Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012 - Własna Teoria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1

SzEwCzYk.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia Ziemi
Myśle że historia lubi sie powtarzać. Jesteśmy odbiciem dawnej Atlantydy. Nasza cywilizacja upadnie przez to samo przez co upadli i oni. Przebiegunowanie. Biblia nazwała to potopem, mity Atlantydą - Ja nazywam to poprzednią cywilizacją. Majowie, Aztecy, Inkowie, Egipcjanie i wszystkie inne pionierskie starożytne cywilizacje to potomkowie Atlantów. Posiedli oni ich zaawansowaną wiedze na temat czasu, przestrzeni, kosmosu... Stąd ich kalendarze bądź piramidy. Kalendarz Majów ma nas ostrzec o dniu 21.12.2012 - A ich tajemny tunel, ma nas uratować, tylko gdzie on jest? Poszukiwania trwają w Ameryce Południowej i Afryce Północnej. Uważam też że starożytne cywilizacje korzystały z pomocy kosmitów. Oddaleni o setki tysięcy kilometrów budowali podobne piramidy, mieli podobne hieroglify (z których mozna wydedukowac że widywali spodki ufo itp.)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Jak to możliwe? Odpowiedzią mogą być obcy, których uznawali za Bóstwo - Wykonywali ich zlecenia budowlane itp. Do budowania piramid mogli nawet korzystać z technologii pozaziemskiej. Jest jeszcze wątek Nibiru - Według Sumerów jest to dziesiąta planeta która ma specyficzną orbite. Raz przelatuje między Ziemią a Marsem, raz jest na krańcach naszego układu słonecznego.
Dołączona grafika

Możliwe że przelot Nibiru będzie własnie 21 Grudnia 2012. Oczywiście na koniec dodam z teoria Darwina to bezprzeczna głupota, człowiek w takim układzie nie miał prawa powstać od małpy. Jest na to masa powodów / nawet spora część naukowców to wie, ale nie przyznają się do błędu, bo gdyby odrzucili tę teorie, to jaka by ją zastąpili? Atlantyda... ? To było by irracjonalne - niestety.


Realia panujące teraz
Wojny religijne, susze, powodzie, huragany, bieda. To codzienność na 2/3 Obszarów Ziemi. Do tego jesteśmy u schyłku III Wojny Światowej / Wojny Nuklearnej. Zacząć się może od konfliktu na linii Iran - Izrael, do czego włączą sie wojska USA i koalicji. Iran już jest w posiadaniu głowic nuklearnych. Po cichu Iran wspiera rząd Rosji. Wniosek? Zimna Wojna 2. To oczywiście tylko jedna z wielu wersji rozpoczęcia III Wojny, niestety samą wojnę uznaje za bardziej niż pewną. Inny scenariusz to Chiny, które z powodów społecznych, politycznych i kulturowych ruszyłyby na Rosję. Do tego dochodzi brak ropy naftowej (Co narusza naturalny biorytm Ziemi)
http://www.oilpeak.pl/ - Zobacz jak świat będzie wyglądał bez ropy...
bądź Efekt Cieplarniany.
http://apokalipsy.fo...?t=1115&start=0 - Jeden ze scenariuszy, jak wyglądałaby ziemia po roztopieniu się lodowców.
http://apokalipsy.fo...hp?t=19&start=0 - Więcej o Globalnym Ociepleniu.
Co dzieje się dziś w Azji środkowo-wschodniej? Susze. Co się dzieje w Ameryce? Huragany... No i w końcu co dzieje sie na południu Europy? Powodzie.
Podczas gdy ludzie sądzą że żyja w cywilizowanym świecie, nie wiedzą jakie naprawde są rządy ich państw, jakie spiski są przed nimi ukrywane i jaką bronią dysponują dzisiejsze państwa.
http://apokalipsy.fo...p?t=960&start=0 - Amerykańska Tajemnica

Przyszłość Ziemi
Chellingi, Proroctwa, III Tajemnica Fatimska, Zmiany Klimatyczne, Sny Apokaliptyczne zwykłych ludzi - Wszystko wskazuje na upadek cywilizacji. 21 Grudnia 2012 Słońce osiągnie hiper-aktywność, Ziemia się przebiegunje, a sama ziemia zacznie obracać się w drugą strone. Zjawisko zachodzi co 11,5 tys. lat, co nie jest tajemnicą nawet w świecie naukowym. Większość lądów zostanie zalana, z dna oceanów wynurzą się inne lądy (Mozliwe że w tym zatopina Atlantyda) Zginie wiele ludzi, ale ci co przezyją będą umierali albo z powodu braku pitnej wody, pożywienia bądź napromieniowania. Trzeba dodać że między 2007 - 2015 może trwać wojna nuklearna. Ludzie z otwartym umysłem przejdą w 2012 roku do czwartej gęstości / reszta zginie na ziemi. Nie wykluczone że towarzyszyć temu może objawienie się pozaziemskich cywilizacji

Przydatne Strony...
http://apokalipsy.fo...hp?t=26&start=0 - III Tajemnica Fatimska
http://apokalipsy.fo...p?t=745&start=0 - 44 Prezydent USA? Prawdopodobnie panujący jeszcze w 2012r.
http://apokalipsy.fo...hp?t=68&start=0 - Benedykt XVI przedostatnim Papieżem w historii kościoła? Czemu?
http://apokalipsy.fo...php?t=2&start=0 - Antychryst. Już jest wśród nas i naucza? Nostradamus
http://apokalipsy.fo...php?t=4&start=0 - Globalna Susza i Głód? Nostradamus.
http://apokalipsy.fo...?t=1096&start=0 - Jak Przeżyć rok 2012? Artykuł Patricka Geryla
http://apokalipsy.fo...wtopic.php?t=11 - Książka: Proroctwa Oriona na rok 2012 (Patricka Geryla)
http://2012.bity.pl - Strona o roku 2012



Nie... to nie była powieść fantasy


  • 0

#2 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ano tak moze byc...hmmm to jest tak niemila wizja przyszlosci ze az nie chce sie w to wierzyc...z tymze jesli to zignorujemy mozemy sie obudzic z reka w nocniku :beer:
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Majowie, Aztecy, Inkowie, Egipcjanie i wszystkie inne pionierskie starożytne cywilizacje to potomkowie Atlantów.


Ja jestem zdania iż są to potomkowie pierwszej cywilizacji Sumeryjskiej ;)
  • 0



#4

SzEwCzYk.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sumerów tez uważam za potomków Atlantów :P
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sumerów tez uważam za potomków Atlantów :P


Atlanci byli przed Sumerami ? :hmm:

O Atlantach nie ma takich danych jak o SUmerach i ciężko chyba jest stwierdzić kiedy ich cywilizacja została zapoczątkowana a co do Sumeru to wiemy ...
  • 0



#6

SzEwCzYk.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mojego dżołka nie załapałeś :]
A tak na serio to uważam że i Atlanci i Sumerowie mieli spore pojęcie dotyczące tego 'co ma się wydarzyć'
Poza tym ja traktuje 'Atlantyde' jak pojęcie względne. Po prostu chodzi mi o cywilizacje 'przed potopem' :fist: :locked:
  • 0

#7

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nasza cywilizacja upadnie przez to samo przez co upadli i oni....Tyle ze oni mieszkali na JEDNEJ wyspie, a nasza cywilazacja obejmuje CAŁY ŚWIAT-

"Możliwe że przelot Nibiru będzie własnie 21 Grudnia 2012"- skoro jest już blisko (tylko 6 lat) to byśmy już ją dostrzegli

nie miał prawa powstać od małpy. Jest na to masa powodów
- co nie zmienia faktu iż jest wiele dowodów na to że powstał od małpy

bo gdyby odrzucili tę teorie, to jaka by ją zastąpili?
-Bogiem?- tak przy okazji pamietam jak kiedys na lekcji geografii babka spytała sie jakie są teorie powstania cżłowieka, a ja sie zgłosiłem i powiedziałem że stworzyli nas kosmici(!!!!)

III wojna- napewno jej nie będzie bo wszyscy zdają sobie sprawę że oznacza zagładę świata- ten kto ją rozpocznie będzie osamotniony, jeśli dojdzie do wojny na linii Izrael Iran to poprostu się wyniszczą i bedzie spokój...zresztą zapraszam do innego działu gdzie jest przepowiednia według której nuklearnej wojny jednak nie będzie

Spiski- póki co wierzę w jeden spisek w Polsce- podłsuch u Leppera :papapa:

Przyszłość Ziemi
-pozlepianie samych czarnych wizji, a wiemy dobrze że jest wiele przepowiedni itp mówiących o świetlanej przyszłości


Nie... to nie była powieść fantasy
- a jednak....

2012 - Własna Teoria- czy aby napewno?
  • 0

#8

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja uważam że najpierw byli Atlanci a potem Sumerowie.Bo tak i tyle.A co do tekstu pół na pół się z tym zgadzam.A co do III wojny niezgadzam się stanowczo z ktosiufem.Jeśli wybuchnie będzie syf.Rosja z pewnością się do czepi byle tylko coś zdobyć a i USA.Będzie syf oj będzie.
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja uważam że najpierw byli Atlanci a potem Sumerowie.Bo tak i tyle.


Ciekawe rozumowanie :hmm:
  • 0



#10

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktosiuf na czym opierasz podważanie własności teorii Szewczyka, że zapytam z wrodzonej ciekawości? 8)
  • 0

#11

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mhm dość dziwne pyatnie- do każdego mojego "ale" dałem opis...

Aha już wiem o co ci chodzi, no bo te teorie są znane na tym forum, nie są niczym nowym
  • 0

#12

SzEwCzYk.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie teorie z osobna może i tak - rozwiązań jest wiele, ja je poukładałem u ułożyłem w wersje na którą ja stawiam. Teraz pozwól że Cię uświadomie i zadam pare pytań.
Po pierwsze skąd wiesz że Atlandtyda była jedną wyspą? Może ta wyspa to centrum, albo po prostu najbardziej rozwinięta część Atlantydy. Po 2 już kolejny raz powtarzam że ja traktuje Atlantyde jako poprzednią cywilizację, nie pisałem tam nic o jej wyglądzie itp. Przeczytaj może jeszcze raz tekst ;p

Kolejna sprawa, wyskakujesz z jakąś przepowiednią że wojny nuklearnej nie będzie. Otóż ja uważam przepowiednie jako jedną z wersji przyszłości. Przyszłość zależy od nas, i jeżeli świat sie zmieni to wojny nie będzie - jeżeli zostanie tak jak jest to sorry / Po włączeniu tvn24 można dojść do wniosku że wojna nuklearna jest nieunikniona ... po za tym co ty wiesz, skoro mieszkasz w Polsce, w ciepłym mieszkanku, przed komputerem - a oczy amsz czerwone od monitora. Przejedź się na bliski wschód, to w tedy porozmawiamy.

Zaintrygowała mnie także twoja nieludzka postawa :|
"jeśli dojdzie do wojny na linii Izrael Iran to poprostu się wyniszczą i bedzie spokój"
Chyba nie jestes chrześcijaninem...

"a ja sie zgłosiłem i powiedziałem że stworzyli nas kosmici(!!!!) "
Aha, no jednak nie jesteś - sorry :shock: :smile:

Czemu wg mnie Atlanci byli pierwsi? Bo niema po nich zbyt wielu śladów - A po Sumerach są... popatrz, przemyśl :help:

i jeszcze ostatni cytat...
"Nie... to nie była powieść fantasy
- a jednak.... "

Poczytałem twoje posty na forum, i doszedłem do wniosku że jeżeli to miałaby być fantastyka to słaba w porównaniu z innymi, w które wierzysz (od razu mówie że cytowac nie będe bo mi sie po prostu nie chce)

Teraz co do Nibiru. Zostało 6 lat mówisz, zobaczylibyśmy Nibiru. Hm... powiem Ci tak, w latach 70 XX wieku NASA wysłała w sprawie 10 Planety (!) Sonde na podczerwień, następnie na konferencji mówili że sonda 'coś tam wykryła, ale jest to na tyle daleki obiekt że nasza technologia wysiada, i nie możemy do końca powiedzieć co to jest'

Znasz się na tym? Robisz intergalaktyczne wykresy orbity Nibiru, że jesteś pewien że byśmy już ją widzieli?

Teraz kolejne i ostatnie pytanie. Czy uważasz że gdyby teleskopy coś takiego wysłały to na nastepny dzień w mediach były by wiadomości typu "Do ziemi zbliża się olbrzymie ciało niebieskie" No spoko, napewno nikt by nie wpadł w panike, nie? :mlotek:
  • 0

#13

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze skąd wiesz że Atlandtyda była jedną wyspą?- z tego co się orintuje to takie właśnie było założenie, jeśli Atalntyda nie była wyspą a jedynie częścią cywilizacji to dlaczego zgineli oni a nie również Egipcjanie, którym Atlantydzi przekazli swoją wiedzę. Tak czy siak nasza cywilazacja jest globalna i takiej jako całej napewno nie łatwo będzie zniszczyć

Otóż ja uważam przepowiednie jako jedną z wersji przyszłości- OK

"Zaintrygowała mnie także twoja nieludzka postawa :| "- szczerze? Mam dość świata w którym wszyscy się boją bo jacyś debile bawią się wojnę. Zresztą w histori Polski taka postawa była normalna- liczyliśmy na to ze zaborcy sami się zniszczą a my się wyzwolimy


"a ja sie zgłosiłem i powiedziałem że stworzyli nas kosmici(!!!!) "
Aha, no jednak nie jesteś - sorry :shock: :smile:
- jestem jestem, to było 8 lat temu, przeczytałem gdzieś taką teorię i chyba uwierzyłem odrazu, ale dodam tylko że babka pwoiedziała że są teorie ze ludzie poprostu pojawili się nagle

Teraz co do Nibiru.
- problem w tym że są teorie że na tej planecie jest życie podobne do naszego co jest bezsesnem- ta liczba teorii skłania mnie do tego aby w żadną nie wierzyć bo to poprostu jest zabawa w to kto ma lepszą wyobraźnie

No spoko, napewno nikt by nie wpadł w panike, nie?- co za różnica skoro nic nam nie pomoże i mamy zginac...naukowcom tez by nie zalezalo
  • 0

#14

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest wielce prawdopodobne, że NASA od dawna już wie o Planecie X. A my szare ludziki dowiemy się o niej jak już bedzie po ptokach... Taka jest prawda.
  • 0

#15

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Problem z Nibiru jest jednak taki, że jeśli jest w odległości niewielkiej, tak by za kilka lat dotrzeć w okolice Ziemi, to widać by ją było na półprofesjonalnym sprzęcie astronomicznym a takiego jest sporo w prywatnych rękach.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych