdę zasługujesz na uznanie, bo potrafisz przedstawić sensowne argumenty na poparcie swoich teorii. Nawet jeśli to co piszesz, nie jest prawdą jest to bardzo przekonujące. Widzę jednak wielką lukę w Twoim toku rozumowania. Chcesz mi powiedzieć, że spośród ponad paru mld ludzi, na całej kuli ziemskiej, nie ma ani jednego, który mógłby, choćby wspomnieć, o całej tej sprawie z reptilianami w mass mediach? Trochę dla mnie to niewiarygodne... Zaraz mi powiesz, że spisek posunął się tak daleko, że opanował już wszystkie ważne media, a te, których się nie udało opanować, doprowadził do ośmieszenia i w rezultacie do utraty ich wiarygodności. Cóż, jakoś po raz kolejny mi się nie chce wierzyć, że na naszym globie, nie ma ani jednego człowieka, na tyle odważnego, na tyle silnego, żeby przeciwstawił się chociaż w ten sposób reptilianom, to poprostu nie możliwe, gdyż tutaj w grę wchodzi zbyt wielka cena.
  • 0

#20

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zasługujesz na uznanie, bo potrafisz przedstawić sensowne argumenty na poparcie swoich teorii.

Jesli za sensowne argumenty uznajesz czanelingi i jedna hipoteze napedzajaca druga, po trzecia sie okzalo nie pasuje dko koncpecji to gratuluje :D
  • 0

#21 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Chcesz mi powiedzieć, że spośród ponad paru mld ludzi, na całej kuli ziemskiej, nie ma ani jednego, który mógłby, choćby wspomnieć, o całej tej sprawie z reptilianami w mass mediach?


W mediach powiadasz? http://pl.youtube.co...h?v=RF6vK1w38nk takie rzeczy się zdarzają i jakoś wszyscy nie mają problemu ze spaniem. Media mają to do siebie że mają coraz mniej właścicieli :mrgreen:
Pojawiają się ludzie tacy jak David Icke, Michael Tsaurion, Credo Mutava - ale nie są to godziny najlepszej oglądalności w popularnych stacjach. Nie jest tak że nic się nie dzieje, czego dowodem jest nasza kochana Hilarry przechadzająca się z kamerą i tłumacząca ludziom że nie jest jaszczurem http://pl.youtube.co...h?v=fILfGVTwoQ0
Internet jest jedynym wolnym medium i chyba nie pierwszy raz słyszysz o jaszczurkach?
Jak chcesz popatrzeć szerszej perspektywy popatrz tutaj http://www.bibliotec...es/reptiles.htm - to taki powrót do tematu galaktyczna dyplomacja, który obecnie ubiega się o złotą malinę, świadcząc dobitnie o poziomie świadomości na tym forum :mrgreen:
  • 0

#22

rolnikus.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radosławie !!! Pilnie skontaktuj się z niejakim profesorem Janem Pająkiem. on jest jednym z uświadomionych i prowadzi walkę z Ufonautami, wydaje mi się że stanowilibyście zgrany duet, wydaje mi się że mielibyście szanse na udaną walkę z zastępami plejadian reptilian i innych rowoborów międzygalaktycznych.

a teraz na poważnie - piszesz całkiem niezłe prowokacje, zobacz ilu ludzi się dało nabrać ;d dajesz dalej niezła polewa jest jak na razie. sugeruję wykorzystać jeszcze pare odniesień do roku 2012, np to ze w zapiskach starożytnych znaleziono informacje o tym że w tymze roku kosmiczny imperator xenu [ten w którego wierzą scjentyści] roztrzaska ziemię w drobny mak ;)

aha i jeszcze jedno do tego filmiku co wrzuciłeś, całkiem ładny fotomontaż.

http://www.myfoxla.c...e....1.1&sflg=1

tu można znaleźc oryginał, jeśli by kogoś interesowało. poza tym wystarczy się przyjrzeć na to cacko z yt co podrzuciłeś, prawy górny róg garnituru sie krzaczy podczas gdy twarz się 'zmienia'. dawaj kolejne fotomontaże i strony potwierdzające istnienie potworków
  • 0

#23

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Radoslaw ja chcę tylko wiarygodnych dowodów-bo dla mnie symbole rzekomych statków powietrznych z piramid to o wiele za mało. Te hieroglify mogły oznaczać coś zupełnie innego niż to,czym karmią się miłośnicy teorii spiskowych.Te niby samoloty mogły tak naprawdę symbolizować cokolwiek-podobe sytuacje mają się z dzisiejszymi słowami i symbolami-dawniej określały zupełnie inne osoby,czy zjawiska.Wraz z upływem czasu przeinaczono je wedle własnych potrzeb.

Opieranie czegoś takiego na zwykłych relacjach i analizach,które nie są poparte absolutnie żadnym materiałem dowodowym wywoła zwykłą reakcję:część ludzi uwierzy w tą teorię,a część(do której ja należę) odrzuci ją,domagając się rzeczowych przykładów na istnienie bytów takich jak Reptilanie vel. Annuaki.
  • 0



#24

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już sie poddaje na moje oko to prowokacje, a całość przypomina polemikę ze ŚJHW. Z drugiej strony w roli fantasty kariera murowana. Ciekawi mnie tylko jedno. Kto tu naprawdę jest ofiara manipulacji, obliczonych na poważny zysk...
  • 0

#25

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam dobra informacje do radoslawa.
Jak kiedys zaczne pisac gre, zatrudnie do jako scenarzyste. Naprawde otoczke i fabułe do gry to wyprodukuja pierwsza klasa, oczywiscie z malymi poprawkami :E

Pojawiają się ludzie tacy jak David Icke, Michael Tsaurion, Credo Mutava - ale nie są to godziny najlepszej oglądalności w popularnych stacjach.

Dziwisz sie skoro nikt nie ma ich ochoty ogladac.

Internet jest jedynym wolnym medium i chyba nie pierwszy raz słyszysz o jaszczurkach?

Wolnym ? O tak. Nawet bardzo. Kazdy tu moze napisac co chce, jak chce i po co chce. Najwiekszy smietnik i kopalnia wiedzy zarazem na swiecie. Niestety dla niektorych trzeba jeszcze z tego medium umiec korzystac :E
Ja nie pierwszy raz slysze. Pierwszy raz nawet widzialem jak mialem 6 lat. Ale bydlak uciekl i zgubil ogon.
Potem to juz raczej w TV i Nation Geographic.
  • 0

#26

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrym i prostym przykładem może być Godzilla. Skoro ludzie potrafili coś takiego wymyślić, to może istnieje i warto tego szukać? :roll: Warto nie "wierzyć" we wszystko co się wyczyta w necie, no ale już chyba taka domena wielu ludzi i ładnie to widać np. w manipulacjach w mediach... Oczywiście to wszystko o czym pisze Radosław, może istnieć, ale póki co w mojej skromnej ocenie nie przedstawił żadnych przekonujących argumentów. Jest więc to jego prywatna "wiara". Do tego dochodzi opieranie się na plastikowych figurkach, fotomontażach...

Media mają to do siebie że mają coraz mniej właścicieli biggrin1.gif


To zdanie natomiast bardzo mi się podoba :P

czego dowodem jest nasza kochana Hilarry przechadzająca się z kamerą i tłumacząca ludziom że nie jest jaszczurem


Tutaj już tekst z nutką szaleństwa, ale kto wie...może chowa ogon ;p

Pojawiają się ludzie tacy jak David Icke, Michael Tsaurion, Credo Mutava - ale nie są to godziny najlepszej oglądalności w popularnych stacjach.


Te i inne osoby które podawałeś powszechnie znane są jako pseudonaukowcy, szamani, ezoterycy, pisarze fantasy. Są to ludzie bez żadnego autorytetu i często żerujący na ludzkiej naiwności i skłonności do mieszania fantastyki ze światem realnym.
  • 0

#27

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pocieszające jest to, że o tym się w ogóle mówi. Bo to otwiera świadomość na pewne możliwości.


Absolutnie się z tym zgadzam. Trzeba jednak przyznać że jest ogromna szansa na to, że zarabiają oni łatwą kasę na pisaniu fantastyki. Jednak nie o tym tu mowa , bo to przecież ich sukces i pomysł. Straszliwe interesujące jest to, że po wydaniu jakiejkolwiek takie powieści pojawiają się "wyznawcy" naprawdę mocno wierzący, w to co przeczytali.

Prosiłem już kilka razy Radosława żeby np. opisał podania o jaszczurach w poszczególnych kulturach. Do niczego go oczywiście nie zmuszam, ale na pewno zwiększyło by to jego wiarygodność, bardziej niż podawanie trefnych filmów z YT, zdjęć plastikowych figurek i stron robionych przez "wierzących w Łuski". :) Im lepsze przedstawi argumenty, tym ciężej będzie je odeprzeć. Nie chodzi nawet o to by wierzyć nie. Skoro on sam jednak tak głęboko uwierzył, to ten temat ma szanse ciekawie sie rozwinąć, a nie trafić do Maliny :P Najlepiej niech położy większy nacisk na opisywanie własnymi słowami, tą ciekawą teorie spiskową.
  • 0

#28

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są to ludzie bez żadnego autorytetu i często żerujący na ludzkiej naiwności


Bez czyjego autorytetu?
Jak może choćby najbardziej poważny naukowiec utrzymać autorytet jeśli zajmie się badaniem zjawisk, które z naukowego punktu widzenia są "niemożliwe, nie istnieją, bądź zostały wyjaśnione wieki temu".

Pocieszające jest to, że o tym się w ogóle mówi. Bo to otwiera świadomość na pewne możliwości.

Wiesz, kiedyś się wyśmiewano ż rownoleglych rzeczywistosci(w sensie takich ktore powstaja poprzez kwantowe zdarzenia), multiwszechświata (wszechswiatow rownoglelych, ktore istnieja bok naszego i tyle maja z nim wspolnego) i 11-o wymiarowej przestrzeni. Pewnie znalazlo by sie pare innych zagadnien, ale te mnie akuart najbardziej ciekawią ? I co ? I dzisiaj sa to poważnie traktowane teorie/hipotezy.

Widzisz. Jak sie ma jakieś solidne podstawy to cie wcale nie wyśmieją. Ale musisz to potrafić obronić i sensownie przedstawić. Ale jak sie wypada z kosmitami ktorzy sa zgladzic nasza cywilizacje opieraja sie na watpliwych teoriach spiskowych/czanellingach/i pisarzach fantasy w ktorych az CZUĆ rżnięcie z pewnych seriali i filmów (bądź co badz i ciekawszych i bardziej wiarygdonych :E). to ciezko takie osoby traktowac powaznie. Skoro nawet >rzeczowo< nie potrafia bronic swojego punktu widzenia.

Żadeń powazny naukowiec nie bedzie tracił czasu na badanie czegoś co ma wątpliwe pochodzenie. I co nawet nie jest w sensowny sposob zaprezentowane. Są naprawde dziesiątki tysięcy ciekawszych rzeczy do zbadania. Tudzież takich na które można studiować hipotezy czy sie nad nimi zastanawiać. Taki naukowiec woli już myśleć jak zbudować hipernapęd/pole siłowe/whatever niż zastanawiać sie na jaszczurkami których pewnie i tak nie ma.
  • 0

#29

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Łatwo pisać na forum mającym w nazwie słowo "paranormalne" takie farmazony, jak to uskutecznia Kolega Radosław.
Nie ma siły - profil forum MUSI zapewnić pewien "parasol ochronny" dla oczywistych bredni w tym wypadku.
Problem w tym, że spory procent przeglądających to forum to osoby bardzo młode, dla których prawie każde ubarwienie rzeczywistości, jej "ukosmicznienie" ;) jest niezwykle pociągające i często skutkuje ślepą wiarą w to co czytają. I - wbrew temu co ustawicznie stara się negować moderator Przemo - jest to bardzo dla nich krzywdzące. Dostają na tzw. "wstępie" całkowicie zafałszowany obraz świata ze wszystkimi niestety tego konsekwencjami. Wiarą w kosmitów, którzy od 1947 r nagminnie odwiedzają Ziemię tylko rządy wszechmocarstw (co to jest?) tuszują każdą z nich, poronione idee o pochodzeniu człowieka ("genetyka" rzekomych "Gości" w przeszłości) po szalone wręcz niebezpieczeństwo zbliżającej się katastrofy (Nibiru) itd., itp...
I co z tego wynika? Ano całkowite oderwanie od rzeczywistości najczęściej. Czym to z kolei skutkuje? Lepiej nie mówić - wystarczy poobserwować wypowiedzi młodych ludzi na różnych forach internetowych (również i tym) oraz w ich poglądy w tzw. "realu". Swoją drogą : ciekawym Przemo czy Ty masz dzieci?
  • 0



#30 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Jaku cieszę się że troszczysz się o młodzież.
Nie wiem jakt Przemo, ale ja mam dzieci. Widzę też inne dzieci które za prawdę uznają to czego ich nauczą w szkole lub zobaczą w "wiadomościach", nie wspominając o bredniach nauczanych w kościele. Historia nas oceni i to szybciej niż myślisz - dlatego proponuję Ci nie używać ostrych sformułowań logicznych, bo ja mam 100% pewności co do swojej racji i Ty też - różni nas tylko to że ja nie nazywam Twego czczego gadania farmazonem...
Jak widzisz nie prowadzę tutaj jakiejś totalnej indoktrynacji - wbijam tylko szpilki w istniejący zakłamany JASZCZURZY system, czasem miernej jakości jak ktoś słusznie zauważył. Te szpilki sceptycy wyśmieją, ale myślący ludzie zaczną szukać.
A kto szuka ten znajdzie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych