Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bianka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wśród mych znajomych też-inaczej bym się z nimi nie zadawała :) Ale uwierz mi jest masa ludzi,którzy zwierzęta traktują przedmiotowo i dziwią się (!),ze ktoś próbuje im pomagać,zamiast "skupić się na ważniejszych sprawach". Nie wypowiadam sie o właścicielach sklepów zoologicznych,bo nie chcę już sobie strzępić nerwów...
Trafiłam również na paru weterynarzy...
Czasem ludzie biorą się za coś wyłącznie dla pieniędzy...Temat długi jak rzeka, lepiej zamiast narzekać coś zrobić :)
Na co wskazują przykłady powyżej :)

#17

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziękuję Bobku :) Naprawdę przyjemnie czytać takie rzeczy. I uwierz, że jest sporo ludzi, którzy pomagają zwierzakom. Ja nikogo nie zmuszam, by pomagał. Najważniejsze, że jeśli nie pomaga, to niech chociaż nie szkodzi (nie truje, nie topi, nie uśmierca, nie zamyka okienek do piwnic w zimie)...a jest wielu takich nadgorliwców i "spoleczników".

Bianko, sama mam jednego kota, którego kocham nade wszystko... Jest piękny i jak powiada moja koleżanka - 'uczlowieczony', bo spędza ze mną czas i nawet dyskutuje :) Jak będę mieszkać sama to może postaram się o więcej zwierząt. Na razie pomagam innym znaleźć dom :)
To zdecydowanie jednak temat nie o tym , a ja jako mod nie daje dobrego przykladu, więc już milknę :)



#18

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cisz-już kończę,ale chce byś wiedziała,ze wiem o co chodzi. Rozmowa z kotkiem jest bardzo przyjemna,odpowiada na pytania,rozmawia patrząc w oczy,tłumaczy się jak coś nabroi ("mrau", "kryk", "ja" - to jedne z wielu słów wypowiadanych przez kotki,w najprzeróżniejszej intonacji) :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych