Skocz do zawartości


Superdzieci z Chin !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#91

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam wlozyc tym dzieciom kartki (najlepiej z ambitnymi wierszami z tego forum) w tylek a nastepnie zapytac co widzą (a moze slysza)

dla tych ludzi co splodzili ten artykul - WALNICIE SIE MOCNO W LEB PATELNIA BO CHYBA TYLKO TO WAM POMOZE

EDIT admin:
1 warn za brak szacunku, 2 warn za obrazę, 3 warn za głupotę + 30 dni zakaz pisania na forum

  • 0

#92 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy mógłby ktoś w tym temacie zacząć pisać konkrety? Prześledziłem całe 6 stron i są tylko jakieś ogólnikowe infa o specjalnych ośrodkach, dzieciach indygo, przepychanki słowne.


Są tematy na forum. Wystarczy poszukac. W tej chwili nie przypomnę sobie dokładnie, które to były, ale takie istnieją na pewno.


Kto i kiedy ma to uznać? Te dzieci z '79 roku też są jeszcze zamknięte?
Proszę o przykład co konkretnie zrobiły dzieci indygo (konkretnie, bez bzdur w stylu "niosą miłośc" itp.).


Ośrodki służa tylko jako pomoc w rozwoju dzieci Indygo, czy dzieci Kryształu. Ośrodki dają im komfort psychiczny, ponieważ dzieci te bawią się, uczą się, rozwijają talenty, swoje umiejętności i wychowywują w własnym gronie.

Nikt ich nie trzyma na uwięzi. Zwykle to rodzice albo same dzieci, decydują o tym, kiedy można już opuścic ośrodek.
Jest też wiele takich Indygo i Kryształków, które wychowują się z rodzicami w domu, ale bardzo często jest im trudno z powodu braku zrozumienia rodziców, czy z braku akceptacji otoczenia. Powody mogą byc różne.

Z tego co mi wiadomo to ukształtowane Indygo działają. W tej chwili nie jest ich na tyle wielu, by efekty ich działalności były widoczne. Ja obstawiałbym, że efekty będą dostrzegalne za 10, może 20 lat. Tego nie wie nikt.

Indygo mają za zadanie wniknięcie do struktur społecznych i zapewnienie sobie pozycji na różnych ważnych stanowiskach. dzięki temu chcą usunąc nieuczciwośc, korupcję i wiele innych negatywnych czynników, które mają wpływ na stan obecny Naszej cywilizacji.
Indygo chcą też wskazywac kierunek rozwoju człowieka.

Kryształki natomiast uczyc ludzi miłości bezwarunkowej. To one będą kontynuowały to, co rozpoczęły dzieci Indygo.


W skrócie wygląda to tak:

"Indygo orzą pole, a Kryształki sieją ziarno."
  • 0

#93

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OK, poszukam. Jak dla mnie to bullshit, ale może coś ciekawego uda się znaleźć.
  • 0

#94 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

OK, poszukam. Jak dla mnie to bullshit, ale może coś ciekawego uda się znaleźć.


Niewykluczone, że takie już nie istnieją, bo z tego co mi wiadomo to wiele tematów było usuniętych po zmianie serwera.
Nie wiem jak to jest, trzeba by było zapytac Eury`go.
  • 0

#95

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhad, a czy wiesz może gdzie takie ośrodki są? Bo ja o nich nigdy nie słyszałem.
  • 0

#96 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Misiek to kto zaczął walic na "ty"?


Tu nie chodzi o przejście na Ty, tylko o formę w jakiej to słowo "Ty" użyłeś.
Już podpowiadam - Użycie słowa Ty w formie zdania, której użyłeś jest zwykłym wyrażeniem braku szacunku do drugiej osoby.

Potocznie to się nazywa - chamstwo.

Owszem post był agresywny, ale wobec tych pierdół które tu można przeczytać nic innego nie przychodzi do głowy


Skoro nie stac Cię na posty inteligentne to po co w ogóle napisałeś?
W ten sposób wyrażasz swój bunt przeciwko temu co jest dla Ciebie śmieszne, głupie itd. ?
Jeśli już to robisz, to rób to w inny sposób, bo ten tylko określa Ciebie jako zwykłego gówniarza, któremu się nudzi.

BTW: jesli jestes autorem niektorych wierszy, szczere wspolczucia stary...


Najwidoczniej ich nie czytałeś.


Muhad, a czy wiesz może gdzie takie ośrodki są? Bo ja o nich nigdy nie słyszałem.


Z tego co mi wiadomo i z tego co pamiętam, to takie ośrodki istnieją za Naszą wschodnią granicą, chyba Ukraina i Rosja, ale pewności nie mam. Są również chyba w USA.
  • 0

#97

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co dzieje się z dziećmi, które nie trafią do takiego ośrodka i są traktowane jak każde inne? Po prostu rodzic nie dostrzega w takim dziecku niczego niezwykłego i traktuje je jako normalnego człowieka. Musi ono chodzić do szkoły, słuchać się rodziców itp. Wpływa to negatywnie na jego stan psychiczny?
  • 0

#98 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

London,

W sytuacji, kiedy dziecko nie dorasta w takim ośrodku, ma ono szansę na normalny rozwój pod warunkiem, że rodzice będą odpowiednio je wychowywac.
W przypadku dzieci Indygo jest to o tyle trudniej, ponieważ cechują się symptomami ADD lub ADHD, czyli są nadpobudliwe. Potrzebują zdecydowanie większego zrozumienia ze strony rodziców. Gdy takiego nie ma, to Indygo zacznie się buntowac. Dzieci te za wszelką cenę chcą spełnic swoje założenia, cele i nie lubią gdy coś idzie nie po ich myśli. To często wydaje się nieodpowiednie i są karcone, bo ani mama ani tata nie dostrzegają w nich niczego wyjątkowego, a jedynie co dostrzegają, to zachowanie urwisa :-) W rzeczywistości jest tak, że gdy są nierozumiane, są nieszczęśliwe.
Jest jeszcze jeden problem; dotyczy on autyzmu. Często dziecko Indygo odpierane jest jako chore na autyzm, bo ma niemal wszystkie symptomy, które na to wskazują. Jest to nieprawdą a kosnekwencje znamy. Jedną z nich jest leczenie tej choroby, co zdecydowanie szkodzi dziecku.
W przypadku dzieci Kryształu; One wychowują się same :-)

Pyskaty jestes i nie lubie Cie...


Przyganiał kocioł garnkowi...

jezeli jetes taki twardy to daj na mnie raport do ekipy moderującej, oni sie juz mną zajmą, zamiast pisac te żale, idz na rower, czy gdzie tam Ci pasuje... moze przyjdzie Ci jakies natchninie do nastepnego wiersza


Przeczytaj regulamin forum, to może zrozumiesz co zrobiłeś źle. Ja CI tego tłumaczył więcej nie będę, bo nie dociera.

Pisalem te wiersze, ten o piwie wymiata - tak czy inaczej wspolczuje Ci...


Jak mam to zrozumiec?

Pisałeś wiersz o Piwie, który wymiata i mi współczujesz? A może chodziło Ci o coś innego?
Hmm...z tej pisowni nic nie mogłem wywnioskowac, no chyba że Twoje braki gramatyczne owocują moim NIEzrozumieniem Twojej części postu.

moj 1wszy post byl skierowany do ludzi z poczuciem humoru tak poza tym


To muszę przyznac, że masz wyjątkowo kiepski dowcip.

koncze juz postowanie w tym temacie na ten temat, bo jeszcze bede mial problemy... jeszcze bede mial doczynienia z wladzami tego przepoteznego forum, dorwą mnie moce swiatla, orby i inne tego typu rzeczy


Myślę, że powinieneś zmienic forum.
Po co wchodzic w miejsce, w którym są same głupoty?
  • 0

#99

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba nie jest aż tak cudownie być indygo. :)
Nie wiem czemu, ale czytając różne informacje/artykuły na temat indygo wytworzyło się u mnie przekonanie, że dzieci te są egoistami, bezuczuciowe i dążą do celu po trupach. :P

Jest jeszcze jeden problem; dotyczy on autyzmu. Często dziecko Indygo odpierane jest jako chore na autyzm, bo ma niemal wszystkie symptomy, które na to wskazują. Jest to nieprawdą a kosnekwencje znamy. Jedną z nich jest leczenie tej choroby, co zdecydowanie szkodzi dziecku.

Czy mógłbyś to nieco rozwinąć? Nie wiem czym jest autyzm ani jak szkodzi dziecku leczenie mimo , że jest ono zdrowe.
  • 0

#100

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze gratuluje. Z tego miejsca chce powiedzieć iż każdy kto ma możliwość modowanie tego tematu powinien dostać warna albo i dwa za spełnianie obowiązków. Macie szczęście że to był tylko "wujek" który ma zlekka radykalne zdanie i wyraża je w taki sposób. Ale gdyby to był ktoś komu zależy tylko na dewastacji forum to mielibyście już wszystko porozwalane.

Minęły dwie godziny i 15 minut zgodnie z czasem forum od pierwszego posta mechanika. Jeszcze raz gratuluję. A raporty były.
  • 0

#101

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szczerze im dalej czytam co pisze muhad. To mam wrażenie, że kazdy z nas może być tym cudownym dzieckiem. Wkońcu skoro przypadek z tematu jest datowany na 1979 rok...

Bez obrazy ale te opisy tych dzieci, to spokojnie pasują do niejednego z nas. Nie chce siebie z tego powodu nazywać jakimś Indygo bo uważam to, za przesadną pyche i wogóle bezsens podziałów.

Ale z tego co piszesz, wcale nie wynika że dzieci te muszą czytać uchem a widzieć pachą. Poprostu mają oryginalny światopogląd i brak koneksji ze światem materialnym. No to sorry nic specjalnego.

Określmy więc czy w Indygo szukamy...czytania pachami, przesuwania przedmiotów czy telepatie. Czy może:

Indygo mają za zadanie wniknięcie do struktur społecznych i zapewnienie sobie pozycji na różnych ważnych stanowiskach. dzięki temu chcą usunąc nieuczciwośc, korupcję i wiele innych negatywnych czynników, które mają wpływ na stan obecny Naszej cywilizacji.
Indygo chcą też wskazywac kierunek rozwoju człowieka.

W przypadku dzieci Indygo jest to o tyle trudniej, ponieważ cechują się symptomami ADD lub ADHD, czyli są nadpobudliwe. Potrzebują zdecydowanie większego zrozumienia ze strony rodziców. Gdy takiego nie ma, to Indygo zacznie się buntowac. Dzieci te za wszelką cenę chcą spełnic swoje założenia, cele i nie lubią gdy coś idzie nie po ich myśli. To często wydaje się nieodpowiednie i są karcone, bo ani mama ani tata nie dostrzegają w nich niczego wyjątkowego, a jedynie co dostrzegają, to zachowanie urwisa :-) W rzeczywistości jest tak, że gdy są nierozumiane, są nieszczęśliwe.


Przecież w tym drugim nie ma nic paranormalnego. Więc tym dzieckiem może być każdy, może nawet i KiChu jest.

Albo robimy masło maślane i gadamy o niczym i jak ktoś napisał tyle stron zero konkretów. Albo podajemy konkrety, kawa na ławe, karty na stół.

Bo sorry muhad ale argumentacja, że dzieci Indygo są takie i takie oraz takie ale ty nim nie jesteś...to nie jest żadna argumentacja. Udownij, że ktoś z nas nie jest dzieckiem Indygo.
  • 0

#102 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To chyba nie jest aż tak cudownie być indygo. :)
Nie wiem czemu, ale czytając różne informacje/artykuły na temat indygo wytworzyło się u mnie przekonanie, że dzieci te są egoistami, bezuczuciowe i dążą do celu po trupach. :P


Egoistami i bezuczuciowcami one nie są. Myślę, że prócz nadpobudliwej natury kryje się w nich wiele dobra. One mają świadomośc własnego potencjału i własnego bytu. Widzą co muszą robic a cel musi byc osiągniętny. Czy docierają do celu po trupach? Nie sądzę, by robiły to kosztem innych ludzi. Przynajmniej nigdy o tym nie słyszałem.

Czy mógłbyś to nieco rozwinąć? Nie wiem czym jest autyzm ani jak szkodzi dziecku leczenie mimo , że jest ono zdrowe.


Na ten temat napiszę Ci na PW.


Szczerze im dalej czytam co pisze muhad. To mam wrażenie, że kazdy z nas może być tym cudownym dzieckiem. Wkońcu skoro przypadek z tematu jest datowany na 1979 rok...


Owszem, każdy z Nas może nim byc, ale nie każdy z Nas ma zdolności Paranormalne i tą niesamowitą aurę.


Bez obrazy ale te opisy tych dzieci, to spokojnie pasują do niejednego z nas. Nie chce siebie z tego powodu nazywać jakimś Indygo bo uważam to, za przesadną pyche i wogóle bezsens podziałów.


Ale dzici Indygo nie czytają nic pachami ;-) Pomyliłeś to z Superdziecmi z Chin.



Przecież w tym drugim nie ma nic paranormalnego. Więc tym dzieckiem może być każdy, może nawet i KiChu jest.


Prócz tego jaki mają cel w życiu, to Indygo posiadają rozwinięte w dużym stopniu zdolności Paranormalne, których Nam brakuje Xellos ;-)



Bo sorry muhad ale argumentacja, że dzieci Indygo są takie i takie oraz takie ale ty nim nie jesteś...to nie jest żadna argumentacja. Udownij, że ktoś z nas nie jest dzieckiem Indygo.


Telepatia, telekineza i inne. Posiadasz te zdolności?
  • 0

#103

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

OK więc skupmy się na faktach, które da się udowodnić ;)

Każde dziecko Indygo musi mieć zdolności paranormalne tak ?

I dwa czym w takim razie, różnią się Superdzieci z Chin ? Byłeś w Chinach, że z taką pewnością je rozróżniasz ?
  • 0

#104

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziewięciolatek przewyższa studentów

Pewien dziewięciolatek wyjawił, że ma problemy z porozumiewaniem się ze studentami na tematy naukowe.
Przyjęty na wyższą uczelnie w Hong Kongu March Boedihardjo stwierdził, że ma problemy z porozumieniem się z rówieśnikami szkolnymi. Powodem tego najprawdopodobniej jest jego większa wiedza w wielu tematach.
Dziewięciolatek studiuje matematykę. W odróżnieniu do innych dzieci, chłopak znajduje rozrywkę w czytaniu książek i graniu w szachu, co w jego wieku jest rzadkie.
www.ciekawostki.net


  • 0



#105

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Utalentowany dzieciaczek z defektem mózgu (normalne dzieci się tak nie zachowują), oczywiscie na korzyść dla niego i całej ludzkosci (moze cos wymysli ciekawego, albo obali jakąs teorie).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych