Skocz do zawartości


Księżyc i trzepocząca flaga...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#31

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Odpowiedź brzmi : USA ... :rotfl:

Tak samo jak 9/11 i kto wie co jeszcze :lol :
  • 0



#32

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale zrozum, kręcą scene. Astronauta ma problem z flagą to mówi "stop" bo po co ma sie z tym pierdzielic.
  • 0

#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ale zrozum, kręcą scene. Astronauta ma problem z flagą to mówi "stop" bo po co ma sie z tym pierdzielic.


Co oni jeszcze muszą spieprzyć abyś sie przekonał do tego typu teorii ? 9/11 ci nie wystarcza ? W takich kwestiach to nieudacznicy ... :lol :

Jedyne co im w miarę wyszło to zabójstwo Kennedy'ego ...
  • 0



#34

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No czyli widzę , ze dla was to cały świat, każdy jego aspekt to albo kłamstwo albo spisek itp....fajnie
  • 0

#35

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No czyli widzę , ze dla was to cały świat, każdy jego aspekt to albo kłamstwo albo spisek itp....fajnie


Tutaj mówie o Księżycu, 9/11 i Kennedym - jeśli to dla ciebie cały świat to :brawo:

Proponuje otworzyć oczy i poczytać o Illuminatach, Grupie Bilberga, Masonach, Skull & Bones itd.
  • 0



#36

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie i to jest wasz problem. Twoim zdaniem czytajac takie teksty otworzą mi się oczy na świat ....tylko problem że to ty traktujesz te materiały jako prawde absolutną i przez ich pryzmat masz pretensje do mnie ze w takie rzeczy nie wierze. Ja w większosci swoich wypowiedzi staram się używac jakiś logicznych argumentów (przecież to że bronie lądowania nie znaczy że jestem w spsiku z amerykanami, podobnie jak z tunelem czasoprzestrzennym)
  • 0

#37

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o organizacje , które wymieniłem to one są faktem ...
Proponuje zobaczyć co mówią "wielkie głowy USA" gdy w przeróżnych wywiadach ktoś wymienia te nazwy ...

Ok ... powrót do tematu bo juz Tunele Czaspoprzestrzenne chcesz wprowadzać ...

Euri zrobi dzis tu pożadek :)
  • 0



#38

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]Jeśli chodzi o organizacje , które wymieniłem to one są faktem ...



No i o tym wlasnie mowie...
  • 0

#39

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Astronauci staraja sie uspokoic trzepoczącą flagę! Podczas gdy na Księżycu nie ma atmosfery! (nie wieją wiatry).

Obejrzyj film (wymagane kodeki)

Filmy zapisane są w formacie .rm lub .rmvb Aby je odtworzyć potrzebny jest dekoder realmedia alternative, który można pobrać tutaj.
Z uwagi na trudno dostępną dokumentację (filmy z Księżyca) zamieszczone nagrania są słabej jakości.


Jeśli posiadacie filmy lepszej jakości lub prezentujące inne ujęcia Księżyca i flagi, proszę podawać linki w tym temacie.
  • 0



#40

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Euricide, już nic nie rozumiem z twojej teorii. Jeśli byłe to kręcone w studio to skąd tak silny wiatr?Z wentylatorów?Czyli rozumiem że ktoś bawił się nimi i włączał raz jeden raz drugi (dzieki temu flaga zmienila kierunek). Jeśli były to kręcone na pustyni? Musiało to byc zatem pólstudio otwarte. Skoro na pustni był tak silny wiatr to dlaczego nie unosi sie żaden pył?Zarówno ten z pustyni jak i ten imitujący grunt księżycowy? Skoro :wiatr" był tak silny że astronauta miał problem z osadzeniem flagi to jaki był sens kręcenia tego fragmentu filmu. Czy nie łatwiej było przestać, poczekać aż wiatr ucichne lub wyłączyć wentylatory i nagrać piękna scene osadzenia amerykańskiej flagi?

Astronauta: Pierdziele zróbcie cos z tym wiatrem bo sobie rady nie daje
Reżyserzy: Kręcimy kręcimy
  • 0

#41

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja właśnie mysle to samo co ktosiuf...
  • 0

#42

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moja teoria co do tego? Wiatr i otwarta przestrzen. Nie wiem dlaczego (skoro to byl wiatr) nagrali cos takiego, moze byli pod presja czasu a moze po prostu uznali takie ujecie za "bardziej dramatyczne" -> podobnie jak celowa "ziarnistosc filmow" (w przeciwienstwie do zdjec), czy chociazby sposob rejestracji pracy astronautow rejestrowany przez statyczna kamere (ktora robi zblizenia, obraca sie mimo iz nikt nia nie steruje -> patrz inny temat na tym forum).

dodano:

inne moje wytłumaczenia?
a) przeoczenie
B) nie zdawali sobie sprawy, ze ludzie moga zwrocic na to uwage (i slusznie, bo kto tak naprawde zwrocil??)
c) wialo i wialo.. a zdjecia kiedys trzeba bylo zrobic wiec.. ryzyko.
  • 0



#43

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja teoria co do tego? Wiatr i otwarta przestrzen. Nie wiem dlaczego (skoro to byl wiatr) nagrali cos takiego, moze byli pod presja czasu a moze po prostu uznali takie ujecie za "bardziej dramatyczne" ->



No właśnie ciagle "może". możesz teraz wymyślic teraz 6739 teorii które będa pasowały do tego materiału i ja nie będe umiał ci ich zweryfikować. Stawiam konkretne pytania, zbierałem te wasze opinie i naprawdę widać w nich pewne niedorzeczności.
  • 0

#44

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale mózg ...

Możesz sobie wymyślać wszelakie teorie - gdzie to mogło być kręcone ... ale ruchy flagi odrzucają Księżyc - chyba tylko Euri i ja to rozumiemy ...
  • 0



#45

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

aha skoro nasze teorie to niedorzecznosci, to slucham twojej dotyczacej flagi. Tylko nie odpowiadaj "nie wiem". Kazdy ma cos takiego jak mozg i potrafi analizowac i wyciagac wlasne wnioski.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych