Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blizna od urodzenia.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ah, jeszcze ja i mój brat jako jedyni mamy jakieś dziwne czerwone kropki na czole, jako jedyni z naszej rodziny, teraz jest to mniej widoczne u mnie ( lat prawie 18 więc skóra trochę się zmienia ) u brata jest widoczne bardzo dobrze ( 12 lat ) i u nas obu wygląda to mniej więcej jak czaszka jakiegoś zwierzęcia z rogami, nie widzę w tym nic paranormalnego ale nie wie i rodzice też nie mają pojęcia skąd to mamy xD

Użytkownik Millowisck edytował ten post 14.01.2008 - 12:42

  • 0

#32

darkx.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Mój brat cioteczny ma na lewej stronie twarzy, od urodzenia, ślad oparzenia. Jego matka, będąc z nim w ciąży, obserwowała pożar domu sąsiadów, z przerażenia złapała się za twarz. Także coś w tym jest...
  • 0

#33

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też znam taką historię.
Pewna kobieta w ciąży tak bardzo wystraszyła się burzy, że aż chwyciła się za czoło i wrzasnęła "Je**ny piorun!". I tak oto narodził się Harry Potter.
A na serio to moja matka panicznie boi się myszy, a moja siostra ma dosyć dużą "myszkę" na biodrze (znamię, nie organ :)) .

Użytkownik -=(CvQ)=- edytował ten post 16.01.2008 - 21:16

  • 0

#34

Zaraki.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja np mam na prawym przedramieni blizne w krztałcie topora obosiecznego Wiem jak to brzmi ale serio :D tez od urodzenia nie nabytą :) Matula przygod niemiała :D

edit by eru75
"Matula przygod niemiała", więc po co piszesz? Kolejne takie posty będę usuwał.

  • 0

#35

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to prawda moja siostra ma znamie na zewnętrznej stronie dłoni... moja mama wieszała kiedyś pranie i przestrasdzył ją kot i zrobiła sobie identyczny ślad klamerką :o
  • 0

#36

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Słyszałem jakieś opowiadania o bliznach tego typu (nie, nie od topora obosiecznego), ale przypuszczam, że ludzie widząc bliznę u swego dziecka po prostu dostrajają jakieś wydarzenie, próbując sobie tłumaczyć jej powstanie.
  • 0

#37

Zaraki.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zle to ujołem :) jeśli coś można z tym zwiazać to fakt że w 1988 dokładnie 11 maja w moim domu było włamanie 2 kolesi z siekiera rozwaliło drzwi naszczęscie ojciec jako wojak dość boleśnie dał im do zrozumienia ze zle zrobili ja urodziłem sie 11 sierpnia 88 :D co do tego że matka nie miała przygod to chodziło mi o inny rodzaj przygod :D

edit by eru75
Zamykam. Jeśli ktoś będzie miał coś sensownego i wnoszącego do tematu do dodania, to proszę o kontakt.

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych