Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niebieskoocy to jedna rodzina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#46

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Errm...a gdzież to w arcie jest napisane, że "inne-oczy-niż-niebieskie-to-półdebilizm"? ;) Nie mówiąc o zasadniczym słówku "could" i tym, że jak sam napisałem - nie brać go na poważnie (bo twórcy teorii jeśli ją faktycznie udowodnią, to zasłużą na Ignobla). To samo z "niebiescy godni zaufania".

Dla mnie osobiście kolor oczu nie ma znaczenia jeśli chodzi o osobowość człowieka i jego predyspozycje. A zielone oczy uważam za urocze ;) - choć sam "lgnę" do niebieskich.

[size="1"]edycja 9:35: mały błąd całkowicie zmieniający sens zdania[
edycja 2: ffs, forumowy zegar się śpieszy o godzinę/size]
  • 0

#47

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyle krzyku o nieco więcej lub mniej melaniny w tęczówce.

Niebieskie oczy zapewne wzbudzają więcej zaufania z powodu odbierania koloru niebieskiego. Kolor czystości świeżości i dobra, ale i tajemniczości i niezgłębionych przestrzeni. ; )
  • 0



#48

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Musi "coś" w tym być ( zakorzenione jest w ludzkiej podświadomości, przeświadczenie o błękitnookich, blond niewiniątkach ) jak zapewne pamiętacie, wiedzę o tym wykorzystał A. Kwaśniewski w trakcie swojej kampanii prezydenckiej. Używał w tym czasie błękitnych soczewek i chodził w błękitnych koszulach.
  • -1



#49

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam oczy koloru jasnobłękitnego, bardzo zbliżonego do koloru wyszukiwarki w prawym, górnym rogu forum.
Z czasem kolor rozjaśnia się, w dzieciństwie kolor był bardziej intensywny, prawie bławatkowy.

Podobno moje oczy wzbudzają zaufanie, w przeciwieństwie do reszty facjaty :roll:
  • 0



#50

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawy temat, jakoś nie miałem przyjemności zerknąć wcześniej. Teraz po skromnym zastanowieniu sądzę że zachodzi tutaj związek w przekazywaniu genów. W zasadzie cała moja rodzina miała oczy brązowe, gdzieś w lamusie znalazłem sobie uroczą partnerkę niebieskooką co zaowocowało dwójką brązowookich szkodników (ups...dzieci oczywiście). Jeśli wierzyć kanałowi Discovery Channel moje geny były silniejsze i miały podstawowy wpływ na kolor oczu. Mam nadzieję że miały też wpływ na charakter.....ale o tym za kilka lat. :roll:

edit AlienGrey
Usunąłem kilka postów.
3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

  • 0



#51

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja, dbający o czystość swojej rasy (:P) poszukuję tylko osobniczek o oczach niebieskich. Z zielonymi bym nie ryzykował.
Brązowych oczu jakoś u kobiet nie lubię, to pewno przez to, że niewiasty o brązowych oczach kiedyś bardzo mnie irytowały swoim zachowaniem i teraz mój mózg uogólnia, że jak brązowe oczy to pusta laleczka.

Slava slavnym!


@edit
Tak, po stanie "reputacji" widzę, że jednak brązowookie "piękności" poczuły sie urażone :D No cóż, to przynajmniej potwierdza moją teorię :D

Użytkownik Aexalven Fendadra edytował ten post 07.11.2009 - 02:12

  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych