Skocz do zawartości


 Ruszyła okolicznościowa Liga Typerów z okazji Euro 2024 - zapraszamy do typowania wyników meczów! 


Zdjęcie

Moja metryka wg kalendarza Majów


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#151

TheToxic.

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1635
 • Tematów: 59
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

33on11g.jpg

 

SŁOŃCE – Określ swoje miejsce w życiu

 

Zalety:
Jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz.
Słońce świeci w twoim życiu każdego dnia. Jesteś uosobieniem mądrości, prawości i postępu. Stanowisz centrum oświecenia i kreatywnej siły. Potrafisz porwać za sobą tłumy. Wszędzie czujesz się dobrze. Wiesz, czego chcesz i czego oczekuje od ciebie życie.
Masz bezpośredni dostęp do skarbnicy wiedzy i mądrości całego Wszechświata. Ogarniasz całą panoramę życia. Zgłębiłeś uniwersalne prawa, akceptujesz ludzi takimi, jacy są, a nie jakimi chciałbyś ich widzieć.
Potrafisz bezinteresownie kochać i przebaczać, brać i dawać jednakowo lekką ręką. Masz w sobie wiele pokory i szacunku dla mądrości przeznaczenia. Nie jesteś jednak aniołem, lecz normalnym człowiekiem, który jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, przeżywa wzloty i upadki, popełnia błędy i nietakty, przewraca się i wstaje, śmieje się i płacze, odczuwa ból i radość – dopóki ŻYJE.

 

Słabości:
Jesteś fanatykiem i konserwatystą – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp.
W twoim wnętrzu wszystko wrze i kipi. Rozpiera cię złość, gniew, zawiść, że nie masz tego, co mają inni. Ludzie cię nie rozumieją, partner nie spełnia zachcianek, szef nie docenia twoich zasług.
Twoja głowa jest bardzo ociężała, nie potrafisz zebrać myśli, brakuje ci pomysłów na przyszłość. Wtedy na scenę wkracza twoje sprytne ego. Zamiast wsłuchać się w głos serca, zaczynasz kombinować. Wszelkimi sposobami chcesz zwrócić na siebie uwagę, znaleźć się w centrum zainteresowań. Środkiem do celu mogą być choroby na zawołanie (wszyscy wtedy chodzą koło ciebie) albo spadasz o wiele niżej, zaczynasz kopać dołki, rozsiewać plotki, snuć intrygi. Słońce nie będzie tego tolerować w nieskończoność. Los cofnie cię raz, drugi, dziesiąty o kilka kroków, aż w końcu powrócisz do punktu wyjścia. Stracisz cały swój dorobek, np. stanowisko, pieniądze, partnera, dobre imię albo zdrowie. Dlatego zastanów się, bo zbyt wiele kładziesz na szali.

 

Wskazówka:
Jeżeli jesteś uosobieniem miłości, ufasz i pewnie stąpasz po ziemi, jesteś wolny
i niezależny. Przypatrz się swoim wyobrażeniom i poglądom. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

 

#152

Świetlonek.
 • Postów: 0
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest mój kin urodzenia. Ja to wszystko odczuwam trochę inaczej,  numer nie jest aż tak  ważny, liczy się bardziej nazwa jeśli czuję coś w niej  oznacza, że osoba rezonuje ze mną. Może być ktoś z wysokim kinem a całkowicie nie gra z moimi wibracjami i odwrotnie niski kin a nazwa odpowiednia dla mnie i będzie kompatybilny.kin203JA.gif


Użytkownik Świetlonek edytował ten post 30.04.2017 - 10:35


#153

Orpheus.
 • Postów: 2
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemka, na start tylko tyle. Resztę rozkminiam.msyKxn.gif#154

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 6652
 • Tematów: 770
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też se zrobiłem:

 

kin42.gif

#155

Orpheus.
 • Postów: 2
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interpretacja Kinu Narodzin

Kin 206 - Biały Spektralny Łącznik, Ton 11

ŁĄCZNIK – Zapomnij o porażkach i przebacz
Kwestie pamiętliwości i uwolnienia: Czy puściłeś przeszłość?

Zalety:
Jesteś siłą porządkową i stabilizatorem – oczyszczasz teren, normalizujesz sytuację.

Jesteś człowiekiem sukcesu. Szybciej niż inni możesz zrobić karierę, osiągnąć cel, wspiąć się wysoko w rozwoju osobistym, ale pod jednym warunkiem  powinieneś puścić przeszłość. Tobie nie wolno być pamiętliwym, żyć tym, co było. Ty masz oczyszczać, sprzątać, iść do przodu i usuwać wszystko to, co zagraża życiu, co jest toksyczne, bezużyteczne i straciło energetyczne znaczenie. Gromadzenie staroci, śmieci i pamiątek nie należy do twojej drogi.

Słabości:
Jesteś panikarzem i biednym ego – zaśmiecasz teren, zaszczepiasz niepokój.
Strach paraliżuje ci myśli i ruchy. Wszystkiego panicznie się boisz (ciemności, jazdy windą, kieszonkowca), wszędzie wietrzysz zagrożenie lub widmo śmierci. Wciąż trzymasz coś na czarną godzinę, gromadzisz rzeczy na zapas. Jesteś typem zbieracza, wszystko może ci się przydać.
Jesteś rozkojarzony, przygnębiony, uszczypliwy, zarozumiały. Sam szukasz zaczepki, chcesz wszystko kontrolować. Uważasz, że tylko ty masz rację.
Zagrzebałeś się w przeszłości. Nie potrafisz przebaczyć. Ten, kto zwróci ci uwagę, od razu staje się twoim wrogiem.
Los będzie dawał ci liczne ostrzeżenia. Jeśli je zlekceważysz i nie zmienisz kursu, spadną na ciebie nieszczęścia, zaczniesz tracić to, co jest ci drogie.

Wskazówka:
Poddaj się sile przemian. Posłuchaj tej części w tobie, która woła o transformację. Bądź przystępny dla mądrości przeznaczenia. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Znaczenie Koloru

Biały (Siły Porządkowe) wygładzanie drogi, oczyszczanie terenu, zaprowadzanie ładu i dyscypliny, porządkowanie spraw, podejmowanie wyzwań.

Cechy Osobowości

[ + ] Innowacje, postępowość, usuwanie napięć.

[ - ] Depresje, pamiętliwość, zagubienie, emocje.

Dziedzina i Zakres Wyzwań Życiowych

Biegun Światła: Uwolnienie od nawyków, puszczenie przeszłości, wytrwałość, transmutacja, sukcesy życiowe, zakończenie polemiki duchowej, zmiany w DNA.

Biegun Cienia: Strach, chęć sprawowania kontroli, rozkojarzenie, nieprzystępność, urazy, przygnębienie, walka i opór, przekupstwo, pamiętliwość, oszukiwanie siebie.

Ton 11 – oczyszczenie sceny i rozładowanie napięć

Bolesne cięcia: Co Cię drażni i denerwuje w otoczeniu?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby posprzątać pole po żniwach, usunąć odpady, rozładować napięcia, oczyścić teren, uspokoić, zażegnać panikę i konflikty. Czasami trzeba postawić świat na głowie, wszystko poprzestawiać.

Stres, rozterki, dołki emocjonalne, napięcia to twoja codzienność. Wciąż musisz rozbijać stare skostniałe wzorce zachowań, nadstawiać karku, wykonywać niewdzięczną pracę, zdzierać z twarzy maski. Nic dziwnego, że jesteś podminowany, wciąż się buntujesz, miewasz chandrę, ale też szybko się otrząsasz i odprężasz.
Wiedz, że kiedy przychodzi załamanie, jest to znak, że rozpoczyna się rozkład starych struktur. To, czego nie zrozumiałeś wcześniej lub z czym sobie teraz nie radzisz, jest ci nieustannie sygnalizowane
w formie konfliktów, napięć, bólu. Niektóre rzeczy mogą cię przerazić, np. wypadek, utrata pracy czy choroba. Dopóki nie okażesz pokory wobec mądrości życia i nie przyjmiesz do siebie informacji, wciąż będzie prześladował cię przysłowiowy pech, dopadał strach, niepowodzenia. Dlatego nie pytaj: dlaczego właśnie ja, lecz zawiń rękawy i zabierz się do pracy.
Wiedz, że nie ponosisz odpowiedzialności za wynik – on już jest, wypracowali go inni. Twoim zadaniem jest usunięcie grubych warstw kurzu i osadów, by odsłonić faktyczne piękno tego, co zastałeś na starcie.
Zwracaj szczególną uwagę na dni i lata z tonem dziesiątym i jedenastym w 52-letnim cyklu życia. Nieprzyjemne doznania na pozycji dziesiątej (ton dnia, miesiąc lub ton osobistego roku) zwiastują konflikty, bolesne cięcia, rozpad związków partnerskich na pozycji z tonem jedenastym. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić bieg historii życia, dokonując błyskawicznych poprawek. Natomiast pozytywny przebieg dziesiątki zapowiada miłą i szczęśliwą jedenastkę (ton dnia, miesiąc lub ton osobistego roku).
Cóż, z natury nigdy się nie poddajesz. Narzekasz, ale jednocześnie lubisz się ulepszać, poprawiać. Masz wyjątkowo trudną funkcję, ale też niezbędną dla procesu oczyszczania planety, dlatego nagroda za twoje starania i wkład pracy będzie proporcjonalnie większa niż u innych.

Geneza Małp

Drugi cykl biegnący od Kinu 131 do Kinu 208 - wciąga ciało w grę Ciała Emocjonalnego. Kto urodził się w tym cyklu, powinien poskromić swoje EGO i zwracając szczególną uwagę na lustrzane odbicia w innych ludziach, rozprawić się z uporem, dumą, narzekaniem, ciągłym oskarżaniem oraz negatywnymi emocjami.

Zamki Czasu

Żółty zamek czasu - obejmując dni od kinu 157 do kinu 208 – wnosi Siłę Oświecenia, Dojrzewania i Rozkwitu. Jeżeli urodziłeś się w Żółtym Zamku CZASU, będziesz przez całe życie znajdować się pod patronatem Żółtego Słońca, które zatroszczy się o to, abyś – realizując program swojego przeznaczenia – nauczył się kochać i przebaczać, i w ten sposób objawił na Ziemi jego wielkość.

 

Więcej interpretacji w necie nie znalazłem, jak coś znajdę to dokończę. W razie pytań zapraszam na priva :)#156

judie.
 • Postów: 0
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Wszystkich. Tak wygląda moja metryka - taka sama jak osoby urodzonej 21.12.2012 ;)

 

kin207.gif
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych