Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 września 2001 r. - Spisek rządu USA, czy atak terrorystyczny ? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
796 odpowiedzi w tym temacie

#61

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jesteś psychiczny. Poważnie.
  • 0

#62

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A na jakiej podstawie postawiłeś tak niezwykle szokującą, co ważniejsze, mocno obstawaną diagnozę. Czym wzmiankowany link różni się od informacji o: np. twarzy diabła/demona pojawiającej się w dymie walących się gmachów WTC?
  • 0

#63

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czym się różnią? Na twarz demona/diabła nie chce mi się patrzeć, a na to...

Sądziłem, że mój poprzedni post nie będzie odebrany NA PRAWDĘ poważnie ;j
  • 0

#64

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W filmiku padają - momentami ważne i ciekawe pytania, a że autorkami i są dziewczęta, a nie intelektualiści z brodami w powyciąganych swetrach - trudno. Nie można być seksistą i odmawiać prawa płci przeciwnej poruszania ważkich kwestii.


A odrobina luzu w tej już całkiem drętwej dyskusji o 11/9 przyda się.


Sądziłem, że mój poprzedni post nie będzie odebrany NA PRAWDĘ poważnie ;j

a ja już pisałem raport do moderatora... :]
  • 0

#65

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

lol... te panienki jeszcze powinny zdejmować bikini... wtedy pytania, które zadają obejrzało by więcej osób :)
  • 0

#66

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Narazie cisza, mam nadzieje ze to cisza przed burza :P
  • 0

#67

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no czas najwyższy rozpocząć tę batalię
czekam na to z niecierpliwością
  • 0



#68

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będzie w ogóle ta debata ?
  • 0

#69

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za 20 minut mija czas jaki pozostał Mike'owi na wpis. Ale jestem przekonany, że zamieści go przed 20:00. Pozostaje nam odczekać jeszcze te kilkanaście minut.
  • 0



#70

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mike czeka chyba na ostatnia chwilę. :) Została minuta.
Przynajmniej mam taką nadzieję...
  • 0



#71

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lol czyli Mike dodał wpis w ostatniej chwili. No ale musze przyznać że, wstęp na najwyższym poziomie ;)
  • 0



#72

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehehe ;) dobra, to teraz czas bym wzial sie za swojego posta :)
  • 0

#73

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No, widze ze debata bedzie czyms wiecej, niz tylko spieraniem sie o sprawy jak samolot vs rakieta, czy zawalenie vs wyburzenie :)
  • 0

#74

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po uczestnikach widze ze to bedzie nie byle jaka debata.
  • 0



#75

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

moja refleksja nt. tej debaty i wstępu mikea do niej

mike: „Mariusz i Aquila zapewne pokażą od strony technicznej czemu obie wieże WTC runęły.”

..od jednego czyli od Mariusha, mam taka nadzieję że w końcu od strony technicznej wykaże czemu obie runeły obie wieże i wtc7 i jakim sposobem ta ich zwałka dała rejestrowane bardzo wysokie temperatury rumowisk,..skolikąd obiecał on to już na tym forum wykazać,..yteraz będzie miał okazje to nam przedstawić,...na aguilę w tym względzie nie liczę, ...to jedynie wyśmienity szermiesz, ..szukający poklasku i podziwu dla swego wojowniczego kunsztu wojowania, ...prawda, a zarazem strona po której walczy mało obchodzi, dla niego liczy się tylko sama walka i w niej jego wygrana, ..w przypadku 9/11 stronę po której walczy i ma walczyć określił swoja postawa jego brat, który to zgłosił sięę jako najemnik do iraku, ...czyli nie będzie tutaj walczył o prawde a będzie raczył bronił wyboru swego brata.

mike; „Oficjalnie zwycięstwo w tej debacie jest niemożliwe – wygrali ją i to zdecydowanie Mariusz i Aquila”

Jak na razie niczego nie wygrali, ...a zwycięstwo również oficjalne jest możliwe, tym bardziej że tak już jest, że wśród wolnych prawda zawsze wygrywa ..nie wiem czemu na starcie oddajesz im teren wygranej, czyżbyś był nie wolnym albo nas ‘czytelników debaty” uważał za nie wolnych?

mike:„To nie są proroctwa, to są suche fakty.”

...żadne fakty prócz tego, że te słowa ujawniaja twoje obawy i twój strach ,że nie podołasz ani niby merytoryce maruisha, ani wojowniczemu kusztowi aquilii

mike: „Dysponują oni wszystkim czego potrzebują: niezbitymi faktami, raportami amerykańskich komisji, raportami niezależnych ekspertów, a także wystarczającą wiedzą, przekonaniami i inteligecją.”

...mylisz fakty z totalna nachalną propagandą tych, którzy akurat dysponują władzą, ..i proszę nie myl wypocin wszelakich masło wolnych racjonalizatorów zbrodni władzy z raportami niezależnych ekspertów nie myl również niekiedy bardzo opłacalnej usłużności czy służalczości z wiedzą i z uczciwością oraz nie myl również zwykłej obcesowości, bezczelności i nachalnego chamstwa choćby były w technicznie nienagannym wydaniu, z inteligencją czy to umysłowę czy emocjonalną...

...co do "przekonań" się zgadzam, ... oni są na tyle złamani ,ze z z powodzeniem można powiedzioeć , że w tym sensie skonali, uśmiercili się, umarli i prawda już jest jest im nieosiagalną,..chyba że sie odkonają, odśmiercą czyli po prostu powrócą do życia, do prawdy, do wolności
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych