Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bianka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Was wszystkich!

Znalazłam te forum,po pewnym wydarzeniu,a dokładnie śnie,który skłonił mnie do zastanowienia się nad pewnymi sprawami....

Zaczęłam czytać Wasze historie,przypomniały mi się więc i zdarzenia z przeszłości,które spotkały mnie bądż moich bliskich-postanowiłam z Wami zostać :)

Przyznam,że tematyka forum jest bardzo interesująca. Nie jestem sceptykiem ani maniakiem. Przez całe życie kieruję się dewizą "złotego środka",wyważenia uznając skrajności,z góry jako szkodliwe gdyż pozbawione pewnego punktu odniesienia.A myślę,że dzięki właśnie wyważeniu cały świat jak i natura jeszcze istnieją. Zawsze pamiętam,że jest coś jeszcze o czym nie wiem i szanuję doświadczenia innych,naukę.

Jednak jestem tylko człowiekiem i jak każdy ulegam też emocjom :) Czasem mnie ponosi :)

Lecz koniec końców jestem pokojowym stworzeniem :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dzięki za miłą lekturę. Dzięki Wam spędziłam te Święta w aurze tajemniczości.

ps: Istotny fakt o mnie: mam bzika na punkcie zwierzaków,daleko posuniętego,raczej już nieuleczalnego...

#2

Laspientas.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hello... ;)

#3

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj. Słyszałaś kiedyś o furry fandom? :P

#4

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witamy, mam nadzieję że lubisz też Żbiki :P

#5

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ps: Istotny fakt o mnie: mam bzika na punkcie zwierzaków,daleko posuniętego,raczej już nieuleczalnego...




Ale żeby aż tak :|

#6

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć

Zwierzaki też lubie , w sumie traktuje je identycznie jak ludzi :)

#7

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej :) Dzięki za odpowiedzi. Widzę,że moja słabość do zwierzaków zainteresowała Was.

Teraz jest już lepiej gdyż mierzę siły na zamiary,ale był czas,że fakt,iż nie umiem przejść obojętnie nad losem skrzywdzonego zwierzaka porządnie komplikował mi życie. Od kłótni z obcymi ludźmi na ulicy-za znęcanie się nad zwierzem,poprzez wydawanie pieniędzy przeznaczonych na rachunki na ratowanie jakiejś przybłędy (dużo tego było :D ),do robienia z siebie głupka praktycznie zawsze wśród ludzi wychodzących z założenia "to tylko zwierzę".

Dziś poprzestałam na chuchaniu na me 2 stworzonka i nie jedzeniu mięsa. Świata nie zwojuję,wiem że mogę go zmieniać,zmieniając jedynie siebie. Teraz to już wiem,lepiej pomóc dwóm zwierzakom,niż zrobić coś takiego jak np.Violetta Villas,która nie mierzyła sił na zamiary :( Nie zawsze dobre intencje starczą. Chciałabym na przykład mieć psa,ale wiem,że nie ma mnie cały dzień w domu,wiec go nie biorę. Ale np. pomagam w różnych akcjach,w miarę finansowych możliwości no i obcałowuje psy sąsiadów,dokarmiam koty i...gołębie (za co z kilkoma osobami mam na pieńku).

Dobrze by każdy robił dla zwierząt tyle ile może :)

ps: napisałam,że bzik mój nieuleczalny itp.,bo po prostu jestem przyzwyczajona,że ludzi takich traktuje sie jak wariatów (nie mówię,że wszyscy i wszędzie) więc wolałam się przyznać ;)

#8

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witamy.
Też mam na tym punkcie bzika, i też staram się pomagać zwierzętom, w miare swoich możliwości.

Użytkownik Bobek edytował ten post 26.12.2007 - 17:26


#9

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I to się ceni u ludzi :]

#10

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dopiero mi wyświetliło Wasze awatary! Jakie śliczne kociaki :) (żbiki to kotowate)

#11

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj :)
Też kocham zwierzęta i staram się im pomagać. Jestem wolontariuszem i moja dzialalność z tym związana koncenrtruje się przede wszystkim (jakoś tak się zlożylo) na kotach ;) Po stosunku do zwierząt oceniam też ludzi. Masz u mnie plusa zatem :)
p.s. nie wiedzialam, że na forum tyle sympatyków zwierząt.. ;)



#12

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mój to ocelotek :P Tak tylko oznajmiam ^^

#13

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ocelotek-zapamietam. Widziałam Twój koment w artykule o "potrząsaniu myszą" dział ciekawostki. Tak samo mi się ciśnienie podniosło,a nagle czytam Twój komentarz,który mi sie baaaardzo spodobał :) Tak trzymać! Nienawidzę eksperymentów na zwierzętach! Zresztą gryzonie są bardzo inteligentne. Szczególnie szczury,bardzo mądre zwierzęta.

Cisz! Koty bardzo lubię. Potrafią się obrażać na Ciebie jak im się coś nie podoba-to jest fascynujące.Chyba żadne zwierze nie ma tak rozwiniętej mimiki jak kot. Obserwowanie takiego zwierzaka to sama przyjemność :)

Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie! Ja już codziennie tu zaglądam i czytam-świetne forum :)

#14

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cisz, oby było więcej ludzi takich jak Ty.

#15

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja tam wolę psy od kotów ;D ale muszę się nie zgodzić, wśród moich znajomych bliskość i czułość wobec zwierząt są traktowane jak cnota, nie jak coś złego ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych