Skocz do zawartości


PSI a zmęczenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

PSI a zmęczenie. Czy np. gdy dopiero zaczynam telekineze z igłą na którą nałożony jest daszek z kartki. To czy po jakimś czasie mogę się zmęczyć. Chodzi o to że czuje zmęczenie, a może tylko to sobie wmówiłem. I jak się ma zmęczenie siły psychicznej do fizycznej? Czy istnieje jakiś zasób energii siły woli czy jets ona nieograniczona?
Zakładam nowy etmat bo nie znalazłem nic o tym na forum.
  • 0

#2

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde... Znałem fachowca, ale już nie żyje...
  • 0

#3 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Feniks naprawdę umarł? No nie róbcie jaj! Może gildia go ukarała za to że chciał się pokazać publicznie? Ok mniejsza z tym. Może jest ktoś kto odpowie na moje pytanie?
  • 0

#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kto wie, moze Lord Voldemort go zgladzil :P a co do tematu, wysilek psychiczny potrafi niejednokrotnie bardziej wykonczyc fizycznie, niz praca fizyczna.
  • 0

#5 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Panowie, trochę powagi. Nie jesteśmy małymi dziećmi, aby robić sobie przysłowiowe pisanki z Fenix'a w każdym temacie dotyczącym psioniki :/

Według źródeł zagranicznych mówiących o psionice możemy wyróżnić dwa rodzaje energii: wewnętrzną, czyli tworzoną przez nas samych, która może się wyczerpać i tym samym nas osłabić; jak i energię zewnętrzną, czyli energię Ziemi, Słońca, Księżyca czy tez innych źródeł. Te z kolei są niewyczerpalne, jednakże można zmęczyć się "wysysaniem" takiej energii. Teoria mówi, że trenując ciało i kontrolę nad psi, zwiększasz swoją ilość energii, a co za tym idzie możesz więcej. Dziękuję :P
  • 0

#6

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie ma to jak krotak zwiezla odpowiedz zawierajaca wszystko w 3 zdaniach
gratuluje Eru75


pozdro :)
  • 0

#7

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie, trochę powagi. Nie jesteśmy małymi dziećmi, aby robić sobie przysłowiowe pisanki z Fenix'a w każdym temacie dotyczącym psioniki


A więc Panowie uważają iż nie są dziećmi... A to ciekawe?
A czy to właśnie nie dziecko wierzy w rzeczy które ujrzy w telewizji?
Panowie nie obraźcie się ale wiara w rzeczy takie jak energia PSI czy też jej ucieleśnienie w postaci PSI BALLa zatrzymuje was na poziomie dziecinnym.
Mam też takie pytanie:
Czy we wczesnej młodości (lub może nadal) oglądali Panowie japońskie kreskówki?
Bo jeśli tak to wiele wyjaśnia...
  • 0

#8

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no nie wiem, czy to coś wyjaśnia, bo ja Anime oglądałem i oglądam, a w megapsitelekinetycznoidiotyczne zdolności nie wierzę :]
  • 0

#9

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie Pyziak,

Ja nie uogólniam, nie twierdzę iż każdy małolat oglądający Anime wierzy w energię PSI i inne irracjonalne zjawiska. Zwróciłem się do Panów którzy wypowiedzieli się w tym temacie przede mną. Z tego co widzę Pan Panie Pyziak zjawił się później.
  • 0

#10

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam też takie pytanie:
Czy we wczesnej młodości (lub może nadal) oglądali Panowie japońskie kreskówki?
Bo jeśli tak to wiele wyjaśnia...


Dąży Pan do czegoś a la Dragon Ball?
To już zależy od osobistego podejścia.
Psi balle, które dla mnie przedstawiają bardzo niską wartość w psionice, są ćwiczeniem dla początkujących.
  • 0

#11

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ok, ok luzak :] uwierz mi, ja też już nie mogę zdzierżyć postów 12-latków typu 'czuję mrowienie między dłońmi, to psibol!' czy innych tego typu :]
  • 0

#12

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są ludzie i parapety... bez obrazy dla innych parapetów xD
  • 0

#13 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

No bez przesady. Myślałem że to rozmowa na poziomie. Nie mówie tu o mrowieniu które uważam za energie pochodzącą niewiadomo skąd! Cóż tym którym nie udało się wiatraczka rozruszać nie dziwie sie ze w to nie wierzą. Nie piszcie o zagrzaniu igły czy innych fizycznych duperelach :P . Jestem pewien że poruszyłem tym siłą woli. Gdy spotka cię coś paranormalnego, pypu przesunięty zegarek to pewnie pomyślisz "pewnie go przestawiłem". Gdyby zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły o wiele więcej niż teraz byłoby nie wyjaśnionych zdarzeń. Jeśli nie wierzycie w to, to po co zniechęcać innych? Żeby ochronić ich od paranoji? Wiem że są sceptycy, wiem też że nie pomagacie nam w osiągnięciu pewnych rzeczy. Nie wszystko jest czarne na białym.
  • 0

#14

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja do większości psioników apeluję tylko: najpierw ortografia i ogólna znajomość rodzimego języka, potem telepatia, wiatraczki, psibole, flaringi i inne cuda niewidy.

akurat nie do Ciebie mówię Rishro, bo Ty piszesz po ludzku i za to wdzięczny jestem :]
  • 0

#15 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Bardzo offtopic się robi, ale muszę to dopisać. Gdy tak kręci się wiatraczek to sam też w to nie wierze i zarazem wierze. Bo raz uda mi się i jestem ciekaw czy ja to robie czy faktycznie samo się kręci. I wtedy znajduje argumenty gdy oddalam ręke to przestaje się kręcić. Albo gdy poprostu mam myśli to też. To mnie najbardziej intryguje, że jednak chyba w to wierzę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych