Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polowanie na duchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1

rufus.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystich.
Do oddalonej o 4 km miejscowości od mojej często chodzimy pieszo w nocy. To normalna droga w śroku lasu. Prawie zawsze słyszymy jakieś kroki w lesie, czasem bardzo intensywne. Nie tyczy się to tylko mnie. KAżdy, który tamtędy idzie coś słyszy.
Za dwie godziny wybieram się do tego lasu (oczywiśnie nie sam). Mam grupkę znajomych, których kręcą takie tematy.
A nóż coś zobaczymy :doom2:
Trzeba jeszcze dodać, że droga przy tym lesie jest bardzo niebezpieczna i zginęło tam już sporo osób...


Jutro napiszę jak poszły nasze "poszukiwania duchów"

Trochę szczeniackie, ale młodość musi się wyszumieć. :giertych:



CZy wy organizowaliście kiedyś wypady w takie miejsca? Jeśli tak to jakie były efekty?
  • 0

#2

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moja kumpela raz zorganizowała wypad sama wieczorem do miejsca, które ponoć jest nawiedzone. Wróciła wystraszona na maksa bo ponoć coś widziała i nie jest pewna czy to zjawa czy nie, ale mówiła, że jak spojrzało się na nią to prawie dostała zawału, zawróciła i uciekła :aaa:
  • 0

#3

rufus.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam nigdy tam nie pójdę. Raz przechodziłem tą drogą sam i spierdzielałem... (oczywiście w nocy). Dzisiaj chcemy się w głąb zanurzyć..,. Trzymajcie kciuki:)
  • 0

#4

Maikeru.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja muszę kiedyś takie coś zorganizować. Ale tu u mnie ciężko o takie miejsce :/
  • 0

#5

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ciekawe, z jakąś grupą zaufanych osób bym się wybrał :) Samemu to głupota nie tyle ze wględu na duchy, tylko można dostać wpie...dziś wcale nie są aż takie bezpieczne czasy jak to podaje prokuratura PiS-u :D
  • 0

#6

oalxazar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomina mi sie historia z Włóczykijem. Pamiętacie tego delikwenta drodzy forumowicze? Jeżeli planujesz podobny wybryk, to lepiej sobie daruj. A jeśli nie, to życzę udanej przygody i oczekuję interesującej relacji, najlepiej wzbogaconą fotkami. ;)
  • 0

#7

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W różnych miejscach bywaliśmy w nocy, ale żadne nie było nawiedzone. Chociaż przed dzikami też się fajnie uciekało.
  • 0



#8

UnjustifiedMurder.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faaajnie, racja, w młodości trzeba się wyszaleć.
  • 0

#9

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

robcie zdjecia
  • 0

#10

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja czekam na dokumentację, i prosze bez dymu papierosowego ani bez dziwnego kształtu liścia.
zobaczymy :)
  • 0

#11

rufus.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I nici z dokumentacji... i z naszego "polowania" prawie też. Poszliśmy do tego lasu wszystko fajnie, git. Słychać było jakieś trzaskanie w lesie, ale coś musiało sobie biegać, bo nie take rzeczy się tam słyszy. No i jedna dziewczyna zaczęła coś marudzić -wystaraszyłą się ii chciała wracać do domu.. To zrobilismy głosowanie. Ja z koleżanką chcieliśmy iść, a tamta dziewczyna druga wracać... jej chłopak oczywiście za nią obstawiać. Było nas o jedną osobę mniej, bo jeden delikwent się wycofał (władce peirścieni chciał oglądać :/ ) No to zawrócilśmy bo takiego by nam pisku narobiła, w panikę wpadła, że dajcie siana...
No to idziemy, idziemy, idziemy... A tutaj koleżanka -ta co chciała iść dalej- wpadła normalnie w panikę... Zaczęła łąpać za ramię każdego, kogo miała obok siebie i zasłaniać sie nim. Jakieś jęki wydawała czy co to było, nawet nie wiem..
Też się nieźle zestrachaliśmy a w tym czasie zerwał sie jeszcze wiatr nie za silny, ale wietra i zleciało kilka gałązek z liśmy prosto przed namii... Ale za to hałasu narobiły jakby kamienie rzucali...
Ona nie mogła w nas w jajo robić. Trzesła się jak osika, momentalnie zimna się zrobiłą cała i prawie się rozpłakała... Po kim jak po kim, ale po niej bym się nie spodziewał...
Dopiero dzisiaj powiedziała mi, że widziała jakieś oczy jak kota tylko większe... czerwono złote zaraz potem na czubku drzewa no a potem te liście. Wczpraj nie była w stani nic powiedzieć. Nawet sie nie pożegnała jak ją do domu odprowadziłem...

Wiem, że trochę to naciągane, ale ja jej wierzę. Każdy kto przez tą drogę przechodzi wie o czym m ówię. A podobno dużo gorsze rzeczy się tam dzieją (ja ich jeszcze nie doświadczyłem). Było tam bardzo dużo wypadków, a kiedyś przejeżdzał niedaleko pociąg z ludźmi na spalenie :omfg: No coż.... wypadki chodza po ludziach.



PS. Proszę o przeniesieni tego tematu do "Moje historie" i przepraszam za założenie go tutaj. Mój błąd.
  • 0

#12

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie nie ma sprawy, bo i nie ma podstaw aby dalej dyskutować.
  • 0

#13

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dopiero dzisiaj powiedziała mi, że widziała jakieś oczy jak kota tylko większe... czerwono złote zaraz potem na czubku drzewa no a potem te liście

Może to była sowa? :)
  • 0

#14

rufus.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PS. Proszę o przeniesieni tego tematu do "Moje historie" i przepraszam za założenie go tutaj. Mój błąd.

Dla mnie nie ma sprawy, bo i nie ma podstaw aby dalej dyskutować.

...

CZy wy organizowaliście kiedyś wypady w takie miejsca? Jeśli tak to jakie były efekty?



Wiec ktoś czeka na odpowiedzi nie każę komentować moich postów... Czyli dyskusja trawa i każdy może opisać -SWOJĄ HISTORIĘ. Stad przeniesieni tematu:) Pozdrawiam


Może to była sowa? smile1.gif

Może... ja tego nie widziałem, ale reakcja tej dziewczyny była równie straszna :help2:
  • 0

#15

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Była noc, a wy poszliście szukać duchów albo innych ciekawych zjawisk. Świecące oczy jakiegoś zwierzęcia + strach = jakiś potwór. Oczywiście nie musi tak być, ale raczej nie obstawiałbym za jakąś zjawą. Może porozmawiaj z tą dziewczyną jeszcze i zapytaj się czy jednak mogło to być zwierzę. ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych