Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 Maja 2006 - Dniem Przeznaczenia!?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2740 odpowiedzi w tym temacie

#2686

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomina to fanatyków Radia Maryja. Nic nie można powiedzieć na Rydzyka i tyle.
Tu podobnie.
  • 0

#2687

Dantom.
  • Postów: 64
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie - popieram ! Tutaj przysłowiowym "Rydzykiem" jest każdy kto posługuje się jedynie ścisłymi i naukowo udowodnionymi faktami. Ten zaś, który myśli inaczej to heretyk, który gada "głupoty", "bzdury" itd (moherowe cytaty).
  • 0

#2688

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No widzisz, jak łatwo jest źle zinterpretować czyjeś wypowiedzi... :-)
Ja, pisząc o Rydzyku, miałem na myśli EJ!
I wszystkich mających go za guru, przyrównałem do rodziny RM.
Coś, co odstaje od tego owczego pędu, jest be i nie zasługuje na dyskusję.
Ktoś próbuje podejść do tematu od strony fizyki i racjonalizmu jest tu wyobcowany.
Jak Rydzyk mówi: dawajcie kasę na stocznię, to owieczki dają. A guru kupuje sobie maybaha (czy jak się to autko pisze).
Jak Rydzyk mówi, że TVN jest be, to owieczki mówią, że be i mało reporterów nie linczują.
Jak EJ mówi, że będzie 25 maja, to owieczki wierzą.
A jak racjonalista mówi: nie wierzcie w te głupoty, bo NASA nie potwierdza takich informacji, to też jest be i trzeba go przegonić z forum.
Mnie się takie podejście nie podoba. Każdy ma prawo do wypowiedzi. Zgodnej, bądź niezgodnej z obowiązującym trendem. Tylko szkoda, że niektórzy są tak niereformowalni, że, nawet po upływie tej ostatecznej daty, nie przyjmują faktów do wiadomości.
I to jest straszne.
  • 0

#2689 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

eltom bez przesady..nie wszyscy podchodza tu z takim zaangazowaniem jak berety ;-)

:smile:

ja jestem ogromnym entuzjasta a popadam w fanatyzm? :smile:
  • 0

#2690

Lightworker.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tym przyslowiowym Rydzem moze byc skrajny sceptyk i skrajny fanatyk

Chcial bym jeszcze dorzucić troche na temat słowa "Fakt" - oskarżacie ludzi o walke z "Faktami". Faktem jest tylko to co my sami uwazamy za pewne i ne zmienne - sprawy maą czasem więcej niż jeden wymiar i naprawde warto mieć świadomośćże czasem można nie pojmowaćwszystkich aspektów sprawy.

Jabłko jest ładne (FAKT)
Jabłko jest zgniłe (Herezja wobec faktu)

PRAWDA: Jabłko jest łądne na zewnątrz ale zgniłe od środka

Ale z faktami kłucić się jest zbrodnią...
  • 0

#2691

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eltom bez przesady..nie wszyscy podchodza tu z takim zaangazowaniem jak berety  ;-)  

:smile:  

ja jestem ogromnym entuzjasta a popadam w fanatyzm? :smile:


Ty nie, ale czytając niektóre wypowiedzi, to nie wiadomo, czy jeszcze się śmiać, czy już trzeba płakać.
  • 0

#2692

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ty nie, ale czytając niektóre wypowiedzi, to nie wiadomo, czy jeszcze się śmiać, czy już trzeba płakać.

Zgadza się, tylko nie zapominaj, że dotyczy to OBU stron :)
  • 0



#2693

Dantom.
  • Postów: 64
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:-D :-D :-D

No widzisz, jak łatwo jest źle zinterpretować czyjeś wypowiedzi...  
Ja, pisząc o Rydzyku, miałem na myśli EJ!  
I wszystkich mających go za guru, przyrównałem do rodziny RM.


Bez przesady....przecież świadomie "odwróciłem kota ogonem" :crazy:
Tu chodzi o coś innego. Załóżmy, że ktoś zakłada forum miłośników trabanta, a ludzie wypisują w nim cały szereg pochwał, uwag, rad. Dociekają co można w nich ulepszyć, przerobić itd. Ja akurat w ogóle nie uważam trabanta za samochód, ale mógłbym wejść na te forum - kazać popukać się jego uczestnikom w głowę, powiedzieć, że wypisują stek bzdur i że mi ich żal bo są tacy głupi.... Mogłbym tak zrobić - tylko PO CO ??? Jeśli kogoś denerwują wypowiedzi "paranormalne" to po co wchodzi na to forum ? A sceptyk zawsze może się spokojnie, rzeczowo i kulturalnie wypowiedzieć, bo do negacji przedstawionych w ten sposób nikt się tu nie czepia. Takie są przecież zasady gry.
  • 0

#2694

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

..andy, http://www.tvcomm.co...radio/live.html "ni z gruchy ni z pietruchy(?)" od wczoraj zwiększył skalę oznaczania gęstości pojawień w godzinie meteorów, ..podaję by nie zmylić
się sugestią wczesniejszych kodów,..wgenerowanych w umysły nieuwaznych lub małouważnych

teraz:

low 1-149/h
active 150-299/h
high 300-399/h, dawniej chyba od 175/h do 274/h
very high od 400/h wgórę, dawniej powyżej 275/h

z dzisiejszych godzin cztery powyzej 350/h,..najwyższy 403/h,..a dave równiez w angili najwyższy z dzisiejszych 439/h
  • 0

#2695

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez przesady....przecież świadomie "odwróciłem kota ogonem"  :crazy:  
Tu chodzi o coś innego. Załóżmy, że ktoś zakłada forum miłośników trabanta, a ludzie wypisują w nim cały szereg pochwał, uwag, rad. Dociekają co można w nich ulepszyć, przerobić itd. Ja akurat w ogóle nie uważam trabanta za samochód, ale mógłbym wejść na te forum - kazać popukać się jego uczestnikom w głowę, powiedzieć, że wypisują stek bzdur i że mi ich żal bo są tacy głupi.... Mogłbym tak zrobić - tylko PO CO ??? Jeśli kogoś denerwują wypowiedzi "paranormalne" to po co wchodzi na to forum ? A sceptyk zawsze może się spokojnie, rzeczowo i kulturalnie wypowiedzieć, bo do negacji przedstawionych w ten sposób nikt się tu nie czepia. Takie są przecież zasady gry.


Jeśli bym się znał na samochodach i ktoś by mi wciskał, że do trabanta można włożyć silnik od Concorda i on to już gdzieś widział i jeździł już takim autem, to też będzie OK? I dziwne będzie, że ktoś będzie im to wypominał?
Przejaskrawiłem, ale skoro już tak zacząłeś o trabancie...
Na forum paranormalnym są ludzie normalni i paranormalni, czyli normalni inaczej. Nie uogólniam, bo są tu ludzie, z którymi można podyskutować, ale skoro taka jest wola, to pozbieram co lepsze kwiatki i tu wrzucę. Wtedy podyskutujemy. Trochę to potrwa, bo jest tego duuużo :-)
  • 0

#2696

maks.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak chyba cos sie dzieje

Update time = Mon Jun 5 8:44:46 UTC 2006

MAG UTC DATE-TIME
y/m/d h:m:s LAT
deg LON
deg DEPTH
km Region
MAP 5.4 2006/06/05 06:34:32 0.987 -28.172 10.0 CENTRAL MID-ATLANTIC RIDGE
MAP 5.3 2006/06/05 06:27:08 1.147 -28.007 10.0 CENTRAL MID-ATLANTIC RIDGE
MAP 4.9 2006/06/05 06:18:44 1.047 -28.119 10.0 CENTRAL MID-ATLANTIC RIDGE

link: http://earthquake.us.../quakes_all.php
  • 0

#2697

Dantom.
  • Postów: 64
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktoś by mi wciskał, że do trabanta można włożyć silnik od Concorda i on to już gdzieś widział i jeździł już takim autem, to też będzie OK?

Forum polega na tym, że nikt nikomu nic nie wciska ! Kultura, wiedza, a przede wszystkim otwarty rozum pozwala na swobodę wypowiedzi każdemu, nawet jeżeli przekracza granicę, którą ktoś inny uważa za nieprzekraczalną. Przecież zawsze można zbyć niepasującą wypowiedź milczeniem, lub spokojną, rzeczową negacją. Bez zaśmiecających epitetów, obraźliwych słów czy niepotrzebnych nikomu emocji. Nie mówiąc już o tym, że jakby ktoś się uparł to na silniku Concorda napisałby "trabant" i też pomknął w dal...... Jego sprawa.
  • 0

#2698

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na samym silniku?
:-)

To trochę zdań do 50 strony. Dalej nie mam już chęci.

====================================

Dodatkowo to wystapienie NASA: "ze nic nam nie grozi w zwiazku z ta kometa". ja tam nie mam do nich zaufania

Ważne, żeby 25.05.2006 być najdalej, jak to możliwe, od wybrzeży mórz i oceanów.
Chyba muszę zawiadomić kilka osób.
No i trzeba bacznie obserwować eskalacje wydarzeń w Iranie

Mam nadzieję że to zdarzenie będzie miało miejsce... Pora zrobić czystke głupoty ludzkiej która trwa już od tylu wieków...

Wysokie fale zaleja wybrzeze kraju.

Na twoim miejscu tak na wszelki wypadek pojechał bym na połódnie Polski na urlop

Ta zbieżność z inwazją na Iran jest zastanawiająca, aż zbytnio - ładnie to zaplanowane ...

To wszystko zaczyna układac sie w logiczną całość.

Całkiem możliwe że macał w to palce rząd USA jak i w piktogramy... a UFO to tylko przykrywka na ich działania... Ta fala powinna dotrzeć tylko do tych zacofanych głupich amerykanów aby ich nauczyć troche pokory...

No to mamy problem.Kod biblii jak i inne przepowiednie również przewiduje kolizję ziemi z dużym obiektem w 2006 roku.Broń jądrowa nic w tym przypadku nie pomoże.

Teraz naprawde się boje, kometa wielkości samochodu może tyle złego zrobić

jak zwykle NASA uspokaja i jak zwykle.. mija sie z prawda a szkoda bo przeczy sama sobi

usa musi cos kombinowac....ja w to watpie ze im sie uda..

Możliwe jest, że NASA rzeczywiście nie wie, że może w nas walnąć jakiś odłamek.

polozylismy sie na takim duzym chamaku i ogladalismy sobie niebo, nagle jeden kumpel zobaczyl na niebie czarny slabo widoczny punkt... myslelismy ze to jakis ptak ale byl za wysoko... jak czytalem ten temat myslalem ze sie zalamie. moze widzielismy ta komete ?

Mój ojciec pracuje w wojsku (generał) i wojsko dostało już instrukcje dotyczące dnia 11 maja. Polska jest względnie bezpieczna (szczególnie południowa i wschodnia), jednak wojsko jest przygotowane do opanowania sytuacji w kraju. Żąd już ma określoną lokalizację (schrony) w których znajdą schronienie).

lepiej popanikowac a pozniej miec 2tygodnie w plecy niz zyc dalej i skonczyc marnie

Czyli to już jest pewne, że stanie się 25 maja katastrofa?
Nie mogę się doczekać. Chcę zobaczyć miny wszystkich sceptyków jak ta kometa w nas walnie.

Oficjalnie nie jest pewne, a nieoficjalnie tak.
Jak to się stanie to sceptyków już tutaj nie zobaczysz

Hmm... Kilka dni temu zachód słońca był wyjątkowy. Otóż Słońce było całkiem czerwone(nawet lekko różowe).

wiele pisze się o dacie 25 maja, przyjeżdża wtedy do nas papież. może to ma coś wspólnego, Bóg chce ochronić papieża.

Tak macie rację! Dziennikarze nas oszukują a informacja o komecie wraz z komentarzami zniknęłą!!!

Ja w to wierze w 100% Tyle zbiegów okoliczności , to nie może być przypadek , to przeznaczenie to imo początek końca(Apokalipsy) ...

Ja się nie przejmuję głosami pseudo-sceptyków i sceptyków. Za 2 tygodnie zobaczymy, kto ma rację i wszystko będzie jasne. Nie ma się po co kłucić teraz, szkoda czasu i nerwów.

Właśnie dlatego wierze ,że coś uderzy poniewaz piktogram z
1995-06-20 United Kingdom,Hantshire,Gander Down dokładnie pokazuje 65 kawałków komety dla mnie to nie zbieg okoliczności.

dużo pytań się namnożyło. Pewnie NASA ukrywa swoje wiadomości przed ludźmi i chce ich zmylić. Ale dlaczego??

To już jest pewne. Te gnidy ukrywają bardzo nieprzyjemną prawdę. pytanie tylko, jak bardzo nieprzyjemną...

WIDZĘ! WIDZĘ! Muszę się pochwalić! Widzę ją! A mieszkam w mieście (Łódź) gdzie dookoła same światła i patrzę prawie przez latarnie, ale widać ją przez lornetke. Taka zielonkawa, z ogonem, ruszająca się. Naprawdę piękna

Eltom. Jak Ci jutro pierdyknie w chatkę to się sam opamiętasz.

Wszystko ukartowali Amerykanie. Rozwalili kometę na kawałki i naprowadzili je na kurs mniej-więcej kolizyjny z Ziemią. Specjalnie nic nie mówią i negują niebezpieczeństwo, jednak nieoficjalnie przesyłają różne dane, tak, żeby np. internauci dowiedzieli się o tym.

Nie dziwi was to, iż Bush postanowił użyć broń atomową właśnie 25 maja tego roku?
Może on wie, że coś może nas spotkać i chce zniszczyć kometę bombą.

CO DO NASA TO TO SĄ ...................................... i zwisają mi ich wyliczenia
z tabelkami możesz dyskutować na forum-astro!!!!!

============================================

Ja nie poczuwam się do obrażenia kogokolwiek. Określam tylko swój stosunek do pewnych kwestii tu poruszanych. Więcej jadu płynie w stronę sceptyków niż odwrotnie.
  • 0

#2699

Dantom.
  • Postów: 64
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To trochę zdań do 50 strony. Dalej nie mam już chęci.

Chyba niepotrzebnie się napracowałeś....
Posty "zupełnie nie z tej ziemi" czy nie na temat, oraz przepychanki i utarczki ja po prostu w większości olewam, chyba, że czasem zdenerwuje mnie jakaś wyjątkowa agresja, bo zwykłe chamstwo np. nie wymaga żadnego komentarza - najwyżej jednym słowem. A mimo to między wieloma tego typu "śmieciami" dowiedziałem się na tym forum wiele rzeczy, o których nawet nie miałem pojęcia. Nie tylko o samej SW-3 ale i adresach internetowych śledzących tego typu zjawiska oraz pokrewne, że nie wspomnę o sferze irracjonalnej z zakresu przepowiedni i proroctw którymi się interesuję. I chwała za to adminowi !
  • 0

#2700

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Więcej jadu płynie w stronę sceptyków niż odwrotnie.

Cóż, większość "jadu", w wielu przypadkach bez owijania w bawełnę, ze strony może nie tyle Sceptyków przez duże S, co "sceptyków" została wymoderowana. Pozostały tylko te w wersji bardziej przyswajalnej przez organizm. Jestem przeciwnikiem nieuzasadnionych ataków zarówno z jednej jak i drugiej strony.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych