Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 września 2001 r. - Spisek rządu USA, czy atak terrorystyczny ? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
796 odpowiedzi w tym temacie

#76

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Vkali, ja Ci naprawde zycze wiecej obiektywizmu, choc odrobine takiego jakim dysponuje Mike. I co jak co, teksty typu "poddales sie" itd. akurat do Mike'a pasuja jak swini kapelusz. Ja bym sie obrazli :P Przejrzyj inne debaty z jego udzialem.
  • 0

#77

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Vkali, ja Ci naprawde zycze wiecej obiektywizmu, choc odrobine takiego jakim dysponuje Mike. I co jak co, teksty typu "poddales sie" itd. akurat do Mike'a pasuja jak swini kapelusz. Ja bym sie obrazli :P Przejrzyj inne debaty z jego udzialem.


..i ponownie trafiłeś kulą w płot,... bo po pierwsze to nie z mikie'm rozmawiałem, chociaź mówiłem [niby] do niego,..po drugie cenię subiektywizm, bo w nim jest prawda,...obiektywizm to tylko sprytna przykrywka dla wszelkich kłamstw, fałszu i nie ujawniania subiektywnych tj. prawdziwych motywów podejmowania lub nie podejmowania jakiegokolwiek działania czy też wypowiedzenia się lub zmilczenia,...przykrywka "obiektywizmu" jest bardzo często stosowana jako tarcza lub puklerz przez tych, którym brak jest cywilnej odwagi badź do poznania lub tylko ujawnienia swoich prawdziwych motywów,...
..ponadto chciałym zauwaźyć, że to ty tutaj jesteś moderatorem i to ty powinieneś swiecić przykładem czyli:
...(1) wypowiadać się ściśle w temacie wątku, a nie atakować kogoś za prawdziwe wypowiedzi [tj. zgdne z tym co ten ktoś widzi, słyszy i czuje] tylko dlatego, że ci one z twoich ważnych i bardzo stronniczych względów "nie pasują" albo że ci nie pasuje sam wypowiadajacy się, z czym mamy do czynienia akurat w moim przypadku ,..oraz
...(2) to własnie ciebie wpierw powinno cechować to czego mi niby źyczyłeś,..bo obiekltywizm czyli po ludzku bezstronność powinna cechować przede wszystkim moderatora forum,...ja jako jedynie wypowiadajacy się na forum [za samego siebie] chcąc być prawdziwym i uczciwym względem samego siebie i względem innych będe zawsze jedynie stronniczym, jednostronniczym, somostronniczym itp...z czym pozostaje się mi jedynie pogodzić i pozostaje mi jedynie uszanować tą moja jednostronnośc, stroniczość , samostronniczośc,...ponadto nie mam, ani nie chcę mieć aspiracji czy na tyle bezczelnosci by wypowiadać się za kogoś innego w kogoś innego imieniu,..w kogośc innego czuciu widzeniu, czy słyszeniu czy też w imieniu kogoś kogo ani nie czuję ani nie wiem co i jak czuje

..wg mnie jako moderator jesteś wybitnie jednostronny i wybitnie nie obiektywny i w tym względzie bezstronności nie pogogło ci dodanie sobie do nicka ani "von" ani "klein", jesteś nadal tym samym mało bezstronnym tiamatem jakiego poznałem zaraaz na poczatku swej bytnosci na tym forum
..i może tiamat von klein w końcu pozwolisz ludziom wypowaiadać sie zgodnie z ich prawdą tj tak jak oni widzą, słysza i czują a nie tak jak widzieć, słyszeć i czuć powinni, wg ciebie bądź wg silniejszych lub też jedynie wyżej ponad innych postawionych..tego ci jako moderatorowi tego forum źycze ....i nie tylko jako moderatorowi tego forum ale przede wszystkim jako człowiekowi

..heh'o'heh, vkali
  • 0

#78

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wybacz, ale albo mnie nie zrozumiales, albo nei chcesz mnie rozumiec, mam wrazenie ze na sile szukasz zaczepki i nie podoba mi sie to.
  • 0

#79

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może napiszę coś w rodzaju zagadki. Dzisiaj na TVN24 usłyszałem wypowiedź świadka wypadku zderzenia TIRa z pociągiem. Brzmiał to mniej więcej tak: ... tir zatrzymał się potem nagle ruszył i potem była eksplozja. Nie jest to dosłowne, ale teraz pytanie - co eksplodowało i czy to pytanie ma cokolwiek wspólnego z tematem 11/9...
  • 0

#80

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

vkali, wybacz, ale te Twoje teksty o "odknonaniu" o i "odśmierceniu" z lekka trącą... no właśnie, czym? ;) Wiem wiem, dzisiaj każdy może pisać co chce, jak chce i chce byćprzy tym megatotalniezaje****e oryginalnym, ale popadanie w skrajności też nie jest zdrowe.

Zobaczymy jak się debata potoczy, jakoś sam nie za bardzo się do niej paliłeś, więc nie krytykuj tych, któzy się zgłosili. Ja osobiście cieszę się, że Mike zastąpił Holy, bo to oznacza poziom o jakim właśnie marzyłem. Mi nie chodzi o zwycięstwo w tej debacie, wszak to tylko forumowa gra zwykłych ludzi, która tylko i wyłącznie grą pozostanie. Chodzi mi w końcu o spokojne poruszenie tej kwestii, w temacie bez takich właśnie jak Ty, któzy na niemiłą dla nich prawdę o 9/11 reagują tak:

wersja nr 1:

"O LOL, Mamusiu!"

wersja nr 2:

"HALO HALO! PUK PUK! Obudźcie się!"

wersja nr 3:

"Ale jesteście ograniczeni".


I to wszystko. Zadawaćpytania (niby dla nas niewygodne) to tak i owszem. Ale po uzyskaniu na nie odpowiedzi tacy jak Ty albo narzekają, albo pomijają wszystko co się do nich mówi, albo obrażają kogoś bo śmie nie wierzyć w te same brednie co Ty.

Naprawdę, wierz sobie w co tam chcesz, masz prawo. Wg mnie to co uważasz za prawdę jest żałosnym stekiem bzdur i co wiecej, jesteśmy w stanie to udowodnić. Tylko wszystko zależy jeszcze od tego, czy druga strona chce słuchać. Ja już wiem, że nie. Wy chcecie tylko krzyczeć o prawdzie i uważać, że wszystko wiecie lepiej ;) Taki wasz własny Matrix ;)
Ale teksty o "odśmierceniu się, żeby poznać prawdę", naprawdę mnie jednocześnie szokują i bawią. Brzmią jak teksty młodzików którzy wpadną tutaj, przelecąobok tematów o Księżycu i założą nowy, pt "Prawda". A w nim
radośnie napiszą "lądowanie to fake, bo na zdjęciach nie ma gwiazd, a wszyscy wiemy, że w kosmosie jest ich pełno!" Co za Mistrz. Też pewnie do swoich kolegów z podstawówki lub, o zgrozo gimnazjum lub liceum (wiem wiem, jakość szkolnictwa jest naprawdę kiepska) też mówi "obudźcie się".


Jak dla mnie taka wiara w teorie spiskowe bez chęci nawet zatrzymania się i zastanowienia, "hej, a może faktycznie coś w tym jest, tyle kłamstw jest w tej teorii spiskowej...", to prawie jak fanatyzm religijny. WIem, wiem, teraz bedzie "a sam to jakąpostawęniby prezentujesz? sam jesteś zamknięty, uśmiercony, ograniczony, ślepy itp na PRAWDZIWĄ PRAWDĘ".

Problem w tym, że my mamy dowody na kłamstwa w które wierzycie. Obiektywne dowody. Bezsprzeczne dowody. Wystarczy tylko przyjąć je do wiadomości. Ale przed tym się bronicie rękami i nogami ;) Bo choć Wasza logika mówi Wam, że np rakieta uderzająca w pentagon zostawia po sobie części po Boeingu i wygląda w locie jak samolot pasażerski, to już jakoś szwankuje przy rozpatrywaniu bezemocjonalnym materialnych dowodów w tej sprawie ;)

Słowem, skoro fakty są przeciwko nam, tym gorzej dla nich ;)
  • 0



#81

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie jakikolwiek sens dyskusji z jego osoba pozbawila go wypowiedz, ze subiektywizm jest droga do prawdy a obiektywizm nie. To tak jak powiedziec, ze lepiej dazyc do glupoty, niz do madrosci, bez urazy Vkali. Mam nadzieje, ze po prostu nie za bardzi wiesz czym owe pojecia sa, naprawe mam taka nadzieje, wtedy bym Cie jeszcze zrozumial. Bo bycie obiektywnym to nie jest poglad, to jest poprostu najzwyklejsza uczciwosc.
  • 0

#82

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha, wybacz vkali, ale jeszcze jedno:

ten brat któego oczywiście wcale nie znasz służy Ojczyźnie w jednostce, która nie miała prawa wyboru pomiędzy tym, czy moze jechać, czy teżmożna było sobie wystawić zwolnienie lekarskie. Musiał zostawić na łącznie rok żonę a teraz za pare miesięcy znowu ją będzie musiał zostawić na pół roku, ją i swojego rocznego syna, co mu wybitnie nie przypadło do gustu, więc przestań chrzanić głupoty na temat spraw o których nie masz w ogóle pojęcia.

Tak samo jak jego, tak samo zupełnie chybiłeś jeśli chodzi o mnie i o moje motywy. No ale cóż, w zmyslaniu to jesteś naprawdę dobry.
  • 0



#83

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aha, wybacz vkali, ale jeszcze jedno:

ten brat któego oczywiście wcale nie znasz służy Ojczyźnie w jednostce, która nie miała prawa wyboru pomiędzy tym, czy moze jechać, czy teżmożna było sobie wystawić zwolnienie lekarskie. Musiał zostawić na łącznie rok żonę a teraz za pare miesięcy znowu ją będzie musiał zostawić na pół roku, ją i swojego rocznego syna, co mu wybitnie nie przypadło do gustu, więc przestań chrzanić głupoty na temat spraw o których nie masz w ogóle pojęcia.

Tak samo jak jego, tak samo zupełnie chybiłeś jeśli chodzi o mnie i o moje motywy. No ale cóż, w zmyslaniu to jesteś naprawdę dobry.


...po pierwsze, na cóz ten łabedzi śpiew wybierając wojsko wiedział co czyni,..znam takich co sie postawili i nie wyjechali zmienili tylko jednostkę,..więc daruj sobie wolny człowiek stanowi o sobie, a jezeli nie stanoiwi to jedynie z własnej woli , zniewolonej woli na własne zyczenie

...po drugie, jezeli jest przytomnym i wie gdzie oraz w jakim celu go niby pod porzymusem wysłano [wg twoich słow], to zapewne dobrze wie co zrobili z tym krajem i z jego ludźmi amerykanie, on sam oraz jemu podobni misjponarze z polski i z innych krajów od tej niby stabilizacyjnej misji,..więc ani jego ani ciebie nie uprawnia obrazanie tych broniacych się i kraj przed misja i misjonarzami

..dodam jeszcze, że wg mnie i innych , których przybywa właśnie zaplanowane przez jastrzebi ataki na afganistan i na irak spowodowały ten drugi perl harbour przeprowadzony na amerykanach dnia 11 wrzesnia 2007,..dodam,ze wkrótce należy się spodziewać trzeciego pearl harbor by uzasadnic aktak na iran i dalsza pacyfikację amerykańskiego społeczeństwa kolejnyym patriotycznym aktem

..tyle reszta po twoich argumentach w debacie racjonalizujących tę zbrodnie jastrzębi, zapewne z nich wyjada na jaw i twoje motywy, które akurat mnie bardziej interesują od niby dowodów mających zracjonalizować zbrodnie 9/11

Zobaczymy jak się debata potoczy, jakoś sam nie za bardzo się do niej paliłeś, więc nie krytykuj tych, któzy się zgłosili.


... po pierwsze długo mnie nie było, ..po drugie nie wiem czemu piszesz że niby krytykuję mike'a,..mike zastosował pewną formułę rozgrywki, ja z niej skorzystałem i pozwoliłem ja sobie pociągnąć w swoich celach, o tym, ze dobrze swe pociągniecia zaadresowałem zaświadcza twoja mi odpowiedź,..po trzecie nie uważam pojedynków i turniejów za dobre narzędzia do transformacji racji w prawde,... bezpowrotnie minęły czasy gdy turnieje i pojedyneki były niby głosem boga, obwieszczającym za NAJobiektywną prawdę racje wynajmującego zwycięskiego woja,
..chociaz pokusa by wygrany pojedynek turniej był ostatecznym argumentem zaswiadczajacym prawdę bedzie długo istniała, szczególnie gdy racjonalizujacym prawdę niestarcza dowodów, do drzwi się dobijają rycerze szukający uznania i poklasku dla swego wojennego kunsztu oraz jest dużo tych obiektrywnych którzy w wyborze kierują sie jedynie głośnością klaki, miast swoim rozumem i postrzeżeniem miast swoim mysleniem, kojarzeniem, widzeniem, słyszeniem i czuciem

..zgłaszam równiez tiamata von kleista do moderki za nic nie wnoszące żenujące zaczepki,..
  • 0

#84

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

więc ani jego ani ciebie nie uprawnia obrazanie tych broniacych się i kraj przed misja i misjonarzami


To co piszesz świadczy o tym, że nie masz zielonego pojęcia na temat aktualnej sytuacji w Iraku. Ty vkali nie wiesz czy udajesz, że nie wiesz, że Ci rzekomo walecznie broniący swój kraj to banda zwykłych bandytów i morderców. Te tysiące ofiar wojny irackiej to może najwyżej w kilku procentach ofiary amerykańskich kul i bomb. Reszta ginie w zamachach, strzelaninach, czystkach prowadzonych przez złożone z tych rzekomych obrońców Iraku "szwadrony śmierci". Te oddziały na prawo i lewo ślepo mordują przeciwników politycznych, inne grupy wyznaniowe, itp. Ogrom ich zbrodni jest przerażający. Aktualnie ataki prowadzone na wojska okupacyjne są marginesem trwającej tam wojny domowej. A głównym celem działań jak to nazywasz "broniacych się i kraj przed misja i misjonarzami " jest często wymuszanie haraczy, porwania dla okupu, kontrolowanie własnych stref wpływów, itp. Tak więc zwyczajny bandytyzm i inaczej tego nazywać nie wolno. Przestań chrzanić głupoty vkali o czymś o czym nie masz pojęcia.

PS. Polecam lekturę najnowszego (11/2007) numeru pisma "RAPORT - wojsko, technika, obronność". Jest tam w miarę dokładne omówienie działań "szwadronów śmierci" na terenie Iraku i próba opisania głównych frontów toczącej się tam wojny domowej.
  • 0

#85

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Andrewx, dokładnie tak, ale przecież dla takich jak on najważniejsze jest psioczenie na USA i tyle. Nie znają się na tym co mówią, ale "prawda" i tak jest po ich stronie. Tak jest z rozpatrywaniem Afganistanu i Iraku, polskich i amerykańskich żołnierzy ale również i działaniami rządu USA związanymi z 9/11.

Oni po prostu są źli i koniec. Więc im wiedzieć nie trzeba.
  • 0



#86

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

strona AB we M.N.I.E. ( Mojej Nieskonczenie Inteligentnej Ekscelencji ;p nie no we mnie jako potencjalengo czytelnika, ktorego strony maja za zadanie przekonac swoimi argumentami), juz zasiala ziarnko niepewnosci, naprawde bardzo jestem ciekaw co przeczytam w odpowiedzi na argumenty o rozmowach telefonicznych wykonywanych z telefonow komorkowych, badz o tym co stalo sie ze szczatkami

jednakze ( :) ) to co snagoth napisal o "rozbitkach", ze niby ich przetransportowano dziala troche niejako na jego nie korzysc, bo rodzi sie pytanie "co sie z nimi stalo?" przeciez nie ryzykowaliby, ze im ktos ucieknie a z drugiej strony nie zabijaliby dwustu ludzi uprzednio ich tak to ujme "ratujac", mam nadzieje ze ktos sie ta kwestia zajmie bo lepiej dla spiskowcow i organizatorow zamachu byloby gdyby jednak Ci ludzie zmarli w samolotach....

no musze przyznac ze nie moge sie doczekac wpisow CD ;)
  • 0

#87

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Post Mike zapowiadał ciekawą dyskusją, niestety Snagoth prezentuję typową spiskową papkę. I to co rzekomo jego zdaniem ma być rzeczową i logiczną analizą problemu jest czymś dokładnie odwrotny. Przykłady: Jest w necie wiele zdjęć prezentujących szczątki United 93 z tego krateru. Znaleziono tam też fragmenty ciał pasażerów. Sugestia, że wszyscy pasażerowie z 4 feralnych lotów lecieli United 93 jest absurdalna. Przecież UA93 wystartował z Newark, a pozostałe samoloty z Dulles i Logan oddalonych o ponad 300 km. w linii prostej. Chyba ich w powietrzu nie przepakowali. :D . Rozmowy z samolotu były oczywiście możliwe. Mariush i Aquila zresztą bez problemu to od strony technicznej wyjaśnią. A zresztą kolejny absurd. Spiskowcy sugerują, że CIA podrabiało rozmowy, których wykonanie nie było możliwe. Po co ? Żeby od razu było wiadomo, że jest spisek rządu USA ?

A tak w ogóle to jakoś nie znalazłem w Twoim poście informacji o tym co Twoim zdaniem zrobiło krater w Shankville... A to chyba kluczowe zagadnienie, czyż nie ?
  • 0

#88

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

byłem pewien ze przeczytam same słowa krytyki aczkolewiek jestem na nie gotowy :)

po 1 to przepraszam serdecznie ze moje przekonania sa inne niz Twoje ;C
zawsze to co twierdzą osoby poszukujące prawdy jest 'spiskową papką' w mniemaniu osob ktore sie z tym nie zgadzaja :)

Przykłady: Jest w necie wiele zdjęć prezentujących szczątki United 93 z tego krateru. Znaleziono tam też fragmenty ciał pasażerów. Sugestia, że wszyscy pasażerowie z 4 feralnych lotów lecieli United 93 jest absurdalna. Przecież UA93 wystartował z Newark, a pozostałe samoloty z Dulles i Logan oddalonych o ponad 300 km. w linii prostej. Chyba ich w powietrzu nie przepakowali. biggrin3.gif.


nigdy nie widzialem zadnego zdjecia z tym co mowisz. Co do samolotow to powiem tylko tyle ze Twoj usmiech na koncu wypowiedzi jest zalosny bo z tego co piszesz to masz minimalne wiadomosci na temat tych wszystkich samolotow, wiec prosze najpierw dowiedz sie wiecej a dopiero wtedy sie wypowiadaj.

PS: Nie znalazlem zadnych dokladniejszych informacji na temat tego co mogloby stworzyc krater i zostawic te smieci... jest tutaj tyle mozliwosci ze nawet nie warto rozstrzasac tego.
  • 0

#89

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ok, ok, spierajcie sie, ale kulturalnie, bez tekstow typu "zalosny" itd.
  • 0

#90

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nigdy nie widzialem zadnego zdjecia z tym co mowisz.

http://911research.w...s/pacrater.html

Tych zdjęć jest całkiem sporo:
http://911research.w...tml#shanksville
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych