Skocz do zawartości


Zdjęcie

Współczesny kanibalizm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#16

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To obrzydliwe.. rozumiem psy, koty, ale ludzkie płody... błeeee.
  • 0

#17

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak smakuje ludzki płód :3 Chciałbym spróbować, ale dowiedzieć się co to było już po fakcie, bo inaczej chyba bym natychmiast zwrócił x3
  • 0

#18

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

od dawna wiedzialam, ze Chinyy saaa ... saa ... 'dziwne'.
te zabijanie tysiecy psow, bo 3 osoby umarly na jakas chorobe, te noworodki, te ich wszystko.
az sie zygac chce.

jak mozna JESC cos, co mogloby miec dusze, moze mialo, ale umarlo, moglo sie smiac, bawic, miec wlasne dzieci, moglobyc kims znanym.
nie do pomyslenia, bul i rzal.
  • 0

#19 Gość_Crimson

Gość_Crimson.
  • Tematów: 0

Napisano

Dla Chińczyków zjadanie płodów jest normalne, tak samo jak 10 000 000 przeprowadzanych rocznie aborcji. Wcale mnie nie zdziwił ten współczesny kanibalizm.
  • 0

#20

Gohan.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wiemy człowiek jest heh wszystkożerny, ale to jest po prostu zwyrodnialstwo nie da się tego opisać czuję wstręt,ale no cóż są ludzie i parapety, krzesła i taborety ;] Ja bym w życiu nie wziął czegoś takiego do ust,ale o czym mowa Chińczycy są nieustraszeni ;p
  • 0

#21

HMP.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeżeli ktoś uważa, że to nic dziwnego i normalne to cóż... Ciekawe czy zjadłbyś płód swojej żony? Smacznego. Tylko nie przesól.
  • 0

#22

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no dla mnie też to jest przesada. Nie wyobrażam sobie jak oni to przyrządzają i jak to wygląda na talerzu. Błeeee... Rozumiem, że w ich kulturze może to być normalne ale nie wiem jakim cudem żadne instynkty na nich nie działają. Normalny człowiek będzie miał opory przed zjedzeniem płodu swojego gatunku, tfe!, ja bym nawet nie dotknął co dopiero przyrządził. Straszne jest to, że tam jest tak mały szacunek do życia ludzkiego.
  • 0

#23

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie dawno oglądałem ten film:
http://www.filmweb.p...tions,id=149828

Składają się na niego trzy nowele, jedna z nich o podtytule "Pierożki" opowiada o jedzeniu ludzkich płodów. Osobiście była dla mnie dość niestrawna ale brałem ją tylko jako makabryczny wymysł reżysera. Jak widzę po tym artykule byłem w błędzie i takie rzeczy naprawdę się tam dzieją. Straszne.
  • 0

#24

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

judas666 , co ty wogóle wygadujesz? chciałbyś zjeść ludzki płód? już sam twój nick i avatar pokazuje ,że chyb a cosik nie tak z twoim umysłem . Sorry,bez obrazy,ale to co piszesz jest poprostu CHORE !
  • 0

#25

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja się po prostu nie oburzam, jacy to ci Chińczycy są źli... Kto wie, może dobre jest takie mięso, może zdrowe. Dla mnie myśl o zjedzeniu ludzkiego płodu jest równie obrzydliwa jak jedzenie mózgu małpy, albo zaschniętej krwi (kaszaka), a jednak tą druga jadłem, nie posmakowała mi i nie mam zamiaru więcej jeść. Jakie ktokolwiek ma prawo oceniać innych? Przynajmniej się płody nie marnują, a jak zaczną ludzie robić aborcje żeby zjeść sobie trochę mięska, to już sprawa ich sumienia... Skoro mogą z tym żyć i w ich kraju jest to legalne... U nas zupełnie legalne jest zrobienie sobie dziecka, posiadanie go przez ileś tam czasu (nie pamiętam ile), dostanie kasy i oddanie dziecka do adopcji. A jak ktoś wpadnie na pomysł, żeby zamiast oddać dziecko, to je np utopić?

Twierdzenie, że coś jest z kimś nie tak, bo ma taka a nie inna ksywkę i taki a nie inny av dopiero jest dziwne. To tylko słowo i obrazek, nic nie znaczą. Inna sprawa, że masz rację, nie jestem normalny, ale pocieszam się tym, że nikt nie jest ^^ Normalność to pojęcie względne, np Chiny :3

Jeszcze się przyczepię, bo jestem wredny :P Ja wiem, że moja ksywka pisana jest z małej litery, ale zdanie zaczyna się z dużej :D
  • 0

#26

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedzenie płodów - paskudztwo, nie dotknąłbym nawet tego :o
  • 0

#27 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

to już sprawa ich sumienia...

Niestety, nie żyjemy w idealnym świecie, w którym wszyscy byliby równie inteligentni i równie moralni. Dlatego też musi istnieć pewne prawo; dlatego musi istnieć "ktoś" kto stoi nad głupszym/gorszym (podział jest realny, nie ma sensu tego ukrywać [ależ to takie niedemokratyczne przecież!]) z czerwoną lampką w ręku i świeci mu, kiedy ten zaczyna robić coś kretyńskiego.
  • 0

#28

Dita von Tees.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałam o tym jakiś rok temu u mojej strasznie religijnej koleżanki (artykuł o tym był w "Kościu Niedzielnym" czy czymś takim). Moim zdaniem to jest niesmaczne - dosłownie i w przenośni, lecz to każdy powinien w swoim sumieniu rozważyć, bo trzeba brać pod uwage że to inna kultura i wogóle. Nie ma jakiejś wielkiej różnicy pomiędzy zjedzeniu martwego płodu, a zjedzeniu szczeniaka, czy dorosłego psa.
P.S.
9-cio miesięczna ciąża, to raczej nie płód tylko już dziecko, żeby je zjeść najpierw zabijają je...
  • 0

#29

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prabab, a taki Chińczyk z pudełkiem z CFC (China Fried Children) w ręce by Ci powiedział, że to Ty jesteś głupszy/gorszy, bo to przecież niebo w gębie i zdrowe... x3

@up
Rok temu... Znaczy, że my tu sobie możemy psioczyć ile chcemy, a tam sie nic nie zmieni ^^
  • 0

#30 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Prabab, a taki Chińczyk z pudełkiem z CFC (China Fried Children) w ręce by Ci powiedział, że to Ty jesteś głupszy/gorszy, bo to przecież niebo w gębie i zdrowe... x3

Właśnie o tym mówie. Relatywizm społeczny...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych