Skocz do zawartości


 Ruszyła okolicznościowa Liga Typerów z okazji Euro 2024 - zapraszamy do typowania wyników meczów! 


Zdjęcie

Bush przygotowuje się do wojny z obcymi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#136

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NanBeiDaXia, Ty tak na serio?

Rząd światowy, spiski, konspiracje, tajna władza nad światem... To są co najwyżej scenariusze mało wyszukanych filmów, które tylko fajnie brzmią, nic więcej.

Wiem, że niektórzy lubią coś z pokroju "Z archiwum X", ale nie popadajmy w skrajność...

ompletna bzdura... obecnie nie możemy polecieć na księżyc ? A co zrobił Armstrong ? Jeśli lądowanie na księżycu było prawdziwe amerykanie dawno pozakładali tam swoje bazy.. tylko nie chcą tego powiedzieć światu.


No i co takiego zrobiono? Wysłano dwóch ludzi na powierzchnię Księżyca kilka razy i nic więcej. Po obcięciu funduszy na program Apollo zakończono wysyłanie ludzi na Księżyc i koniec. A nie potrafimy dzisiaj wysłać ludzi na Księżyc, bo nie mamy sprzętu. Myślisz że NASA wydawałaby miliardy na nowe pojazdy Orion i rakiety Ares skoro ma przecież środki, jakich używała do budowania bazy na Księżycu?
Jeżeli nie wierzysz, że nie jesteśmy dzisiaj w stanie to zrobić, to każ Jankesom polecieć tam za tydzień. Nie mamy obecnie sprzętu na coś takiego. Możemy z muzeum wyciągnąć stre pojazy Apollo, ale to jest wielkości latającego TOI-TOIa. Bazy za pomocątego nie zbudujesz niestety.

Kolejna sprawa, proponuję wreszcie zakończyć kwestię wysyłania czegokolwiek w kosmos po kryjomu. NASA nie jest w stanie ukryć startów rakiet, nie ma też żadnych tajnych wyrzutni (gdzie by ukryto zaplecze i sam start?), każdy start jest monitorowany przez odpowiednie służby, niekoniecznie kraju dokonującego wystrzelenie.
  • 0



#137

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaa... tak to opisane jakby to ktoś widział... skad wogule sie wzieła ta teoria? ja osobiście ani w ten spisek ani w inwaje UFO ani w udawaną inwazje UFO nie wieże... poczekam i zobacze kto światem spróbuje zawładnąć, wtedy ukryje sie w lesie i porobie partyzantki ;p
  • 0

#138

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

chciałem zapytać o to samo co Millowisck :s
  • 0

#139

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie mamy sprzetu? to co lata po niebie ? setki tysiecy filmow rocznie, sam widzialem na oczy pare razy cos co wogole nie powinno bylo istniec, wiem co widzialem i nikt mi nie wmowi ze to gazy wulkaniczne czy inne bzdety.
  • 0

#140

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że dalsza dyskusja nic nie wniesie i do niczego nie prowadzi. W takim razie pozdrawiam! mimo wszystko. Jak już się zacznie cokolwiek to temat sam będzie się kontynuował.

Edit1: Tu jest fragment rozmowy z Iluminatem, który uważa - i słusznie niestety - że 95 % ludzi nie ma o niczym zielonego pojęcia i niczym więcej poza TV się nie interesuje. W tym właśnie jest ich niebotyczna siła
- w dezinformacji i mamieniu głupotami a swoje i tak robią w takiej niewiedzy.

http://www.nautilus....?articlesid=360
  • 0

#141

Szarlej Darknes.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hahauahuauha jedno wielkie państwo. Jaki stek bzdur. Ile to już razy w historii ktoś chciał stworzyć państwo światowe?
Jeszcze nikomu się nie udało. Latające spodki, broń psychologiczna, to wszystko bujdy. Skoro to takie mega tajne, to dlaczego pisza o tym w polskich magazynach o tematyce paranormalnej ?

To organizacja która istnieje wewnątrz najważniejszych rządów i światowych kręgów finansowo-politycznych ale jest potężniejsza od jakiegokolwiek rządu. Kontroluje światowe finanse, politykę najważniejszych państw i bezpośrednio steruje ich służbami specjalnymi a dodatkowo ma całą podziemną infrastrukturę na wszystkich kontynentach, technologie wyprzedzającą oficjalne technologie ziemskie o kilkadziesiąt lub kilkaset lat, własną armię, flotę i siły powietrzno-kosmiczne.


A gdzie ta armia stacjonuje nie napisali ? I gdzie ta flota stoi, w którym porcie ?

Gdyby Iluminaci istnieli w naszym kraju, to polacy by już dawno rozkradli te ich bazy na złom :rotfl: .
Aha, i skoro oni tak wszystkim rządza, to pewnie kontrolują internet i widzą co piszemy(technologia wyprzedzająca nasza o kilkaset lat zobowiązuje) i możemy się spodziewać rychłej śmierci ze strony ich tajnych agentów skrytobójców. :wall:
  • 0

#142

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

''A ludzie się dziwią, że w latach pięćdziesiątych rozpoczęła się rewolucja w technice…''




''Panie Holey , my dysponujemy taką technologią, która już dziś jest na tym poziomie, który uświadamiamy ludziom poprzez hollywoodzkie filmy z gatunku scence-ficton.''

''A jak przedstawia się sprawa wolnej energii ?


''Ach tak, ta energia się pojawi. Sami wykorzystujemy ją od kilkudziesięciu lat – zwłaszcza w naszych instalacjach podziemnych. Jeden z jej rodzajów napędza nasze transformatory kosmiczne. Zresztą i w tym uzyskaliśmy pomoc ze strony Niemców, którzy jako pierwsi odnieśli sukces gdy zajęli się antygrawitacją. Wolna energia się pojawi, ale będzie pod nasza kontrolą…” ''

+ mowa o przeludnieniu, slyszalem o tym juz w paru wywiadach z osobami roznymi, obudzcie sie wreszcie ludzie!
  • 0

#143

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja wolę jednak się nie budzić, jeśli mam później zachowywać się jak Ty, lol.
  • 0

#144

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a skąd wiadomo że ten koleś jest jednym z nich ? bo tak powiedział ?? z może ma jakiś tajny sygnet ?? ludzie, to co niektórzy piszą jest śmieszne, mogę się założyć że większość z nas spokojnie dożyje starości z jego życie ułoży się w miarę dobrze i nikt na to nie ma wpływu, no chyba że uważacie że wszyscy jesteśmy kontrolowani >.<. Technologia która wyprzeda dzisiaj używaną o kilkadziesiąt/kilkaset lat ?? To ok jak już ktoś napisał zaraz Iluminate Service załatwi kogo trzeba >.<
  • 0

#145

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mogę się założyć że większość z nas spokojnie dożyje starości z jego życie ułoży się w miarę dobrze i nikt na to nie ma wpływu, no chyba że uważacie że wszyscy jesteśmy kontrolowani


Ofiary z 9/11 też tak pewnie myślały, tak samo jak 70,000 żołnierzy USA, którzy oczekiwali powrotu do domu z Iraku.
  • 0



#146

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ofiary z 9/11 też tak pewnie myślały, tak samo jak 70,000 żołnierzy USA, którzy oczekiwali powrotu do domu z Iraku.



równie dobrze może cię jutro rozjechać samochód ~~
  • 0

#147

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie mamy sprzetu? to co lata po niebie ? setki tysiecy filmow rocznie, sam widzialem na oczy pare razy cos co wogole nie powinno bylo istniec, wiem co widzialem i nikt mi nie wmowi ze to gazy wulkaniczne czy inne bzdety.


Więc odpowiesz mi na pytanie, czemu NASA wyrzuca miliardy dolarów w błoto, planując rakiety Ares i pojazdy Orion, które za kilkanaście la mają wozić ludzi na Księżyc, skoro mają już odpowiedni sprzęt? No i po co te łaziki na Marsie? I czemu tak się cieszą z nowego napędu jonowego sondy Dawn?

Tu jest fragment rozmowy z Iluminatem, który uważa - i słusznie niestety - że 95 % ludzi nie ma o niczym zielonego pojęcia i niczym więcej poza TV się nie interesuje. W tym właśnie jest ich niebotyczna siła- w dezinformacji i mamieniu głupotami a swoje i tak robią w takiej niewiedzy.


Tutaj to jest właśnie tekścik dla nastolatka, żeby uwierzył, że posiadł tajemną wiedzę, i który uwierzył, że jest bystrzejszy niż 95% społeczeństwa ;)
  • 0



#148

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Więc odpowiesz mi na pytanie, czemu NASA wyrzuca miliardy dolarów w błoto, planując rakiety Ares i pojazdy Orion, które za kilkanaście la mają wozić ludzi na Księżyc, skoro mają już odpowiedni sprzęt? No i po co te łaziki na Marsie? I czemu tak się cieszą z nowego napędu jonowego sondy Dawn?


na to pytanie nie odpowiem Ci bo poprostu nie wiem (dezorientacja? , niby wydaja na to a tak naprawde na co innego)

ale nikt nie zaprzeczy ze lata cos nad nad glowami ... :wall:
  • 0

#149

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

co do tego "układu" możliwe że taki istnieje i jest takie bardzo realne. A co do jakiegoś wpisu w tym temacie że chcą zrobić armagedon przecież ludzie nie będą walili atomówkami w latające spodki.. i na własną ziemie.. Po prostu jeśli taki scenariusz będzie powstanie jednolite państwo z jednolitą walutą, językiem itp. Może i dobrze lecz przejęcie władzy nad światem będzie kosztowało życie wiele milionów jak nie miliardów ludzi.. No nic trzeba czekać..
  • 0

#150

NanBeiDaXia.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc odpowiesz mi na pytanie, czemu NASA wyrzuca miliardy dolarów w błoto, planując rakiety Ares i pojazdy Orion, które za kilkanaście la mają wozić ludzi na Księżyc, skoro mają już odpowiedni sprzęt? No i po co te łaziki na Marsie? I czemu tak się cieszą z nowego napędu jonowego sondy Dawn?


Bo NASA jako organizacja nic o tym nie wie. Tylko wybrani, poszczególni ludzie z NASA na pewnych kluczowych stanowiskach są wtajemniczeni w spisek. A NASA jest gestorem tylko konwencjonalnych technologii. Czy miliardy dolarów są wyrzucane w błoto. Skądże. Wy nie wiecie jak to działa. Każdy poważniejszy militarny lub naukowy program jest tak prowadzony, że np. kontraktorzy tacy jak Lockheed-Martin czy Boeing otrzymują ogromne kwoty na oficjalne programy wg zawyżonych kosztorysów, a nadwyżkę transferują do "czarnych" projektów i wszyscy są zadowoleni, NASA cieszy się silniczkami jonowymi a kto inny cieszy się nowymi wersjami napędu antygrawitacyjnego.


Wszystkim ignorantom zadającym pytania typu: "ty w to wszystko wierzysz?", odpowiadam zbiorczo:
dla mnie to nie jest kwestia wiary ale wiedzy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych