Skocz do zawartości


Superdzieci z Chin !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Hmm, to wróc małpko do dżungi własnej zamknietej psychiki..


Czy ja Cię obrażam?


Czyli biznesmen nie moze byc złodziejem? Albo marian k. lekarzem, albo kominarzem?
Tak, to to samo..


Od kiedy wykonywanie czynności zawodowych, bądź mniej zawodowych można porównac do istoty niezwykle uduchowionej i rozwiniętej ? To nie jest profesja, ani czynnośc. To kolejny etap ewolucji, którego ani Ty , ani Ja nie przeskoczę.

Idź wqle, poważnie sie do tego buszu schowaj


Hmmm...

.. aura pewnie sie tez nie moze zmienic nie? A jak sie zmieni na kolor indygo, to nie jestes indygo nie?


Najpierw poczytaj kim jest dziecko Indygo ;-)

Tak w ogóle to aura nie ma tu w ogóle nic do rzeczy. Nie jesteś Indygo i nie będziesz miec Jego aury i odwrotnie. Dzieci Indygo mają inną aurę od Naszej, bo są właśnie Indygo. Ty jej nigdy nie będziesz miał.
Generalnie to wyjątkową aurą cechują się dzieci Kryształu.


BTW; Jakiś warnik dla Ciebie by się zdał.
  • 0

#62

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może tak być, ale nie koniecznie. Taka myśl z nikąd może Ci też np. podrzucić intuicja albo jeszcze co innego ;) .


Wszystko jest możliwe. Jeśli chodzi o moje obrazy z nikąd to zazwyczaj są to bardzo wyraźne obce mi twarze. Wczoraj to samo przed snem, medytowałem sobie...kompletna pustka w głowie...ciemność i nic więcej. I nagle w ułamku sekundy widze obcą twarz z bliska, każdy jej szczegół tak jak na żywo. I obraz ten od momentu ukazania się zanika, i nie umiem go odtworzyć do tak wyraźnej postaci. Staram się sobie go przypomnieć to tylko już widze tak "byle jak" jak sami sobie coś wyobrażamy na siłe. Natomiast moment ukazania się jest tak wyraźny jakbym na żywo w dzień patrzył komuś w twarz z odległośći metra albo mniej.
Najlepsze jest to, że nawet mi się nie podobała ta twarz :P Wieć wykluczam jakieś fantazje. Bo bym sobie coś ładniejszego wymyślił. :P
  • 0

#63

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieci indygo to przede wszystkim osoby, które czują sie najlepiej tylko w swoim tow. Podejmując jakiekolwiek działania, najlepiej gdy robią to z kompanem takim jak one (indygo) same. Potencjał dwóch dzieci indygo razem działający jest kilku krotnie większy, niż suma każdego z osobna. To właśnie pozwala dzieciom indygo zmieniać własne otoczenie. Grupa dzieci indygo tez się dzieli na rożne pod grupy. I nie mówię tu o kryształach. Wzrost potencjału następuje dlatego, że dzieci indygo czują sie niesamowicie swobodnie w swoim otoczeniu i pewnie co pozwala na swobodne działanie i wykorzystywanie pewnych zdolności. Najczęściej to wychodzi u uśpionych dzieci indygo. Gdzie ich potencjał uaktywnia się dopiero gdy grupa w której pracują, składa sie głównie z takowych "dzieci".

;)
  • 0

#64 Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut

Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut.
  • Tematów: 0

Napisano

Na razie tylko proszę o zachowanie spokoju, tudzież myśli i palców na wodzy. Dziękuję.
  • 0

#65

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ty jej nigdy nie będziesz miał.


Hmm, a skad masz takie wiarygodne informacje..?
No masz racje.. dwóch szat nie wdziejesz.. nie estetycznie to wygląda..
  • 0

#66

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Byłem wczoraj w metrze. Jako że tam brudno jest, usiadłem na gazecie. Chwilę później podchodzi do mnie jakiś dziadek.
- Pan czyta tę gazetę?
- TAK! - odparłem.
Ten dalej się na mnie gapi!
To ja wstałem, zmieniłem stronę i znów usiadłem...

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać xD
  • 0

#67 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Hmm, a skad masz takie wiarygodne informacje..?
No masz racje.. dwóch szat nie wdziejesz.. nie estetycznie to wygląda..


Nie posiadasz autyzmu(chociaż w przypadku Indygo to nie zawsze jest regułą). Zapewne Twoja aura nie bije jaśniej od zwykłego człowieka i nie jest widoczna gołym okiem. Zapewne nie jesteś doskonałym telepatą, ani nadwrażliwym chłopcem, który trzyma ciężar strachu, bólu wszystkich ludzi na własnych barkach. Z całą pewnością nie posiadasz również innych zdolności paranormalnych, ani mądrości wrodzonej dziecka Indygo. Pokazałeś natomiast mądrośc inaczej obrażając mnie. Dzieci Indygo rodzą się by wdrażac miłośc wszem i wobec, wszędzie gdzie się tylko da. Takie mają zadanie.

Czy wystarczają takie argumanty?

Myślę, że tą kwestię można uznać za zakończoną.
  • 0

#68

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KicHu raczej nie mówił nic o tym, że jest Indygo, ale że zwykły człowiek może się nim stać. Te wymagania, które podałeś można z czasem spełnić. :)
  • 0

#69

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jest niesamowite zjawisko.. Jeżeli te dzieci, naprawdę tak umieją, to bardzo mnie Interesuje, jak one to robią.. :cafe:

Moim zdaniem, tym dzieciom, w brzuchu swoich matek, zaczęły się tworzyć nowe geny DNA, dzięki którym, mają lepsze zdolności np. słuchu, czy widzenia inną częścią ciała [BEZ SKOJARZEŃ! :o ] :brawo:

Dochadząc do końcowego wniosku - To wina DNA, lub czegoś innego.. :brawo:

Niestety, to tylko moje przypuszczenia.. :ojej:
  • 0



#70

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad.. czyli każde emo jest Indygo?
Ładny z Ciebie teoretyk..
Twoja teoria leży, z racji tego że takie dzieci nie będa miały siły przebicia..
A mają obalić świat, a kryształki maja go zmienić.. jeżeli juz sobie pozwalamy na tak frywolną teorie..
Co to by było za Indygo, co cały czas byłoby nadwrażliwym chłopcem, który trzyma ciężar strachu, bólu wszystkich ludzi na własnych barkach?
Bez sensu..

Zapewne Twoja aura nie bije jaśniej od zwykłego człowieka i nie jest widoczna gołym okiem.

Z tego wnioskuje, że aura Indygo ma być widoczna gołym okiem.. No to panie muhamedzie ali, gratuluje.. Nawet tego nie skomentje.. inni to zrobią lepiej.. bo ja wqle, taki przecietny szary i głupi.. no baa.. masz racje nie świece.. nie jestem Indygo.. nikt nie jest...
Oprócz takiej pani z reklamy wody mineralnej.. ona sie świeci..
I ona jest yellowdigo.. i mówi: 'za niedługo wszyscy będziemy tak świeciec", widzicie? Intuicyjna mądrosc Yellowdigo.. wie że w 2012 nasze aury się zmienia i będziemy świecic..
Muhamedzie Ali.. Respect dla Ciebie ;)

Dzieci Indygo rodzą się by wdrażac miłośc wszem i wobec, wszędzie gdzie się tylko da. Takie mają zadanie.

Jak już to panu teoretykowi się z krzyształkami pomyliło ;)
Sądze mudzio, że już sie zbłaźniłeś i zakończmy ten offtop, by nie padł na nas sromonty gniew achillesowy w wykonaniu moda..
  • 0

#71

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zapewne Twoja aura nie bije jaśniej od zwykłego człowieka i nie jest widoczna gołym okiem.


Tzn. że indygo są widoczne gołym okiem ? To chyba w Polsce ich nie ma, bo jeszcze nie widziałem by ktoś sobie świecił...
  • 0

#72 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

KicHu raczej nie mówił nic o tym, że jest Indygo, ale że zwykły człowiek może się nim stać. Te wymagania, które podałeś można z czasem spełnić. :)


W tym tkwi problem. Indygo już się rodzisz albo nie.
Dzieci Indygo cechują się wrodzoną mądrością (nawet w wieku 5 lat) doświadczonej i często już o sędziwym wieku osoby.
Czy teraz wyraziłem się jaśniej?

To nie jest jak praca na siłowni, że mięśnie Ci urosną w skutek cwiczeń.

Twoja teoria leży, z racji tego że takie dzieci nie będa miały siły przebicia..
A mają obalić świat, a kryształki maja go zmienić.. jeżeli juz sobie pozwalamy na tak frywolną teorie..
Co to by było za Indygo, co cały czas byłoby nadwrażliwym chłopcem, który trzyma ciężar strachu, bólu wszystkich ludzi na własnych barkach?
Bez sensu..


To nie jest bezsensu, dlatego takie dzieci wychowują się we własnym gronie w specjalnych ośrodkach, o których zapewne słyszałeś. Dzieci te trzeba otaczac specjalną opieką do czasu kiedy one staną się już względnie ukształtowane. Nadwrażliwy nie znaczy - Nie mam siły przebicia.
Te dzieci mają wrodzoną motywację by zmieniac świat na lepsze, by uczyc miłości i mądrości zwykłych ludzi.


Z tego wnioskuje, że aura Indygo ma być widoczna gołym okiem.. No to panie muhamedzie ali, gratuluje.. Nawet tego nie skomentje.. inni to zrobią lepiej.. bo ja wqle, taki przecietny szary i głupi.. no baa.. masz racje nie świece.. nie jestem Indygo.. nikt nie jest...
Oprócz takiej pani z reklamy wody mineralnej.. ona sie świeci..
I ona jest yellowdigo.. i mówi: 'za niedługo wszyscy będziemy tak świeciec", widzicie? Intuicyjna mądrosc Yellowdigo.. wie że w 2012 nasze aury się zmienia i będziemy świecic..
Muhamedzie Ali.. Respect dla Ciebie ;)


Zabawny jesteś ;-)

Aura najbardziej wdoczna jest u dzieci Kryształu, u Indygo mniej, ale jednak.

Dziwi mnie Twoja naiwnośc.

Jak wspomniałem wcześniej, dzieci te cechują się wrodzoną mądrością od chwili wypowiedzienia pierwszych słów, zdań.



Dzieci Indygo rodzą się by wdrażac miłośc wszem i wobec, wszędzie gdzie się tylko da. Takie mają zadanie.
Jak już to panu teoretykowi się z krzyształkami pomyliło ;)
Sądze mudzio, że już sie zbłaźniłeś i zakończmy ten offtop, by nie padł na nas sromonty gniew achillesowy w wykonaniu moda..


Zbłaźniłem? Różnica między dziecmi kryształu a Indygo polega na tym, że pierwsze są jeszcze bardziej genialne od tych drugich. Indy jest często nadpobudliwy z symptomami ADD lub ADHD.


a tak ogólniej o dzieciach Indygo i Kryształu:

"Rodzice, pedagodzy, psycholodzy, lekarze i wiele innych osób, mających stały kontakt z dziećmi zauważa, że dzisiejsze dzieci są inne niż jeszcze trzydzieści lat temu. Różnice zauważalne są nie tylko w ich zachowaniu, które jest przecież jedynie odzwierciedleniem ich głębszej odmienności, ale przede wszystkim w warstwie psychicznej, emocjonalnej i duchowej. Kierują się innymi potrzebami, inaczej czują i mają inne cele życiowe i duchowe. Przychodzą na świat po to, by wskazać wszystkim kierunek rozwoju ludzkości. Rodzice i inni dorośli, z którymi te dzieci się stykają, często nie rozumieją ich potrzeb i usiłują wtłoczyć je w stare systemy i struktury społeczne, polityczne, prawne i edukacyjne. Niestety, również same Dzieci Indygo najczęściej niewiele rozumieją z tego, kim są. Przeczuwają tylko, że są inne niż większość ludzi, a wiele z nich czuje się tu "nieswojo", zupełnie jakby były z innej planety. Zanim więc one wskażą nam kierunek, najpierw same wymagają pomocy, uwagi i wsparcia, żeby dzięki swym wrodzonym darom mogły zająć się swym celem życiowym, na realizacji którego wszyscy skorzystamy."



Tzn. że indygo są widoczne gołym okiem ? To chyba w Polsce ich nie ma, bo jeszcze nie widziałem by ktoś sobie świecił...


Nie każdy widzi aurę drugiego człowieka, to zależy od obecnego stanu rozwoju ducha.
  • 0

#73

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie każdy widzi aurę drugiego człowieka, to zależy od obecnego stanu rozwoju ducha.


Hmm, może za chwile nasz muhamed Ali odkryje że tylko Krzyształki i Indygo maja aury? Bo już grubo mieszasz i sam sobie przeczysz..

Jak wspomniałem wcześniej, dzieci te cechują się wrodzoną mądrością od chwili wypowiedzienia pierwszych słów, zdań.

Rozumiem, że wiesz to z własnych doświadczeń i obserwacji? Hmm, a teraz może nie Ty (bo jestes jak ten starsze panie z radia maryja), ale użytkownicy, niech sie zastanowią co Ty mówisz? Skąd Ty w ogóle bierzesz takie informacje?

a tak ogólniej o dzieciach Indygo i Kryształu:

Co Ty nam tu robisz? Pokazujesz różne teorie? Bo narazie każdy Twój post, opisuje dziecko Indygo inaczej..

To nie jest bezsensu, dlatego takie dzieci wychowują się we własnym gronie w specjalnych ośrodkach, o których zapewne słyszałeś. Dzieci te trzeba otaczac specjalną opieką do czasu kiedy one staną się już względnie ukształtowane. Nadwrażliwy nie znaczy - Nie mam siły przebicia.

Teraz pojechałes.. już nie wiem czy sie smiac czy płakać.. postanowie przemilczeć..
  • 0

#74

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KicHu co w ciebie wstąpiło, muhad ma rację i daj spokój bo chyba nic nie rozumiesz. :cafe:
  • 0

#75

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ma racje, to robimy podsumowanie i kończymy:

1) Dzieci Indygo maja autyzm i aure widoczna ludzkim okiem
2) Indygo wychowują się we własnym gronie w specjalnych ośrodkach
3) Dzieci te cechują się wrodzoną mądrością od chwili wypowiedzienia pierwszych słów, zdań. (tak od urodzenia mówia)

I pieknie.. mamy tutaj specjalistów.. wpisali w googlach 'Indgo', przeczytali pierwszy link i już są ekspertami..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych