Skocz do zawartości


Reptilianie a chemtrailsy i Nibru.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Co nam rozpylają nad głowami nasze piękne samoloty pod postacią dziwnych smug z których po paru godzinach robi się dziwna zawiesina?
Różne źródła podają różny skład (ponoć nawet komórki krwi, a fe!), ale co do jednego panuje zgodność - cząsteczki aluminium. Pomyślmy do czego to może być komuś potrzebne? Jedno ze skojarzeń jakie mi przychodzi do głowy to wypuszczenie pociętych pasków folii przez naszego efika uciekającego przed rosyjską rakietą.
Po co to robią efiki? Żeby odbić i rozproszyć promieniowanie.
Hmm, pomyślmy nad naszą dziwną historią - sumer, tabliczki - 300 tys lat temu przyleciała tu pewna ekipka (sorry chlopaki, ale po polsku gady) w poszukiwaniu złota i innych surowców. Po co się tak męczyć? Wyprawa, kopanie, rozłąka z rodziną... O dziwo na tych samych tabliczkach jest napisane po co było im złoto - ROZPYLALI JE W ATMOSFERZE SWOJEJ PLANETY ŻEBY ODBIĆ PROMIENIOWANIE.
Brzmi znajomo, prawda?
Wg mnie reptilianie odbijali wtedy to samo promieniowanie w którego zasięg już weszła nasza planeta - promieniowanie ze środka galaktyki, pełne wysokich wibracji i zawierające dożo cząsteczek ITZ, wpływając tym samym pozytywnie na przyspieszenie ewolucji duchowej w częściach kosmosu do których dociera.
No cóż, teraz pra-pra-pra...wnuki reptilian z Nibru zasiadający w rządach naszej planety rozpylają aluminium (zloto zabrali dziadkowie, wydobytego złota na Ziemi jest niedużo - ot sześcian o boku około 18,5 m), wspomagając się Haarpem. Na dokładkę zainstalowali system odcinający nas od zbawczego promieniowania - odpala się go w Egipcie, a nasz wspaniały Projekt Cheops właśnie dostał pozwolenie na grzebanie w Egipcie co nie wróży nam najlepiej.
Ale pożyjemy, zobaczymy:)
  • -1

#2

Tetragon.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy ma prawo wierzyć w to co chce ale w pewnym momencie trzeba na całość spojrzeć trzeźwym okiem. Co do gadów i Nibiru... cóż, po pierwsze uważam, że większość jeśli nie całość legendy Nibiru to bajka. Legendy i podania mówią, że Nibiru wędruje po oddalonej orbicie i co pewien okres czasu wchodzi w głąb naszego układu słonecznego. Pomijając kwestię tego, iż jak dotychczas nigdy nie udało się w żaden naukowy sposób potwierdzić, iż taka planeta ( niektórzy wspominają jeszcze, iż Układ Słoneczny jest układem podwójnym i Nibiru okrąża po orbicie brązowego karła ) należy sobie zadać pytanie w jaki sposób i bez zmiany orbity Nibiru miałby bezpiecznie przejść przez Obłok Oorta a następnie przez Pas Kuipera? Obłok jak i pas składają się z milionów ciał kosmicznych począwszy od malutkich skończywszy na ciałach o wielkich gabarytach - za przykład może tu posłużyć Sedna. Przejście planety przez Obłok jak i Pas jest dal wszelkich form życia na niej zabójcze. Jeżeli oczywiście przyjmiemy, iż jakiekolwiek życie mogło się na takiej planecie rozwinąć. Bo jeżeli przejścia są cykliczne to zderzenia z obiektami z Obłoku i Pasu powinny zniszczyć całe życie na planecie i uczynić ją niezdatną do życie. Lub w pewien sposób wpłynąć na jej orbitę.
Reptilianie.... a dlaczego nie coś innego? Może wielkie kosmiczne chomiki? Jakoś nie ma dowodu, iż faktycznie są, że istnieją, a wiara w sposek obcych którzy zasiadają na najwyższych szczeblach władzy w największych państwach ziemi wydaje się być mocno naciągana. A tak dla oświecenia mojej skromnej osoby to który z pierwszysch sekretarzy KPZR był reptalianinem? Dlatego uważam, że takie założenie jest naciągane i trzeszczy w szwach.
Promieniowanie z jądra galaktyki....... no tu już chyba nie trzeba komentarza ale jednak sobie nie podaruję :) . Skoro nie dociera to skąd wiadomo czy jest a jeżeli dociera w małej ilości to skąd wiadomo, że większa dawka jest jeszcze lepsza? Dodatkowo należy zadać pytaniem co jest źródłem tego "zbawiennego" promieniowania? Tylko błagam bez odpowiedzi, że jest to jądro galaktyki bo jak na razie wszystko wskazuje na to, że w centrum naszej galaktyki jest olbrzymia czarna dziura ( ok jest to jedna z wielu teorii ale moim zdaniem jedna z najbardziej prawdopodobnych ). Ale idąc dalej tropem reptilian i promieniowania, korą są przy władzy to dlaczego cokolwiek wiadomo na temat tego promieniowania? Pierwszym krokiem jak dla mnie byłoby zniszczenie wszelkich danych na temat czegoś co w wyraźny sposób może zaszkodzić w realizacji ich planów. Oczywiście zawsze można powiedzieć, iż niezależna grupa somalijskich uczonych w tajnym laboratorium właśnie je odkryła.....
A tak zapomniałem, że centrum sterowania jest w Egipcie. Jak łatwo się domyśleć jest totalnie nie chronione i grupka osób z depresją paranoidalną zwaną dla niepoznaki Projekt Cheops zaraz to znajdzie. O samym Projekcie nie będę się rozpisywał bo jest już wątek dotyczący tego tragikomicznego eksperymentu polegającego na wyciąganiu kasy od naiwnych.
Reasumując w tym co napisałeś jest tyle prawdy co witamin w jabolu :> >>.
  • 0

#3 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo jeżeli przejścia są cykliczne to zderzenia z obiektami z Obłoku i Pasu powinny zniszczyć całe życie na planecie i uczynić ją niezdatną do życie. Lub w pewien sposób wpłynąć na jej orbitę.


Nie jestem gadem i nie żyłem na Nibru, ale Obłok i Pas z tego co wiem nie są sferyczne tj jest możliwość "podejścia" bliżej Ziemi jeśli np orbita Nibru jest nachylona do ekliptyki pozostałych planet. Mówią zresztą o tym Sumerowie, zaznaczając wyraźnie że Nibru kiedyś tutaj "przywęrdowała" i nie pochodzi z naszego układu słonecznego. Nie wiem czy wczytałeś się w Sumerów aż tak bardzo, ale tłumaczą oni także skąd wziął się pas asteroid...

Reptilianie.... a dlaczego nie coś innego? Może wielkie kosmiczne chomiki? Jakoś nie ma dowodu, iż faktycznie są, że istnieją, a wiara w sposek obcych którzy zasiadają na najwyższych szczeblach władzy w największych państwach ziemi wydaje się być mocno naciągana. A tak dla oświecenia mojej skromnej osoby to który z pierwszysch sekretarzy KPZR był reptalianinem? Dlatego uważam, że takie założenie jest naciągane i trzeszczy w szwach.


Jeśli zadasz sobie trud i poczytasz przekazy rdzennych kultur we wszystkich znajdziesz gady.
Jeśli miałyby to być mity w niektórych byłyby chomiki a w innych kurczaki - we wszystkich są gady, a rdzennych kiltur jest dość dużo:)
Możesz też zabawić się w genealoga - poszukiwacza i prześledzić drzewa genealogiczne rodzin rządzących światem.
Zapewniam Cię że nie będziesz wtedy już tak pewny swojej tezy o naciąganiu faktów przeze mnie.

Promieniowanie z jądra galaktyki....... no tu już chyba nie trzeba komentarza ale jednak sobie nie podaruję :) . Skoro nie dociera to skąd wiadomo czy jest a jeżeli dociera w małej ilości to skąd wiadomo, że większa dawka jest jeszcze lepsza? Dodatkowo należy zadać pytaniem co jest źródłem tego "zbawiennego" promieniowania? Tylko błagam bez odpowiedzi, że jest to jądro galaktyki bo jak na razie wszystko wskazuje na to, że w centrum naszej galaktyki jest olbrzymia czarna dziura ( ok jest to jedna z wielu teorii ale moim zdaniem jedna z najbardziej prawdopodobnych ).


Bingo Szerloku!
Czarna dziura, możesz teraz poczytać sobie teorię Szypowa/Akimowa na temat czarnych dziur i tajemniczego promieniowania próżni. Zaznaczam że ta teoria jest potwierdzona przez naszą oficjalną naukę - np ma zastosowanie w chłodnictwie (najłatwiej sprawdzić n necie akurat to).
Jeśli jeszcze bardziej chcesz się zagłębić w temat odsyłam do wiedzy Majów, którzy dużo pisali o fakcie odcięcia nas od promieniowania ze środka galaktyki (oddecy galaktyki na to mówili) i czasie kiedy Ziemia zostanie spowrotem podłączona - jest to nasz magiczny 2012.

Ale idąc dalej tropem reptilian i promieniowania, korą są przy władzy to dlaczego cokolwiek wiadomo na temat tego promieniowania? Pierwszym krokiem jak dla mnie byłoby zniszczenie wszelkich danych na temat czegoś co w wyraźny sposób może zaszkodzić w realizacji ich planów. Oczywiście zawsze można powiedzieć, iż niezależna grupa somalijskich uczonych w tajnym laboratorium właśnie je odkryła.....


A starali się chłopaki jak mogli, niepowiem.
Zaczęli już za czasów Cesarstwa Rzymskiego, później inkwizycja i podbój Ameryki gdzie palono kodeksy Majów i Azteków i wycinano wszystkich co coś wiedzą w pień
Indianiom też się dostało nie bez powodu, zresztą jeśli jesteśmy przy indianach popatrz Bracie na Tybet - oni tam ciągle giną, myślisz że to wojna o wyjałowioną skalistą ziemię? Nie, oni bronią dostępu do wiedzy i paru ciekawych miejsc.

A tak zapomniałem, że centrum sterowania jest w Egipcie. Jak łatwo się domyśleć jest totalnie nie chronione i grupka osób z depresją paranoidalną zwaną dla niepoznaki Projekt Cheops zaraz to znajdzie. O samym Projekcie nie będę się rozpisywał bo jest już wątek dotyczący tego tragikomicznego eksperymentu polegającego na wyciąganiu kasy od naiwnych.
Reasumując w tym co napisałeś jest tyle prawdy co witamin w jabolu :> >>.


Zgadza się. Egipt jest największym portalem na tej planecie i tam włącza się system który zrobi z nas roboty jeśli zostanie aktywowany. Fajnie że masz takie zdanie na temat PCH, bo znaczy że jesteśmy po tej samej stronie - nie lubimy ich. Tylko ja wiem że Lucynka nie jest schizofremiczką i oni już niedługo cośtam wykopią (na poczatek Labirynt, który dla ciebie pewnie jest jeszcze mitem), będzie o nich głośno na całym świecie. Pamiętaj wtedy Bracie że jak odpalą tą piramidę mamy przechlapane i mam nadzieję że wtedy przypomnisz sobie o czym tutaj pisaliśmy.
  • 0

#4

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie no, reptalianie, aluminium, projekt Cheops i co jeszcze? Nie mogę się doczekać aż piramida zostanie odpalona i zrobią ze mnie robota :] - ironia. To już prędzej uwierzę, że scenariusz Battlestar Galactica oparty jest na faktach niż w to. Bez obrazy.
  • 1

#5 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Z TV oglądam czasem dobranocki i nie znam Battle Star, ale wiem że Star Wars to nie taka zwykła bajka, we Władcy Pierścieni też są prawdziwe elementy (szczegółnie napis na pierścieniu jest ciekawy), a więc i w Battle Star może być parę ciekawostek niekoniecznie pochodzących z samej fantazji twórców.
Jak to się mówi pożyjemy, zobaczymy:)
  • 0

#6

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesz, jak oglądasz dobranocki to zaczynam się zastanawiać ile masz lat i przestaję się dziwić, że wierzysz w dziwne rzeczy. Battlestar Galactica czy Star Wars to zwykłe space opery nie oparte na żadnych faktach, a na wyobraźni twórców. Napis z pierścienia to język elficki, który wymyślił Tolkien i też nie ma pokrycia w rzeczywistości aczkolwiek posiada własna gramatykę, więc można się go nauczyć tak jak np. niemieckiego. Ale OK, bo się offtop zrobił :) .
  • 0

#7

Eldor.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dajcie spokój! Zawsze jest to samo gadanie przy tekstach Radosława - jakie to pieprznięte i pozbawione prawdopodobieństwa, że Reptilianie pociągają za wszystkie rządowe sznurki. OK - nie twierdzę, że nie brzmi to nieprawdopodobnie, ale już się wyżyliśmy w jego pierwszym temacie. Nie widzę sensu, żeby to kontynuować. Najłatwiej brać sobie na cel jednego człowieka, który wierzy w mało popularna spiskową teorię. Jakoś nie widziałem, żeby ludzie wierzący w anioły czy aurę byli atakowani równie często... Poza tym muszę przyznać, że powoli zaczynam podziwiać fakt, iż Radosławowi jeszcze chce się o tym pisać.

Excusez-moi pour l'offtop.
  • 0

#8

Maayel.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe... Masz trochę racji Eldor ;) Nie chce tak prosto z mostu krytykować radoslawa. Daj mi jakieś linki do źródeł z których czerpiesz swoją wiedzę na ten temat to pogadamy ;) Chodzi mi głównie o występowanie gadów w kulturach starożytnych...

Użytkownik Maayel edytował ten post 19.03.2008 - 12:56

  • 0

#9

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety internet nie jest dla wszystkich, bo taki radoslaw np. nie wie jak z niego korzystac i oto mamy tego efekty: stek bzdur, ktory chyba nawet bije teorie o ksiezycowym hologramie.
  • 0

#10

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego, że na Nibru (Nibiru, Planeta X) nie znajdziemy żadnego reptiliana, ani tym bardziej nie szukali u nas złota. To byli Annuaki (Enki, itp.), czy jak im tam było.

Jeśli chcesz "błysnąć" swoimi spostrzeżeniami to należy najpierw zapoznać się z tematem i nie klepać oczywistych bzdur, bo wiarygodność leci na łeb. Podobna wpadka była z artykułem o piekle, gdzie lekarz reanimował żywego pacjenta (Trudno by NIE mówić wtedy o piekle...).
  • 0

#11 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja już swoją ścieżkę wydreptałem przekopując się przez większość rdzennych kultur, myślałem że na forum paranormalne też macie to za sobą. Ale ok, wrócę do tego i będę wrzucał tu jakieś rodzynki od czasu do czasu.
Na początek wywiad z Davidem Icke'em, może to być punkt zaczepienia w dalszych poszukiwaniach
http://www.lightnet....ws/icke0006.htm.

Poniżej coś bardziej dla wzrokowców:
http://profile.myspa...endid=231608182
  • 0

#12

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak projekt Cheops będzie posuwał się nadal do przodu w tym tempie,to nie dokopią się do niczego w Gizie przez najbliższe 50 lat-a nawet jak coś znajdą,to nie będzie to nic innego jak dodatkowe informacje o kulturze starożytnego Egiptu-a nie jakieś przekazy od obcej cywilizacji.

Reptilanie to też bajka wymyślona przez szerokie grono zwolenników teori spiskowych,którzy przecież czymś muszą wzbudzać sensacje,które potem stopniowo wygasają,aż ktoś wymyśli kolejne.Proponuję nagrać film i robić zdjecia klatka po klatce,a niejeden z was okaże się "prawdziwym" Reptilanem.
  • 2



#13 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Zacznijmy od tego, że na Nibru (Nibiru, Planeta X) nie znajdziemy żadnego reptiliana, ani tym bardziej nie szukali u nas złota. To byli Annuaki (Enki, itp.), czy jak im tam było.

Jeśli chcesz "błysnąć" swoimi spostrzeżeniami to należy najpierw zapoznać się z tematem i nie klepać oczywistych bzdur, bo wiarygodność leci na łeb. Podobna wpadka była z artykułem o piekle, gdzie lekarz reanimował żywego pacjenta (Trudno by NIE mówić wtedy o piekle...).

Chciałem to zostawić bez komentarza, ale dzisiaj mam wyjątkowo dobry humor, więc:
odpowiedział Ci Twój kolega po fachu omgwtf "Niestety internet nie jest dla wszystkich, bo taki (tutaj wpisz swoje imię) np. nie wie jak z niego korzystac i oto mamy tego efekty: stek bzdur, ktory chyba nawet bije teorie o ksiezycowym hologramie.".
Ja osobiście nie użyłbym takich sformułowań, bo nie lubię jak sie młodzi ludzie denerwują - z tego żyją właśnie gady:)
A do kolegi Raven89 - używanie ostrych sformułowań logicznych w dzisiejszych czasach to ryzykowna sprawa, jaką masz pewność że reptilianie nie istnieją (przekazy rdzennych kultur są po mojej stronie).
PCH dreptał w miejscu, ale właśnie dostał pozwolenie, a i kasa nie świeci pustkami, na efekty niedługo trzeba będzie czekać. Zasłaniaianie się warunkiem że mają cośtam znaleźć koniecznie z najwyższej półki też ciekawa sprawa - jeśli to schizofremicy i manipulanci to niby jak? Wielki Labirynt to pikuś?

Edit - dj_cinex
Idiotyczne wpisy zostały usunięte ... i będzie to stosowane nadal, tym razem dodatkowo przyznawane będą ostrzeżenia.

  • -1

#14

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem to zostawić bez komentarza, ale dzisiaj mam wyjątkowo dobry humor, więc:
odpowiedział Ci Twój kolega po fachu omgwtf "Niestety internet nie jest dla wszystkich, bo taki (tutaj wpisz swoje imię) np. nie wie jak z niego korzystac i oto mamy tego efekty: stek bzdur, ktory chyba nawet bije teorie o ksiezycowym hologramie.".


Ja wiem, i potrafię:

Annunaki - wg. teorii paleoastronautycznej są to przybysze z mistycznej planety Marduk (Nibiru - "Planeta Przejścia"). Nazwa "Annunaki" znaczy mniej więcej "Ci, którzy z nieba na ziemię przybyli" i odnosi się do istot uznawanych za bogów przez Sumerów. Według tego, co pisze Zecharia Sitchin, wyglądali oni podobnie do ludzi, a co więcej mogli się z nimi krzyżować.


Owi reptilianie, o których mówisz, są istotami o których wiedzę czerpiemy z channelingów z Plejadanami, żyją gdzieś na pasie Oriona i żywią się w sumie nami.

Jeśli i ty potrafisz szukać, podaj mi choć jeden cytat świadczący o tym, że Jaszczury pochodzą z Nibiru.

Użytkownik dziadekkleofas edytował ten post 19.03.2008 - 19:30

  • 0

#15 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Rozumiem Cię bo kiedyś też utknąłem w tym punkcie całej układanki.
Popatrz np. tutaj http://www.slowmotio...y-index-en.html , pierwszy artykuł "czemu bogowie byli tacy nieśmiali?"

lub http://www.dailygrail.com/node/4070

Annunaki bardzo się starali ukryć swoje pochodzenie żeby nie straszyć ludzi, zresztą staraja się do dzisiaj...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych