Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile wydaje Włoch aby zdobyć kobietę ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Sido22.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie nie ma nic złego w tym ze dostanę prezent na randce i zjem dobrą kolację

I podobno kobiety nie są materialistkami, chcecie równouprawnień to płacie za siebie a co do prezentów to na nie trzeba zasłużyć. Co innego prawdziwy związek tam koszta już się nie liczą.
  • 0

#17

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sido22, popieram Cie w 100% :) Chociaz nie wszystkie wymagaja prezentow, ale wszystkie lubia niespodzianki :)
  • 0

#18

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oj Sido22 nie czepiaj się tak, nie napisałam że to standard, a że nie ma w tym nic złego, po za tym nie wyrywaj z kontekstu bo traci zdanie sens. Gdybyś się wysilił to byś dostrzegł, że nie tym mężczyzna moje serce zdobywa, a co za tym idzie i mnie.

Dla mnie nie ma nic złego w tym ze dostanę prezent na randce i zjem dobrą kolację, ale to nie znaczy, że właśnie dlatego ta randka skończy się rano. wink1.gif


  • 0



#19

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Włosi mają gest i co w tym złego, żyjemy w materialistycznym świecie i to dzisiaj się liczy, kasa, a panowie by podbić serce kobiety szastają na ich rzecz pieniędzmi po to by pokazać że są zaradni i potrafią zarobić.

Nie chodzi o gest, a o zwabienie przynęty na haczyk. Włosi szukają żon, które zastąpią im ich matki. Kobiet, które będą siedziały w domu, zajmowały się dziećmi, sprzątały, prały i gotowały - czyt. typowych kur domowych. Pieniędzmi szastają nie dlatego, by pokazać jacy są zaradni, lecz po to, by uzmysłowić fakt, że ich wybranki nie muszą (czyt. nie będą) pracować oraz po to, aby kobieta wiedziała kto tu rządzi. Panie, które godzą się na taki układ, są po prostu wygodne, ale czy szczęśliwe?
Oczywiście Włosi-poszukiwacze, zanim znajdą swą ofiarę, natrafiają na wiele kobiet, które wykorzystują sytuację, a później taki pan dostaje kosza i polowanie zaczyna się od nowa.
A kasa owszem, jest istotna, by móc żyć. Jeśli o mnie chodzi, nie stanowi jednak priorytetu.

Dla mnie nie ma nic złego w tym ze dostanę prezent na randce i zjem dobrą kolację, ale to nie znaczy, że właśnie dlatego ta randka skończy się rano. ;)

Bo nie ma nic złego w dawaniu komuś prezentów czy zaproszeniu na kolację, jeżeli nie ma w tym podtekstów. Najlepiej z góry ustalić zasady spotkania i wtedy wszystko odbywa się jak należy - bez niepotrzebnych niespodzianek/rozczarowań.

Asieńka, na Twoim miejscu ujęłabym to ostatnie zdanie tak: "Dla mnie nie ma nic złego w tym ze dostanę prezent na randce i zjem dobrą kolację, ale to nie znaczy, że właśnie dlatego ta randka MOGŁABY skończyć się rano. ;) ".
  • 0



#20

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo polowa wartosci faceta to dla wieszkosci kobiet jego portfel :)
  • 0

#21

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W każdym razie wszyscy zgadzamy się że umawianie się na randki z kobietami może być kosztowne. Dlatego też na wszelki wypadek tego nie robię.
Swoją drogą, zaskoczyło mnie to jak niektórzy zrozumieli tytuł mojego tematu. Głodnemu chleb na myśli.
  • 0

#22

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W każdym razie wszyscy zgadzamy się że umawianie się na randki z kobietami może być kosztowne. Dlatego też na wszelki wypadek tego nie robię.
Swoją drogą, zaskoczyło mnie to jak niektórzy zrozumieli tytuł mojego tematu. Głodnemu chleb na myśli.


Podsumuje to tak: hehehe Mam przez to rozumieć, że spędzasz noce z własną ręką? ;)
  • 0

#23

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Marynarz płynie w samotny rejs i pewnego wieczoru siada i patrzy sie na swoje ręce na których ma wytatuowane imiona Ewa a na drugiej Magda.
-No dziewczyny która dzisiaj?

Nie mogłem sie powstrzymać :D
  • 0

#24

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzeba przyznać że poczucie humoru macie badziewne.
  • 0

#25

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe jak dla mnie calkiem niezle :D a dawanie kobiecie prezentow to przyjemnosc rowniez dla faceta i w sumie zdziwielem sie ze wlosi na swoje kobiety wydaja tak MALO
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych