Skocz do zawartości


Księżyc i trzepocząca flaga...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Naprawdę argument z wiatrem jest smieszny.....i znow jest pewna niezgodność, bo mówicie ze zdjecia były kręcone w studio w holywood, ale jak się pytam skad sie wziął wiatr to nagle sie okazauje że było to kręcone gdzieś na pustyni.,...


Ty chyba naprawdę nic nie rozumiesz .... Buahahahahhaha ... ale ludzik ... :rotfl:

My wymieniamy miejsca gdzie to mogło być kręcone ... a ty to uznajesz za prawdę absolutną :lol :
Ja podałem studio - bo widziałem makiety i symulatory umieszczone w hangarach itd.
Euri podał Strefe ...

Czy to źle ? Czy niemogli nagrywać w różnych miejsach ? Ile było misji Apollo ?

Nic nie stoi na przeszkodzie aby nagrywać w różnych warunkach ... :rotfl:
  • 0



#17

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze, ale z tego wynika że sceny z flagami były kręcone na pustyni ...skoro wiał wiatr to gdzie są jakiekolwiek pyły przez wiatr unoszone, skoro było to kręcone na pustyni na otwartym powietrzu to jak zakryli niebo czarnym materiałem?itp itd. Nie mogli tego kręcić na psutyni na otwartym pwoietrzu to bez sensu!
  • 0

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No dobrze, ale z tego wynika że sceny z flagami były kręcone na pustyni ...skoro wiał wiatr to gdzie są jakiekolwiek pyły przez wiatr unoszone, skoro było to kręcone na pustyni na otwartym powietrzu to jak zakryli niebo czarnym materiałem?itp itd. Nie mogli tego kręcić na psutyni na otwartym pwoietrzu to bez sensu!


To jest teoria Eurycide'a nie moja i nie mój problem ... (ja mówiłem o studio).
Euriemu zapewne chodziło o to, że w ogólnym znaczeniu lądowania mogli także nagrywać niektóre sekwencje na pustyni - chyba o to mu chodziło. Jak się zjawi to Ci to wyjaśni w jakim sensie to powiedział.

Tak czy siak ów film (Flaga) jest pewnym dowodem, że "coś" tam wprawiło tą flage w nienaturalny jeśli chodzi o Księżyc ruch. Ona sie miota jak na sporym wietrze ...
  • 0



#19

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale skoro to było kręcone w studio to skąd tam tak silny wiatr! Przecież twierdzenie że a)w zamkniętym studiu są takie silne wiatry B)"fałśzezre" nie zauważyli tego; jest bez sensu
  • 0

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ale skoro to było kręcone w studio to skąd tam tak silny wiatr! Przecież twierdzenie że a)w zamkniętym studiu są takie silne wiatry B)"fałśzezre" nie zauważyli tego; jest bez sensu


Ja pisałem (tzn. przypuszczałem) o czymś na wzór urządzeń wentylacyjnych ... chyba tego niezauważyłeś.

COŚ musiało spowodować ten ruch flagi - jak patrze na ten film to aż boki zrywam jak biedny astronauta biega i próbuje uspokoić flagę :lol :

Tak czy siak sam ruch flagi z góry odrzuca teorie że to nagranie pochodzi z Księżyca ... reszta (gdzie to nagrano) to już pikuś ...
  • 0



#21

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIe wcale nie, ty to odbierasz jako ruch flagi na wietrze....a teraz myśląc "waszym" sposobem: byłeś na Księżycu?Wiesz jak tam jest?Wiesz jak się zachowuje flaga na Księżycu?

Przecież to jest absurd: Wiatr był tak silny że astronauta ma problemy z uspokojeniem flagi-a to wszystko nagrali i nam pokazali....
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

NIe wcale nie, ty to  odbierasz jako ruch flagi na wietrze....a teraz myśląc "waszym" sposobem: byłeś na Księżycu?Wiesz jak tam jest?Wiesz jak się zachowuje flaga na Księżycu?


Odpowiedź brzmi : Na Księżycu NIE MA atmosfery !

Każdy o zdrowych zmysłach kto choć przez moment zobaczy ten film i to jak ta flaga "zapierdziela" na boki, że biedny astronauta niewie co zrobić i stara sie ją uspokoić od razu sie zastanowi - O co tu biega ? :?:
  • 0



#23

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze ale czy ty nie rozumiesz że "fałszerze" nie byli idiotami i gdyby to faktycznie były sfałszowane materiały to nie wypuscili by ich !!!! Czy ty widziałeś kiedyś taki silny wiatr z wentylacji . Przecież to absurd.
Atronauta: Nie mogę sobie poradzić z ta flagą, za mocno wieje
Obsługa: Trudno nagrywamy dalej nikt nie zauważy

Po co nagrwyali film w ktorym astronauta nie daje sobie rady z "wiatrem", przerwaliby zrobili cos z "wiatrem" i kontynuowali...jaki w tym sens.
  • 0

#24

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No dobrze ale czy ty nie rozumiesz że "fałszerze" nie byli idiotami i gdyby to faktycznie były sfałszowane materiały to nie wypuscili by ich !!!! Czy ty widziałeś kiedyś taki silny wiatr z wentylacji . Przecież to absurd.
Atronauta: Nie mogę sobie poradzić z ta flagą, za mocno wieje
Obsługa: Trudno nagrywamy dalej nikt nie zauważy

Po co nagrwyali film w ktorym astronauta nie daje sobie rady z "wiatrem", przerwaliby zrobili cos z "wiatrem" i kontynuowali...jaki w tym sens.


Sens ma taki iż NIEWAŻNE SKĄD POCHODZI SIŁA, KTÓRA BUJA FLAGĄ ... ALE NA 100% NIEPOCHODZI ONA Z KSIĘŻYCA ...

No to w takim razie daj mi przykład co wprawiło flagę w ruch na filmie (na tym konkretnym filmie) ?

Słucham ...

Od razu zanzaczam, żę po odpowiedzi poczekam sobie na reakcje innych bo to mi wygląda jakbym mówił ciagle to samo i za klika postów znów bym sie powtarzał!
  • 0



#25

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Otóż powiem ci że nie wiem co wprawiło tą flagę w ruch ale nie uważam żeby był to ruch powodowany przez wiatr. Nie byłem na Księżycu nie wiem czego można sie spodziewać po braku atmosfery, małej grawitacji itp. Powtarzam po raz kolejny twierdzenie że to "wpadka" jest bez sensu (patrz post wyzej-po co krecic jak astronauta nie daje sobie rady z flaga na wietrze)
  • 0

#26

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mogę powtarzać cały czas, że w warunkach Księżycowych, flaga, wprawiona w ruch, dość długo będzie się tak miotać.

Cinex, nie masz najmniejszego pojęcia o tym co może zrobić mniejsza 6 razy grawitacja i brak atmosfery..
  • 0

#27

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mogę powtarzać cały czas, że w warunkach Księżycowych, flaga, wprawiona w ruch, dość długo będzie się tak miotać.

Cinex, nie masz najmniejszego pojęcia o tym co może zrobić mniejsza 6 razy grawitacja i brak atmosfery..


Dziękuje za twoje wyczerpujące zdanie w tej kwestii i czekam na wypowiedzi innych uzytkowników (m.in. odnośnie tego konkretnego filmu) :)
  • 0



#28

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to ja mowie ze w tym konkretnym filmie NIE MA SILNEGO WIATRU KTORY SPRAWIA ZE ASTRONAUTA NIE MOZE OSADZIĆ FLAGI. Widzę że drążek flagi jest cienki, astronauta ma grube rękawice, flaga może mu się poprostu obracać w ręku ( co zresztą widać - szybkie zwtory flagi)
  • 0

#29

footman.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co mysleć o tej fladze. Jak już ktoś powiedział nie możemy wiedzieć jak jest na księżycu i jak zachowuje się flaga bo nigdy tam nie byliśmy. Jednak z drugiej strony to dziwne że na ciele niebieskim bez atmosfery coś powiewa. Dziwne byłoby to że amerykanie przygotowując taką mistyfikację popełniliby taki razący bład. Cała ta wizyta na księżycu jest mocno podejrzana.
  • 0

#30

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Euricide, już nic nie rozumiem z twojej teorii. Jeśli byłe to kręcone w studio to skąd tak silny wiatr?Z wentylatorów?Czyli rozumiem że ktoś bawił się nimi i włączał raz jeden raz drugi (dzieki temu flaga zmienila kierunek). Jeśli były to kręcone na pustyni? Musiało to byc zatem pólstudio otwarte. Skoro na pustni był tak silny wiatr to dlaczego nie unosi sie żaden pył?Zarówno ten z pustyni jak i ten imitujący grunt księżycowy? Skoro :wiatr" był tak silny że astronauta miał problem z osadzeniem flagi to jaki był sens kręcenia tego fragmentu filmu. Czy nie łatwiej było przestać, poczekać aż wiatr ucichne lub wyłączyć wentylatory i nagrać piękna scene osadzenia amerykańskiej flagi?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych