Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012 - Własna Teoria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#16

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwłaszcza że jej obieg w okół Słońca trwa tysiące lat- więc 6 lat to naprawdę mało
  • 0

#17

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wspomnisz moje słowa... albo nie zdążysz :mrgreen:
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

po pierwsze planeta ta obiega slonce prawda , kilka tys lat...lecz czas zblizenia sie do slonca datuje sie na ok 2012 lub troche pozniej...

Wiele wskazuje na to ze Atlantydzi byli przed sumerami lub byli mniej wiecej w tym samym czasie...z tymze (przykladowo w Projekcie CHeops)mozna sie dowiedziec ze Atlantyda byla zniszczona nie tyle co zalaniem, czy jak niektorzy uwazaja tylko sa to czynniki troche bardziej zlozone...

Ktosiuf> to ze teoria 2012 na forum nie jest niczym nowym to nie znaczy ze tak byc nie musi...oczywiscie to ze masz inne zdanie to stalo sie Twoim wyznacznikiem tutejszych dyskusji :smile:
  • 0

#19

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zjawisko zachodzi co 11,5 tys. lat, co nie jest tajemnicą nawet w świecie naukowym.


Ta teoria jest juz obalona, zjawisko takie ostatni raz mialo miejsce ok 750 tys. lat temu. Co do Atlantydy to ostatnio zastanawialam sie czy za powiedzmy 200 lat ktos nie bedzie probowal znalezc Utopii( o ile bedzie wtedy jeszcze cywilizacja ludzka :) .
A tak ogolnie to nikt nie wie co sie stanie i kataklizmow, wojny, a nawet przebiegunowania nikt nie moze na 100% potwierdzic ani wykluczyc. Mozliwe ze stanie sie cos w 2012, kto wie, a moze juz wczesniej, albo pozniej...

[ Dodano: 2006-04-22, 20:15 ]
A co do przepowiedni to ja staram sie wiele z nich czytac, podchodze co prawda na poczatku sceptycznie, ale wszystkich z miejsca nie wykluczam
  • 0

#20 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Zjawisko zachodzi co 11,5 tys. lat, co nie jest tajemnicą nawet w świecie naukowym.


Ta teoria jest juz obalona, zjawisko takie ostatni raz mialo miejsce ok 750 tys. lat temu. Co do Atlantydy to ostatnio zastanawialam sie czy za powiedzmy 200 lat ktos nie bedzie probowal znalezc Utopii( o ile bedzie wtedy jeszcze cywilizacja ludzka :) .
A tak ogolnie to nikt nie wie co sie stanie i kataklizmow, wojny, a nawet przebiegunowania nikt nie moze na 100% potwierdzic ani wykluczyc. Mozliwe ze stanie sie cos w 2012, kto wie, a moze juz wczesniej, albo pozniej...

[ Dodano: 2006-04-22, 20:15 ]
A co do przepowiedni to ja staram sie wiele z nich czytac, podchodze co prawda na poczatku sceptycznie, ale wszystkich z miejsca nie wykluczam


malin najmniej zrodel naukowych podaje date 750tys lat... oficjalnie stanowisko co do daty jest ok 12500 lat ;-)
  • 0

#21

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najmniej zrodel naukowych podaje date 750tys lat... oficjalnie stanowisko co do daty jest ok 12500 lat  


Z taka data sie jeszcze nie spotkalam, oficjalne znaczy kto tak twierdzi? A poza tym 12,5 tys lat to troche malo, zeby odrodzila sie cywilizacja, chyba ze przebiegunowanie wtedy nie mialo az tak katastrofalnych skutkow...
  • 0

#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nasz cywilizacja w sumie powstala w nieco ponad 2000lat... bo nie licze zdobyczy cywilizacyjnych zydkow ktorzy ukrzyzowali Jezusa i tych wczesniejszych kretynow.

zobacz...z ciemnoty minelo 100 lat i mamy samoloty, tv, auta i komputer wiec 12500 lat to np. bardzo duzo...
  • 0

#23

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nasz cywilizacja w sumie powstala w nieco ponad 2000lat... bo nie licze zdobyczy cywilizacyjnych zydkow ktorzy ukrzyzowali Jezusa i tych wczesniejszych kretynow.


A niby dlaczego nie? Oni tez sa pewnym szczeblem tej drabiny.
  • 0

#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

glownie nasza cywilizacja zaczyna sie razem z poczatkiem Naszej Ery ;-)

zreszta nie porownoj tylu lat do 12,500 lat...duza roznica, naprawde :smile:
  • 0

#25

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zalezy jakie zniszczenia spowodowalo to przebiegunowanie, ktore rzekomo mialo miejsce 12,5 tys. lat temu.
  • 0

#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie wiem...nie zylem w tamtych czasach...nie znaczy ze go nie bylo...tego nikt nie wie
  • 0

#27 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Tuż po wybuchu wojny w Iraku, miałam dziwny sen.Nie wiem jakiego okresu czasu dotyczy,tzn. kiedy się wypełni, ale jedno wiem na pewno, ponieważ wiadomość była jednoznaczna:Polsce nic nie zagrozi w przyszłości. No chyba, :smile: że będzie to nasz własny rząd!
  • 0

#28

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Queen- to dla mnie ulga czytać takie rzeczy ^^
  • 0

#29

Alkazam.
  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój art o 44 prezydecie jest bardziej obfity w iforamcje :P
  • 0

#30

illogical.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tuż po wybuchu wojny w Iraku, miałam dziwny sen.Nie wiem jakiego okresu czasu dotyczy,tzn. kiedy się wypełni, ale jedno wiem na pewno, ponieważ wiadomość była jednoznaczna:Polsce nic nie zagrozi w przyszłości. No chyba, że będzie to nasz własny rząd!


Wiesz ja też miałam sen i mówił dokładnie co innego.
Chociaż nie wiem czy mam wierzyć w sny czy nie... Miejmy nadzieję, że jednak Polska zostanie bezpieczna. :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych