Skocz do zawartości


Księżyc i trzepocząca flaga...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#61

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po 2. Czytales w ogole co napisalem o slabej widocznosci gwiazd lub nawet ich braku na zdjeciach?


Wszystko ok ... tylko muhad nie musi sie zgadzać z twoimi teoriami ...
  • 0



#62

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiaterek wial, flaga powiewala i byla dobrze doswietlona lampa , trzymana przez technika, ktory zostawil slad trampka na Kiezycu.
I jest OK.
Tylko jest maly szkopul. Trzeba jeszcze wykazac niepodwazalne dowody. A te przemawiajace za falszerstwem, niestety legna w gruzach niedoinformowania.


No niestety tak wlasnie bylo.. szkoda tylko ze "autorytet" NASA nie da sie podwazyc zadnymi sladami falszerstwa.
  • 0



#63

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teoria obrońców autentyczności filmów i zdjęć na temat flagi była taka, że to drgania spowodowane wbiciem flagi w grunt Księżyca odpowiadały za jej "ruch" ...

Szkoda tylko, że filmy przedstawiają trzepoczącą flagę przed wbiciem, która jest w rekach astronauty (m.in. "What Happened On The Moon") :lol :
  • 0



#64

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to chyba normalne, że flaga trzymana w ręku też będzie się poruszała, nie sądzisz?
  • 0

#65

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to chyba normalne, że flaga trzymana w ręku też będzie się poruszała, nie sądzisz?


Ja mówie o konkretnym momencie w filmie ... a taką teorią tego momentu nie obalisz ...
  • 0



#66

Grooby.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mówicie tu o trzepotaniu flagi a przecież po pierwsze ona jest mocowana na górze do sztywnego pręta a po drugie żeby złożyć maszt flagi astronauta musiał skręcić ze sobą rurki więc jeżeli w tym momencie je łączył to nic dziwnego że poruszała się w ten sposób
poza tym skoro na księżycu nie ma atmosfery nie ma też powietrza które mogło by stawiać opór i zatrzymać raz wprawioną w ruch flagę dodatkowo jak będziecie w stanie obejrzeć cały film to radze się przyjrzeć ponieważ w pewnym momencie astronauta przechodzi przy samej fladze i nie wprawiaj jej w ruch co przy wykonaniu na ziemi skok przy fladze na pewno by ja poruszyło przynajmniej minimalnie
  • 0

#67

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie ten motyw jak ten astronauta trzyma flagę (jeszcze nie jest wbita !) a ona mu się szasta na boki jest moim Nr. 1 i nigdy niezaprzestanę oglądać tego momentu ... :lol :

I jeszcze jak ten drugi stara się ją "uspokoić" :-D

To można oglądać i oglądać ... :wow:
  • 0



#68

nobius.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączam do tych co mają spore wątpliwości że prezentowane tutaj filmiki są dowodem (koronnym) na fałszerstwo misji Apollo.
Facet manipuluje masztem, wciska go w grunt i przekręca go w różnych kierunkach co daje w efekcie wręcz huraganowy wiatr targający flagą.

( Mam też spore wątpliwości co do szybkości filmów tu pokazanych, mam wrażenie że są ciut podkręcone co tylko podkreśla ten "wietrzny" efekt, to tak nawiasem pisząc)

Proszę o przykłady podobnego "huraganu księżycowego" ale bez udziału kosmonautów, a więc nikt nie trzyma masztu a wtedy przemyślę temat jeszcze raz.

Poz dr o

8-)
  • 0

#69

Łukasz 2.7.8.9..
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy miałem jakieś 9 lat myślałem że naprawdę amerykanie wylądowali na księżycu lecz gdy zacząłem wchodzić w wiek 13-14 lat zrozumiałem że skoro na księżycu nie ma atmosfery to jakim cudem tam wieje wiatr? Tłumaczyłem sobie to tym że to były drgania ale skąd na księżycy takie drgania? A pozatym jeżeli księżyc nie ma atmosfery to jakim cudem amerykanie przeżyli? Przecież kiedy nie ma atmosfery meoryty ładują w planety jak "bokser w przeciwnika"! :> Czy ktoś mi to może wytłumaczyć? Teraz w to nie wieże że amerykanie wylądowali na księżycu!! :lol : :lol :
  • 0

#70

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież kiedy nie ma atmosfery meoryty ładują w planety jak "bokser w przeciwnika"! :>

Nie przesadzaj, podczas ktortkiej misji na powierzchni raczej astronauci nie mieliby gradobicia mateorów.
Ponadto Ziemia swoją grawitacją ściąga wiele syfu na siebie.
Ale wiatr na księżycu rox :D
  • 0

#71

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież kiedy nie ma atmosfery meoryty ładują w planety jak "bokser w przeciwnika"! :>

Nie przesadzaj, podczas ktortkiej misji na powierzchni raczej astronauci nie mieliby gradobicia mateorów.
Ponadto Ziemia swoją grawitacją ściąga wiele syfu na siebie.
Ale wiatr na księżycu rox :D


Bosh.,...WIATR...tak to był wiatr, nagrywali sobie zaczęło wiać( w studiu) nie mogli sobie poradzić z osadzeniem flagi, ale spisek był tak marny że pokazali światu filmy z powiewającą flagą.....
  • 0

#72

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy miałem jakieś 9 lat myślałem że naprawdę amerykanie wylądowali na księżycu lecz gdy zacząłem wchodzić w wiek 13-14 lat zrozumiałem że skoro na księżycu nie ma atmosfery to jakim cudem tam wieje wiatr? Tłumaczyłem sobie to tym że to były drgania ale skąd na księżycy takie drgania? A pozatym jeżeli księżyc nie ma atmosfery to jakim cudem amerykanie przeżyli? Przecież kiedy nie ma atmosfery meoryty ładują w planety jak "bokser w przeciwnika"! :> Czy ktoś mi to może wytłumaczyć? Teraz w to nie wieże że amerykanie wylądowali na księżycu!!   :lol :   :lol :


Po pierwsze primo: wszystkie misje Apollo ladowaly od strony skierowanej do Ziemi, gdzie aktywnosc uderzen meteorytow jest setki razy mniejsza niz od strony jego plecow. Wystarczy porownac powierzchnie Ksiezyca z tych dwoch stron.

Po drugie primo: jaki ty wiatr na Ksiezycu masz na mysli, bo ja zadnych jego przejawow nigdy nie widzialem. mam nadzieje ze nie chodzi ci o te bzdury z flaga.

Po trzecie primo: jak masz watpliwosci to czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj. Ale nie czasopisma typu Gwiazdy czy Fakt bo autorzy artykulow stamtad nigdy nawet meteorytu w reku nie mieli. O wiedzy astronfizycznej i astronomicznej juz nie wspomne.


Wierzyc lub nie to nalezy w rzeczy ktorych nie da sie pojac korzystajac ze znanej nam wiedzy. Aby twierdzic ze ludzie nie byli na Ksiezycu tzreba to po prostu udowodnic.

I tego sie trzymaj. hey
  • 0

#73

Łukasz 2.7.8.9..
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież kiedy nie ma atmosfery meoryty ładują w planety jak "bokser w przeciwnika"! :>

Nie przesadzaj, podczas ktortkiej misji na powierzchni raczej astronauci nie mieliby gradobicia mateorów.
Ponadto Ziemia swoją grawitacją ściąga wiele syfu na siebie.
Ale wiatr na księżycu rox :D


Sorki ale moim zdaniem kiedy np. mały meteoryt leci w ziemie to przez jej atmosfere się spali!! Mi nie chodziło dokładnie że tam waliło meteorytami! Miałem na myśli że tam wogule nie było widać żadnego meteorytu. Gdyby byli na księżycu to przynajmniej jeden by uderzył!!!! :wall: :wall: :wall:
  • 0

#74

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem na myśli że tam wogule

Tak jak było powiedziane wcześniej, byli po drugiej stronie księżyca [znaczy teoretycznie byli ;p ] więc nie mamy pewności, co działo się po jego drugiej stronie.
Przecież Ksieżyc nie może być non stop bombardowany kamieniami.
  • 0

#75

Gracja/a.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam jedno pytanie........zgodzę się że na księżycu nie ma wiatru i flaga nie powinna powiewać, ale.... dlaczego miała by powiewać w studiu telewizyjnym????????? Przeciesz w pomieszczeniu takiego studia również nie ma wiatru!! :surprised:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych