Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co bys robił gdyby.....???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakby nas zaatakowali, i wiedziałbym że to koniec to pozabijałbym osobiście ludzi których mam ochotę zabić i szczęśliwy czekałbym na ostateczny cios, o ile nie walczyliby piechotą bo wtedy bym pewnie poszedł się bić :)
  • 0

#17

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja bym zaczął kraść wszsytko pokolei dookoła ;] odkładać w garażu. A nuż nie byloby końca ;]
  • 0

#18

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szok, myślenie, ucieczka/walka xD
  • 0

#19

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gdyby miała być wojna, to pewnie zostałabym sanitariuszką (ach te historyczne wypaczenia), jeżeli kataklizm ogromny, to płacz i zgrzytanie zębów, może zrobiłabym coś, na co w innym wypadku bym się nie odważyła ;p
  • 0

#20

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak w przypadku globalnego ataku zombie, wkradłbym się do sklepu z bronią, ukradł pistolet i strzelił sobie w łeb. Po co sie męczyć skoro to nie jest film którego byłbym głównym bohaterem i moje szanse na przetrwanie są równe zeru. W życiu nie ma szczęśliwych zakończeń.
  • 0

#21 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

najlepiej dmuchać na zimne, ja gromadze już suchy prowiant w całym domu, potrzebna będzie też woda
którą kupuję w plastikowych pojemnikach (5 L.) (po wybuchu wszystko będzie skażone !!!!!)
jeżeli zostanę powołany do walki na froncie to schowam sie na strychu jak po mnie przyjdą ! :f

w przypadku wojny jądrowej, zakleję taśmą okna żeby radioaktywny odpad nie przenikł do środka pomieszczenia
i przeczekam pare dni.

dobrze jest kupić na allegro następujące przedmioty, ponieważ jak sie cofniemy do epoki kamienia łupanego
to nie będzie sklepów i towarów, trzeba będzie sobie radzic samemu.
a więc zakupiłem następujące przedmioty:
-krzesiwo (2. szt.)
-scyzoryk wielofunkcyjny
-latarkę na dynamo
-Noz survival firmy AITOR
i to by było na tyle.

sprawa sie komplikuje jeżeli nadejdzie wielka fala to nie przeżyję i kupowanie pontonu ratunkowego uznałem
za zbędne.
pozdro piszcie bo temat jest ciekawy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych