Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blizna od urodzenia.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

Obywatelka AM.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

U mnie w rodzinie jest taka historia:
Gdy moja babcia była w ciąży z ciocią, dziadek tak dla zabawy rzucił w babcię jakimś chrząszczem. Owad uderzył babcię w ramię, a ona strasznie się wystraszyła, jako że się brzydziła tego typu robactwa. No i ciocia od urodzenia ma w tym miejscu brzydkie znamię (taki wypukły, duży pieprzyk). Z mojej strony mogę tylko potwierdzić, że ciocia na pewno te znamię ma, ale czy to rzeczywiście od tego chrząszcza? To już nie wiadomo. Rodzinka wierzy, że tak.
  • 0

#17

ramzes1702.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogólnie jestem sceptykiem jeśli chodzi o sprawy paranormalne, lecz tu jest coś dziwnego- Gdy moja mama chodziła ze mną w ciąży przestraszyła sie czegoś (w tej chwili nie pamiętam) i uderzyła sie w kan stołu w prawe udo z boku, dziś do tej pory, od urodzenia mam w tym miejscu czerwonawy ślad w kształcie siniaka. Dlaczego i jak to powstało- nie mam pojęcia.
  • 0

#18

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie pytałam się mamy o coś takiego a ona mi powiedziała że jak nosiła moje cielsko w brzuchu to była plaga myszy, dosłownie chodziły wszędzie i kiedyś wpadła taka o to sobie myszka do kuchni a mama tak się przestraszyła, że złapała się za kark i zgadnijcie co teraz mam na karku :D właśnie tak... malutkie znamię
  • 0

#19

DLeo.
  • Postów: 78
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie pytałam się mamy o coś takiego a ona mi powiedziała że jak nosiła moje cielsko w brzuchu to była plaga myszy, dosłownie chodziły wszędzie i kiedyś wpadła taka o to sobie myszka do kuchni a mama tak się przestraszyła, że złapała się za kark i zgadnijcie co teraz mam na karku :D właśnie tak... malutkie znamię



znamie brazowe z wloskami?
  • 0

#20

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

blee... szczerze mówiąc wszedłem na ten art. przez przypadek ale szczerze mówiąc to jest dziwne no zauważmy że jak kogoś Mama się coś uderzy np szyja to znaczy że jej dziecko ma mieć podobne coś w tym samym miejscu? coś mi się wierzyć nie chcę :s
  • 0

#21

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie ma włosków hehe ale jest taka mała brązowa plamka :D tak szczerze mówiąc nawet o niej nie wiedziałam... do czasu :o
  • 0

#22

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy żona mojego brata była z nim wciąży, przestraszyła się myszy. Krzyknęła i złapała się za ramie, chcąc się w ten sposób "otulić". Jej córka, dziś nastoletnia dziewczyna nosi na swym ramieniu ciemnobrązowe znamie, porośnięte włoskami. :) Nie mam pojęcia co o tym sądzić...
  • 0

#23

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też o tym słyszałem i nawet mam tak gdy moja mama była w ciąży ze mną to spadł jej na plecy śrubokręt lub coś innego nie pamiętam a ja w tym samym miejscu miałem do 7 roku życia czerwoną plamę , znikła mi ale pojawia się jak się bardzo zdenerwuje !!
  • 0

#24

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja mam blizne od urodzenia - mója babcia nazwała to blizną chrystusa. Jest to bardzo mała kropka na środku dłoni. Mam ją w sumie od zawsze ale nie wiem z kąd.
  • 0



#25

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam blizne od urodzenia - mója babcia nazwała to blizną chrystusa. Jest to bardzo mała kropka na środku dłoni. Mam ją w sumie od zawsze ale nie wiem z kąd.


Błagam nie o Religi a tak a propos nie uważacie że to dziwne że na tym co jest pociaż ciązy okaleczone jest jakaś bllizna głupie to i mało wiarygodne :| :|
  • 0

#26

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja tylko mówie jak to moja babcia nazywa :P a ona jest mocherem :P
  • 0



#27

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mm dziwne bo mówienie i dotykanie a ciało dziecka na pierwszy rzut oka nie ma ze sobą nic wspólnego, nic sensownego w medycynie, i w racjonalnym myśleniu, ale wiadomo że większość świata składa się z tych iracjonalnych spraw
  • 0

#28

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam taki przypadek ; )
Mój kumpel ma na ręce taką ranę jakby od oparzenia i mówi że ma to od narodzenia ; )

Użytkownik Kubas edytował ten post 13.01.2008 - 18:29

  • 0

#29

maly_pinki.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

znam jedną osobe która ma włosy obok oka z lewej czy prawej strony (nie mylić z brwiami :) ) i jeszcze jedną która ma czarne włosy a blond plamkę z tyłu głowy

Użytkownik maly_pinki edytował ten post 14.01.2008 - 03:33

  • 0

#30 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Ci którzy znają osoby mające takie znamię od urodzenia niech zapytają je, czy ich mama miała jakąś "przygodę" przed narodzeniem potomka :) Wtedy będzie można jakieś wnioski wyciągnąć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych