Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 września 2001 r. - Spisek rządu USA, czy atak terrorystyczny ? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
796 odpowiedzi w tym temacie

#91

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://911research.w...i/P200060_1.jpg foto tej samej turbiny co sprzed Pentagonu. Ale ja sie nie zamierzam udzielac tutaj, z wiadomych przyczyn. Tak tylko wkleilem, bo zwrocilo moja uwage.
  • 0

#92

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'zalosny' odnosily sie do usmiechu nie do osoby wiec nie obrazilem go.

Co do zdjec to..... yyyy.... albo jestem slepy albo potwierdziliscie moja wersje o.O

W linku ktory podal Tiamat nie widze zadnej fotki...
  • 0

#93

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W linku ktory podal Tiamat nie widze zadnej fotki...

Bo chyba chodzi o ten link: http://911research.w...otos/index.html - tam jest naprawdę sporo zdjęć.
  • 0

#94

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmm mi dziala moj link, moze to zalezy od przegladarki i jej ustawien.

Daje poprostu zdjecie:

Dołączona grafika
  • 0

#95

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Teraz ok. Wśród zdjęć jest - o ile się nie mylę - zdjęcie czarnej skrzynki (a raczej pomarańczowej). Oczywiście zawsze można powiedzieć, że to wszystko zostało podrzucone na miejsce. Choć to mało prawdopodobne.
  • 0

#96

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nigdy nie widzialem zadnego zdjecia z tym co mowisz. Co do samolotow to powiem tylko tyle ze Twoj usmiech na koncu wypowiedzi jest zalosny bo z tego co piszesz to masz minimalne wiadomosci na temat tych wszystkich samolotow, wiec prosze najpierw dowiedz sie wiecej a dopiero wtedy sie wypowiadaj.

Co do zdjeć to Ci już NoMeansNo odpowiedział. Co do samolotów to mnie oświeć. Miały nowy super-hiper-ultra tajny, znany więc tylko netowym tropicielom spisków CIA i UFO system do przesiadania się w powietrzu ?

PS: Nie znalazlem zadnych dokladniejszych informacji na temat tego co mogloby stworzyc krater i zostawic te smieci... jest tutaj tyle mozliwosci ze nawet nie warto rozstrzasac tego.


Tak oczywiście tysiące możliwości byle tylko nie wersja oficjalna bo oczywiście "rząd USA zawsze kłamie".
A ja Ci powiem czemu nie chcesz napisać co się tam rozbiło. Bo zostało by to poddane miażdżącej krytyce Twoich przeciwników w debacie. Na żadną z tych rzekomych setek możliwości nie masz po prostu nawet cienia dowodów.

Jak z Pentagonem. Najpierw mówiono, że wybuchł tam samochód pułapka, jak się to okazało bzdurą totalną, spiskowcy zaczęli mówić, że uderzyła rakieta cruise. Tylko, że również ta teoria okazała się kompletnym absurdem. Także teoria uderzenia Global Hawka nie znalazła żadnego uzasadnienia w dowodach. W końcu więc spiskowcy przyjęli do wiadomości, że to uderzył B757 tyle, że zaczęli mówić, że był faktycznie 757 tyle, że nie ten, że był zdalnie sterowany, itp., itd.
Tak właśnie wygląda ta cała teoria spiskowa. Hydra, której obetniesz głowę to na jej miejsce od razu pojawi się kolejna. Tylko, że z każdym kolejnym "obcięciem głowy" każdy myślący człowiek powinien się chyba zastanowić, że ktoś go tu oszukuję... I bynajmniej nie chodzi tu o rząd USA.
  • 0

#97

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

spiskowcy zaczęli mówić, że uderzyła rakieta cruise. Tylko, że również ta teoria okazała się kompletnym absurdem.

Zawsze z tym mam największe problemy i w sumie nikt kto opowiada się za teorią spisku, tego w sposób wyczerpujący nie wytłumaczył. Co stało na przeszkodzie w wykorzystaniu przez rząd USA samolotu typu Boening? Skoro - jak widać - dwa razy został wykorzystany samolot tego typu czyli w przypadku WTC. To nagle w przypadku Penatgonu - "zdalnie sterowanego" nagle zabrakło?
  • 0

#98

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak oczywiście tysiące możliwości byle tylko nie wersja oficjalna bo oczywiście "rząd USA zawsze kłamie".
A ja Ci powiem czemu nie chcesz napisać co się tam rozbiło. Bo zostało by to poddane miażdżącej krytyce Twoich przeciwników w debacie. Na żadną z tych rzekomych setek możliwości nie masz po prostu nawet cienia dowodów.


Mylisz mnie z kims. Ja nie jestem obłąkanym przeciwnikiem USA i wszystkiego co sie z tym krajem wiąże bo 'rzad USA jest zly i koniec'. Ja jestem jedynie osoba ktora umie wyciagac wnioski.

Nie chodzi o to ze nie chce napisac, poprostu nie moge. Nie mam zamiaru pisac jednej z wielu mozliwych wersji tylko po to bo Ty sobie tego zyczysz. Nie mam zamiaru sie tu wykłócać, bo nie mam do tego siły. Tkwicie w bledzie i tkwijcie w nim dalej.
  • 0

#99

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A zdjęcia z podanej strony z miejsca katastrofy - są dowodem na coś? Bo pisałeś o braku takowych i problemach z ich odszukaniem.
  • 0

#100

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na jednym ze zdjec widac cos jakby silnik... wiec mozna sie domyslac ze rozbil sie tam samolot. Mozna takze przyjac ze zostalo to podrzucone ale nie zabardzo chce mi sie w to wierzyc, bardziej wierze w to ze rozbil sie tam samolot, a nawet powiem odwaznie ze moze i byl to boeing :) to i tak nie swiadczy o tym ze byl to lot 93
  • 0

#101

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

na jednym ze zdjec widac cos jakby silnik...

a na innym coś jak okna, coś jak skrzynka, coś jak kawałki kadłuba itp. :)
Reasumując: zdjęcia są i są dostępne w necie. ;)
Teraz większa zagadka: dlaczego lot 93 wylądował w miejscu dostępnym dla gawiedzi? Tzn. nie ukryli go gdzieś w "tajnej" bazie wojskowej a posadzili go ot tak, by liczbę świadków zdarzenia podwoić, potroić itp. Czy nie odnosisz wrażenia, że informacje którymi się posługujesz zostały sfabrykowane post factum. Czy istnieje taka możliwość?
  • 0

#102

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

, a nawet powiem odwaznie ze moze i byl to boeing :) to i tak nie swiadczy o tym ze byl to lot 93


Tak teoria z podstawionymi samolotami jest świetna. Szkoda tylko, że nikt nigdy nie podał numerów seryjnych samolotów , które rzekomo mogłyby "zaginąć" 11 września.
  • 0

#103

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@NoMeansNo

probujesz pobic mnie na moich zasadach/moja bronia :)

to co podales dowodzi tylko temu ze to byl samolot jak juz powiedzialem a Twoje argumenty sa slabe i naprawde nie chce mi sie ich obalac bo sadze ze nie warto i nie chce mi sie tego pisac tak naprawde :) troche zmeczony jestem, przepraszam :)

@Andrewx

moze dlatego ze ich nie mialy/nie potrzebowaly? :)

ciiiii... ide sie polozyc :)
  • 0

#104

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to co podales dowodzi tylko temu ze to byl samolot jak juz powiedzialem a Twoje argumenty sa slabe i naprawde nie chce mi sie ich obalac bo sadze ze nie warto i nie chce mi sie tego pisac tak naprawde :)

Jak na razie dowodzi to, że był to lot nr 93. Ponieważ nie dowiedziono niczego odwrotnego a znalezione ślady to tylko potwierdzają. :)
  • 0

#105

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze dlatego ze ich nie mialy/nie potrzebowaly? :)


Każdy samolot opuszczający fabrykę Boeing otrzymuję numer seryjny. No chyba, że tysiące pracowników Boeinga też było w spisku ?

Czego to się nie wymyśli byle tylko uzasadnić tzw. "teorię spiskową"... :D

Jak na razie dowodzi to, że był to lot nr 93. Ponieważ nie dowiedziono niczego odwrotnego a znalezione ślady to tylko potwierdzają. smile2.gif


Dokładnie. Doskonałe podsumowanie tematu NoMeansNo ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych