Skocz do zawartości


PSI a zmęczenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#16

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ten durny psi wheel nie jest w ogóle miarodajny ;p
Pamiętam kiedyś Fenix coś tam gadał, że to tylko dla zachęty 'oo kręci sie!', psionika jest potężna etc..
Co innego jak kręcisz pod przykryciem ;)
  • 0

#17 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Co innego jak kręcisz pod przykryciem

Tak, ale wtedy zmienia się jedynie podejście do kręcenia - jeśli będziesz uważał, że jest to trudniejsze niż bez przykrycia, takie właśnie będzie. Po prostu trzeba sobie "wmówić", że jest to tak samo łatwe :) Bo zaprawdę powiadam wam: uwierzcie, a zobaczycie! ;)

@down
Nie wiadomo :P
  • 0

#18

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eej, zagalopowaliście się. Chłopak pytał o zmęczenie. Tak więc powiem to, co wiem, bo doświadczyłem tego empirycznie- po treningu psi, a zwłaszcza (u mnie) psi-balli występują zawroty głowy, bóle tejże, a także ogólne uczucie, eee, wypompowania.

Offtop- To Feniks w końcu żyje, czy nie? Bo można się pogubić...
  • 0

#19

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@ Selith
Wiesz, na czym polega charging? To stosuj, jak tak bardzo męczą Cię te psi balle...chociaż to trochę dziiiwne, bo psi balle nie powinny AŻ tak wyczerpywać

Fenix? a kto to jest Fenix? Nigdy tu nikogo takiego nie było ;c
  • 0

#20

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie? a mi się zdawało, że pasterz Fenix zebrał sobie stado owieczek, które by poszły za nim i jego słowami światłości wszędzie.
  • 0

#21

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No baa, niektórzy powiedzą, że jestem częścią tego stadka ;p
Ale to błąd, bo połapałem się, że mastah fenix to teoretyk tylko, odszedłem, za mną poszła reszta, i tak upadła psionika.pl ;c Można powiedzieć, że jestem prorokiem xD

Co by nie robić off topa... chyba w feniksowej PdL jest coś o chargingu. Tych których durne psi balle męczą, odsyłam do tego arta.
  • 0

#22

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam Panów za moją niedyspozycyjność i niemożność odpowiedzenia na Panów posty.

Dąży Pan do czegoś a la Dragon Ball?
To już zależy od osobistego podejścia.
Psi balle, które dla mnie przedstawiają bardzo niską wartość w psionice, są ćwiczeniem dla początkujących.


Brawo Panie Dante! Chodziło mi właśnie o kreskówki typu wspomnianego przez pana Dragon-Balla (którym ja również koiłem swoje młodzieńcze zapotrzebowanie na rozrywkę dziecięciem będąc).

Lecz drogi Panie Dante, niestety muszę uznać pana wiarę w moc energii PSI za złudną. Po Pańskim sformułowaniu "ćwiczenia dla początkujących" wnioskuję, że owa energia nie jest dla Pana czymś nieznanym. Ba! Wydaje mi się, że Pan Panie Dante został wciągnięty w wir irracjonalnego "treningu własnego umysłu". Czy mam rację?

Pozdrawiam Serdecznie
  • 0

#23

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Otóż nie.. nie uważam się za początkującego :) Wciągnięty? Niby przez kogo? Sam zacząłem się tym interesować. Cóż, sceptyka nic nie przekona.
Także pozdrawiam ^^
  • 0

#24

Sarl.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No baa, niektórzy powiedzą, że jestem częścią tego stadka ;p
Ale to błąd, bo połapałem się, że mastah fenix to teoretyk tylko, odszedłem, za mną poszła reszta, i tak upadła psionika.pl ;c Można powiedzieć, że jestem prorokiem xD



hehe, i Ty sie nabijasz z innych? :D ...

co do tematu, ja osobiscie podchodzilem do calej sprawy neutralnie a pozniej bardziej sceptycznie.. ale zawsze wierzylem w sile i potege umyslu, bo przerazal mnie fakt, iz przecietny czlowiek uzywa zaledwie 3% swojego mozgu.. no i sprobowalem, a jak 'poczulem' ta energie pierwszy raz, to teraz bede sie staral zapanowac nad tym ^^ czemu nie sprobowac, nawet zeby sie przekonac ze to tylko i wylacznie bojda i wytwor mojej wyobrazni ? ;) a co do zmeczenia.. hmm.. mysle ze to raczej nie jest meczace.. tzn samo tworzenie psi balli.. a wyzsze techniki itp itd to dopiero bede musial sie przekonac ;)
  • 0

#25

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zmęczenie mija jak zaczyna się ćwiczyć systematycznie.
Podobnie jak w każdym sporcie.
Jak zaczniesz ćwiczyć systematycznie, zaczniesz również pobierać więcej energii.
  • 0



#26

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mózg może się zmęczyć od nadmiernego myślenia. Psionika (jak mi się zdaje) to głównie myślenie nad czymś. Ale aby zmęczyć mózg potrzebujesz wiele godzin intensywnego myślenia. Więc raczej trenując tę godzinkę dziennie nie zmęczysz się...


ale zawsze wierzylem w sile i potege umyslu, bo przerazal mnie fakt, iz przecietny czlowiek uzywa zaledwie 3% swojego mozgu...


LoL? Miałem badanie mózgu. Wyszło ,że używam 6% Mózgu :devil: ... jednak później Lekarz powiedział mi ,że ludzie średnio w moim wieku używają 15%... :sux:
  • 0

#27

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamat już to mówił parę razy...to jest bzdura, że człowiek wykorzystuje 3% potencjału mózgu...kiedyś słyszałem 'zaledwie 10%' teraz 'zaledwie 3%', niedługo się okaże że nawet 1% nie wykorzystujemy...

Sarl, bUjda, nie bÓjda.
  • 0

#28

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi Panie Dante!

Otóż nie.. nie uważam się za początkującego


Skoro nie jest Pan początkujący, to czy posiadł Pan już jakieś nadprzyrodzone zdolności[I]?

Wciągnięty? Niby przez kogo? Sam zacząłem się tym interesować.


Czy pańskie zainteresowania energią PSI pojawiły się razem z zarejestrowaniem na tym forum?
Jeśli tak, to ewidentnie został pan wciągnięty przez społeczność tu obecną.

Cóż, sceptyka nic nie przekona.


Sceptyka przekonają niezbite dowody.
[dowód
1. Ťokoliczność lub rzecz dowodząca czegoś, świadcząca o czymśť
(hasło opracowane według Słownika Języka Polskiego PWN)]


Serdecznie Pozdrawiam
  • 0

#29

Sarl.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat już to mówił parę razy...to jest bzdura, że człowiek wykorzystuje 3% potencjału mózgu...kiedyś słyszałem 'zaledwie 10%' teraz 'zaledwie 3%', niedługo się okaże że nawet 1% nie wykorzystujemy...

Sarl, bUjda, nie bÓjda.



sorry za moj blad ort :P ... staram sie ich popelniac jak najmniej, no ale czasem sie zdarza jeszcze niestety...

no dobra.. zgodze sie, moze 3% to za malo ;) jakkolwiek na pewno to wykorzystanie (przynajmniej swiadome) nie jest wg mnie zbyt duze.. przecietny czlowiek pracujacy codziennie, ciagle zmeczony itp itd nie ma najczesciej czasu zeby sie rozwijac.. w szkole codziennie sie uczymy (my, bo ja jestem uczniem i pisze ogolnie :P ) i cwiczymy nasza pamiec, bieglosc liczenia itd. Ale pozniej zwykle ludzie przestaja zwracac na to uwage i w pracy skupiaja sie na jednej profesji zwykle. Takie jest moje zdanie ;)


Ravener - ja nigdy takiego badania nie mialem i dobrze ze o tym piszesz ;) ale tak czy inaczej 15% to duzo? Nie wydaje mi sie :P dlatego sadze ze warto cwiczyc pamiec, logiczne myslenie, rozroznianie roznych rzeczy, stanow czy sytuacji i wyciaganie wnioskow na podstawie okreslonej przyczyny ^^
  • 0

#30

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro nie jest Pan początkujący, to czy posiadł Pan już jakieś nadprzyrodzone zdolności[I]?

Bingo! :)


Czy pańskie zainteresowania energią PSI pojawiły się razem z zarejestrowaniem na tym forum?
Jeśli tak, to ewidentnie został pan wciągnięty przez społeczność tu obecną.

Szczerze, to interesowałem się tym nieco wcześniej, ale pobyt na forum zaowocował w postępy. Ale niech będzie, społeczność mnie wciągnęła.

Sceptyka przekonają niezbite dowody.

Ode mnie ich Pan niestety nie otrzyma :) , bo mnie nie zależy, żeby komuś coś udowadniać. Wiara w to, to osobista sprawa.

Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych