Skocz do zawartości


Superdzieci z Chin !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie Indygo to nic innego jak dzieci z problemami psychologicznymi, chorobami cywilizacyjnymi, ktore myslac ze sa Indygo podnosza sobie poczucie wartosci.
  • 0

#47 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A zdolności, które posiadają są wytworem ich choroby :-) ??
  • 0

#48

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

osobiscie nie spotkalem zadnego "uzdolnionego" a wielu "Indygow" tak... wiec z tymi zdolnosciami tez jest roznie muhad:)
  • 0

#49 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No jest różnie, bo wiele dzieci Indygo bierze się za dzieci z autyzmem, a one nie zawsze są wylewne i nie zawsze będą pokazywały co potrafią. Ludzie ukrywają swoje zdolności. To normalne.

Jednym argumentem jest to, że takie dzieci widzą więcej i są bardziej związane z naturą, z otoczeniem i wrażliwiej odbierają bodźce. Zwykle są to telepaci.
  • 0

#50

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się zastanawiałem czy nie jestem czasem indygo, ale nie mam żadnych paranormalnych zdolności (no może coś tam by się znalazło, ale bardzo mało). Dochodzić do tego czy jestem indygo czy nie, nie będę bo sobie powiedziałem, że nie jestem i to mi wystarcza. Bycie dzieckiem indygo kojarzy mi się z wywyższaniem się tym, że jest się bardziej rozwiniętym duchowo od innych i oni są głupi a Ja nie etc. :< Czasem mam takie wrażenie, a nie chciałbym go mieć :D
  • 0

#51

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może tak być, ale nie koniecznie. Taka myśl z nikąd może Ci też np. podrzucić intuicja albo jeszcze co innego .


London, bez urazy ale pomedytuj troche, poćwicz.. bo takie aforyzmy na prawdę sciskają za serce..
Nie traktuj tego jako jakiegoś oskarżenia czy agresjii, bo ja raczej staram sie Ciebie zainteresować, żebyś dalej zgłebiał te arkana..

Wy do tego źle podchodzicie..
Mysliscie że Indygiem sie rodzisz i bedziesz do końca życia..
Nie prawda.. Możesz sie urodzić Indygo i byc przez życie kierowany tak i tak że będziesz sie rozwijał (taki jest naturalny tryb), ale jesi taki Indygo zechce, może z tego zrezygnować..
Tak samo jest z tymi nie Indygo.. oni też mogą nimi być.. aura sie zmienia i to nie jest żadna tajemnica..
(Hii, ale przykład wymyśliłem) Zobaczcie takiego leppera.. Urodził sie na wsi, a teraz mógł swoim zdaniem zerwać koalicje i doprowadzić do rozwiązania sejmu.. Wszystko sie da..
  • 0

#52

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

London, bez urazy ale pomedytuj troche, poćwicz.. bo takie aforyzmy na prawdę sciskają za serce..

Bardzo chętnie bym pomedytował, ale na własną rękę nie ma co, bo jeszcze tego nie robiłem i najprawdopodobniej zrobiłbym coś źle. :)

Nie traktuj tego jako jakiegoś oskarżenia czy agresjii, bo ja raczej staram sie Ciebie zainteresować, żebyś dalej zgłebiał te arkana..

Zgłębiam właśnie i dlatego, nie gniewam się jak ktoś mi coś wytknie. Mało jeszcze wiem, ale dziele się swoimi poglądami żeby poznać inne. :)
  • 0

#53

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo chętnie bym pomedytował, ale na własną rękę nie ma co, bo jeszcze tego nie robiłem i najprawdopodobniej robiłbym coś źle.


Hmmm... ile razy upadłes zanim zaczałes skakać na jednej nodze? Ile razy sie wywróciłes? Ile razy płakałes i ile kolan rozbiłeś? I co? Żyjesz? Przydało sie?
Musisz zacząc sam, potem będziesz mógł pomagać tym którzy kiedyś byli jak Ty..
Naprawde wątpie żebyś sobie czymś zaszkodził.. Próbuj.. Mikroskop elektronowy sam się nie wymyślił..
  • 0

#54

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za radę, ale jeszcze przez chwilę będę dokształcał się teoretycznie a dopiero potem wezmę się za praktykę. Znam pewną osobę, która jeśli zechce to mnie nauczy medytować no i chyba zacznę właśnie pod jego okiem niż sam (zawsze lepiej z kimś doświadczonym niż samemu). :)

Wiem, że nie zaszkodzę tym sobie, ale jednak jestem trochę leniwy i w połączeniu z przekonaniem, że mogę robić coś źle trochę mnie zniechęca. Ale zacznę, prędzej czy później. :)
  • 0

#55 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wy do tego źle podchodzicie..
Mysliscie że Indygiem sie rodzisz i bedziesz do końca życia..
Nie prawda.. Możesz sie urodzić Indygo i byc przez życie kierowany tak i tak że będziesz sie rozwijał (taki jest naturalny tryb), ale jesi taki Indygo zechce, może z tego zrezygnować..
Tak samo jest z tymi nie Indygo.. oni też mogą nimi być.. aura sie zmienia i to nie jest żadna tajemnica..


Nie prawda. Indygo nie może byc ten, kto nim nigdy nie był.

Małpa nie zostanie człowiekiem a człowiek małpą ;-)
  • 0

#56

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm, to wróc małpko do dżungi własnej zamknietej psychiki..
Czyli biznesmen nie moze byc złodziejem? Albo marian k. lekarzem, albo kominarzem?
Tak, to to samo..

Idź wqle, poważnie sie do tego buszu schowaj.. aura pewnie sie tez nie moze zmienic nie? A jak sie zmieni na kolor indygo, to nie jestes indygo nie?
  • 0

#57

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzieci indygo a kolor indygo to co innego. :cafe:
  • 0

#58

BosopopiasQ.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może nie na temat ale...

Hmm, to wróc małpko do dżungi własnej zamknietej psychiki..
...Idź wqle, poważnie sie do tego buszu schowaj..

Czy Ty przypadkiem trochę nie przesadzasz obstając i przekonując tymi niezwykle ekhm.. "inteligentnymi" wywodami do swoich racji... :mad:
Takimi argumentami odniesiesz raczej odwrotny skutek... :hmm:
  • 0

#59

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dzieci indygo a kolor indygo to co innego.


Hmm.. a może z innej strony..
Wiesz od czego w ogóle wziełą sie nazwa dzieci Indygo?
Nie? To ja Ci podpowiem..
Wzieła sie od koloru deszczu po wybuchu w czarnobylu..
No juz sobie troszke pofologowaliśmy, to teraz troszkę bardziej na serio..
Nazwa dzieci Indygo wzieła, się od koloru aury, tutaj chyba warto wspomnieć że aura dzieci Indygo ma kolor indygo..
Ponadto, zachodzi pewne ciekawe zjawisko.. Gdy Indygo spotyka Krzyształka, maja poczucie więzi, zazwyczaj te dzieci patrza sie tylko na Indygo i ludzie którzy sie temu przyglądają nie potrafią tego zrozumieć..

trochę nie przesadzasz

No, ale tylko w weekendy.. bardzo lubie swój ogród i dlatego czesto w nim przesadzam jakąs roślinkę..
  • 0

#60

BosopopiasQ.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiaaa...a czego można się było spodziewać..heeh..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych