Skocz do zawartości


Zdjęcie

W jakim celu zbudowano Wielką Piramidę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#91

tsode.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche postow przybylo odkad ostatnio pisalem -sorki, ale ja naprawde nie mam na tyle czasu by tu byc codziennie...
;-)

---
@muhad -pytales o to skad mam wiedze na temat "budowy" piramid bez uzycia rak ludzkich :

Pada przypuszczenie OOBE .Po czesci tak.
Nie wdajac sie w podejrzenia o jakiejs osobistej tajemniczosci powiem Ci,ze byl pare lat temu taki okres w moim zyciu,kiedy zostaly otwarte przez kogos pewne drzwi.Szerzej nastapilo to niedawno-w miesiacu sierpniu. Niestety nie jest to do opisania-nie da sie opisac obrazow tak jak nie bardzo da sie opisac jakis zapach osobie bez tego zmyslu na dodatek.

Co do wymienionej przeze mnie zasady powstania piramid-jestem tego pewien.
[Opisalem swoj punkt widzenia,a reszta polemik mnie nie interesuje]
Zalozeniem "budowniczych" bylo tak przekazac na skalkach sposob ich powstania,by za jakies kilkanascie tysiecy lat [!] ludzie "wyksztalceni" mogli odczytac bez uzycia wyobrazni i innych zmyslow jak to bylo.Efekt jest murowany i slowo cialem sie stalo.
To, co zostalo przedstawione potomnym jako efekt prac niewolnikow przy fizycznej budowie ma swoj gleboki podtekst i ,niestety, jest mozliwe do odczytania na zasadzie
podobnej do klucza "Kodu Biblii"

Cayce o tym tez wspominal,ale o ile pamietam znaleziono to przy jego osobistych zapiskach i nie daje glowy-byla kiedys jakas lakoniczna wzmianka w necie.
---
Tiamat

Dobre, dobre, juz na innym forum widzialem takiego jednego co podczas OOBE widzial bazy na ksiezycu i zielone lasy na marsie, moze to ten sam. tsode ty czasem nie jestes fantomista z FZN ?


Na FZN nie wystepuje pod tym nickiem a nie wiem czy jest tam ktos o xywie "fantomista"-o ile dobrze zrozumialem Twoja wypowiedz..

I podepne sie pod Twoja wypowiedz-tak od reki:
1.Ten ktos,kto widzial bazy na ksiezycu sie nie mylil a gdyby chcial to jeszcze uscislic to powiedzialby,ze te "na" sa mniej istotne od tych "pod".
2.Zielone lasy na Marsie?
Byl kiedys taki czas zanim czlowiek pojawil sie na Ziemi.
A jak sie pojawil to doprowadza pomalu nastepna planete do efektu skal i piachu.
:-/
  • 0

#92

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo fantazja jest od tego aby bawic sie na calego, coz, nikt nie zabrania Ci wiary w to wszystko. Tez poprostu bede omijal twoje polemiki, jesli reszta polemik Cie nie interesuje jak piszesz i z gory wszystko odrzucasz. Bo bez urazy, ale ja rozmawiam tylko o faktach a nie wyobrazeniach. Dziwi mnie tylko, ze wszyscy tak jak np. muhad, a teraz Ty, twierdza ze maja 100 % dowody na swoje przekonania, ze cos widzieli, mieli przekazy, a nie chca o tym mowic. Dlaczego ? Pozdrawiam.
  • 0

#93

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, zacznij praktykować co nieco a te niepozorne "wyobrażenia" przemienią się w
fakty...
Zabawne jest to, że ty nawet nie masz pojęcia co próbujesz krytykować ;)
Pozdro
  • 0

#94

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aha jesli aczne praktykowac OOBE, to zaczne wierzyc w to ze piramidy zostaly w doskonaly sposob zbudowane telekineza, na ksiezycu sa bazy, a na marsie lasy ? Nie dziekuje, postoje, wole twardo stac na ziemi i miec namacalna wiedze oparta na FAKTACH.

[ Dodano: 2006-10-25, 22:48 ]

Zabawne jest to, że ty nawet nie masz pojęcia co próbujesz krytykować ;)


Pewnie ze nie wiem, schizofrenii tez nie umiem skrytykowac, no offense.
  • 0

#95 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tiamat,


"Aha jesli aczne praktykowac OOBE, to zaczne wierzyc w to ze piramidy zostaly w doskonaly sposob zbudowane telekineza, na ksiezycu sa bazy, a na marsie lasy ?"

OOBE to też forma medytacji, ono może dać Ci bardzo wiele. Nie musisz nić robić. Jedni wolą się rozwijać, no a inni stoją w miejscu lub się cofają. Wybór należy do Ciebie ;-)

tsode, jeśli możesz to chętnie pokoresponduję z Tobą na PW na temat tego wszystkiego. Sam osobiście bardzo się tym interesuję. Jeśli nie masz nic przeciwko oczywiście. :smile:
  • 0

#96

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jedni wolą się rozwijać, no a inni stoją w miejscu lub się cofają.


To tylko twoje subiektywne odczucie, dla mnie takie praktyki to wlasnie cofanie sie wstecz i bladzenie po slepych ulliczkach ;) Wybor nalezy do Ciebie ;)
  • 0

#97 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tiamat, z kolei to Twoje subiektywne odczucie. Nie doświadczyłeś czegoś takiego więc wcale Ci się nie dziwie.

Powiedz to buddystom ,którzy takie praktyki stosują od tysiącleci.
  • 0

#98

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Powiedz to buddystom ,którzy takie praktyki stosują od tysiącleci.


jakim buddystom ? Takim jak Sai Baba ? :lol : chetnie im to powiem, ale mysle ze oni dobrze wiedza jak jest. Zebys Ty wiedzial ile oni grzybkow zjedli i innych ziolek przez te tysiace lat, zeby sie w trans wprowadzic.
  • 0

#99

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z Obcymi i Piramidami jest moim zdaniem wiele wspólnego , aktualnie nie jestem w stanie blizej pokazac czy zacytowac ale czytalem sporo rzeczy jak odnaleznienie w jednej z piramid satrozytnej baterii w postaci Glinianego dzbanka z miedzianym prętek pełniacym role elektrody oraz pozostałosciami po kwasie solnym jako elektrolicie ... czy etz starozytni znali prad ? - otoz wynika ze nie a za wszsytkim stoja kochane Istoty z obcej planety :P poniewaz i na Dzbanku i w piramiedzie w ktorej go znaleziono widnialy Wizerunki Olbrzymich latajacych obiektów (wiszących?) no i oczywiscie Sami obcy , witajacy sie z Jakas postacia - tyle pamietam , jeszcze dochodzi pewne znaleziko , niepamietam jak to nazwali ani jakie miało własciwosci - była to kryształowa czaszka ... wykonana z taka dokładnoscia jak teraźniejsze szkolene czaszki z gumy czy tworzywa ... nie zbadano z czego jest wykonana ale niemiała ani jednej skazy ... co jest bardzo dziwne a co do wykonania to -takjie jakiego nie powstydziła by sie zadna sterowana komputerowo maszyna :) wiecej niemoge powiedziec , Potraktujcie to jako niepewną ciekawostkę :papapa:
  • 0

#100

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aleś pomieszał wszystko :surprised: Dzbanek nie został znaleziony w piramidzie, to miał byż niby wyrób jakiegoś ludu wschodniego, hieroglify ukazujące rzekome żarówki powstały w czasach panowania Ptolemeusza, i nie jest to raczej żarówka... Kryształowe czaszki to zupełnie inny kontynent:P
  • 0

#101 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tiamat,

"jakim buddystom ? Takim jak Sai Baba ? :lol : chetnie im to powiem, ale mysle ze oni dobrze wiedza jak jest. Zebys Ty wiedzial ile oni grzybkow zjedli i innych ziolek przez te tysiace lat, zeby sie w trans wprowadzic."

Takie specyfiki zarzywają indianie. Słyszałeś o roślnie Yage?

Widze ,że Ty napewno wiesz więcej o ich kulturze od nich samych. Zapewne też widziałeś jak nie lewitują bo nie potrafią itp.

Ty tak piszesz od tak??
  • 0

#102

aRON.
  • Postów: 108
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat,
jesteś po prostu sceptykiem, a buddyści nigdy nie jedli gzrzybków.
  • 0

#103

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak, jestem sceptykiem i sie z tego ciesze. Podstawowa zasada do jakiej sie stosuje jest w moim podpisie na niebiesko. A zeby stwierdzic ze Sai Baba to szarlatan wystarczy pierwszy lepszy filmik na google, ale niektorzy przymykaja oko na fakty, mowiac ze jestes sceptykiem :-D
  • 0

#104 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tiamat, Mnichów jest mnustwo. Buddyzm to nie sam Sai baba. Na podstawie jednej osoby skreślasz dokonania mnichów. Trochę Cię nie rozumiem no ale już. Mnie to terefere.
  • 0

#105

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sai Baba to przeciez jeden z najwybitniejszych i najslynniejszych buddyjskich awatarow na ziemi w ciagu ostatniego stulecia. Nie znam innych buddystow, ale jesli najwiekszy mistrz okazal sie klamca, to nie rokuje to dobrze dla pozostalych, skoro okazal sie buddyjskim Rydzykiem. Pieniadz rzadzi swiatem, niestety.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych