Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polowanie na duchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

rufus.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie twierdzę, że to nie mogło być zwierzę, ale nie dałbym temu wiary tak pzybko gdyby nie chodziło o inna osobę...

Ona była tam bardzo dużo razy i nigdy tak nie zareagowała, wierzy w takie rzeczy, ale nie doszukuje się ich na siłę gdzie tylko można. Bo gdyby chodziło o tą, która chciała wracać do domu to laicik... widzi coś zawsze i wszędzie:)
  • 0

#17

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo Wy blad zrobiliscie, ze poszliscie tam na trzezwo. Na takie wyprawy najlepiej sie idzie na gazie, ale nie za mocnym. Wtedy zadne liscie i spadajace galazki nie beda straszne.
  • 0



#18

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czasami jak my byliśmy w miejscach gdzie niby "straszy" nic nie widzeliśmy tylko słyszeliśmy.A raczej nic nie słyszeliśmy absolutna cisza.To takie dziwne zjawisko...W jednej chwili ptaki przestają ćwierkać, trawa i drzewa szumieć...kiedyś miałem taki hmm przypadek:byłem z jednym kumplem w parku.Były wakacje a my nie mieliśmy co robić więc postanowiliśmy przejść się na takie wzgórze za miastem.Było dosyć wysokie i świetny widok z niego był dlatego często (prawie zawsze) ktoś na nim siedział i podziwiał widoki.Nigdy nic tam ni straszyło bynajmniej ja o tym nie slyszałem.Więc razem poszliśmy drogą która prowadzi na górę.Stało tam chyba z pięć aut z "zakochanymi parami" to nie chcieliśmy im przeszkadzać :D i postanowiliśmy znaleść inną drogę.ruszyliśmy przez pola i obeszliśmy wzgórze tak że staliśmy po drugiej stronie.Trochę się wspieliśmy na górę i patrzyliśmy na jadące drogą auta.W końcu ja pomyślałem że lepszy widok będzie z samego szczytu.Ruszyłem pod górę a mój kumpel został niżej.zatrzymałem się po jakichś 30 krokach.Wszędzie było cicho jak nigdy.Patrzyłem na jadące samochody i nie słyszałłem ich.Patrzyłem na trawę i zboża którymi rusza wiatr i nie słyszałem ich.Ptaki nagle przestały śpiewać.Ruszyłem jeszcze z 5 kroków do przodu i coś usłyszałem.Jakieś szmery czy coś.To położylem się w trawie i czekałem.To coś jakby się zbliżało.Myślałem pies, królik czy jakiś ptak.Jak już było prawie koło mnie szybko wstałem i mnie zamurowało.Przede mną widać było jak gdyby coś się poruszało tylko tego nie bylo widać.Trawa rozgarniała się na boki jakby pod czyimiś stopami.jak mnie to coś "zobaczyło" ślady skręciły w kieruknu przeciwnym do mnie.Ja nie czekalem na resztę zaczołem spier%$$#^ ile siły w nogach.Razem z kumplem odbiegliśmy spory kawałek od tego miejsca.I tam mu wszystko opowiedziałem.Od tego czasu byliśy tam setki razy czy to w dzień czy w nocy i nic podobnego nam się nie zdarzyło.Mogę Wam przysiąc na co chcecie że nie kłamię mineło już od tego kilka lat a ja wciąż to pamiętam dokładnie
  • 0

#19

Maikeru.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chłopaki więcej takich historii. Fajnie się czyta :D
  • 0

#20

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym proponował zebyście wybrali sie tam jeszcze raz, ale bez osób o slabych nerwach najlepiej z cyfrówką i na spokojnie wyszstko sprawdzili :cafe:
  • 0

#21

Pinky.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm myślę że w wielu przypadkach poprostu psychika robi swoje... też często tak mam że w miejscach, które doskonale znam łapie mnie strach paniczny. Koleżanka która widziała oczy mogła sobie je poprostu wyobrazić bo miała świadomość że szukacie duchów... jak tam normanie przechodzicie to poprostu nie szukała czegoś niezwykłego. Tak mi się wydaje...
  • 0

#22

rufus.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może. Jeżeli ktoś przechodzi tamtędy od tak sobie to napewno nie w nocy, bo kogo nie spytam, każdy boi się chodzić tą drogą. Kiedyś kiedy byliśmy u kolegii jego mama powiedziała nam jakąś historyjkę o tym miejscu. Ona często wieczorami wracała do domu tą drogą.
Kiedyś coś zaczęło trzaskać w lesie, popatrzała do góry a gałęzie nad nią zaczęły się naginać... Drzewa sa tam wysokie. Uklękła i się rozpłakała... i tak nie miała nic lepszego do roboty. Kobietka ma koło 50 lat:/

Fajne jest to z trawą... echh. Ale się nei dziwię, że zaczeli spierdzielać...
  • 0

#23

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś coś zaczęło trzaskać w lesie, popatrzała do góry a gałęzie nad nią zaczęły się naginać... Drzewa sa tam wysokie.

Mogło to być złudzenie optyczne. ;)

Macie zamiar zorganizować znowu wypad w tamto miejsce?
  • 0

#24

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Własnie ja mysle ze najlepiej zebyscie jeszcze raz zorganizowali wyprawe.
  • 0

#25

rufus.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że mamy zamiar:)
Ale większą grupą, bo znów ktoś wymięknie jak we czwórkę pójdziemy. Myślę, że koło 6/7 osób będzie:)
  • 0

#26

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I koniecznie musicie wziac dobrą cyfrówke.
  • 0

#27

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

rufus, ja osobiście proponuję małą grupą - 2/3 osoby, bo w większej grupie będzie więcej śmiechu niż szukania duchów.
  • 0

#28

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i jak z tą wyprawą??? Czekam na wyniki
  • 0

#29

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No i jak z tą wyprawą??? Czekam na wyniki

Przecie napisał;>
  • 0



#30

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No ale miała byc druga ale tym razem mieli iśc ludzie o mocnych nerwach :aaa:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych