Skocz do zawartości


Zdjęcie

Healing - Leczenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1

Neq.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się ile na forum znajdzie się healerów. Ktoś sprawdzał swoje zdolności lecznicze za pomocą energii(nie mówie tu o leczeniu siebie tylko innych)? Mi osobiście nieźle idzie, ale tylko z bólem np: stawów, kręgosłupa, głowy u rodziny. Np.: Dziś przyszedłem ze szkoły, to ojciec mnie zawołał(leżał na łóżku) i poprosił żebym mu pomógł. Bolał go kręgosłup i nie mógł sie ruszać(ciężki dzień). Podkurowałem go przez 20 minut, a za godzinke schodze na dół a starszy już przy kompie siedzi.
  • 0

#2

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kichu cosik się zgłaszał z rękoma, które leczą ;)
  • 0

#3

Hakim-azar.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, mi niezle idzie, mam reiki :)
  • 0

#4

lukiszlak.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też tak chce o co w tym chodzi powiedz co sobie wyobrażasz jak tak leczysz :s
  • 0

#5

Hunter12.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim może zaprezentujcie jakiś tutorial krok po kroku do Healingu :P

Zresztą, dziś na geografii bolała mnie lewa noga (2 WFy). Wyobraziłem sobie, że płynie do miejsca bólu zielona, ciepła energia. Potem wizualizowałem, że przestaje mnie boleć, i że ta energia w jakiś sposób ten ból niszczy. Po chwili nic nie czułem :P

Czy tto healing? :F
  • 0

#6

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedzmy, że tak... Albo znieczulanie bulu, "zablokowanie" go (impulsu). Może to być też mocna autosugestia. Nieważne jak. Ważne, że działa, nie? :D Pozdrawiam.
  • 0

#7

anonimxD.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taa.. to "leczenie" to zawsze ogranicza sie tylko do pozbywania sie bólu . też tak robie często pomaga.
  • 0

#8

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem najlepiej zacząć healling od jogi ;)
Do każdego miejsca na ciele np.nogi przypasowany jest kolor
Np.Jeżeli boli kogoś głowa należy wyobrazić sobie kolor granatowy i go wizualizować np. w postaci pochmurnego nieba.
  • 0

#9

qranel.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja coś takiego próbowałem lecz tylko np. jak kogoś bolało kolano.. ale nigdy poważne rany wychodziło to co chciałęm
  • 0

#10

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja poszedłem o krok dalej. Tyle, że do tego trzeba wiedzieć co nieco o widzeniu aury.
Wtedy kiedy jesteś z chorą osobą, szukasz miejsca, które wyraźnie różni się od reszty - źródła problemu.
Potem za pomocą własnej energii starasz się się przywrócić je do normy. Mi się udało. :)
  • 0

#11 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem czy to o to chodzi ale mam pewne doświadczenie. Tzn to nie o mnie chodzi ale napisze o tym.
Mam taką dziwną nauczycielkę, uczy polskiego ale przechodziła jakieś tam psychologiczne i parapsychologiczne szkoły... w każdym razie miała szersze pojęcie i świecie - stara babka. Wydawała się jak by wszystkie rozumy pozjadała.
W któryś dzień mieliśmy z nią zastępstwo. Kumpla bolała głowa. Kazała usiąść w kole i wziąść się za ręce. A że nikomu do śmiechu nie było do dzień był jakiś jaki dziwny to zrobiliśmy to (klasa).
Nauczycielka kazała jakoś przekazać energię, wyobrażać sobie jakieś strumienie przepływające przez głowę i oddanie jej dalej. Rzeczywiście. Po kilkunastu sekundach głowa tego gościa przestała boleć a ja czułem, że jestem jakiś taki słaby jak bym cały dzień palety znosił na budowie.
LOL wierzę, że takie coś istnieje ale bawienie się tym jest strasznie dziwaczne.
  • 0

#12

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja się tym zajmuje..
Skaleczenia, krwotoki (zwyczajnie, żeby krew już nie ciekła), choroby (grypy, przeziębienia), bóle głowy i menstruacyjne. Jedynie siebie nie potrafię leczyć. Daje radę zarówno na odległość jak i dotykając.
Miło pyziak że pamietasz :)
Kiedyś jeszcze zwierzęta.
Zawsze moi pacjenci, zasypiają i tam im sie ciepło robi i wqle (zasypiają nawet, jeśli 'leczenie' odbywa sie w parku na ławce!)
  • 0

#13

qranel.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj specjalnie rozciąłem sobie palec i jak już zaczęła lecieć krew spróbowałem.. ciężko było mi się skupić, ale co wyszło? Miejsce zaczęło normalnie ciepłe być choćby parzyć, lecz trudno to określić słowami.. I krew pociekła i koniec.. choćby mięśnie się tam zacisły.. dziwne..

Edit: Asieńka 17.02.2008 Proszę używaj słownika. Tyle błędów w tak krótkiej wypowiedzi? Ostrzeżenie słowne.
  • 0

#14

lukiszlak.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może by ktoś zaprezentował tutka do tzw healingu

np najpierw sie rozluźnij wyobraź sobie to i to poczuj jak przepływa przez ciebie to i to .......
  • 0

#15

Neq.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyne czym moge się podzielić to Tutorial po angielsku. Nie chce mi sie tłumaczyć :/
http://www.psipog.ne...ing-manual.html
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych